Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Cici tarafından Gönderilmiş
    Peki gorucez bilic i en maximum 1.5 y?l veriyorum ya istifa edecek ya ?utlanacak ge?en sene 2.ligin bu kadar ?nemli oldu?u halde alamadin hikaye anlatmasin o zaman samet aybaba nin ne su?u vard? bu kadar iyi kadroda yoktu adamda
    Ya tamam sen niye bu kadar zorlad?n kendini Mourinho dedin Burnley dedin olaylar? hayat?nda ma??n? hi? izlemedi?in tak?mlara ?ektin, en ba??ndan desene derdim Samet'in kovulmas? diye ?ekinmeden s?ylesene ke?ke Samet gitmeseydi diye. Bende futboldan anl?yorsun falan diye tart???yorum. En ba??ndan deseydin hi? muhattap bile olmazd?m seninle.

Yorum Yap

Ayr?ca bana ?ampiyon yapmis yapmamis umrumda de?il b?y?k ma? kazans?n b?y?k ma?

Yorum Yap

Methiyetler d?zd???m?z lucescu hagi ve jardel gibi s?per starlar varken ilk senesinde ??kt??? 4 derbide 1 galibiyet alm??...

2.senesinde 2 galibiyet alm??.

B?y?k Mustafa Denizli fenerbah?enin ba??nda 6 derbiye ??km?? 2 derbi kazanm?? ..( Avrupada 0 ?ekti ya hadi neyse ) ( Mustafa Denizliye kar?? bir nefretim yok.)

Be?ikta?'?n ba??nda 4 fenerbah?e ma?? kaybetti , 2 tane fb ma?? kazand?. 2 gs ma?? kaybetti 1 tane gs ma?? kazand? ..

?stedi?iniz veriyi , istedi?iniz istatisti?i ?n?n?ze koyabilirim.

Ele?tiri tabiki yap?l?r, yap?lmal?d?r ama derbi ?zerinden abuk sabuk yorumlar yapman?za gerek yok

Futbolun do?as?nda var ele?tiri. Van Gaal gelse yar?n o da ele?tirilecek , terim gs ile 2 kupa kazand? sezona k?t? ba?lad? hemen hedef tahtas? oldu.(2.geli?inde nas?l gitti hat?rl?yoruz 2004 'te )

Futbolun do?as?nda teknik adamlar?n hatalar? vard?r. Mourinho real madrid'i 100 puan ile ?ampiyon yapt? ertesi sezon sallan?nca stad?nda ?sl?kland?.

Bunlar do?al ?eyler...

Ele?tirin , ele?tirelim...

Ama yok 6 derbide 0 ald? , yok b?y?k hoca de?il gibi alt? bo? laflar ile ele?tirmeyelim.
        En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 05-01-2015, 14:06.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Mustafa Cici tarafından Gönderilmiş
          Peki gorucez bilic i en maximum 1.5 y?l veriyorum ya istifa edecek ya ?utlanacak ge?en sene 2.ligin bu kadar ?nemli oldu?u halde alamadin hikaye anlatmasin o zaman samet aybaba nin ne su?u vard? bu kadar iyi kadroda yoktu adamda
          Ya tamam sen niye bu kadar zorlad?n kendini Mourinho dedin Burnley dedin olaylar? hayat?nda ma??n? hi? izlemedi?in tak?mlara ?ektin, en ba??ndan desene derdim Samet'in kovulmas? diye ?ekinmeden s?ylesene ke?ke Samet gitmeseydi diye. Bende futboldan anl?yorsun falan diye tart???yorum. En ba??ndan deseydin hi? muhattap bile olmazd?m seninle.
          Ben izlemedigim tak?ma yorum yazmam burnley dedi?in tak?m bir hafta ?nce city kar??s?nda deplasmanda 2-0 dan 2 2 yapt? ma?? ayn? burnley newcastle den de puan ald? deplasmanda

Samet aybaba benim umrumda de?il tan?mam etmem abim de?il akrabaligim yok ama adalet diyorsak Bilici savunan samet ??yleydi dersen ay?p edersin

Yorum Yap

Uzun uzad?ya konu?maya gerek yok aybaban?n elinde bu kadro olsa bili?ten fazla derbi kazan?rd?

Yorum Yap

Aslı Evren Cotuk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Uzun uzad?ya konu?maya gerek yok aybaban?n elinde bu kadro olsa bili?ten fazla derbi kazan?rd?
              Aybaba kendi kadrosuyla da Bilic'ten daha ?ok derbi kazand? Evren.

Yorum Yap

Benim en uzuldugum ki?i shuster di korkak de?ildi ve 1 y?l? daha hakediyor du vede ba?ar?l? olacak ti diye hep bir heves vard? sadece defansa 2 takviye ile harika bir tak?m olurdu

Adamlar deplasmanda umut burak ba?l?yor fb ma?larda sow emenike kuyt ba?lar suan sow kuyt sen geridesin gol laz?m ba y? al?yorsun sosa yi al?yorsun
                En son düzenleyen Mustafa Cici; 05-01-2015, 14:17.

