Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

10 yilda bir sampiyon oluyoruz rakiplerimiz 4 yildiz pesinde uzun aradan sonra iyisin liderligin sampiyonluk elinde ama liverpol maci onemli oylemi geciniz liveri elesen ne olcak uefa kupasinimi alacak bu kadro kimse inanctan bahsetmesin kagit uzerinde 10 fazla klub bizden daha iyi bu sahadada boyle o yuzden tabiki es es maci ilk mac 1-0 yenildigimiz liver macindan kat kat daha onemliydi Besiktas icin...

Yorum Yap

Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      10 yilda bir sampiyon oluyoruz rakiplerimiz 4 yildiz pesinde uzun aradan sonra iyisin liderligin sampiyonluk elinde ama liverpol maci onemli oylemi geciniz liveri elesen ne olcak uefa kupasinimi alacak bu kadro kimse inanctan bahsetmesin kagit uzerinde 10 fazla klub bizden daha iyi bu sahadada boyle o yuzden tabiki es es maci ilk mac 1-0 yenildigimiz liver macindan kat kat daha onemliydi Besiktas icin...
      Per?embe g?n? oynanacak Liverpool ma??n?n gi?e has?lat? 5 milyon TL.
      Turu ge?ip, tekrar oynayaca??n bir kar??la?ma da bir 5 milyon TL daha.
      Bilmem anlatabildim mi?
      Per?embe g?n? olas? ma?lubiyette g?r?ce?iz burada yaz?lacaklar?. Bakaca??z ka? ki?i ?nemsiyormu?.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Huseyin Emre Teker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bilici hi? y?k?c? ele?tirmedim ?ogu zaman savundum ama bugun elestirenleri ele?tirenlere kesinlikle kat?lmam.. dunku mac? kazanm?s olsayd?k dahi ki ma? s?ras?nda ma? topi?inede yazd?m, Bilic kendi kar?yeri i?in Be?ikta??n kar?yerini riske atm??t?r. bu tutum kabul edilemez. sanki zaten ligi kazanamam kazansamda muhim de?il ben liverpoolu eledimmi esas sukseyi o zaman yapar?m der gibi.inan?s?z geldi bana,avrupay?da ligide istiyorum duygusunu sildi sanki. ?yi bir teklif gelse arkas?na bakmadan gidecekmi? izlenimi b?rakt? bende. ha profesyoneldir dogru olan budur o ayr? ama bizim de duygusal bag kurdugumuz a?ikar.
        hangi ma? daha ?nemli: ligin bitmesine 13 hafta kala oynana eski?ehir ma?? m?? tur umudumuzun s?rd???/oldu?u liverpool ma?? m?? hangisi Be?ikta?'?n kariyeri a??s?ndan daha ?nemli? 10 sene sonra bi bebe ??k?p "biz eski?ehirde es-es e sahay? dar ettik" diye reklamda oynar m? sence? ligi ?nemsemeyen adam m? son dk gol?yle ilk g?rd??? adam? havalara at?yor? iyi teklif gelirse vallaha da billaha da gitsin, kurtars?n kendini. Bizde birinin de?eri anca gittikten sonra anla?l?yor, ki g?r?ld??? ?zere haketmiyoruz da. Sahip oldu?umuz hocay? su?lad???m?z ?ey premier lige gidecek kalitede olmas?.
        iki ma?ta ?ok ?ok ?nemli aralar?nda bir ayr?m yok. ne futbolcu ne bilic hi? kimsede bu ayr?m? yapamaz. dunun ?nemi rakibin eskisehir olmas? de?il kimsenin seneler sonra ?v?nmesine gerek yok.dunun ?nemi rakiplerin puan kaybetmeden giitigi ligte sampiyonluga ulasmak i?in bir ad?m olmas?. ligi istemiyor onemsemiyor demedim. bana sampiyon olacag?m?za inanc? olmad?g?n? hissettirdi dedim. inancs?z geldinin alt?n? ?izmi?tim.
        bence iki ma??n ?nemi ayn? de?il, bu ayr?m? herkes yapabilir. do?ru yapar yanl?? yapar ayr? ama bu sene uefa kupas?n? al?rsak ben "g?rd?n m?" derim, ligi 1 puanla ka??r?rsak sen "g?rd?n m?" dersin. ama bu ma?a kaybetmek i?in ??kar, hi? ?nemi yok demek de?il. onu kimse yapmaz. ?ampiyonlu?a ula?mak i?in at?lan bir ad?m. sadece ad?m. bir ad?mda t?kezledi diye o aya?a s?kmaya ba?lad?k -ki senelerdir bu kadar iyi ad?m atan da gelmemi? durumda. bana ?ampiyon olaca??m?za inanc? olmayan bir tek taraftar var gibi geliyor. hoca ne yapt? da sana ligi alaca??na inanc? yok gibi geldi? belki k?t? hakemlerden, berbat sahalardan g?na gelmi?tir de ?st?ne zorla ??kard?klar? bas?n toplant?s?nda gelen gerzek sorulardan sonunda bunalm??t?r ve yapaca?? yolculu?u d???n?yordur, saatini ayarl?yordur. belki bu sana inan?s?zl?k gibi gelmi?tir?

