Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Kerim bug?ne kadar ilk 11 ??kt??? hi?bir ma?ta iyi oynayamad?.

Ben de zaman?nda Olcay'?n yerine oynamas?n? ?ok istedim ama sonradan girdi?i ma?larda hep daha etkili oldu.
    Hat?rlad???m kadar?yla i?eride oynad???m?z Tottenham ve deplasmandaki Feyenoord ma?lar?nda gayet iyi oynad? hatta Tottenham ma??nda ma??n en iyisiydi.Adam?n ligde ve Avrupa'da ilk 11 ba?lad??? ma? s?n?rl? olunca biz b?yle zannediyoruz ama eminim ilk 11 oynad??? s?n?rl? ma?larda bile Olcay'?n ilk 11 performans?ndan daha etkili futbol ortaya koymu?tur.
    Abi Tottenham ma??nda Olcay'?n yerinde de?il merkezde oynad?,kald? ki o ma?ta Olcay'da ?ok iyi oynad?.
    Bana kal?rsa benim kafamdaki 11 ' de Olcay ve Kerim'in yerine daha iyi bir ofansif kanat oyuncusu olmal?,mesela ?n?m?zdeki sezon Kas?mpa?a'dan Babel al?nsa s?per olur.
    Kafa hakimiyeti var,adam ge?me ?zelli?i var,?ut ?zelli?i var ve fazlas?yla tecr?beli.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bili? giderse bizi ancak l?w keser
      O da kesmez ona da en fazla 1 sene sonra gitsin demeye ba?larlar. Ma?tan ?nce kadro g?zel yaz?p yenilince ??kard??? kadro ?zerinden hoca ele?tirenlere kimi getirsen dayanmaz.

Eski?ehir ma??nda bir tek Franco'yu oynatmad? diye (Atiba ve T?re sakatt? dedi ma?tan sonra, Ba kadrodan ??kar?ld? ?s?n?rken) ?ampiyonlu?u satt?, kendini ?ngiltere'ye pazarlamak i?in bu ma?? feda etti denildi. Sonra Bal?kesir ma??nda as kadro ??kt? neden Liverpool ma??ndan sonra bu ma?ta rotasyon yapmad? diye ele?tirildi. ?imdi bak?yorum Erciyes ma?? ba?l???nda rotasyon yap?lmal? deniliyor. Ele?tirmek isteyenler kendisiyle ?eli?se bile y?zs?zce her ma? ele?tirecek bir ?ey buluyor nas?lsa.
      Erciyes ma??nda rotasyon yap?lmas?n? isteyenler Faik'tir
      Sanki ba?bakanl?k kupas?na ??k?yoruz arkada?,lig de Avrupa kadar ?nemli ?tesi yok.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben de zaman?nda Olcay'?n yerine oynamas?n? ?ok istedim ama sonradan girdi?i ma?larda hep daha etkili oldu.
        Hat?rlad???m kadar?yla i?eride oynad???m?z Tottenham ve deplasmandaki Feyenoord ma?lar?nda gayet iyi oynad? hatta Tottenham ma??nda ma??n en iyisiydi.Adam?n ligde ve Avrupa'da ilk 11 ba?lad??? ma? s?n?rl? olunca biz b?yle zannediyoruz ama eminim ilk 11 oynad??? s?n?rl? ma?larda bile Olcay'?n ilk 11 performans?ndan daha etkili futbol ortaya koymu?tur.
        Abi Tottenham ma??nda Olcay'?n yerinde de?il merkezde oynad?,kald? ki o ma?ta Olcay'da ?ok iyi oynad?.
        Bana kal?rsa benim kafamdaki 11 ' de Olcay ve Kerim'in yerine daha iyi bir ofansif kanat oyuncusu olmal?,mesela ?n?m?zdeki sezon Kas?mpa?a'dan Babel al?nsa s?per olur.
        Kafa hakimiyeti var,adam ge?me ?zelli?i var,?ut ?zelli?i var ve fazlas?yla tecr?beli.
        Peli olcay ?n yerine solda sosa,forvet arkas?da ozi olsa nas?l olur? Sosa sol taraftada oynuyorda

Yorum Yap

Aslı Yildiray Kalay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Peli olcay ?n yerine solda sosa,forvet arkas?da ozi olsa nas?l olur? Sosa sol taraftada oynuyorda
          Sosa'n?n kanatta olaca?? bir i?leyi? yok bana kal?rsa abi.
          Sosa ?ok hareketli bir oyuncu de?il,top aya??ndayken top dikine oynayan bir adam da de?il.
          Topu ko?turmay?,oyunu a?may?,tak?m arkada?lar?n? oynatmay? seven bir adam,kanat ?zellikleri hi? yok nerdeyse.
          Daha ?nceden belki solda oynam??t?r ama ben pek do?ru bulmuyorum.

