Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

sahip c?k?lmal? aman hoca deg?s?kl?g? g?b? sacma hatalar yapmayal?m hocam?z? bulmu?ken
    SABIR !!!

Yorum Yap

Sezon sonunu beklemeden s?zle?me imzalanmal?.
      Y?llarca kal?c? td hayali kurduk.
      Ferguson a Wenger e ?zenerek bakt?k.
      Bilic bu tak?ma farkl? bir hava ve bir futbol ki?ili?i kazand?rd?.
      En yak?n zamanda yeni bir s?zle?me imzalanmas? dile?iyle.

Yorum Yap

Aslı Fatih Bas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bir ''cesur oynat'' mevzusudur al?p ba??n? gidiyor her ma?tan sonra. Nedir abi cesur oynatmaktan kast?n?z bu ma?ta. Rakip son 2-3 ay?n Avrupa'daki en formda tak?m?. 2015 y?l?nda tek bir yenilgi bile almam??lar. Fizik olarak adamlar?n yan?na yakla?amazs?n, bu ma?ta ne yapacaks?n o zaman tak?m savunmas? yapacaks?n, adamlara bo? alan vermeyeceksin, pozisyon vermeyeceksin. Verdin mi peki hay?r. 30 dakikada rakibin 1 ?utu var. Gol? bireysel hata sonucu penalt?dan yemi?sin hala bir memnuniyetsizliktir gidiyor. ?u ma?ta yapt???n savunmay? ve ak?ll? oyunu T?rkiye'de hi? bir tak?m Anfield'da yapamaz. H?cum yapmaya ?al??t???m?z tempoyu y?kseltti?imiz anlarda rakibin ne kadar tehlikeli geldi?ini g?rm??s?n?zd?r herhalde. Kimse klavye ba??ndan sald?r h?cum korkma naralar? atmas?n. Hal? saha ma?? de?il bu kar??nda Liverpool var.

Orta saha ??kar orta saha al forvet ??kar forvet al ba?ka bildi?i yokmu?. Ma? i?inde ne bekliyordunuz Atiba'y? ??kar?p Pektemek'i almas?n? Motta'y? ??kar?p Kerim'i almas?n? m?. Futbol sizin FM yada Fifa'da oynad???n?z gibi olmuyor. 1 gol?n bile ?nemi var elemeli ma?larda. ?u ma??n 0-0 bitmesi ile 1-0 bitmesi aras?nda fark yok, i?erdeki ma?ta her iki skorda gol atman gerek ama 2-0 bitseydi turu orada b?rak?p gelmi?tik.

Liverpool ma??na ??k?yorsun i?inde eler miyim diye ?mit var tak?m orda Liverpool ile ba?a ba? oynam?? ma?tan ?nce 50-50 olan tur ?ans?n 70-30 olmu? hala bir umudun var ama d?n baba d?nelim hep ayn? mevzular. Cesur ol cesur ol. Sen Be?ikta?'la Fm'de bir kariyer a? kar??na da Liverpool falan ??karsa koy 7-8 tane h?cumcu oyna. Ha yaln?z oyunu kaydet ma? ba?lamadan ?nce 3-0 yenilmi?sin 5-0 yenilmi?sin farketmez kaydetti?in yerden geri ba?lars?n.
        Evet ben resmen Atiba ya da Veli'yi al?p Mustafa'n?n oyuna girmesini bekledim. Kald? ki, Rakip T.D t?m kozlar?n? oynam??, neredeyse 3-3-4 d?zenine d?nm?? bir tak?ma kar?? Frei ve T?re gibi h?zl? adamlar?n? kullanarak bir gol atma ihtimalin ?ok y?kselirdi.

60-65. dakikadan sonra, Liverpool'un gol ataca?? bariz belliydi.

+ olarak, bu tak?m X liginin tak?m?, bu tak?m Y liginin tak?m? diye korkup dilimize dolayacaksak, hi? ??kmayal?m Avrupaya daha iyi.