Yorum Yap

G?ntekin Onay'dan b?yle bi ??k?? asla beklemiyodum, yaz?k g?nah.. Bu tak?m bu sene 3.de olsa benim g?z?mde ?ampiyondur. Bu kadar zorlu ?artlarda nolursa olsun Bilic'e her zamankinden daha ?ok sahip ??k?lmal?d?r.

Yorum Yap

yazan ellerinden ?perim,sayg?yla ?n?nde e?iliyorum ,helal olsun,izninle bu yaz?y? saklamak istiyorum

Yorum Yap

He he hepiniz ele?tirin Bilic i . Lig daha uzun son s?z?m?z? s?ylemedik. Rakiplerimizle oynayaca??z rahat olun. O sahada gitsin eski?ehir b?lgesel amat?rde oynas?n. Yorgun bir tak?m b?yle sahada kazanmas? ?ok zor hele ki bu eksiklerle. Bu k?pr?n?n alt?ndan daha ?ok su akar

Yorum Yap

Do?ru yer mi bilmiyorum ama G?ntekin Onay' a benim de bir ?ift laf?m var...
                Bu yaz?y? kendisine de e-posta olarak g?nderdim.
                Umar?m ula?m??t?r.
                Oradan ula?mad?ysa, umar?m buralardan bir ?ekilde ula??r...

Biliyor musunuz,
                Benim en g?vendi?im bas?n mensuplar?ndan biriydiniz.
                Diniz diyorum ??nk? art?k size g?venmiyorum.
                Belki bu yapt???m yanl??, belki duygusal davran?yorum
                Ama Bili? hakk?ndaki yaz?n?z,
                Orada verilmeye ?al???lan mesaj
                Sizinle ?rt??medi.
                Ya da bendeki sizinle ?rt??medi demeliyim...

Bili? taktik hatas? yapt? deyin,
                Rotasyonun zamanlamas? yanl??t? deyin
                Rotasyon yap?lan isimler hatal?yd? deyin
                Ama "Bili? kendisi i?in tak?m? harcad?" tarz?ndaki duru?u
                Ben size hi? yak??t?ramad?m...

Be?ikta? taraftar? sizi ?ok seviyor.
                ??nk? ?ivisi ??km?? bas?n mensuplar? ve futbol yorumcular? i?inde
                Ger?ekten yeri geldi?inde Be?ikta?' ?n hakk?n? savunan ?nemli isimlerden biriydiniz.
                Ben bu ma??n ard?ndan Bili?' e y?klendi?iniz kadar federasyona y?klenmenizi de beklerdim.
                Galatasaray UEFA ?ampiyonu oldu?u d?nemde s?rekli ertelenen ma?lar? vard? mesela.
                Sonra derbi haftas? iki tak?m?n ertelenen kupa ma??.
                Bu haftaki Be?ikta?' ?n erteleme talebi neden olumsuz kar??land??
                Bunu sorgulars?n?z diye d???nd?m.
                Havaalan?nda mahsur kalan, u?a?? s?rekli r?tar yapan,
                Giderken ayr? d?nerken ayr? i?kence ?eken bir tak?m?n,
                Akabinde tekrar bir deplasman ma??na ??kacak olmas?
                ?telenemez miydi?
                Hem de bu tak?m bu sene ?lke futbolunu Avrupa' da en iyi ?ekilde temsil eden bir tak?mken.
                Liverpool' a rakibinin sahas?nda -ki o sahan?n futbolcular ?zerindeki etkisi malum- penalt? ile yenilmi?ken
                Burada rakibi eleme ihtimali var olup yoluna devam edebilecekken
                Erteleme talebi neden olumsuz sonu?land??
                Daha ?tesi, bu neden sorgulanmad??
                Zor mu geldi?
                Hakl?s?n?z...
                Bili?' i ele?tirmek daha kolayd?.
                Elinde yedek oyuncusu bile olmayan,
                Tak?m? dinlendirmesi gereken bir d?nemde
                Olmayan futbolcuyu oynatmad??? i?in,
                Tak?m? dinlendirdi?i i?in Bili? daha kolay lokmayd?...

