Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu adama sahip ??kal?m. Vizyonu, misyonu b?y?k bir insan Bilic. Lucescu'yu harcad?lar bari Bilic'e sahip ??kal?m.

Yorum Yap

Bilic'in cesaretli olmas?n? istiyorum ba?ka bi?ey istemiyorum

Yorum Yap

Teknik Direkt?r?m?z: Slaven Bilic

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ali Can ?ak?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Hocaya sonuna kadar g?veniyorum, yar?na kimbilir ne kadar kafa patlat?yordur. Her?ey diledi?in gibi olsun Bilic.

Sent from my iPhone using Tapatalk
        Kafa patlat?cak bi?ey yok biraz cesaretli oynats?n tak?m? ba?ka bi?ey istemiyoruz elenirsekte elenelim s?k?nt? yok fakat Eski?ehirspor ma??ndaki gibi gereksiz rotasyonlar yap?p daha sonradan yapt??? de?i?ikliklerle allak bullak etmesin tak?m?.
        Cesaretli oynats?n derken sald?rmaktan bahsetmiyorsun herhalde ama neyi kastetti?ini de anlamad?m. Hangi ma?ta korkak oynatt?? Arsenal? Tottenham? Liverpool?
        Kontroll? oyuna korkak diyorsan bilemem tabi, o zaman Morinho d?nyan?n en korkak hocas?

Yorum Yap

Necibi oynat?rsan kendini bitirirsin deste?i kaybedersin.

Yorum Yap

Ilk Golu biz atarsak easy easy diye tak?m? geriye yaslamamas? laz?m ?ok geri ?ekilirsek yine gol yeriz

Yorum Yap

Aslı Yilmaz Aygun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Necibi oynat?rsan kendini bitirirsin deste?i kaybedersin.
              kusura bakma ama b?yle sa?ma yorum mu olur, bana g?re de necipi oynatmas? laz?m ama at?n?? oynat?rsa deste?imi ?ekerim mi diyeyim. Hangisini oynatsa da ?ok riskli, tabiri caizse iki ucu .oklu de?nek.

Yorum Yap

Aslı Tolga Akg?n?l tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Hocaya sonuna kadar g?veniyorum, yar?na kimbilir ne kadar kafa patlat?yordur. Her?ey diledi?in gibi olsun Bilic.

Kafa patlat?cak bi?ey yok biraz cesaretli oynats?n tak?m? ba?ka bi?ey istemiyoruz elenirsekte elenelim s?k?nt? yok fakat Eski?ehirspor ma??ndaki gibi gereksiz rotasyonlar yap?p daha sonradan yapt??? de?i?ikliklerle allak bullak etmesin tak?m?.
                Cesaretli oynats?n derken sald?rmaktan bahsetmiyorsun herhalde ama neyi kastetti?ini de anlamad?m. Hangi ma?ta korkak oynatt?? Arsenal? Tottenham? Liverpool?
                Kontroll? oyuna korkak diyorsan bilemem tabi, o zaman Morinho d?nyan?n en korkak hocas?

Topa daha fazla sahip olur oyunu y?nlendirmemiz laz?m kontroll? diyosunda 2 pozisyon haricinde kaleye gidemedik.Bu sene en be?endi?im Be?ikta? Tottenham deplasman?yd?

Yorum Yap

Be?ikta? Divan Kurulu Ba?kan? Yal??n Karadeniz: "Bilic ayar?nda ?ok hoca var...Giderse ?ok fazla ?z?lmem.."

Ya belki adam?n gitmesi ihtimal dahilinde bile de?il ne gerek var b?yle a??klamalarla kalp k?rmaya.

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Be?ikta? Divan Kurulu Ba?kan? Yal??n Karadeniz: "Bilic ayar?nda ?ok hoca var...Giderse ?ok fazla ?z?lmem.."

Ya belki adam?n gitmesi ihtimal dahilinde bile de?il ne gerek var b?yle a??klamalarla kalp k?rmaya.
                    Yalcin Karadeniz ayar?nda da ?ok adam var o koltu?a oturacak. Biz ses ediyor muyuz ?

Yorum Yap

[MENTION=18125]Tolga Akg?n?l[/MENTION]
                      Topa daha fazla sahip olmam?z laz?m buna kesinlikle kat?l?yorum ama yine de olimpiyattaki tottenham ma?? gibi bir ma? bekliyorum ben, ah ke?ke Ersan olsayd?, Ersan? hi? bu kadar ?nemli olmam??t?

Yorum Yap

Lig daha ?ok ?nemli lige bakmak laz?m.

Yorum Yap

Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ilk Golu biz atarsak easy easy diye tak?m? geriye yaslamamas? laz?m ?ok geri ?ekilirsek yine gol yeriz
                          easy easy diye senin yan?nda m? ba??rd? o kadar eminsin

Yorum Yap

Aslı Umut Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Kemal Erce Avaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            easy easy diye senin yan?nda m? ba??rd? o kadar eminsin
                            Evet

Yorum Yap

O ?ekilde Rize ma??nda seslenmi?ti ama geriye yaslanmak i?in de?il panik yapmay?n demekti amac?.

Yorum Yap

Yar?n Liverpool'a kar?? defansa Necip ya da At?n?'? koyacak.

Senin yerinde olmak istemezdim hocam.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X