Gruplardan ??kt?ktan sonra her tak?m?n e?it g??te olaca?? belli de?il mi? Liverpool de?il Napoli olsa farkl? m? bakacaks?n ma?a?

Gruplardan sonra X tak?m Y tak?m farketmez. Hepsi ayn?. Bizde ba?kta tak?ma kar?? ayn?y?z.

Tabi ki herkesin d???ncesi farkl?, herkes d?nyaya farkl? pencereden bak?yor lakin, sizin d???ncenizin en do?rusuymu? gibi cevaplar?n?za anlam vermek ?ok g??.

Kimse kimsenin fikirlerini onaylamak zorunda de?il, sayg? duymak zo-run-da.

Sayg?lar.
        ?ok h?cumcu ile oynay?nca gol ataca??n?n garantisi yok. D?n bask? kurdu?umuz anlarda geri d?n??lerde kalemizde ya?ad???m?z tehlikeleri g?rmedin galiba. Kendin s?yl?yorsun rakip 4 h?cumcuyla oynamaya ba?lam??. Senin buna kar?? yapaca??n hamle ??kar savunmac?lar? s?r oyuna b?t?n h?cumcular? ise e?er bo?una futbol tart???yoruz seninle. Bilgisayar oyunu kafas? ile futbol yorumlanmaz. Sayg? falan da duyamam b?yle sa?ma sapan bir yoruma. Rakip 4 h?cumcu ile oynarken savunmay? bo? b?rak?rsan 1-0 ile de?il 3-0 ile d?nersin ?ngiltere'den.

Gruplardan sonra X tak?m Y tak?m ayn? de?il kar??ndaki tak?m kupan?n favorisi g?sterilen tak?m. Young Boys veya Aalborg ile Liverpool'u mu k?yasl?yorsun? Bak bu da korkup dilimize dolad?k, Liverpool'dan korkacaksak hi? ma?a ??kmayal?m dedi?in Liverpool'un Premier Lig lideri Chelsea (as kadrosu) ile tam 1 ay ?nce 20 Ocak'ta kendi sahas?nda oynad??? ma??n istatistikleri

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  24.1 KB

Yorum Yap

Liverpool ;

Mario Balotelli ; 15 Milyon Euro
          Raheem Sterling ; 30 Milyon Euro
          Daniel Sturridge ; 25 Milyon Euro

bunlar hucum niyetine kulland?klar? oyuncular... 2 si sonradan girdi kul?beden.

Sanki elimizde adam varda hocam korkak oynamay?p toplu hucuma ??kal?m. ??k hadi buyur. Ma?tan ?nce en k?t? 1-0 bitsin derken ?u geldi?imiz noktaya bak.

Toplu hucum yap?p 3 tane Demba Ba ile ??ksak bu defansla 3 atsak 5 yeriz. Liverpool ma??na T?rkiye'den istedi?in tak?m? getir koy en az 3 yerdi. Adamlara iki kontra yapal?m dedik y?re?im a?z?ma geldi , 9 ki?i kalm?? ?aykur Rize den kontra yiyoruz , Liverpool'a geliyoruz niye korkak oynuyoruz. Bari ?una korkak de?il de tedbirli diyelim.

D?n ak?am Cenk'in ?n?nde kalan topu rakip trib?nlere yollamasa umudumuz komple yitik olacakt?. Bu seferde ; vay arkada? ne gerek var pald?r k?ld?r sald?rmaya daha burada ma? var biraz tedbirli sakin oynay?n burada halledilirdi muhabbetleri...

Yorum Yap

Olay s?rf Liverpool ma?? de?il, hoca derbilerdede a??r? temkinli oynat?yor tak?m?, Arsenal ve Tottehama kar?? inan?lmaz pres yapm??t?k, ama ondan sonra hi? bir b?y?k ma?ta ayn?s?n? g?remedik,?ok geride kabul ediyoruz oyunu,bask? yapm?yoruz,d?n 2. yar? hemen hemen hi? topla oynayamad?k,eyvallah kar??m?zdaki Liverpool ama bizimde istedikten sonra neler yapabilece?imiz ortada...

