Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Merter Erhuy tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Oynatmad??? Ozzie,At?n?,Frei teklif var diyorlar oynatt??? Necip,Pektemek,Olcay'dan ses seda yok. Tak?m?n kalitesi yerlerde diyorduk belki en fazla futbolcu bonservis teklifi alan tak?m?zd?r. Bu sene kurdu?umuz kaliteli kadroyla bir tane kupa alamad??? i?in ?mr?m boyunca affetmem bu adam?.
    Olur mu abi romantiklere g?re bizim kadromuz ??p. Onu diyenleri transfer konusunda ibretle izliyorum. Kermeste tezgah a?m??lar sanki ?e?it ?e?it futbolcu g?nderme derdindeler.

Dedik bu kadro iyi kadro ama k?t? idare ediliyor diye. Neyse.
    Ligin en iyi h?cum kadrosuyla defans futbolu oynatt? bize adam. Hamit bile ligin en kaliteli kadrosunun bizde oldu?unu s?yledi. Kenarda O?uzhan hatta Frei beklerken Tolgay ??kar?p Atiba-Necip yapt??? ma?? hi? bir zaman unutamam. Sabit fikirli ve inat?? bir insan y?z?nden gitti koca bir sene.

Yorum Yap

Defans futbolu oynatt? diyorsunuz da,k?s?r futbol oynad???m?z ma? say?s? bir ya da ikidir..Bir eskisehir ma??n? hat?rl?yorum deplasmanda kaybetti?imiz ma?..Bili? dengeli oynayan bir tak?m sistemi olu?turdu..Hatalar? olmu?tur muhakkak,ama genel olarak ?ans?zl?klarla ge?en bir sezon ya?ad?k,ayr?yetten y?netimin sorumsuzluklar?,ya?anan sakatl?klar,hakem hatalar? ?ampiyon olmam?z? engelledi.

Yorum Yap

Haci her?eyi ge? 2 sene de 1 tane derbi kazanilmaz mi?

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Tayfun Aytan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Haci her?eyi ge? 2 sene de 1 tane derbi kazanilmaz mi?

ST25i cihaz?mdan Tapatalk 2 ile g?nderildi
          Derbi deyince 2 sezon ?nce Kad?k?y'de 3-3 biten fb ma??nda vermi?tim ben o notu.
          1-0 ?ne ge? 1-1 derken rakip sonra 10 ki?i kals?n ve 2-1 ?ne ge?sin! Sonra yine 3-2 ma?? ?evirdik rakipte 10 ki?i kazand?k farka gideriz derken, 2.yar?da ki o korkun? tablo..

Velhas?l kelam tad?nda b?rakt?k, iyidir iyi.

Yorum Yap

Do?um g?n?n kutlu olsun hocam.

Yorum Yap

Nice senelere Say?n Bilic...Adams?n

Yorum Yap

Ben seviyordum vallaha

Do?um g?n?n kutlu olsun hocam

Yorum Yap

Happy birthday man

Yorum Yap

Come On Give Me A Break

Yorum Yap

Bili? hemen her r?portaj?nda Be?ikta? ? an?yor. Bence Adam?n i?ine dert olmu? derbi kazanamamak ?ampiyon olamamak Emre'nin yapt?klar? dahas? ?ampiyonlu?a oynayan bir tak?mdan ilk 8 E oynayan bir tak?ma gitti kim ne derse desin klasman d??t?. Bence d?nmek istiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

ooh 4-1 yenilmis beyefendi. Iyi iyi Cenk Tosun gibi adam varken Pektemeki oynatan adama hoca demem

Yorum Yap

Derbi diyorum hoca, herkes kazanamaz

Yorum Yap

ooo 4-1 miss , tak?m?n? buldu yava? yava? ligdeki yerini de bulacak. Be?ikta?ta ?al???rken ingilterenin en b?y?k kul?plerinden biriyle s?z kesen adam gibi adam yak???r sana westham

Yorum Yap

seni hi? sevemedim s?t o?lan

Yorum Yap

Hocal???n? be?enmesem bile her konu?mas?nda bizi anmas?,sayg?s? sebebiyle ?ngiltere'de ba?ar?l? olmas?n? istiyorum. Fakat son haftalarda d????e ge?tiler tak?m? ?zellikle d?n ?ok etkisizdi.?lk yar?s? 4 5 farkla bitebilirdi. Premier Lig bu y?l ?ok de?i?ik ge?iyor. G?khan ?nler Leicester'i tercih etti?inde herkes taraf?ndan ele?tirilmi?ti fakat tak?m? ?u anda lider.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X