Yorum Yap

Bilic'in sevgisi ba?ar?dan gelmiyor ?nce bunu belirteyim. A??klamalar?,hareketleri ve duru?u Bilice olan sevgiyi getirdi bu taraftara ve di?er tak?m taraftarlar?na.Ele?tirilere geldi?imizde,bir tak?m?n a,b ve c plan? olur.Standartt?r bunlar.Geriye d??t???nde,?ne ge?ti?inde rakip eksik kald???nda yada sen eksildi?inde.Bunu ma?tan ?nce ya?ars?n oynat?rs?n kafanda ama bunlar?n hi? biri maalesef yok Bilicde.Geldi?i g?nden bu yana standart oyundan hi? bir zaman vazge?miyor sorun burada.Ver bu tak?m? x bir hocaya bu kadar puan? zaten toplard?.Hangi oyunda ?a??rd?k farkl? bir taktikle rakibi ??zd???n? g?rd?k yada 2 oyuncu de?i?ikli?iyle ma?? kazand? benim akl?ma tek bir Bursa ma?? geliyor oda onlar?n beceriksizli?iydi ma? 30dk 3-0 olurdu zaten.Bu tak?m ge?en sene 10 ki?ilik Fenere ezildi,rakip bir ki?i eksikti b?rak oyunun ortada olmas?n? yerle bir olduk resmen bunun sorumlusu y?netim mi,transfer mi bizim gibi oturdu izledi.Biraz da kendine bakmas? laz?m,hatalar?ndan ders ??karacak yoksa bu senenin sonunda da ???nc? s?radaki yerimizi koruruz.

Yorum Yap

En ?ok ?z?ld???m nokta da b?t?n k?pekler ba?lad? 3. b?y?k z?rval?klar?na. Bu alg? operasyonuna sen izin verdin hocam.

Hasan ?a? erman toro?lu rok yap?n operasyonunuzu ?erefsizler.

Yorum Yap

Bukadar korkak oynatilmaz..fener macinin kopyasi...kendi sahanda oynuyorsun adamlar okadar kotuki 5 gsli kendi sahasinda cakili oynuyor...ama sen daha korkak oynuyodun topu onlara birakiyosun...rusyadada ayni seyleri yapman dusundurucu..onun icin bilicle sezon sonu yollar ayrilmali

Yorum Yap

Taraftar?n yarg?lan?rken a?z?ndan bir kelime ??kmazsa,
                        Her t?rl? kurallar ilk ve son kez sana uygulan?r sen bunlara tepkisiz kal?rsan,
                        Koskoca ?lkede bir tane d?zg?n stat bulup anla?amazsan,
                        Azizle laf yar???na girip sonra sus pus yerine oturursan sana b?y?k demeleri bile l?tuftur

Yorum Yap

Mevzu derbi kazanmak yada kaybetmek de?il.Tek kale ma? yap?p yine kaybedebiliriz .Ama bir devrede 2 derbi macini da birebir ayn? ?ekilde kaybediyorsan hocay? elestirebilirsin.Yok stadmis yonetimmis hakemmis bunlar? ayr? bir ?ekilde konusabiliriz.Ama bilicin bu iki ma?? ayn? ?ekilde kaybetmesini anlayamam.

Yorum Yap

Broj je netocna Bilic?.

(Translate terkim)

Yorum Yap

Hepimiz biliyoruz en b?y?k Be?ikta? ?eref ahlak terbiye ve tar?hiyle , ancak futbol kulub? y?netme ba?ariya ula?tirma alan?nda kabul edelim ki fenev ve gaysenin arkasindayiz hem ba?ari olarak hem yonetimsel olarak gerideyiz tamam ?ampiyonluklarimiz calindi haksizl?ga u?radik biliyorum ama sonu?ta ?ampiyonluk onlara yazilmi? ve bunu ornek alarak medyadak? lob?ler daha fazla TFF tolerans ver?yor hakemler korkuyor falan mesela b?ze yaplan haks?zl?klar fenev ve gayseye yapilsa yer yerinden oynar Aziz yild?r?m ligi ?ptal ert?r?r o kadar g??l? bu ?erefsiz oysa GAyse k?peklerini konu?turur hemen her?eyi lehine ?evirir oysa biz ?ylen de?iliz Sebayi ornek alan ki?ileriz ama artik efend?ligin sonu gelmi?tir kendi ?aresine bakmayan yanar .

Bizim ba?kan ?imdi Fikret Orman oldu?u i?in onu i?in konu?uyorum
                              Tak?m? havaya sokmaz haklarini savunmaz taraftara destek olmaz ama stad yapar oda ?yle b?yle i?te zorluklarda u?ra??yor kabul ama b?r ?nsan bu kadar pas?f kalmamas? lazim ,pas?f derken tak?ma sah?plenme konusunda onlar? korumak g?? ve g?ven vermek lazim , yoksa f?kret orman pek pas?f deg?l bo? bo? konu?mayla ayni muhabbetiyle 2 y?l gec?rd? be?ikta?ta

Yorum Yap

Sevgili hocam?z bizi Valencia di?er iki renkliyi de Real ile Bar?a zannediyor herhalde.

Ki Valencia bile d?n Madrid'i yendi.Tamam ?ok seviyorum kendi ad?ma g?venimde var ama Samet Aybaba'n?n bile derbi kazand???n? Tayfur Havut?u'nun bile derbi kazand???n? varsayarsak bir yerlerde bir eksiklik var demektir.

Carvalhal bile derbi kazan?yordu neredeyse.Cenk G?nen sa?ma sapan bir gol yemeseydi Fener'i yeniyorduk.

Birileri hocan?n kula??n? ?ekmeeli.Buras? BE??KTA?.Eskiden arkay? fenerliyorduk, Sami Yen'de d?Z?LMEZ denenleri d?z?yorduk.

Yaz?k yak??m?yor Be?ikta??ma bu sonu?lar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X