Yorum Yap

Bir ''cesur oynat'' mevzusudur al?p ba??n? gidiyor her ma?tan sonra. Nedir abi cesur oynatmaktan kast?n?z bu ma?ta. Rakip son 2-3 ay?n Avrupa'daki en formda tak?m?. 2015 y?l?nda tek bir yenilgi bile almam??lar. Fizik olarak adamlar?n yan?na yakla?amazs?n, bu ma?ta ne yapacaks?n o zaman tak?m savunmas? yapacaks?n, adamlara bo? alan vermeyeceksin, pozisyon vermeyeceksin. Verdin mi peki hay?r. 30 dakikada rakibin 1 ?utu var. Gol? bireysel hata sonucu penalt?dan yemi?sin hala bir memnuniyetsizliktir gidiyor. ?u ma?ta yapt???n savunmay? ve ak?ll? oyunu T?rkiye'de hi? bir tak?m Anfield'da yapamaz. H?cum yapmaya ?al??t???m?z tempoyu y?kseltti?imiz anlarda rakibin ne kadar tehlikeli geldi?ini g?rm??s?n?zd?r herhalde. Kimse klavye ba??ndan sald?r h?cum korkma naralar? atmas?n. Hal? saha ma?? de?il bu kar??nda Liverpool var.

Orta saha ??kar orta saha al forvet ??kar forvet al ba?ka bildi?i yokmu?. Ma? i?inde ne bekliyordunuz Atiba'y? ??kar?p Pektemek'i almas?n? Motta'y? ??kar?p Kerim'i almas?n? m?. Futbol sizin FM yada Fifa'da oynad???n?z gibi olmuyor. 1 gol?n bile ?nemi var elemeli ma?larda. ?u ma??n 0-0 bitmesi ile 1-0 bitmesi aras?nda fark yok, i?erdeki ma?ta her iki skorda gol atman gerek ama 2-0 bitseydi turu orada b?rak?p gelmi?tik.

Liverpool ma??na ??k?yorsun i?inde eler miyim diye ?mit var tak?m orda Liverpool ile ba?a ba? oynam?? ma?tan ?nce 50-50 olan tur ?ans?n 70-30 olmu? hala bir umudun var ama d?n baba d?nelim hep ayn? mevzular. Cesur ol cesur ol. Sen Be?ikta?'la Fm'de bir kariyer a? kar??na da Liverpool falan ??karsa koy 7-8 tane h?cumcu oyna. Ha yaln?z oyunu kaydet ma? ba?lamadan ?nce 3-0 yenilmi?sin 5-0 yenilmi?sin farketmez kaydetti?in yerden geri ba?lars?n.
              Evet ben resmen Atiba ya da Veli'yi al?p Mustafa'n?n oyuna girmesini bekledim. Kald? ki, Rakip T.D t?m kozlar?n? oynam??, neredeyse 3-3-4 d?zenine d?nm?? bir tak?ma kar?? Frei ve T?re gibi h?zl? adamlar?n? kullanarak bir gol atma ihtimalin ?ok y?kselirdi.

60-65. dakikadan sonra, Liverpool'un gol ataca?? bariz belliydi.

+ olarak, bu tak?m X liginin tak?m?, bu tak?m Y liginin tak?m? diye korkup dilimize dolayacaksak, hi? ??kmayal?m Avrupaya daha iyi.

Gruplardan ??kt?ktan sonra her tak?m?n e?it g??te olaca?? belli de?il mi? Liverpool de?il Napoli olsa farkl? m? bakacaks?n ma?a?

Gruplardan sonra X tak?m Y tak?m farketmez. Hepsi ayn?. Bizde ba?kta tak?ma kar?? ayn?y?z.

Tabi ki herkesin d???ncesi farkl?, herkes d?nyaya farkl? pencereden bak?yor lakin, sizin d???ncenizin en do?rusuymu? gibi cevaplar?n?za anlam vermek ?ok g??.

Kimse kimsenin fikirlerini onaylamak zorunda de?il, sayg? duymak zo-run-da.