Hani demi?siniz ya Eski?ehir ma??n?n telafisi yok diye.
                Var asl?nda.
                ??nk? Be?ikta? iki rakibi ile kendisi ma? yapacak,
                Yetmeyecek, rakipleri birbiri ile oynayacak.
                Yani telafisi olan ma? asl?nda Eski?ehirspor ma??yd?.
                Liverpool ma??n?n telafisi yoktu.
                Liverpool' un elenmesi Bili? i?in mi ?nemli sadece?
                Rakiplerinin 8ta? diyerek bizlerle dalga ge?mesi ?nemli de?il mi?
                Bili? bu alg?y? silmek istemi? olamaz m??
                Ama olamaz de?il mi?
                ??nk? o basit hesaplar pe?inde ko?an bir adam.

Size ?ok k?rg?n?m...
                ??nk? siz, yan?n?zda sadece lakab? de?il kendisi de ?eytan olan bir Fenerbah?eli ile beraber Be?ikta?' ?n hocas?n?n ipini ?ekme derdindesiniz gibi geldi bana.
                Oysa bundan birka? hafta ?nce Bili?' e ?ngiltere mevzusu soruldu?unda;
                "S?zle?mem devam ediyor, ki zaten Arena' da oynamadan Be?ikta?' tan gitmem" demi?ti.
                Siz bunu duymad?n?z, belki duymak istemediniz bilemem.
                Ama b?yle bir ger?ek var, hat?rlay?n istedim.

?imdi art?k G?ntekin Onay samimiyetine inanmayaca??m i?in ayr?ca k?rg?n?m.
                Bunu benden almaya hakk?n?z yoktu.
                ?ki ?? hafta ?nce yere g??e s??d?ramad???n?z hocay? bir ma?lubiyette ters d?z etmi? olman?z ger?ekten ?ok ac?.
                ??te s?rf Bili?' i anlay?n diye ben de bir yaz?n?zla size olan g?venimi kaybettim.
                Samimiyetsizsiniz art?k, bilin istedim...

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Bar?? A??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  vallaha kimse kusura bakmas?n ama.g?ntekin onay'a da laf s?yleyip BE??KTA?l?l??? sorgulan?r olduysa kimse BE??KTA?l?y?m demesin o zaman.y?llard?r bas?nda BE??KTA?'? lay?k?yla savunan tek t?k ADAMlardan biridir.

daha d?ne kadar y?netime girsin,bas?n s?zc?s? olsun,scouting ekibi ba??na ge?sin vs vs yaz?l?yordu.g?n geldi devran d?nd? g?ntekin onay ile bili? y?z?nden fikir ayl??? ya?ayanlar ''g?ntekin onay adam m? yiaa'' der oldu..oda yetmedi ''patron yalakas?'' oldu adam...vallahi pes!!!

kusura bakmay?n ama hi? samimi de?ilsiniz!!!

benim fikrimde de?il ise adam da de?ildir mant??? hi? ho? de?il...
                  Burada daha ?ncede ele?tirdik G?ntekin Onay'?. Belki burada birka? ki?i dedi?in g?revlere gelmesini istemi?tir ama onlarda senin gibi sayg? duyan az say?daki ki?ilerdir. Sevmem kendisini ?ahsen.

Tigana ile ilk s?zle?me imzalanda??nda adam t?rkiyeye gelmeden ?nce yapt??? ilk yorum Tigana'n?n ingilterede menajerlik yapt??? s?rada transferi yap?lan oyunculardan komisyon ald??? yorumuydu. Bir futbol yoruymcusu heleki Be?ikta?l? bir yorumcunun teknik adamla ilgili ilk g?r??? b?yle ?amur atmak m? olmal?d?r yoksa bu adam Fulhamda ne oynat?yor Be?ikta? ta neler yapabilir mi olmal?d?r?

Schuster ilk geldi?inde yine benzer olumsuz s?ylemler, ?spanya'da ald??? ele?tiriler vs. Bu s?ylediklerim TD lerin tak?mda yapt?klar?ndan ba??ms?z ve bu adamlar ad?mlar?n? hen?z T?rkiyeye atmadan ?nce s?yledikleri ?eyler.

