Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?smail Kartal'a ya da Hamza Hamzao?lu'na teklif gelecek hali yok, elbette Bilice gelecek

?ampiyon yaps?n da gitmek isterse de yolu a??k olsun.

Yorum Yap

Bilic Yeni stada cikmadan gitmez
      seytan Ridvan sinsi sinsi isliyor

Yorum Yap

Bu kadar dedikodu var ve yonetim herhangi bir harekette bulunmuyor. Bilic de reddetmiyor. Sene sonu gidici ama riza olsun Ertu?rul olsun onlar gibi sergen gelirse harcanir. Daha tecrube lazim ona

Yorum Yap

S?zle?mesi ?n?m?zdeki sezon sonuna kadar s?r?yor. 2016'da da ba?kanl?k se?imi var. Fikret Orman tekrar se?ilirse Bilic ile 3 y?l daha uzat?r bence s?zle?meyi, ba?kan de?i?irse de zaten seneye dolacak Bilic'in s?resi. O y?zden benim bu 1,5 seneyle alakal? i?im rahat.

Yorum Yap

Bilic kendi demedi mi Vodafone arenaya ??kmam gerek diye nere gidiyor teklif vard?r ama gidece?ini zannetmiyorum

Yorum Yap

Nas?l bir alg? operasyonudur bu ya. Be?ikta? ma? ald?k?a yok Be?ikta?? ?ampiyon yapmak istiyorlar vs. Olmad? zaten Bilic gidecek yar?n ?b?r g?n Demba Ba gitmek istiyor nas?l bir korkudur bu Ama bizim bunlara alet olmamam?z laz?m Resmen Be?ikta??n ?st?ne oyunlar oynanmaya ba?lad? dikkat etmek laz?m

Yorum Yap

Daha kontrat? var hocan?n zaten de bi foto atm??t?m olay ondan ibaret. Tak?m iyi gidince herkes bi yerlere transfer oluyo ne hikmetse. Ama k?t? olunca Bilic eksik hoca. Eksik ise niye teklif var diyorsunuz hi? ciddiye almay?n bunlar?n hepsi spek?lasyon

Yorum Yap

Kendi oyuncular?n? kendi yarat?yor. ?imdide ?imdi'de Kerim'i ??kard?. Bu kadroda olan herkes yeni stada ??kmal?.

Yorum Yap

tottenham ?st?ne giderse bi?ey demem ama orta s?ralara oynuycak tak?ma giderse premier ligde ?z?l?r?m. in?allah gitmez g?nl?m bilicten yana seviyorum adam?

Yorum Yap

Bi elestirim var anlayamiyorum bu yonetimle bilicin aciklamalarini kerimin penaltisina bize verilmesini istemezdim neden dersin be hocam hasan sas bugun on numara bisey soyledi 33. Hafta galatasaray macinda ayni bu pozisyon olsa penalt? nasi isteyeceksin bidaha hakemin bu kafasina gelir dedi bizim gercekten cok amat?r bi hocamiz ve yonetimimiz var birak bu onurlu gururlu ayaklarini arkada? kendi ayagimiza s?k?yoruz resmen.Bak?n g?r?n bize bundan sonra ucun birini verirler penalti hayret bisey ya...

Yorum Yap

2 haftad?r gol? bulduktan sonra "garip bir i?eri g?m?lme" sonras? yenen gollere ?are bul hocam.
                        Penalt?dan sonra ma? bitmese 3-3 olurdu diye i? ge?irmedim de?il.

Yorum Yap

Bu gidecek s?ylentileri kas?tl? ??kar?l?yor.Teklif elbette vard?r ama yok londrada ya?amak istiyor,yok evini ald? buzdolab? bak?yor,bunlar?n hepsi alg? operasyonu.
                          Sene ba??ndan beri iyi gitti?imiz d?nemde Demba Ba'ya teklif geldi gitti,T?reye teklif geldi gitti,Bilici yollad?k,Tolgay? ?ngiltereye Bilicle birlikte yollamak i?in ald?k.Hi?bir tak?m?n i?ini kar??t?rmak i?in bu kadar haber ?retilmez ,bu konuda ?ok bariz bir ?ekilde ?zerimize oynuyorlar.

Yorum Yap

Aslı Murat ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Nas?l bir alg? operasyonudur bu ya. Be?ikta? ma? ald?k?a yok Be?ikta?? ?ampiyon yapmak istiyorlar vs. Olmad? zaten Bilic gidecek yar?n ?b?r g?n Demba Ba gitmek istiyor nas?l bir korkudur bu Ama bizim bunlara alet olmamam?z laz?m Resmen Be?ikta??n ?st?ne oyunlar oynanmaya ba?lad? dikkat etmek laz?m
                            Demba Ba kronik sakat,G.Tore sorunlu,Atiba gsye Veli fbye gidecek.....Bu tak?m alay?na kapak yap?yor...

Yorum Yap

Bilic basin toplantisinda ,sorulan ?ngiltere sorusuna bunu pas ge?elim dedi?i do?rumu ?

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Murat ?zbek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Demba Ba kronik sakat,G.Tore sorunlu,Atiba gsye Veli fbye gidecek.....Bu tak?m alay?na kapak yap?yor...
                                az ?nce radyoda dinledim T?re yi d?n Atl.madrid izleme ekibi takip etmi?,not lar alm??

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X