Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sen git art?k hoca. ?ampiyon olsakta git. Senden bi nane olmaz.

Sen git Sergen gelsin. Evet Sergen bu hocay? cebinden ??kar?r.

Yorum Yap

Besiktas?n bas?na gelmi? en kotu hocalardan biridir,kadromuz iyi,futbolcular?m?z kotu falan degil,brugge kendi elleriyle verdi mac?,bu aksam fenere ayn? sekilde,ilk yar?daki derbiler malum,gecen senekiler malum,iyi bir teknik direktorler ac?k ara yapm?st?k simdi biz,teknik taktik s?f?r Bilic'te,tamamen gaz,show...Adam?n ad? Bilic degil,Adnan olsa simdi millet neler yazard? burada...

Yorum Yap

g?n?l rahatl???yla ingilterene girebilirsin art?k.

Yorum Yap

Sen i?me lan arap sap?t?yorsun

Yorum Yap

Sergen'i zerre kadar sevmem. Ama ?u ma?ta Sergen olsayd? tak?m?n ba??nda; evire ?evire oynatm??t? tak?m? alm??t? galibiyeti

Yorum Yap

s?f?rs?n kocaman bir s?f?r. geldi?in g?nden bu yana hi? bir katk?n olmad? ne tak?ma ne kendine. bi g?d?m geli?tiremedin kendini. geldi?in g?n hangi hatay? yap?yorsan ?uandada onu yap?yorsun. sen be?ikta? teknik direkt?rl???n? haketmiyorsun. yaz?klar olsun.

Yorum Yap

Aslı Alper Aydogmus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Am? bil?c s?sy?l?st ve git?r c?liyoo. seviy?z on?

............

...........................
                Ben de gitmesi gerektigini dusunuyorum o ayri da, niye 15 yasinda cocuklar gibi sacmaliyoruz?
                Saha disindaki hayati yuzunden insanlara sempatik gelemez mi? Nesi komik bunun?
                "Kotu hoca ama gitar caliyor kalsin" diyen bir insan da gormedim ben bugune kadar. Kimin taklidini yapiyorsun?

Elestirecekseniz teknik-taktik olarak elestirin az once benim yaptigim gibi. Bilic'i elestirirken bu tarz "Bilic'cilere qapaq oldu" yazilari hic bir fayda getirmez bize. Quaresmacilar, Fikretciler, Serdalcilar, Fernandesciler, Toramancilar ve digerleri getirmedigi gibi. Elestireceksen adami elestir, adami sevenleri degil. Gruplasmanin bize bir yarari yok.

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

............

Ben de gitmesi gerektigini dusunuyorum o ayri da, niye 15 yasinda cocuklar gibi sacmaliyoruz?
                  "Kotu hoca ama gitar caliyor kalsin" diyen bir insan da gormedim ben bugune kadar. Kimin taklidini yapiyorsun?

Elestirecekseniz teknik-taktik olarak elestirin az once benim yaptigim gibi. Bilic'i elestirirken bu tarz "Bilic'cilere qapaq oldu" yazilari hic bir fayda getirmez bize. Quaresmacilar, Fikretciler, Serdalcilar, Fernandesciler, Toramancilar ve digerleri getirmedigi gibi. Elestireceksen adami elestir, adami sevenleri degil. Gruplasmanin bize bir yarari yok.
                  Tamam canim..

Yorum Yap

Aslı Onur Cem Duvarci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

............

Elestirecekseniz teknik-taktik olarak elestirin az once benim yaptigim gibi. Bilic'i elestirirken bu tarz "Bilic'cilere onlara qapaq oldu" yazilari hic bir fayda getirmez bize. Quaresmacilar, Fikretciler, Serdalcilar, Fernandesciler, Toramancilar ve digerleri getirmedigi gibi. Elestireceksen adami elestir, adami sevenleri degil.
                    insanlar bilic'i normal dille ele?tirirken ?yeler taraf?ndan ak?llar?nca trol ve mikser diye a?a??land? adminler provakat?r diye ceza verdi bilmiyor olabilirsin tepki buna.

kendimden biliyorum.

Yorum Yap

Bilic'in derbi performans?: 7 ma? 5 ma?lubiyet 2 beraberlik

Yorum Yap

Art?k tahamm?l edemedi?im nokta kenarda atlay?p z?plamas?. Duru? yok ki.

Yorum Yap

Ulan ne adamlars?n?z ya

Yorum Yap

Ne olacak bu bilicdeki, feneri barcelona, galatasarayi realmadrid gorme ezikligi bilmiyorum

Yorum Yap

Beyler hoca onerileriniz nedir? Var mi bosta iyi, winner, 100 milyonluk butce istemeyecek teknik adam?

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                fatih terim'e ?ok g?zel atar yapm??t?n
                                ne atar? yapm??t? yahu sus i?areti yapt? 2 dakika sonra semih vurdu biz kazand?k orda bile kaybetmi?ti.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X