Yorum Yap

trabzondaki constant niye kadro d??? kald? bilen varm? acaba iyi bi oyuncuydu bizde olsa ?ok i? yapar bask? alt?nda ve dikine oynayabiliyo ?ut ?zelli?ide var

Yorum Yap

Sosa sol tarafa onun yerine de tolgay gecsin olsun bitsin.
              Olcayla hep tek kanadimiz k?r?k

Yorum Yap

Aslı Murat Baltaci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                trabzondaki constant niye kadro d??? kald? bilen varm? acaba iyi bi oyuncuydu bizde olsa ?ok i? yapar bask? alt?nda ve dikine oynayabiliyo ?ut ?zelli?ide var
                Bizim tak?m?n dengesini bozar o dengesiz,uzak olsun bize

Yorum Yap

Yar?n sald?r hocam. Allah ne verdiyse sald?r. Sa?l? sollu sald?r.

Yorum Yap

Cuma sabah? uyand???m?zda ligde lider,Avrupa'da ?eyrek final oynayan bir tak?m?m?z da olsa,Bilic k?t? hoca diyecek 'futbol ulemalar?' maalesef yine olacakt?r.

Allah'?n izniyle 2.senesi tamamlayan tek hoca olacak Lucescu'dan sonra.

3 sene daha devam edilmeli,bu yap? bu hoca bu kadro bize ba?ar?lar? getirecek.

Yorum Yap

?u Mehmet Ekici gibi bir adam laz?m. 2 Frikikten biri gol. Karab?k ma??nda son dakika frikik oldu Trabzonlular penalt? kazanm?? gibi seviniyor.

Yorum Yap

Aslı Ayhan.Aytac tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Cuma sabah? uyand???m?zda ligde lider,Avrupa'da ?eyrek final oynayan bir tak?m?m?z da olsa,Bilic k?t? hoca diyecek 'futbol ulemalar?' maalesef yine olacakt?r.

Allah'?n izniyle 2.senesi tamamlayan tek hoca olacak Lucescu'dan sonra.

3 sene daha devam edilmeli,bu yap? bu hoca bu kadro bize ba?ar?lar? getirecek.
                        ?ampiyon da olsak, uefa kupas?n? da alsak, Bili? hata yap?yorsa ele?tirilir, ele?tirmek i?in futbol ulemas? olmak gerekmez.
                        Bili? ile devam edilmeli mi? Daha iyisini getiremiyorsak evet, edilmeli. Ama Be?ikta?'?n ihtiyac? olan teknik direkt?r oldu?u i?in de?il, daha iyisini getiremedi?imiz i?in.

Her ?eye ra?men, ele?tiri cand?r, her ele?tiren teneke ba?lamaz.

Not: Futbol Ulema's? de?ilim.

Yorum Yap

gelecek sezon sonunda bitecek 3 senelik s?zle?mesi var, yeni statta ?ans vermeden gitmesini istemem, ama ?imdiden s?zle?me uzatmaya da gerek yok.

ba??m?za ne geldiyse talebi olmas?na ra?men b?rak?lmayan adamlardan geldi. benzeri hoca i?in de d???n?lebilir.

adam? west ham istiyorsa, bili? de gitmek istiyorsa b?rak?n gitsin. g?n?ls?z i?ten ne fayda gelecek? belki s?zle?me fesih bedeli bile al?nabilir..

ayn?s? futbolcu i?in de "de?erini buldun mu sat" ?eklinde do?ru. ba'ya bile sezon sonunda ?15 milyon para veren olursa g?nderin gitsin. futbolcu i?in de hoca i?in de b plan? yoksa y?netim bu i?leri b?raks?n zaten.

Yorum Yap

Kusura bakmas?n baz?lar?m?z football managerda ?ampiyon olup gelip burda ahkam kesiyorlar. Bilic gitsin diyenlerin arg?manlar? bile yok, olanlar da defalarca ??r?t?lm?? zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Cenk-Serdar Franco ersan opare-Veli atiba-g?khan sosa Olcay-demba ba
                              ideal 11
                              bu kadroyla nas?l h?cum oynayaca??z
                              forveti ikileyelim eyvallah cokmeyen ortasahayi nas?l kurucaz
                              gercekten cok merak ediyorum
                              kanat bekler bu ?ekil olduk?a orta ikiliden en az birinin hucum y?n? Atiba veli seklinde olduk?a
                              bug?nden fazla h?cum zor olur
                              takimin sekli bu ?nce yemeyecek araya s?k??t?r?rsa atacak
                              En son düzenleyen Halil Nuri Yurdakul; 15-03-2015, 14:10.

Yorum Yap

Sezon ba??nda hoca avrupada zorunluluktan 4-4-2 oynatt?. Bir daha denemedi. Neden denemiyor anlam?yorum. Hocam Erciyesi ezmemiz laz?m. ?zg?ven laz?m bu tak?ma.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X