Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bizi bunca zaman ?ok mutlu etti,en son Liverpool'u eledik gururland?rd? hoca sa?olsun. Ben bu sene ?ampiyonluk bekliyorum hep s?yl?yorum,uefay? kazanacak halimiz zaten yok. Ligde ?ampiyonlukta u?up gitti bu gece,evinde derbi alam?yorsun deplasmanda alaca??z diye bekleyene g?lerim ben. Elimizdeki imkanlar? hep tepiyoruz,bugun de teptik yaz?k oldu. Hoca ?u Oyuncular?n lakayit tav?rlar?na bir ?nlem al l?tfen. Sevgiler sayg?lar comandante Bili?

Yorum Yap

hocan?n eksik oldu?unu d???nd???n yerleri yaz?yorsun kendi me?rebince oooo bili? giderse kim gelecek hangi bilgi ile hocay? yarg?l?yorsun,sizin gibilere sergen m?stehak yahu ben sadece oyuncu de?i?ikli?ini ele?tirdim yada tak?m? motive edemedi?ini ne hocay? yollad?m ne yerine birini getirdim.bir grup var burada yapma be hocam desen niye dedin diyecekler o derece savunuyorlar.tmm sev karde?im hocay? ama bu kadar da tahammulsuz olma.

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Gokhan Kal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        yaz?p yaz?p siliyorum ele?trienlerin ad? akbaba ya ??km??.yaz?k taraftar? oldu?um tak?m hakk?nda 2 kelime yazam?yorum.

Bende bunu hi? anlam?yorum, ele?tiri yeri de?il mi buras?, forum de?il mi?
        Hakaret etmeden, k?f?r etmeden neden ele?tiremiyoruz?
        Neden akbaba oluyoruz?
        ?nan?lmaz.
        valla bilemiyorum turgut abi liverpool ma??ndan sonrada yazd?m buraya pi?man ettiler.sadece okuyacam galiba bundan sonra yaz?nca ba??ma i? al?yorum resmen, ?z?l?yorum sonrada.
        Asl?nda muhattap olmamak laz?m ama ben beceremiyorum bunu.
        Turgut Abi tamam guzel soyluyorsun da, gecen hafta bi mesaj attim sana, "abi iki mesajindan biri Bilic, yapma etme, elestirelim ama surekli bilic yazinca guzel durmuyor, sezon sonu zaten degerlendiririz dedim, hemen atar yaptin bana..."Beni yonlendirmeye kalkma" gibi bir uslup ile... Benim size abi dememin, cevap yazmamin sebebi zaten sizin yazdiklariniza deger veriyor olmam. Ancak karsiliginda boyle bir cevap gorunce, inanin foruma yazmaktan sogudum. Ben uslup olarak bir hata ettiysem affola. Ancak 46 yasindaki bir abimizin de burada olma sebebinin de Besiktas'in yaninda, Besiktasli genclere yol gostermek olmasi gerektigi dusuncesindeyim...

Yorum Yap

1-ma??n pazartesi oynanmas? gerekirdi y?netim net hatal?,2-demba-cenk'e alternatif golc? almak yerine m.pekteme?e bel ba?lanmas? milyon eurolar verilmesi y?netim ad?na facia bir hata.. 2 haftad?r demba ba yerine gol atacak adam yoktu.

Bili?'in hatas? varm?yd? belki ?ok k?t? olsada erken olcay de?i?ikli?i onun d???nda demba ba ka? haftad?r yorgun yorgun oynamaya ?al???yor bu bariz belli ho? forvette dikilse pektemek'ten faydal? olur kesinlikle ama bilmiyorum belki buda bili?'in az da olsa hatas? olabilir..

Yorum Yap

hocan?n eksik oldu?unu d???nd???n yerleri yaz?yorsun kendi me?rebince oooo bili? giderse kim gelecek hangi bilgi ile hocay? yarg?l?yorsun,sizin gibilere sergen m?stehak yahu ben sadece oyuncu de?i?ikli?ini ele?tirdim yada tak?m? motive edemedi?ini ne hocay? yollad?m ne yerine birini getirdim.bir grup var burada yapma be hocam desen niye dedin diyecekler o derece savunuyorlar.tmm sev karde?im hocay? ama bu kadar da tahammulsuz olma.
            buda kurunun yan?nda ya??nda gitmesi durumu oluyor. bir grup var s?rekli yenilgilerden sonra ??k?p ingiltereye git ?uraya git buraya git diye sa?ma sapan argumanlar ile ??k?nca sizin gibi d?zeyli ele?tiri yapanlar?n yorumlar? da g?me gidiyor haliyle...

