Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

hocam sa? bek, Allah a?k?na. Atiba m? oynar, ?smail mi oynar, bi ?are...

Yorum Yap

Say?n hocam; ben b?yle bir hayal k?r?kl??? ya?amad?m. Yok yani b?yle bir ?ey. Eridim, bittim, y?k?ld?m resmen. Be?ikta? kanserini ?ok ya?ad?k ama bir garip oldum bu ma? sonu hocam, hayattan falan so?udum, anlatamam. Sayg?lar. Adams?n.

Yorum Yap

Sivok de?i?ikli?i tamamiyle do?ruydu.
        87 olmu? 2-1 ?ndesin Veli zaten yok ortasaha yol ge?en han? gibi tak?m 10 ki?i skoru koruyacak adamlar zaten yorgun veya oyunda de?il mecbur sivok u alacakt?

Yorum Yap

Hocam defanstaki ikili Sivok ve Franco'dur bozma bu ikiliyi..

Yorum Yap

feneri yenebilece?imizi d???nenler i?in ?unu s?ylemek laz?m.adamlar?n sol taraf?nda canerle sow var.

Yorum Yap

Arkada? bu tak?m Gen? o?lu gen? bahsetti?imiz o bjk ruhunu bu tak?m bize hat?rlat?yorsa arkalar?nda duracaz tek ma?lubiyetle konu?mak bize yak??maz, bilic necipin hatalar? ve t?renin sa?mal?klar?n? engelleyemz bu g?n tak?mla de?il bireysel yollarla kaybettik ma?? ayr?ca ma?? frei gibi bir oyuncuyu kazand???m?z ma? olarak hat?rlamak isterim. Bu tak?m bug?n yenildi ve hala lider sonundada ?yle olacak hepsinin aln?ndan ?pmek laz?m

Yorum Yap

skor orta saha ??kar?p stoper al?narak m? korunur? d?nyan?n di?er b?t?n b?y?k tak?mlar? olay? yanl?? biliyor o zaman.

Yorum Yap

hoca duran top kullanm?yoz bi de ?st?ne duran toptan gol ve pozisyon yiyoz.

Yorum Yap

sivok de?i?ikli?i yerine, ismail'in oyuna girmesini beklerdim. necip'i orta sahaya ?ekebilseydik sanki daha iyi olurdu.

Yorum Yap

ya hocam su defans al?p yaslanma huyundan vazgec.

benim anlamad???m ligimiz avrupa kupas?ndan k?t?m?de bi farkl? ?st?nl?kte defansa geciyoruz.

yalvar?r?m vaz gec erciyes nedir yahuuu 2-1 i yakalam??s?n tut topu aya??nda g?sterme adamlara. hay?r yapamazda de?ilsiniz. yaz?k yine alt?n tepsileri elimizn tersiyle itekleme devri baslad?. su b?lentide sevindirdiniz ya art?k tek af yolunuz fener galibiyeti ba?ka bi?ey de?il.

Yorum Yap

gecen sene serdar kurtulu? busene necip uysal bravo

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sivok tercihinde s?k?nt? yok.
                          Dk olmu? 87 ve bir ?ekilde o skorun korunmas? laz?m.
                          2-1 ?ne ge?mi?ken deli gibi sald?racak halimiz yoktu.

Fakat Necip olay? apayr? bir s?k?nt?.
                          Bu mevzuda senin su?un ?ok mu? O da apayr? bir mevzu be komutan?m.
                          Sa?l?k olsun, o G?khan T?re'ye bu gecenin hesab?n? sor !
                          budur

Yorum Yap

Hocam allah r?zas? i?in necipi sa? bekte oynatma ismaili oynat gerekirse 3-5-2 oynat

Yorum Yap

Hocam Allah a?k?na niye sivok francoyu bozuyorsun

Yorum Yap

Sivok de?i?ikli?inde nas?l sorun yok beyler allah a?k?na. Zaten 10 ki?i kalm??s?n aya??nda top tutman laz?m senin. Topu rakibe verip 5 stoperle defansa g?m?l?rsen elbet ki gol? yersin. Ki topu aya??nda tutabilen tek adam O?uzhan, gidip onu ??kard? birde ?aka gibi. Bilic reyizi sever sayar?m ama ?u ?ne ge?ti?inde kapanma al??kanl??? bayd? art?k.

Edit: Tolga tercihini s?ylememe gerek yok san?r?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X