Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Kutay Bilgin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Sonu? ne G?kay sonu? ?
    atletico Madrid 3. oldu simeone k?t? hoca m?

Alg?da ba?ar? diye buna denir. Kals?n bilic ayn? sizin kafan?zda i?te bizi atletico g?r?yor fbyi real gsyi barca. Aferim adama ama nas?l bir sevdirdiyse kendini 2sene ?nce formam?z zaten 3.diyenler ?imdi 3.l?k ?ok iyi sonu? demeye getiriyor. Helal valla adama.
    atletico madrid bir ?nceki sezon simone ile sampiyon oldu ve sampiyonnlar liginde final oynadi

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Az ?nce S?leyman Hurma, Kayserispor'dan istifa etti?ini a??klad?.

Be?ikta?'tan teklif ald???n? da biliyoruz...
      ?yle bir?ey d???n?yorsa y?netim, bildik bir atas?z?m?z? hat?rlatmak istiyorum:

Sabah yedi?in HURMAlar ak?am g..?n? t?rmalar!
      En son düzenleyen Ekrem Bozbey; 24-05-2015, 16:22. Sebep: kelime yanl??l???

Yorum Yap

yaln?z ben ba??ndan beri kongreyi izliyorum , ??kanlar?n nerdeyse tamam? bilici savundu. bakal?m s?priz bi devam karar? ??kacak m?

Yorum Yap

E?er s?leyman hurma ?erefsizi gelirse ?ok b?y?k k?f?rler ederim!!!

K?f?r serbest olmazsa yaz?klar olsun!

Yorum Yap

duydum ki pellegrini sezon sonu bo?a c?k?yormu?. Bu adam? al?p getirmeli. i?te o zaman bilic gidebilir...

Yorum Yap

Seneye bu saatlerde yeni hocay? kovar?z.

Bu ekonomik ?artlarda,2 senedir olu?turan temelle beraber,yeni statta Bilic'le yola devam edilmeli.

Yorum Yap

suleyman hurma mevzusu nedir boyle bir ihtimal mi var

Yorum Yap

B?y?k hoca bili? neciple ??k?yor ma?a.

Hey allah?m ya.

Yorum Yap

Ma?a GS'li hakem verildi diye Necip'le ba?lam??t?r, yoksa muazzam bir teknik direkt?r.

Yorum Yap

Bravo hoca gene yapm??s?n yapaca??n?, bi kere de bizi haks?z ??kar be bi kere.

Yorum Yap

Bilic diyenler su kadroya bi baksin yazik cok yazik...

Yorum Yap

G?z?n?z? seveyim Simone ?rne?i vermeyin. ?ok komik g?r?n?yorsunuz.

Bu arada Bilic'e sayd?rmay?n. Bileti kesilmi? zaten. Ne yapt???n?n art?k ?ok ?nemi yok.

Yorum Yap

Aslı Bugra Kaan Erdem tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?nder ?zende iyi demi?.. adama ne verdi?iniz ?nemli sahi bu y?netim bilic'e ne verdi ? ilk olarak istanbulda oynayabilece?i sabit bir stat bile sunmad?.
                            Ospina istendi yabanc? s?n?r?ndan dolay? Tolga verildi.
                            Sa?-Sol bek istendi ne verildi?i malum..
                            Tecr?beli stoper istedi vermedi.
                            Kanat oyuncusu istedi vermedi.

Baz?lar? y?netimsel hatalard? baz?lar? ise parasal durumdan dolay? tak?m?n istekleri kar??lanamad? eyvallahta t?m bunlar? yapmam??ken nas?l t?m sorumlulu?u Bilic'e atar ba?ar?s?z der g?nderirsin hakketten anlam?yorum..

Aybaba da 3.olmu? daha d???k tak?mla Bilic'te o zaman bilic gitsin bu nas?l mant?kt?r ya.Aybaba'n?nda hi?bir su?u yoktu o kadroyla ?ampiyon falan olunmazd? en fazla 3. olunurdu oda bunu yapt? ee ?imdi de bakt???m?zda rakipleri baz al?rsak ?ampiyon olabilecek bir kadromuz yoktu ?stelik stat dezavantaj?yla ama Bili? kadronun zaaflar?n? kompak oyunla bir ?ekilde kapat?p maximum verim alabildi?i ?l??de tak?m? son 3 haftaya lider ta??y?p ?ampiyon olabilecek tak?m d???ncesini yaratt? herkeste.. Aybabayla-Bilic'in teknik direkt?rl?kleri k?yaslanacaksa zaten vay halimize..

Tolga-Serdar-Ersan-Pedro-Motta bu defans hatt?n?n uzun bir s?re alternatifi dahi yoktu yani defans hatt? ve hi? ?ampiyonluk ya?amam?? h?cum hatt?yla kim diyebilir ki bu tak?m ?ampiyon olur.Sonunda art?k fiziksel-mental yorgunluk mu dersin hakem hatalar? m? dersin antep ma??nda girmeyen top mu dersin ?ampiyonluk tecr?besi olmayan yani ?ampiyon oyuncusu olmad??? i?in sonunu getiremeyen futbolcular m? dersin olmad? yani son haftalar? oynayamad?k ve kaybettik ?imdi t?m bunlar? d???nerek Bilic ba?ar?s?z diyerek g?nderilmesi el-insaf..
                            Benim d???ncelerimin ayn?s?n? yazarak beni yazmaktan kurtarm??s?n. Eline sa?l?k...

Yorum Yap

yaz?klar olsun. ??kard??? kadro resmen bu taraftarla dalga ge?mektir.

madem galatasaray ma??nda g?venecek kadar kaliteli kerim frie ne diye ka? ma?t?r mustafa pektemek denen adam? izliyorum!

sinir krizi ge?irmemek elde de?il ya.

evet ?ok g?zel bir sezon ge?irilmi? olabilir ama gs ma??ndaki kadro resmen bu taraftarla dalga ge?mektir.

?ampiyonlu?u rakibe eli ile vermemi? adam defansta necibi, kanatta pektemek denen arkada?? oynat?r.

yemin ediyorum bir insan kendini bu kadar antipatik g?stermek i?in u?ra?abilirdi.

helal olsun

Yorum Yap

Bu kadroyla bu ma? izlenmez hoca.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X