Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ozgur Coskun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Burda bilic e sallayanlar?n ?ok de?il 6 ay sonra g?rece?iz.
    Gelecek ki?iye g?re de?i?ir ama ben sanm?yorum. ?n?aallah seneye ?ampiyon olaca??z.
    Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
    Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...
    Stad da stad sanki stad varken sabah aksam derbi alirdik. Gecin stad sadece bir arac olur hakemler konusunda haklisin ama takilmamak lazim sen cikip oynayacaksin gerekeni yonetim yapacak burada boyle bakin feyyazin luceyle ilgili aciklamasi var yonetimi bir hakem hakkinda uyarmasi konusunda bilic bunlari ne kadar yapti acaba akli fikri ingilteredeydi garantiledigimiz tothennam macina bile as kadro ciktik

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Nesampiyonlu?u yahu b?r derb? al?p y?ne ucuncu yapsa aratmaz ?stat?sl?k olarak
      Size bol menemenli g?nler ....bu hakemlere bok derbi kazan?r?z stad a??lmad??? s?rece...
      Stad da stad sanki stad varken sabah aksam derbi alirdik. Gecin stad sadece bir arac olur hakemler konusunda haklisin ama takilmamak lazim sen cikip oynayacaksin gerekeni yonetim yapacak burada boyle bakin feyyazin luceyle ilgili aciklamasi var yonetimi bir hakem hakkinda uyarmasi konusunda bilic bunlari ne kadar yapti acaba akli fikri ingilteredeydi garantiledigimiz tothennam macina bile as kadro ciktik
      Spurs ma?? Liderlik ma??yd? as kadroyla ??kamad?k ama elimizdeki en iyi kadroyla ??kt?k . Stad madem ?nemsiz niye y?k?l?p yap?l?yor . neyse bunlar?n hi? birinin ?nemi her zaman kazanan hakl?d?r . devir felipo melo burak y?lmazlar?n devri...

Yorum Yap

g?l? g?le iki g?z?m g?le g?le , olur da west ham'a gidersen arkanda benim i?in sorularla dolu olan bir uefa ve lig kupas? s?recinin y?netilmesi kalacak. gitme sak?n west ham'a reyis , gitme oraya comadante ; oraya gitmek i?in b?yle yapt? dedirtme , dedirtme i?te ... otur evinde ama gitme

Yorum Yap

bili? mi getirdi bu mustafay? y?llard?r o mu tutuyor tak?mda. birde mustafa geldi?inden beri bu tak?ma hi? faydas? olmad??? halde,tribunlerde ona g?sterilen sevgiye hep ?a?m??t?m..?imdi muhtemelen ayn? kitle bili? e sa?l? sollu yumruk atarken ilk kulland?klar? silah?n ismi de mustafa pektemek... art?k gitti hala kum torbas?na ?evirmeye gerek var m??

Yorum Yap

Yolun a??k olsun hocam ke?ke daha g?zel ayr?labilseydik. Ba?ar?lar.

Yorum Yap

"Benim ?ok eski bir arkada??m beyin cerrahi ve bir deha. Bazen bana "Neden b?yle oynatt?n?" diye sorular soruyor. Ben de ona diyorum ki; Profes?r, fikrine sayg?m var ama d???nsene ameliyatlar?n? televizyonda canl? g?steriyorlar ve yapt???n her hareket yorumlan?yor. O g?nden beri beni rahat b?rak?yor." Anlayana

Yorum Yap

Sivok kesin veda etmi? ma? i?erisinde ??rendim sadece ben de?il galiba ?o?unluk o an anlad?.i?im s?zlad? hadi ona katland?m kendi kendime bilic'in ma? sonu konu?mas?n? dinlemeyim yoksa kald?ramam diye d???nd?m tesad?fen denk geldi,dinlememeye ?al??t?m ama yapamad?m.ger?ekten do?ru bu hayatta ?yle kimseyi hi? gitmeyecekmi? gibi sevmeyeceksin evet ?ok hatas? oldu,?ok puan kaybettik,derbi kazanamad?k,gitmesi de gerekiyor olabilir ama i?im s?zlad? onu eski ?eref beyde ta? ?izgisinin gerisinde g?remedik,yeni ?eref beyde de g?remeyecek olman?n verdi?i h?z?n ??reklendi i?ime kendine iyi bak hocam en k?sa zamanda g?r??mek ?zere.

