Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Doruk Ko? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Anlad???n?z ?zere Bilicle yollar?n ayr?lmas?ndan yanay?m. Ancak y?netimin "Bilicle 2 ma? daha devam, sonras?na bakar?z" karar?n?n ard?nda " Galatasaray'a kaybederse daha rahat kovar?z" ?ark kurnazl??? g?rm?yor da de?ilim. Durum b?yleyse etik ve Be?ikta?'a yak??an bir davran?? de?il...

Bir de Bilic'e yap?lan komutan g?zellemelerine cevaben; komutan bir ?eyler kazanabilmi? adama denir.
    Hakl?s?n da , hi? bir komutan askerleri olmadan sava? kazanamaz... beceriksiz y?netim ve baz? beceriksiz futbolcularla buraya kadar olur... adam sezon ba??ndan beri sa? bek, stoper diye ba??rd?. sonu? : opare ve milo?evi? ? nerdeler, ne verdiler?

Yorum Yap

Umudun Ad? serdal adal?

Yorum Yap

Aslı Samet Guner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Anlad???n?z ?zere Bilicle yollar?n ayr?lmas?ndan yanay?m. Ancak y?netimin "Bilicle 2 ma? daha devam, sonras?na bakar?z" karar?n?n ard?nda " Galatasaray'a kaybederse daha rahat kovar?z" ?ark kurnazl??? g?rm?yor da de?ilim. Durum b?yleyse etik ve Be?ikta?'a yak??an bir davran?? de?il...

Bir de Bilic'e yap?lan komutan g?zellemelerine cevaben; komutan bir ?eyler kazanabilmi? adama denir.
        Hakl?s?n da , hi? bir komutan askerleri olmadan sava? kazanamaz... beceriksiz y?netim ve baz? beceriksiz futbolcularla buraya kadar olur... adam sezon ba??ndan beri sa? bek, stoper diye ba??rd?. sonu? : opare ve milo?evi? ? nerdeler, ne verdiler?

Tolgay gibi bir adam al?nd?. Onuda g?rd?k ne kadar verimli kulland???n?. yahu Olcay? Pektemeti inad?na oynatan bir adamdan bahsediyoruz. G?rende s?rekli formda oyunculara forma veriyor zanneder.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Atakan Kadir Bagalal? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bilici ?uan ki hocalardan ay?ran en b?y?k ?zelli?i misyon ve vizyon sahibi olmas?d?r..
          bak?yorum da sadece g?ndelik ba?ar? isteyen ?o?ald?..
          b?yle devam edelim sene yine tekrardan hoca de?i?tiririz..
          Ben ??zemedim misyonunu da vizyonunu da bu zamana kadar, nedir misyonu vizyonu?
          Pazar G?n? bunu face to face yaparak konu?aca??z a?abey..
          Haf?zaya ald?m sizi de

Yorum Yap

Bili? kals?n dahi bili? kals?n ! futbolculardan ?st d?zey verim alabilen! Be?ikta??n b?y?kl???n? bilen! her zaman b?y?k d???nen! derbilerde korkmayan korkusuzca sald?ran! tak?m? manyak motive edebilen! sistemi olan! oyuncu de?i?ikliklerinde dahi bili? evet kals?n !

Hay?r ??yle bir alg? var sanki biz Be?ikta? iyi olsun istemiyoruz sanki biz y?netimi su?lu g?rm?yoruz karde?im zaten bunlar sorun y?netimide ele?tiriyoruz b?t?n sucu tabiki Bili? e kesmiyoruz ama Bili? lede olmaz bu i? Be?ikta? ezik bir tak?m de?il sen rakibini t?vbe ha?a Allah gibi g?rmesen ?oktan ?ampiyonduk sa?ma sapan oyuncu de?i?ikliklerin olmasa, o fener ma??nda o le???? feneri yenmek i?in m?dahale etmedin ya korktun beraberli?e oynad?n ya zaten ozaman belli ettin kendini. Hadi onuda ge?tim sen bu tak?m?n b?y?kl???n? bilmiyorsun ne yaz?kki be hocam ma?tan sonra baz? sa?ma a??klamalar?nla sen kendin inanmad?nki bu tak?m? ?ampiyon yapmaya.. Ne yaz?kki gelinen nokta bu d?zg?n adams?n eyvallah ta olmuyor seninle olmaz...

