Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

SERGEN YAL?IN'la en k?t? 3.y?z + senede banko 2 derbi galibiyetimiz olur. Hay?rl? olsun camiaya.

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Alper Aydogmus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Am? bil?c s?sy?l?st ve git?r c?liyoo. seviy?z on?

............

...........................
      Ben de gitmesi gerektigini dusunuyorum o ayri da, niye 15 yasinda cocuklar gibi sacmaliyoruz?
      Saha disindaki hayati yuzunden insanlara sempatik gelemez mi? Nesi komik bunun?
      "Kotu hoca ama gitar caliyor kalsin" diyen bir insan da gormedim ben bugune kadar. Kimin taklidini yapiyorsun?

Elestirecekseniz teknik-taktik olarak elestirin az once benim yaptigim gibi. Bilic'i elestirirken bu tarz "Bilic'cilere onlara qapaq oldu" yazilari hic bir fayda getirmez bize. Quaresmacilar, Fikretciler, Serdalcilar, Fernandesciler, Toramancilar ve digerleri getirmedigi gibi. Elestireceksen adami elestir, adami sevenleri degil.
      insanlar bilic'i normal dille ele?tirirken ?yeler taraf?ndan ak?llar?nca trol ve mikser diye a?a??land? adminler provakat?r diye ceza verdi bilmiyor olabilirsin tepki buna.

kendimden biliyorum.
      Akilli insanlari seviyorum.

Tebrikler bulut =)

Yorum Yap

Sergen abi sergen

Yorum Yap

Allah sonumuzu hay?r etsin

Yorum Yap

Sampiyon olamasakta kalsin uzun yillar calisilmali demistim,sozumu geri aliyorum ..

Yorum Yap

?z?r dilerim Commandante Bilic!

Yorum Yap

Bilic'i bu ma? ?ncesine kadar savundum ama ?u Fenere kar?? bile beraberli?e yatmaya ?al???yosan sana da yol g?z?k?r.

Yorum Yap

%90?n?m?z g?nl?k?? taraftar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Am? bil?c s?sy?l?st ve git?r c?liyoo. seviy?z on?

............

...........................
                    Ben de gitmesi gerektigini dusunuyorum o ayri da, niye 15 yasinda cocuklar gibi sacmaliyoruz?
                    Saha disindaki hayati yuzunden insanlara sempatik gelemez mi? Nesi komik bunun?
                    "Kotu hoca ama gitar caliyor kalsin" diyen bir insan da gormedim ben bugune kadar. Kimin taklidini yapiyorsun?

Elestirecekseniz teknik-taktik olarak elestirin az once benim yaptigim gibi. Bilic'i elestirirken bu tarz "Bilic'cilere onlara qapaq oldu" yazilari hic bir fayda getirmez bize. Quaresmacilar, Fikretciler, Serdalcilar, Fernandesciler, Toramancilar ve digerleri getirmedigi gibi. Elestireceksen adami elestir, adami sevenleri degil.
                    insanlar bilic'i normal dille ele?tirirken ?yeler taraf?ndan ak?llar?nca trol ve mikser diye a?a??land? adminler provakat?r diye ceza verdi bilmiyor olabilirsin tepki buna.

kendimden biliyorum.
                    Akilli insanlari seviyorum.

Tebrikler bulut =)
                    Ben de severim akilli insanlari. Mesela yasadigi ulkenin ismini o ulkenin dilinde dogru bir sekilde yazabilmek akil ister.

Yorum Yap

Derbilerde 7'de 0 yapan Bilic takimi sampiyon da yapsa benim icin de bitmi?tir.

Yorum Yap

Art?k senin gitme zaman?n geldi. G?le g?le sene sonu al bavulunu git ingiltereye k?me d??meye oyna. Winnerl?k yok adamda korkak p?s?r?k bi adam

Yorum Yap

Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu ak?am yapamad??? hamleler, fenerin hali...

Bu durumlarda bile kazanam?yorsa s?ylenecek s?z yok.

Hoca ?u ak?ama kadar t?m ma?lubiyetler dahil kalman gerekti?ini d???n?yordum fakat bu denli ?nemli ma?ta bizden daha beter ma?? izlemen...

Her sene ayn? terane...

Yorum Yap

maci seyrettik, fenerin pozisyonu yoktu, adamlar bir pozisyon buldu takti, budur.

Senin ikinci sinif Ba ve Olcay`in ayni kalitede pozisyonlari atamadilar, bu c?p oyuncularla bu kadar.

Yorum Yap

Aslı Ismail Gorkem Saydam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Evet birilerinin gidip adimiza ozur dilemesi lazim

Yorum Yap

?yi insan, k?t? hoca. Bize iyi hoca laz?m.

Westham veya Aston Villa ile k?mede kalma yar???nda ?imdiden ba?ar?lar diliyorum.

Yolun a??k olsun Bilic.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X