Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

iyi insand? kendisine g?le g?le demek gerek art?k. ama i?ler b?yle y?r?m?yor.kabul edelim ligin d?nyadaki futbol d?zeninden farkl? dinamikleri var memlekette.ligtvsi mhk si tffsi pfdk s? alay? katakulli dolu. Ama insan d??t??? hataya ka? kere d??er yahu.mustafay? sokup tolgay? ald?g?n hangi ma?? kazand?n mesela.neden olcayda t?re de bu kadar ?srar ettin.nedne baz? oyuncular? ?srarla oynatmad?n.
    Yeni td kim geltirilirse getirilsin Allah a?k?na ?u kurgulanm?? futbol d?zenini de?i?tirmek i?in bi?eyler yap?ls?n.yoksa van gaal gelse ?ampiyon yapt?rmazlar bu kadroyu

Yorum Yap

Gs baya baya k?t? tak?m yaln?z,Fb'yi hi? saym?yorum bile yine de ?u rakiplerde ?u teknik adamlar varken ?ampiyon olamamak da ba?ar?.

Yorum Yap

Taktik ve oyuna m?dahale 0 d?.adaml???na laf?m yok.ama bili?in yapt??? tdli?i ben de yapar?m.

Yorum Yap

Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Tun? Ye?illi tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Y?zde 70 anlasmisiz
          bir sezon daha bosa gidecek....
          Yanlis d???n?yorsun mustafa Denizli nin a??rl??? bile rakibi korkutur
          adam analizci...lige bakiyor ona g?re karar veriyor...sampiyon olduktan sonra 2 hazirlik maci oynadik baris kupasinda sadece...ilk 6 haftada h?z?n yasayinca sezon basi taktik deniyoruz dedi mac sonu...adam gibi sezonbasi gecirseydik yine sampiyon olurduk...adam bodrumdan ayrilmaz yazin..ancak devam eden sezonda ligi analiz eder rakiplere bakar ona g?re t.direkt?r ariyorsak rakiplere g?re iyi bir kadro sadece ufak bir dokunusa ihtiyaci varsa kadronun gelir yoksa sezonbasi hayatta gelmez gelirsede en fazla 3 hazirlik maci oynariz sonucda h?sran olur

Yorum Yap

Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Futbolcular aras?ndaki adaleti sa?layacak herhangi bir hoca yeterliydi. Bir de diyorki ''Snider kaliteli ayak, ?yle otuz gol? vard?r'' Sen ?nce kendi top?una g?ven.
            demba banin gol? diregi siyirmaz iceri girerdi tamam haklisin....yemisim g?veni bilicten baska g?venilecek tdd bile yoktur belkide bu konuda...topcumu var elinde ya allah askina herkes messi ronaldo bilic sabri seviyesine d?s?rd? bunlari....yahu arkadas kadro kalitesinin gercegini g?r?n artik ya bilic de bilic...bilic kalmasin gitsin ama arkadasim bana sahada karekter g?sterecek adam g?ster g.antep macinda yada konya macinda YAHU BEYLER noluyoruz diyecek...
            Evet Bilic tarihimizdeki en iyi hoca, top?ular ise en k?t?leri. Neyse gitmi? zaten kurtulduk. Rusya'dan o b?t?eyle tak?m? 9. yap?p geldikten sonra s?ylenmi?ti zaten her ?ey.
            b?tce sampiyon yapmiyor potansiyel yapiyor futbolcularin ?st? olan bilic i sucluyorsun o zaman en bastakini suclayacaksin...y?netim,teknik direkt?r,futbolcu ?cgeninde en son suclu bilictir...anteple oynuyorsu kalmis 4 mac...kimi oynatirsa oynatsin hatali da olsun en k?t? 11 ide cikarsin...sosa dan baska oyun icinde karekter g?steren topcu yok...fb nin teknik direkt?r? m? var teknik direkt?r?ne karsi yinede 2. olabilen yine fb dir...adamin sayi saymasi bile yok ya...?nce futboldan anlayan y?netim sonra ligi bilen futbolculardan en y?ksek verimi alabilecek hoca ve sahada karekter g?sterecek topcu....
            Vallahi sampiyonluklarda tarihe en basta teknik direktorun ismi gectigine gore basarisizlikta da en basta teknik direktorun suclanmasi gayet normal ve adil bence... yonetim ve futbolcu kadrosunu kafamiza her estiginde sil bastan degistiremedigimize gore mevcut malzemeyi daha iyi kullanacak hoca aramak son derece dogal.. futbol tarihi boyunca dunyanin her yerinde de duzen boyle yuruyor.. yonetim basarisiz diye besiktas her sene 3. olup derbilerde 0 cekmesine tahammul mu etmeliyiz?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs baya baya k?t? tak?m yaln?z,Fb'yi hi? saym?yorum bile yine de ?u rakiplerde ?u teknik adamlar varken ?ampiyon olamamak da ba?ar?.
              Gs hadi neyse de Erciyes'e i?erde ezilen tak?m?n arkas?nda ???nc? olmak y?k?c? oldu en az?ndan ikinci olmal?yd?k.