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              bilici ?uan ki hocalardan ay?ran en b?y?k ?zelli?i misyon ve vizyon sahibi olmas?d?r..
              bak?yorum da sadece g?ndelik ba?ar? isteyen ?o?ald?..
              b?yle devam edelim sene yine tekrardan hoca de?i?tiririz..
              Ben ??zemedim misyonunu da vizyonunu da bu zamana kadar, nedir misyonu vizyonu?
              Pazar G?n? bunu face to face yaparak konu?aca??z a?abey..
              Haf?zaya ald?m sizi de
              O ne yahu nerde yap?caz onu?

Yorum Yap

Ben ?unu soruyorum. ?yi bi sa? bek; kaptan olacak kadar iyi bir stoper; ve cenk&pektemeki cebine koyacak bir forver al?nsa tak?ma. Bili? kals?n m? gitsin mi dersiniz?

Yorum Yap

Oldu da gsye de yenildikten sonra bu romantiklik s?recek mi merak i?erisindeyim.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tolgay gibi bir adam al?nd?. Onuda g?rd?k ne kadar verimli kulland???n?. yahu Olcay? Pektemeti inad?na oynatan bir adamdan bahsediyoruz. G?rende s?rekli formda oyunculara forma veriyor zanneder.
                    Tolgay diye bir adam alnmad?. Tolgay'? Bili? ald?.

Neden ma??n belli dakikas?nda oyundan ??k?yor bunun da futbol dilinde mant??? var tabiki.

Tolgay futbolcu olarak nedir, ama futbolcu olarak ne de?ildir, biz tak?m olarak neyiz hangi sistemde oynuyoruz ama son yar?m saatte gole ihtiyac? varken nas?l bir formata d?n?yoruz sorular?n?n cevab?nda bunun mant??? var.

Vaktim olursa yazar?z bir ara.

Yorum Yap

Bili? bana g?re her zaman ne iyi bir teknik direkt?rd? ne de ?ok k?t?. Herkes sonuca bakmay?n filan diyor ama bana g?re as?l sorun Bili?'in tak?m? ???nc? yapmas? de?il. Yap?lmas? gereken her ?eyi yapars?n, do?rular? yapars?n tak?m yine g?c? yetmez 3. olur kimse hocaya su? bulmaz. Bili? iki senedir tak?m?n ba??nda hala oynat?lmas? gereken adamlar? oynatm?yor, oynat?lmamas? gereken adamlar? en ba?ta kadroya koyuyor, garip garip oyuncu de?i?iklikleri yap?yor, tak?m? psikolojik olarak haz?rlayam?yor. ?ok ki?i ma?lar? izlerken Bili? bug?n bizi baltalamaz in?allah diyordur. Bence Bili? gidebilir sebebi de ?stte dedi?im gibi ???nc? olmas? filan de?il hala garip garip i?ler yapmas?. Bili? giderse Lucescu ilk tercih olabilir o olmazsa Tigana, Gerets gibi ligi bilen yabanc?lar getirilmeye ?al???labilir veya Denizli, ?enol G?ne? gibi yerliler getirilebilir. Ertu?rul ayr?l?p Denizli geldi?inde bayram etmi?tim. ?stemem ama Ertu?rul bile gelse Bili?'in ?ok aranaca??n? d???nm?yorum (al?nacak sonu?lar itibariyle yoksa her olumsuz durumda teknik direkt?r kim olursa olsun ah ba??m?zda Bili? olayd? diyenler ??kacakt?r). Bizim taraftar?n bir k?sm?nda bir oyuncu, teknik direkt?re vs a??r? bir ba?lanma olay? ??kt? son senelerde. Do?ru de?il bence e??ek y?k?yle para al?p i? yapan adamlar bunlar sonu?ta olmuyorsa de?i?tirmek durumundas?n. Klasik ka? hoca de?i?tirdik muhabbeti var ama de?i?tirilen hocalara bak?l?nca zaten ?o?u bizim seviyemizdeki tak?mda hocal?k yapabilecek d?zeyde de?iller. Onlar?n ?o?unu g?ndermek de?il getirmek hata. Lucescu'nun gelmesi zorsa bence Tigana bizim tak?m i?in uygun hoca olabilir. ?nder ?zen'i getirseler teknik direkt?r olarak Bili?'ten ba?ar?l? olabilece?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Ge?en seneki 4 derbi, ge?en seneki konya ma??, ge?en seneki sivas ma??, bu seneki 3 derbi, 2 brugge ma?? ve antep, akhisar, konya ma??ndaki sa?mal?klar Bili?'in gitmesi i?in yeterli bence. Geri kalan ma?lar iyisiyle k?t?s?yle bir denge olu?turur ama ne kadar kritik ma? varsa kaybetti.. ne gibi bir vizyonu varm?? anlamad?m.. Be?ikta? hocas? fener'den gs'den bu kadar korkuyorsa.. onlar? her ma??n favorisi g?r?yorsa vizyonu mizyonu yoktur.. kadrosuna da ?ok ?amur at?lmas?n.. son y?llarda gen?-tecr?beli dengesinin en iyi kuruldu?u, toplam kalitenin 100. y?ldan beri ilk kez dengeli bi?imde art?? g?sterdi?i bir kadro var elinde.. kom?unun tavu?u bize kaz g?r?nmemeli.. bili? ?yle istiyor diye elimizdeki kadroyu a?a??lamayaca??m.