Bili?le ilgili her yenilgi ya da puan kayb? sonras? abuk sabuk a??klamalar vs. Sorsan ingilteredeki oyuncun ayakkab? numar?s?n? bile s?yler ve bu y?zden ona hayran olan arkada?lar olabilir ama i? karakter, futbol felsefesi, teknik-tatik konulara gelince iyice sa?mal?yor. D?z mant?k yorumlar?yla medya maymununa d?n?yor.

Bu y?zden y?llard?r bu g?revi yapmas?na ra?men meslekte y?kselebilece?i en y?ksek nokta budur. R?dvan Dilmen'nin yan?nda k?pek bal?klar?n?n di?lerinin aras?ndaki at?klar? temizleyen k???k bal?klar gibi onun sa?mal?klar?ndan beslenip camiaya Be?ikta?l?l?k maskesi alt?nda bunlar? satmak.

abi sen istiyorsun ki kimse hocalar? ele?tirmesin kimse k?t?y? g?r?pte s?ylemesin...

tigana ile ilgili s?yledikleri ger?ekti.hem fransada hem ingiltere de manejerler ile s?k? ili?kileri oldu?unu hem frans?z hem ingiliz bas?n? yazm??t?.bunu g?r?pte s?ylemez ise k?t? BE??KTA?l?d?r benim g?z?mde.
                  yeri geldi?i zaman vedat okyar'?n ''?zerimde BE??KTA? formas? varken yalan m? s?yleyeyim'' hikayesini anlat?p dururuz.ama i? ger?ek hayata geldimi insanlar?n 3 maymunu oynamas?n? isteriz...yeri geldimi BE??KTA?l? duru?undan bahsederiz ama i? reel hayata geldi?i zaman insanlar?n g?rmedim duymad?m bilmiyorum'u oynamas?n? isteriz.nas?l olacak bu i????

schuster day? konusunda da haks?z de?ildi...gazeciye atar,taraftara atar liseli ergen gibiydi...futbol ad?na da pek bi?ey g?remedik.belkide BE??KTA? tarihinin en y?ld?zl? kadrosuyla!!!

teknik taktik konuda eksik dedi?in g?ntekin senide-benide hatta b?t?n forumu da koltuk alt?ndan ge?irir.kusura bakma ama sa?malayan biraz sensin bu konuda abi

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Fatih Gencturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Per?embe g?n? oynanacak Liverpool ma??n?n gi?e has?lat? 5 milyon TL.
                    Turu ge?ip, tekrar oynayaca??n bir kar??la?ma da bir 5 milyon TL daha.
                    Bilmem anlatabildim mi?
                    Per?embe g?n? olas? ma?lubiyette g?r?ce?iz burada yaz?lacaklar?. Bakaca??z ka? ki?i ?nemsiyormu?.
                    peki ?ampiyonlar ligine giremezsek zarar?m?z ne kadar ??

Yorum Yap

Bilic'i de G?ntekin Onay'? da severim. Hatta Bilic'i biraz daha severim. G?ntekin Onay'?n da bir ?ok tespitine kat?lmam.
                      Ama bu konuda G?ntekin Onay'a sonuna kadar kat?l?yorum.
                      Bilic'in kapanan tak?mlara kar?? 2. bir plan? yok ne yaz?k ki. Belki kadro derinli?i yok, belki sahas?zl?k ama Bilic'in de bu konuda r??t?n? ispat etmesi laz?m.
                      Bi de b?y?k ma?larda iyi oynamaktan ?ok kazanmam?z laz?m. Bu konuda da hen?z kendini kan?tlayamad?.

Liverpool ma??n? d???nm?? olmas? elbette ?ok sa?ma de?il ama Lig ma??n? ne yaz?k ki g?zden ??kard?, bu da bir ger?ek.
                      Ama bu konuda "?ngiltere'ye gidecek, ondan yapt?" diye a??klama yapanlar art niyetlidir. Benim zerre ??phem yok hocadan.
                      G?ntekin Onay, kas?tl? yapt? demiyor bence.

T?n bunlarla beraber, ben hocan?n arkas?nday?m. G?zel bir iskelet olu?turduk. ?yi yolday?z. Zamanla kadro oturacak, tecr?be kazan?lacak ve b?y?k ma?lar? da kazanmaya ba?layaca??z yeni stadda.
                      Ama Bilic'in de eksiklerinden ders ??karmas? ?art. K?r? k?r?ne destekleyip, g?z?m?z? ba?lamayal?m.
                      Arkas?nda olal?m, ama eksiklerini de s?yleyelim.