Yorum Yap

Hocam Allah rizasi icin B planin olsun artik son bes mactir boyle ve sende hepimiz gibi izliyorsun bide duran toptan da gol atinca sayiliyor hocam takima birazda duran top calistir lutfen

Yorum Yap

Aslı Murat Oztuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                valla bilemiyorum turgut abi liverpool ma??ndan sonrada yazd?m buraya pi?man ettiler.sadece okuyacam galiba bundan sonra yaz?nca ba??ma i? al?yorum resmen, ?z?l?yorum sonrada.
                Asl?nda muhattap olmamak laz?m ama ben beceremiyorum bunu.
                Turgut Abi tamam guzel soyluyorsun da, gecen hafta bi mesaj attim sana, "abi iki mesajindan biri Bilic, yapma etme, elestirelim ama surekli bilic yazinca guzel durmuyor, sezon sonu zaten degerlendiririz dedim, hemen atar yaptin bana..."Beni yonlendirmeye kalkma" gibi bir uslup ile... Benim size abi dememin, cevap yazmamin sebebi zaten sizin yazdiklariniza deger veriyor olmam. Ancak karsiliginda boyle bir cevap gorunce, inanin foruma yazmaktan sogudum. Ben uslup olarak bir hata ettiysem affola. Ancak 46 yasindaki bir abimizin de burada olma sebebinin de Besiktas'in yaninda, Besiktasli genclere yol gostermek olmasi gerektigi dusuncesindeyim...
                Ben anla??lam?yorum da o y?zden b?t?n bunlar can?m karde?im.
                Ben skor taraftar? olsayd?m, o zaman hakl? olurdun, ne zaman yenilsek gelip konu?uyor olurdum.
                En ba?tan beri ayn? ?eyi s?yl?yorum, seviyorum Bili?'i g?zel insan delikanl? adam ama tecr?besiz.
                E?er senin heba edecek 4-5 senen varsa, ??renir yapar, o zaman belki sabredebilirsin, benim yok o kadar senem.
                Ben dozunda ve d?zg?n ele?tiri yapmaya ?al???rken ?ahs?ma sen ??ylesin b?ylesin dendi?inde k?z?yorum, herkes kendi ele?tirisini yaps?n, herkes kendi ?vg?s?n? yaps?n, neden birbirimizle u?ra?al?m ki?
                Yoksa hepinizi seviyorum, ayn? yolun yolcusuyuz, kimseyi k?rmak istemiyorum, sonra zaten ?ok ?z?l?yorum.
                Ortak paydam?z Be?ikta?, sizin de farkl? bir ?ey istedi?inizi hi? sanm?yorum.
                Hakl? da olsam haks?z da olsam farketmez, kalbini k?rd?ysam ?z?r dilerim.

Yorum Yap

Hem sana hem futbolculara ders olur in?allah.

Yorum Yap

Ben Bilic'in ders alaca??n? sanm?yorum ?ok sabit fikirli

Yorum Yap

Zor at?p kolay yiyen tak?m hedefe varamaz..tedbirinizi al?n..

Yorum Yap

Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Zor at?p kolay yiyen tak?m hedefe varamaz..tedbirinizi al?n..
                        Kesinlikle en dogru yorum.
                        Ancak icinden cikamadigim nokta "eldeki malzeme ile mi bu kadar oluyor?" "yoksa taktiksel bi yetersizlik mi var? "
                        Ne dersin abi?

Yorum Yap

Duran toplar, h?cum kornerleri, h?cum frikikleri...

Yorum Yap

Rakibi k???msedik.Bilic futbolculari ayaklar?n?n yere sa?lam basmas? konusunda uyarmal?.art?k kolay ma? yok her tak?m?n bir hedefi var.

Yorum Yap

Hep birilerinin fanatikleri oluyor, baz? futbolcular?n fanati?i,hoca fanati?i falan. Bilici bende severim ama onunda bariz hatalar? var,hemen gitsin falan demiyoruz ama bana g?re Bilic b?y?k hoca olma aday?d?r ama asla ?uan b?y?k hoca de?ildir...Demba Ba da maalesef ilk geldi?i kadar ?o?kulu de?il. Bazen ruh gibi geziyor sahada. Bir an ?nce toparlan?r in?allah, ?uan en ?ok ona ihtiyac?m?z var...

Yorum Yap

Bili?'in hatalar? olabilir..ama iyi bir tak?m hocan?n tercih hatalar?na ra?men kazanmay? ba?ar?r..kald? ki hatalar kadro se?iminden ?ok.oyun disiplini olmay??? ve oyun i?i bireysel yanl?? i?ler sonucunda oluyor..hakdikap? y?ksek bir ma? oynuyoruz..?stelik handikap minimize de edilememi?..o ma? da zorluklar ya?ars?n..ama Bili? herhalde G?khana git adama penalt? yap demedi..ha her ?eye ra?men son noktada her ?eyin sorumlusu hocad?r..bu durumlar?n ya?anmayaca?? bir ?n ?al??malar yeterince yap?lmal?yd?..yanl??lar d?zelece?i yerde al??kanl?k halini al?yor..Bu ma?ta iki fark? bulamay???m?z?n sebebi G?khan?n laubali oyunudur..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X