Yorum Yap

Aslı Utkan Atilim Akbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  g?l? g?le iki g?z?m g?le g?le , olur da west ham'a gidersen arkanda benim i?in sorularla dolu olan bir uefa ve lig kupas? s?recinin y?netilmesi kalacak. gitme sak?n west ham'a reyis , gitme oraya comadante ; oraya gitmek i?in b?yle yapt? dedirtme , dedirtme i?te ... otur evinde ama gitme
                  gitsin be abi b?rakta gitsin.d?nyan?n en ?nemli liginde olmay? hakediyor, eski futbol oynad??? tak?ma gitmeyecekte nereye gidecek.en mant?kl?s? west ham olur onun i?in.

gidece?i i?in tak?m? sabote mi etti sanki.

Yorum Yap

G?le g?le hocam seni cok sevdik adaml???nla insanl???nla her?eyinle 10 numara bi ADAMs?n tan?d???m Be?ikta?a uyan ender teknik adamlardan birisin ama ?ampiyonluk olmadan olmuyor malasef hocam Pektemek ,Necip ,Ersan,Olcay gibi oyunculara sevdan bizi ?ampiyonluktan etti hocam be ..
                    Yinede Can?n sa?olsun yolun ac?k olsun seni hi? bir zaman unutmayaca??z belki ileride birkez daha yolumuz kesi?ir kimbilir...

Yorum Yap

G?le g?le hocam, bende seni ?ok sevenlerden biriyim. Burada seni en ?ok savunanlardan biriydim. Tabi bir yere kadar... Yeni stad?m?za belki bir g?n daha iyi halinle d?nersin. Kim bilir... Yolun a??k olsun.
                      En son düzenleyen Erdal Yikit; 30-05-2015, 02:05.

Yorum Yap

Yonetimin kurbani oldu malesef. 2 senelik stadsizlikta en kotu tercih Bilic gibi bir hocaydi ve yonetim yine gidip en kotu tercihi yapti. Her neyse yolu acik olsun. Premier ligde cok basarili olur buyuk ihtimalle.

Yorum Yap

Daha iyi i?ler yapabilip burada daha fazla beraber olabilirdik
                          Ama inad? buna izin vermedi
                          Bilic ger?ekten bize ?ok yak??MI?TI
                          E?er ki buradan sonra ki adresi west ham olursa bir ka? ay ?nce ki(bizim i?in en kritik haftalard? ) , bas?nda ??kan haberleri do?rulam?? olacak , e?er b?yle ise kendisine hi? yak??mam??t?r
                          Yinede yolu a??k olsun
                          ?ampiyon olabilecek bir hoca de?ildi , her ligde 4 ?nc?l??e 5 incili?e oynayacak tak?mlar?n ba??nda ( bursa westham vb ) , s?ra d??? s?prizler yapabilecek mant?kta bir hoca

Yorum Yap

Hocam west ham hari? nereye gidersen kabulum gs ve fb bile.ama west hama gidersen o haberlerin tamam?n?n dogru oldugu ortaya cikar ki bu bendeki degerini ciddi anlamda yok eder.

Yorum Yap

gitmen gerekti?ini savunanlardand?m ki hala ?yle d???n?yorum ama ne bileyim bi garip oldum be hocam en son nouma gitti?inde bu kadar ?z?lm??t?m yolun a??k olsun umar?m ?ok daha iyi bir hoca olursun ve bir g?n geri gelirsin

Yorum Yap

Eski sevgili west ham ??k?nca kar??s?na biz 2.planda kald?k. ?yi niyetliydi ama premier lig hep ona bizdeyken deli cesareti verdi.
                                En basiti ?u Cenk Tosun ve O?uzhan'dan daha iyi performans alabilirdi. Yolu da baht? da a??k olsun, ?zel bir insand? vesselam..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X