Bu anlamda G?ntekin Onay Be?ikta?'?n iyili?ine konu?uyor.

Yorum Yap

Resmi siteden a??klama geldi.

Kul?b?m?zden A??klama

Beyaz TV kanal?nda yay?nlanan Beyaz Futbol program?nda, yorumcu Rasim Ozan K?tahyal?'n?n Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic ile ilgili haraket i?erikli s?zlerini k?n?yoruz.
                        Hem Spor Toto S?per Lig'de hem de UEFA Avrupa Ligi'nde yo?un bir ma? trafi?i ya?ayan Futbol Tak?m?m?z'?n Eski?ehirspor'a ma?lubiyetiyle ilgili de?erlendirmeler ve ele?tiriler elbette ki yap?lacakt?r.

Ancak Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic hakk?nda, Rasim Ozan K?tahyal?'n?n s?zleri, ele?tiri s?n?rlar?n? a?m??t?r ve hakaret i?ermektedir.

K?tahyal?'y? bu s?zleri nedeniyle, program?n sunucusu Ertem ?ener'i de bu hakarete sessiz kalarak m?dahale etmemesi sebebiyle k?n?yoruz.

Halk?m?z?n ahl?k ve ?rflerini hi?e sayan, canl? bir yay?n s?ras?nda ger?ekle?en bu hakaretle ilgili, Radyo Televizyon ?st Kurulu, gerekli inceleme ve de?erlendirmeyi yapacakt?r.

Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic'in, galibiyetlerimizin ve ba?ar?l? futbolumuzun mimar? oldu?unun unutulmamas?n? diliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine sayg?lar?m?zla sunar?z.

Be?ikta? JK

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Resmi siteden a??klama geldi.

Kul?b?m?zden A??klama

Beyaz TV kanal?nda yay?nlanan Beyaz Futbol program?nda, yorumcu Rasim Ozan K?tahyal?'n?n Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic ile ilgili haraket i?erikli s?zlerini k?n?yoruz.
                          Hem Spor Toto S?per Lig'de hem de UEFA Avrupa Ligi'nde yo?un bir ma? trafi?i ya?ayan Futbol Tak?m?m?z'?n Eski?ehirspor'a ma?lubiyetiyle ilgili de?erlendirmeler ve ele?tiriler elbette ki yap?lacakt?r.

Ancak Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic hakk?nda, Rasim Ozan K?tahyal?'n?n s?zleri, ele?tiri s?n?rlar?n? a?m??t?r ve hakaret i?ermektedir.

K?tahyal?'y? bu s?zleri nedeniyle, program?n sunucusu Ertem ?ener'i de bu hakarete sessiz kalarak m?dahale etmemesi sebebiyle k?n?yoruz.

Halk?m?z?n ahl?k ve ?rflerini hi?e sayan, canl? bir yay?n s?ras?nda ger?ekle?en bu hakaretle ilgili, Radyo Televizyon ?st Kurulu, gerekli inceleme ve de?erlendirmeyi yapacakt?r.

Teknik Direkt?r?m?z Slaven Bilic'in, galibiyetlerimizin ve ba?ar?l? futbolumuzun mimar? oldu?unun unutulmamas?n? diliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine sayg?lar?m?zla sunar?z.

Be?ikta? JK
                          k?namay?n.dava a??n...

Yorum Yap

S?rf bu itlerin y?z?nden Biliče 5 senelik s?zle?me imzalatacaks?n.?tler kudursun.Rasim ozan kimde hocam?za laf at?yor?

Yorum Yap

Gitmi? mi Bili?? De?erlerimizi Be?ikta?. Burada Bili? ilk 11 ??karabilse idi Eski?ehir ma??na herkes : aaa Bili? Per?embe g?n?n? ?nemsemiyor havas?na girecekti. Bu sefer de kendine piyasa yap?yor diye laflar g?r?yoruz. Hi?bir t?rl? yaranamaz bize Bili? veya bir ba?kas?.

Bili? gitsin Winner gelsin. kim mesela Winner? Mancini mi? Eee g?rd?k zaten geldi Gs'yi ne hale soktu gitti. Ona minnettar?z ama oras? ayr?.

Sallamaya devam edin Bili?'e.

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                S?rf bu itlerin y?z?nden Biliče 5 senelik s?zle?me imzalatacaks?n.?tler kudursun.Rasim ozan kimde hocam?za laf at?yor?
                                ne demi? ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X