Sayg?lar.
              ?ok h?cumcu ile oynay?nca gol ataca??n?n garantisi yok. D?n bask? kurdu?umuz anlarda geri d?n??lerde kalemizde ya?ad???m?z tehlikeleri g?rmedin galiba. Kendin s?yl?yorsun rakip 4 h?cumcuyla oynamaya ba?lam??. Senin buna kar?? yapaca??n hamle ??kar savunmac?lar? s?r oyuna b?t?n h?cumcular? ise e?er bo?una futbol tart???yoruz seninle. Bilgisayar oyunu kafas? ile futbol yorumlanmaz. Sayg? falan da duyamam b?yle sa?ma sapan bir yoruma. Rakip 4 h?cumcu ile oynarken savunmay? bo? b?rak?rsan 1-0 ile de?il 3-0 ile d?nersin ?ngiltere'den.

Gruplardan sonra X tak?m Y tak?m ayn? de?il kar??ndaki tak?m kupan?n favorisi g?sterilen tak?m. Young Boys veya Aalborg ile Liverpool'u mu k?yasl?yorsun? Bak bu da korkup dilimize dolad?k, Liverpool'dan korkacaksak hi? ma?a ??kmayal?m dedi?in Liverpool'un Premier Lig lideri Chelsea (as kadrosu) ile tam 1 ay ?nce 20 Ocak'ta kendi sahas?nda oynad??? ma??n istatistikleri

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
büyüklüğ?:  24.1 KB
              Sayg? duymuyorsan, yaz?lanlara cevap vermeyeceksin. Bu kadar net.

Devre aras?ndan ?nce herkesin rahat ge?eriz dedi?i Liverpool 1 ayl?k s?re i?inde mi Ortal??? kas?p kavuran, kupan?n favorisi oldu?

Kuralar ilk ?ekildi?inde bile kendi taraftarlar? "bye bye europe" vs gibi yaz?lar yaz?yordu. Ge?iniz bu Liverpool iyi muhte?em tak?m ayaklar?n?.

Kald? ki, ?ngiltere'de 10 ki?i kal?p sahas?na hapsolan Arsenal ma??nda bile tak?m rakibe sald?ramad?. Mutlak gol atmas? gereken Gs-Fb ma?lar?nda bile tak?m ?aha kalkamad? nedeni ise Bili?'tir.

K?t? teknik direkt?r demiyoruz, bizde seviyoruz. Sevdi?imiz gibi ele?tirebilmek en do?al hakk?m?z.

Buna kat?l veya kat?lma.

Tekrar ediyorum, ya Sayg? duyars?n, ya da ben kat?lm?yorum fikrine dersin olur biter.

Bana hay?r ?yle de?il b?yle diye diretmenin anlam? yok dostum.

Hadi eyvallah

Yorum Yap

"Bilic'in tak?ma yapt??? katk?lar diye ?vd???n?z ?eyi Almanya da falan art?k standart hocalar bile yap?yor. Tamam ?lke futbolu geri olabilir ama y?netimsel olarak kafaca iyi i?leyen bir yap? kurulmu?ken Bilic gibi modern bir Fatih Terim'e ben katlanamam.

Hocaya laf s?yleyince de klasik Samet'ler lay?k size falan diye de ba?lamay?n. Bilic d??man? vs. de de?ilim, sadece art?k olmayaca??n? s?yl?yorum. Severim, kal?rsa da huzursuz olurum ama k?t?n?n iyileri kategorisinde eldekilerden en iyisi oldu?unu da reddedemem.

Futbol art?k Fatih Terim ikonu adamlar? kabul etmiyor. Taktik bilgisi maks 3 formasyonla s?n?rl? ama tak?mla ?ok iyi ge?iniyor, adeta bir abi ve tak?mda karde?lik var teh teh teh.

