Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bilic hatalar?yla b?y?k hoca olacak. ?ok hatas? var eksikleri de var ama ?ok b?y?k bir hoca potansiyeli de bar?nd??yor kendisinde ve ge?en 1,5 y?ll?k d?nemde kendini olduk?a geli?tirdi. Derbilerde hepimizi sinir de etsw ben Kad?k?y ve Arenadan birinden 3 puan alaca??m?z? d???n?yorun ?ahsen belki ?ok mant?kl? de?il ama hislerim ?yle diyor .
    Ayr?ca d?n Adnan Aybaba'n?n konu?malar? m?kemmeldi. Arada sa?malasa da i?i ?aklabanl??a vursa da bu adam kadar medyada bizi savunan yok. Abisinden ?ok daha fazla samimi.
    Karde?im ne dedi Aybaba ?

Yorum Yap

Bu ?lkede derbilerde maalesef ba?rol? hakem oynuyor, genelde de verdi?i vermedi?i kartlar ile

elle oynamay? g?rmemek hakem hatas?d?r, ama g?sterdi?i/g?stermedi?i sar? kart takdiridir deniyor,

biz iki derbide de eksik b?rak?ld?k hem de haks?zca,

Yorum Yap

D?n gece Olcan'a ??kar?lmayan! k?rm?z? karttan sonra kimse gelip Bilic'e at?p tutmas?n rica ediyorum.
        fener ma??nda emre hakemin g?z? ?n?nde 5 kez G?khan T?re'nin, g?r?nt?s? olmayan rakip hocan?n beyan?na g?venilerek at?ld???, k?f?rden etti, at?lmad?
        80. dakikada Demba Ba'n?n y?zde bir milyon penalt?s? verilmedi.
        ?s ma??nda Melo'nun dirse?ine k?rm?z?y? vermedi gitti Veli'yi att?.
        Sen Be?ikta? isen hakemi de yeneceksin eyvallah da her zaman olmuyor i?te o.
        Hakemin art niyetsiz oldu?u ma?lara bak?n hepsinde Be?ikta? imzas? var bu sezon. Bak?n?z Arsenal-Tottenham-Liverpool 6 ma?...
        En son düzenleyen Arda Çelikmaden; 09-03-2015, 15:44.

Yorum Yap

Aslı Haydar Rezzan Sevinc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bili? hatal? dedi?inde g?ntekin onay'? g?men...
          bili?in hatalar? var dedi?inde mustafa denizli'nin ad?n? bunak yapan....

arkada?lar acaba ?nder ?zen i?in ne d???n?yorlar ?imdi???

Yorum Yap

Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?nder hocaya sayg?m var ?ahsen. ?nder hoca bir ele?tiri yapt?ysa bilimseldir, mant??? vard?r ve yap?c?d?r.

Ama G?ntekin'e heleki Denizli'ye hi?bir sayg?m yok ?ahsen. Onlar bir ele?tiri yap?yorsa artniyetlidir, d?z mant?kt?r ve y?k?c?d?r.

Bence Bili?'le ilgili y?k?c? bir ele?tiri buldum diye sevinmemelisin bu kadar.

Yorum Yap

G?ntekin onay hepimiz kadar Be?ikta?l?d?r.

Yorum Yap

Lig yeniden ba?lad? zorlu bi s?rece girdik avrupa ma?lar?da oyn?ycaz bizim olay?m?z ko?an ve pres yapan bi tak?m olmam?z bu ?zelli?imizden uzakla??rsak hem ?ampiyonluk gider hemde uefa dan elenir ligi zor bitiririz. Sivas ma??ndaki performans hi? iyi olmad?.

Ben ligin ba??ndaki bask?l? oyunu neden ligin ikinci yar?s?nda oynayam?yoruz cevap bulam?yorum. Tek a??klamas? yorgunlukmudur bu ligde ma? kazanmam?z i?in bask?l? oynamak zorunday?z gs ?ampiyonluktan kopar diyoduk bask?l? oyuna ba?lad? liderli?e y?kseldi fb ?zellikle i?erdeki ma?larda bask?l? oynuyo ve sonuca gidiyo he akhisar puan ald? burdan ama o ma?tada istedikleri oyunu oynad?lar ?anss?zd?lar puan verdiler lig sonuna kadar ?yle bi ?anss?zl?k puan? verceklerini sanm?yorum. Biz kendi oyunumuzdan uzakla?t?k k?t? oynay?p puan almalara ba?lad?k bu b?yle gitmeyecek biyerde cezam?z? keseckler eski?ehir ve bal?kesir ma?lar?nda oldu?u gibi o y?zden hemen toparlan?p kendi istekli bask?l? oyunumuzu oynamal?y?z.

Yorum Yap

?u fener ma??ndan verilen kar??la?t?rmal? ?rnekler o kadar do?ru ki.y?netimin bu hakem mevzuuna el atmas? laz?m.

anadolu tak?mlar?ndan da destek g?recektir hatta. profesyonel hakemlik ?art. adamlar ma? ba?? tatl? para al?yor, fenerin, gesenin hakk?n? yiyenin ad?n? bir daha duymuyoruz ama bizim hakk?m?z? yiyen 2 hafta sonra ?ok iyi hakem diye ?v?l?yor, en k?t? hepsi bizim hakemimiz diye savunuluyor. bundan aleni ?ike makbuzla falan yap?l?r. resmen feneri geseyi kollayacak adamlar elenip toplan?yor.