Yorum Yap

Bu sene bizim tak?m?n tek eksi?i b?y?k ma?lar? kald?r?p di?er oyunculara ilham verecek star bir oyuncumuz olmamas?. GSde i?ren? top oynarken yine de Sneijder var bi ?ekilde i? yapiyo adam ??k?p doksana as?yor. Bizim tek eksi?imiz bu bu tak?mda Demba Ba ?yle kalibrede bi adam de?il. B?yle bi adam gelmesi laz?m bu tak?ma art? olarak yeter.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Neden ma??n belli dakikas?nda oyundan ??k?yor bunun da futbol dilinde mant??? var tabiki.

Tolgay futbolcu olarak nedir, ama futbolcu olarak ne de?ildir, biz tak?m olarak neyiz hangi sistemde oynuyoruz ama son yar?m saatte gole ihtiyac? varken nas?l bir formata d?n?yoruz sorular?n?n cevab?nda bunun mant??? var.

hi? kusura bakma abi,Tolgay'? oyundan ??karmas?n?n hi? bir gerek?esi olamaz.D?nyan?n neresinde g?r?nm?? ?nlibero ??k?p kanat oyuncusu girdi?i.

Panikleyip sa?malamaya ba?l?yor o dakikalarda.eski?ehir,karab?k,antep daha hat?rlayamad???m bir ?ok ma? panikleyip ?uursuzca oyuncu de?i?likleri yap?yor.

Vaktin olursa Tolgay'?n ??k?p nas?l bir sisteme d?nd???m?z? a??klarsan ?ok sevinirim.B?t?n yorumcular? dinledim bir tanesi bile ?uursuzca yap?lan de?i?iklikler sonras? sistemi ??zemedi diye biliyorum.

Yorum Yap

gs ye kaybetmesede yollar ayr?lacak gibi g?r?n?yor. kaybetse daha rahat kovar?zdan ziyade, sezon sonuna kadar devam edilmesi etik olarak do?rusudur. 2 haftada kim gelirse gelsin de?i?en bi?ey olmayacak, giden gitti.

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Devrim ma? izlerken ne i?iyorsun veya hangi g?zl??? kullan?yorsan ayn?s?ndan bende istiyorum

Tolgay? ??kard??? ma?larda nas?l bir hucum organizasyonu yapt?k son dakikada? Aksine tolgay c?k?nca orta saham?z tamamen d??t?.

Sen bu bilici savunma i?ini iyice abartt?n gercekten.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X