Futbolda b?yle i?ler ge?erli olsayd? Kenny Daglish geldi?i seneden beri Liverpool her sene ?ampiyon olurdu. Rakipler bile adama tap?yordu asdfasd

Art?k taktik bilgi birikimini oyuna adapte edemeyen TD'lerin ?st seviye futbolda yer bulmas? imkans?z, orta s?ralarda kupa hedeflemeyen ama farkl? ama?lar? olan tak?mlar? idare etmesi onlar?n maks g?rev alan? olur. Ya da sikimsonik liglerde bizimki gibi i?te ?ampiyonlu?a g?t?r?rler ama olamazlar son ?eyrekte falan lel

Markus Weinzriel'e (do?ru yazd?m umar?m) dikkat kesin i?te, Be?ikta?'?n yar?s? b?t?esinde ve isimsiz adamlarla herifler Bundesliga da ?L potas? koval?yor. Hani Schalke, Leverkusen gibi rakiplere kar?? direnemeyip tahminen AL potas?nda bitirecekler ama yazd?klar? resmen destan.

Eleman?n futbolculuk kariyeri sadece 2. 3. liglerde ge?mi?, hi? pro lig g?rmemi?. Bir ara Bayern alm?? ama hemen geri yollam??. TD'lik kariyeri futbolu b?rakt??? ???nci lig kul?b? Regensburg'ta ba?lam??, 4 sene oray? idara edip Augsburg'a gelmi?. Bu sezon kariyerinde ilk defa birinci ligi, o da Bundesliga'y? d???n?n g?r?yor ve tak?m?n?n hali ortada. Neden, ??nk? bu adam ma??n her an?nda oyunu okuyup ona g?re teknik varyasyonlar uygulayabiliyor. Ma? alan hoca tan?m?na bizzat uyuyor.

Totalde bakt???m?zda Bilic'in art?lar?n? zaten reddedemezsin ama tak?ma 1 verirken 3 g?t?r?yorsa kusura bakmay?n da devam etmesini istemem.

Ayr?ca "sanki Be?ikta? ?imdiye kadar her sene ?ampiyon oluyordu da ?imdi mi dokunuyor" gibi bir kafa da olamaz. Hani ge?mi? tatavas?n? b?rak?yorum. Her sene ?ampiyon olan veya sonuna kadar rakiplerine k?k s?kt?rerek kovalayan bir tak?m? hayal edip arzulam?yorsa taraftar zaten ??k?p b?y?kl?kt? vs. tatavas? yapmas?n.

Bilic'in oyun d?zeni ve TD'lik anlay??? sadece g?zel oyunu vaat ediyor. ?ampiyonluk onun kapasitesindeki bir TD ile gelmez, gelemez."

Yorum Yap

Devre aras?ndan ?nce herkesin rahat ge?eriz dedi?i Liverpool 1 ayl?k s?re i?inde mi Ortal??? kas?p kavuran, kupan?n favorisi oldu?

Kuralar ilk ?ekildi?inde bile kendi taraftarlar? "bye bye europe" vs gibi yaz?lar yaz?yordu. Ge?iniz bu Liverpool iyi muhte?em tak?m ayaklar?n?.

Kald? ki, ?ngiltere'de 10 ki?i kal?p sahas?na hapsolan Arsenal ma??nda bile tak?m rakibe sald?ramad?. Mutlak gol atmas? gereken Gs-Fb ma?lar?nda bile tak?m ?aha kalkamad? nedeni ise Bili?'tir.

K?t? teknik direkt?r demiyoruz, bizde seviyoruz. Sevdi?imiz gibi ele?tirebilmek en do?al hakk?m?z.

Buna kat?l veya kat?lma.

Tekrar ediyorum, ya Sayg? duyars?n, ya da ben kat?lm?yorum fikrine dersin olur biter.

Hadi eyvallah
                  Birincisi forumda kimseden izin almad?m bug?ne kadar cevap yazarken senden de almam. ?kincisi yazd?klar?n?n sayg? duyulacak bir taraf? yok kenardan sanki gol atmay?n Arsenal'i elemeyin demi? gibi Bilic tak?m? sald?rtmad? diyecek kadar bo? konu?uyorsun sayg? duymuyorum demi?tim kat?lm?yorum fikrine demiyorum bak yine sayg? duymuyorum diyorum e?er anlamad?ysan. Sonuncusu kura ?ekildi?inde turu rahat ge?eriz diyen varsa e?er onun da futbol bilgisi eminim senin kadard?r.