Yorum Yap

?nder hoca farazi konu?uyor, y?kleme yap?ld???ndan emin de?il. Oyunun bu denli k?t? olmas?ndan ?t?r? tahmin y?r?tm??.

Ayr?ca "rak?m etkilemez" demi? ama r?portajlarda futbolcular rak?m?n kendilerini etkiledi?ini s?yl?yor.

Yorum Yap

@Muhammed abi:

Yorum Yap

bir d?zeltme yapal?m. g?ntekin ?ahs? Bilic hatal? demedi; "Bilic'in i? ahlak? yok, kendini pazarlamak i?in Be?ikta?'? kullan?yor" dedi. Say?n Denizli hakk?nda bir?ey s?ylemedim. Say?n ?zen hakk?nda fikirlerim de pek de?i?medi. bu saatten sonra onay?n can? cehenneme, ne dedi?ine falan bakt???m yok

Yorum Yap

fb ma?? onces?nde fuck offtan G?khan g?tt? k? olmad??? zaman tak?m?n ?ler?ye g?tme h?z? %50 azal?yor top ta??yam?yoruz
                          mac ?c?nde olcay sa?ma sapan kart gordu y?ne BE??KTASA ozel kartlara ornekt? oyundan at?ld?
                          demba ba ya net penalt? ver?lmed? burada b?l?ce ne d?yel?m tek ve buyuk hatas? olmad???n? gordugu halde Nec?p? sa?bek oynatmas?yd?
                          gs ma?? once s? At?ba g?tt? Vel? y?ne b?ze ozel b?r kartla oyundan at?ld?
                          B?l?c b?rkac oyuncuda gereks?z ?srardan vazgecmel? art?k olcay ve sosada gereks?z zorluyor onlar?da y?pratt???na ?nan?yorum
                          hersey? gec?yorum
                          Serdar franco ersan motta( opare) ...d?rtl?s?yle bu tak?m?n buralara gelmes? c?dd? ba?ar? ?u d?rtl?den b?r tanes?n? ?lk 5e oynayan tak?mlardan hang?s? transfer eder
                          yapaca?? hamleler ?nan?lmaz s?n?rl? defans?n h?cuma katk?s? s?f?r

Yorum Yap

Defansimiz bu kadar siradan oyunculardan kuruluyken gol umudumuzu tek bir adama] baglamisken birde yetmezmis gibi orta sahamiz duz adamlardan olusmusken statsiz bir sezonda ligden kopmamamiz gercek bir mucize .

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?nder hocaya sayg?m var ?ahsen. ?nder hoca bir ele?tiri yapt?ysa bilimseldir, mant??? vard?r ve yap?c?d?r.

Ama G?ntekin'e heleki Denizli'ye hi?bir sayg?m yok ?ahsen. Onlar bir ele?tiri yap?yorsa artniyetlidir, d?z mant?kt?r ve y?k?c?d?r.

Bence Bili?'le ilgili y?k?c? bir ele?tiri buldum diye sevinmemelisin bu kadar.

DEVR?M AB?;

aksine,sevinmiyor ?z?l?yorum....bili?in ba?ar?l? olmas?n? sizin kadar bende istiyorum.??nk? bende sizin kadar seviyorum kendisini...

ayr?ca ?nder hocan?n ele?tirisi y?k?c? de?il gayet yap?c? bence...amaaa hatalar?ndan ders ??kar?p ''evet hata yap?yorum'' diyebilecek bir adam i?in.bili?'de acayip bir inat var...inand??? ?eylerden asla vazge?miyor...

benim burda anlatmak istedi?im ?ey ?u....

herkes ele?tirilebilir...bili?,demba ba,olcay,y?netim vs. vs....burda baz? ki?ilere tap?l?yor deyim yerindeyse...asla ele?tirilemez asla laf s?ylenemez...dokunulmazl?klar? var sanki.....y?llard?r ma?a g?re yorum yapmay? ??renemedik...bili?'i bu ma? ele?tiririm hatalar? vard?r...di?er ma? bulutlar?n ?zerine ??kar?r?m ma?? komutan gibi y?netmi?tir...genel de?erlendirmeyi sezon sonu yapabilirim.ba?ar?l? veya ba?ar?s?z diye....biz burda ma??na g?re bili? k?t? deyince lin? ediliyoruz.vay efendim kim gelsinmi?...vay efendim ??k sen y?netmi?...vay efendim fm de?il ger?ek hayatm??...

g?ntekin onay yalaka oldu ?arlatan oldu....
                              mustafa denizli(afedersin osuruk gibi kadro ile 2 kupa kazand?rd? bu kl?be) bunak oldu i? bilmez oldu...

millet belki az bi?ey laf?na s?z?ne inan?lan ?nder ?zeni dinlerse bili?'in de hata yapabilece?i ger?e?ine inan?r...

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

bir d?zeltme yapal?m. g?ntekin ?ahs? Bilic hatal? demedi; "Bilic'in i? ahlak? yok, kendini pazarlamak i?in Be?ikta?'? kullan?yor" dedi. Say?n Denizli hakk?nda bir?ey s?ylemedim. Say?n ?zen hakk?nda fikirlerim de pek de?i?medi. bu saatten sonra onay?n can? cehenneme, ne dedi?ine falan bakt???m yok

?u c?mle bili?'in hata yapt???n? anlatm?yor mu abi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X