Yorum Yap

liverpool'u gayet iyi analiz etmi? oynayaca??m?z en iyi oyunu oynatm??t?r.Taktik disiplin savunma b?t?nl??? muazzamd?.Liverpool bu yani boru da de?il daha nas?l oynayabilirsin ki bide deplasmanda 2-3 pozisyon bulmu?sun rakibe do?ru d?zg?n pozisyon vermeden ma?? bitirmi?sin.Sanki beklerde canerle g?khan vard? da hoca biraz daha h?cum oynatmad? yok yani yapacak bir ?ey yok Serdar'? ?ok be?eniyorum defans?n? bana g?re muazzam geli?tirdi gayette iyi oynuyor ama h?cumda h?zl? da olmad??? i?in yapacaklar? ?ok s?n?rl? motta 2-3 ayd?r ?ok k?t? o y?zden ?u an da bu bekleri olan bir tak?mdan daha fazlas? beklenemez b?ylesi bir deplasmanda.Eminim ki bizim tak?mda fenerin bekleri olsa d?n 2.yar? sadece defans yapmazd?k ??k??lar? olurdu zaman zaman ama yok i?te o y?zden mecburduk buna..
                    ?n?allah Slaven Bilic en az 2 y?l daha kal?r be?ikta??mda s?zle?me konusu bana kal?rsa s?k?nt? olmayacakt?r sezon sonu bak?l?r.
                    Yani ?u liverpoola kar?? deplasmanda oynad???m?z oyunu t?rkiye liginde oynatacak teknik direkt?r yoktur ?ok net bu y?zden kesinlikle kalmal? slaven bilic seneye 2 tane sa?lam sa?-sol bek al?p bir de iyi bir golc? daha al?rsak o zaman u?urur tak?m?..

Yorum Yap

Buna kat?l veya kat?lma.

Hadi eyvallah
                      Birincisi forumda kimseden izin almad?m bug?ne kadar cevap yazarken senden de almam. ?kincisi yazd?klar?n?n sayg? duyulacak bir taraf? yok kenardan sanki gol atmay?n Arsenal'i elemeyin demi? gibi Bilic tak?m? sald?rtmad? diyecek kadar bo? konu?uyorsun sayg? duymuyorum demi?tim kat?lm?yorum fikrine demiyorum bak yine sayg? duymuyorum diyorum e?er anlamad?ysan. Sonuncusu kura ?ekildi?inde turu rahat ge?eriz diyen varsa e?er onun da futbol bilgisi eminim senin kadard?r.
                      Yok abi esta?frullah benden izin alman gerekti?ini s?yleyen kim? Yanl?? anlam??s?n.

Bizim futbol bilgimiz bu kadar. Cahilli?imize ver.

Kusurumuza da bakma.

Sayg?lar tekrar.

Eyvallah

Yorum Yap

D?n farkm? yedik rezaletmi oynad?kda hocaya atar gider yap?l?yor.

siz ligimize bakmay?n gs fb d?n en az 4 yerdi ac?k vede net. Hakem fakt?r? olmasa iki renkliye en az 6 puan fark atm??t?k ?u an.

Derbilerde zemin s?k?nt?s? cok yasad?k. iddia ediyorum 2derbiden 1galibiyet bir beraberlik c?kartaca??z en k?t?. hakemlere ra?men.

Yorum Yap

Orada burada yenip paketleyip g?nderdi?imiz,kadrolara bak?nca sahaya ??kmamas? gereken Feyenoord, kupan?n favorilerinden bir tak?ma ?u istatisti?i yap?yorsa bizim futbol olarak bu kadar geriye gitmemiz kabul edilemez. Siz hocay? ele?tirmek istemeyebilirsiniz ama ele?tiren ki?ilere kar?? klasikle?mi? alayc? postlar?n?z can s?k?c?. Ele?tiren ki?iler i?in 'Cem Y?lmaz'a bu kadar g?lm?yorum','size Samet laz?m' yazmak kar?? taraf?n d???ncelerinde bir de?i?iklik yapmad??? gibi asl?nda sizi komik duruma d???r?yor.

Resmin ismi:  ads?z.JPG
büyüklüğ?:  18.4 KB

Yorum Yap

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Orada burada yenip paketleyip g?nderdi?imiz,kadrolara bak?nca sahaya ??kmamas? gereken Feyenoord, kupan?n favorilerinden bir tak?ma ?u istatisti?i yap?yorsa bizim futbol olarak bu kadar geriye gitmemiz kabul edilemez. Siz hocay? ele?tirmek istemeyebilirsiniz ama ele?tiren ki?ilere kar?? klasikle?mi? alayc? postlar?n?z can s?k?c?. Ele?tiren ki?iler i?in 'Cem Y?lmaz'a bu kadar g?lm?yorum','size Samet laz?m' yazmak kar?? taraf?n d???ncelerinde bir de?i?iklik yapmad??? gibi asl?nda sizi komik duruma d???r?yor.

[ATTACH]6435[/ATTACH]
                            Feyenoord harika tak?m, hocalar? d?nyan?n en iyisi, oyuncular?n geldi?i nokta muaazzam.

Be?ikta? ?ok k?t?, hocam?z en k?t?lerinden, oyunculardaki d???? ise inan?l?r gibi de?il.

Bu ?rnekten yola ??k?nca ya bu mant?k ortaya ??k?yor ya da Cem Y?lmaz komedisi.

Yap?lan ele?tiriler Erman Toro?lunun bug?nki yaz?s?n?n kalitesine bile ula?am?yorsa ba?ka t?rl? bak?lamaz zaten yap?lan yorumlara. ??nk? kimsenin ele?tirilerle ilgili fikir de?i?tirmek gibi bir derdi yok ama t?m spor kamuoyunun takdir etti?i d?nk? oyundan sonra baz?lar?n?n taraftar?n akl?na karpus kabu?u d???rme gayreti var gibi.

Yorum Yap

?ok komik bir taraftar "grubumuz" veya "profilimiz" var. Bili?'i b?raksak D?nyada ?o?u klup FB GS de dahil havada kapar.

S?ras?yla Chelsea, Arsenal, Tottenham, Liverpool ma?lar?na ??km???z, Hi?bir ma?ta ezilmemi?iz ki ezmi?li?imiz bile var. Ama 1 ?anss?zl?kt?r Demba Ba bu ma?larda gol ka??r?yor.

Ama gelmi?iz sanki Sa?da "Maxi"miz, Sol da bilmem kimimiz varm?? gibi " ?uursuzca ele?tiriliyor". Kusura bakmas?n kimse ama Bili?'in istedi?i transferleri yapabilsek ?u an farkl? ?eyler konu?uyor olurduk, Param?z yok ! alam?yoruz !!!

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?ok komik bir taraftar "grubumuz" veya "profilimiz" var. Bili?'i b?raksak D?nyada ?o?u klup FB GS de dahil havada kapar.

S?ras?yla Chelsea, Arsenal, Tottenham, Liverpool ma?lar?na ??km???z, Hi?bir ma?ta ezilmemi?iz ki ezmi?li?imiz bile var. Ama 1 ?anss?zl?kt?r Demba Ba bu ma?larda gol ka??r?yor.

Ama gelmi?iz sanki Sa?da "Maxi"miz, Sol da bilmem kimimiz varm?? gibi " ?uursuzca ele?tiriliyor". Kusura bakmas?n kimse ama Bili?'in istedi?i transferleri yapabilsek ?u an farkl? ?eyler konu?uyor olurduk, Param?z yok ! alam?yoruz !!!
                                laf? a?z?mdan ald?n ayn? ?eyleri yazacakt?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X