Yorum Yap

Kim gelirse gelsin.

Yorum Yap

Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  ?nol hoca geldi zaten.torey? sataca??z a.madride onun d???nda 1-2 sat?l?k 2-3 kiral?k oyuncu al?r?z fazlas?n? kimse beklemesin
                  Aynen Olacak budur. Bakal?m seneye ?enol Hoca, bariz hakem hatalar?na kar?? ne diyecek?
                  En ?ok da hangi futbolcuyu oynatmad? diye k?f?r yiyecek onu merak ediyorum.

Yorum Yap

Senol g?nes suan gelebilecek en iyi isim, takiminbiliyo oyunculari taniyo, ve topsaya oynattigi futbol ortada iki macta gol bile atamagimiz fenere kadikoyda 3 gol atarak kazaniyor bu yeterli olsa gerek

Yorum Yap

Aslı Okan Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      ?nol hoca geldi zaten.torey? sataca??z a.madride onun d???nda 1-2 sat?l?k 2-3 kiral?k oyuncu al?r?z fazlas?n? kimse beklemesin
                      G?khan T?re'yi de?il a.madrid, 4 b?y?k ligin ilk 10 tak?m? bile almaz ?u anda. ?nce bi' kendisini geli?tirsin.

Yorum Yap

Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?enol G?ne? gelirse ?ok i? yapar ama ?ampiyon yapar m? bilemiyorum. Ama Bielsa Benitez tarz? maceralardansa her t?rl? ?enol hoca derim.
                        Ben benitez ?rne?ini verirken kafa olarak verdim sabit sistem kurmaya de?il k?sa vadede ba?ar?ya bakan tad?nda.
                        @Berk G?lay

?nyarg?dan ziyade ?ahsi fikrim ge?mi? ba?ar?lar?n?n ekme?ini yedi?i y?n?nde, k?t? hoca m? de?il ama benim g?z?mde winner hoca sistem diyip tek tip sistemle oynamaz bu y?zden de istemiyorum. Ha gelirse de s?ylediklerimi yedirir umar?m o apayr? bir?ey.
                        @Tufan Tokadc?

?u saatten sonra zaten kalmas?n, ben bili?' in neden kalmas?n? istedi?imi s?yledim ne delikanl?l?k, ne sosyalist duru? de?il bir sistem kurmaya ?al???yor 1 sene daha verilmeli dedim hala da arkas?nday?m.

Kald? ki e?ri oturup do?ru konu?al?m;

Bizim y?netimimizin durumu ortada, ?unca sayfad?r y?netime laf yap??t?ran ?ok ama ?ok az ki?i var - ki sende y?netime muhalifsin ge?mi? yaz?lar?ndan okudu?um kadar? ile-

Duygun Ersuvat 15 ocakta "aksaray ziyareti sonras? b?t?n kap?lar a??ld?" dedikten sonra biz burada ne tart??sak bo?. 1 ci ligde bir s?r? ba?kan var kimse de ??k?p sormad? hangi kap?lar a??ld?.

??te bizim y?netimimiz ne ki bili?ten ?ampiyonluk bekliyoruz? Bili?' e sayd?rd???m?z kadar f.?. y?netimine sayd?rsak, bir?eyler de?i?irdi 10 senedir teknik direkt?rlere sayd?r?yoruz sonu? ortada.

Ba?kan anca yatlarda gezsin, siyasilere ?irin g?z?ks?n sonra da " ben stad yap?yorum yeaaaaa" desin. Yapt???n? k???msemiyorum ?ok zor ve b?y?k bir ?ey yap?yor ama stad yap?yorum diye de masaya yumru?unu vuram?yorsan, mhk ya bir ?ift laftan ?tesini edemiyorsan, kl?b?n hakk? ?at?r ?at?r yenirken futbolcular ve t.d. nin arkas?nda duram?yorsan borcun harc?n olmas?n, stad?n olsun hatta d?nyan?n en zengin tak?m? ol bu ?lkede H??B?R?EY yapamazs?n.

Yorum Yap

Denizli gelirse inan?n buralar her hafta a?lama duvar?na d?ner..
                          O cok daha tak?nt?l?d?r..Bir ara illede Nihat deyip ka? ma? verdi..Bobo ya haftalarca forma vermedi,?igde Serdar ?zkan yokken derbilerde ve avrupada hep 11 oynat?p ?ileden ??kar?yordu.bi haftadaki kadro di?er haftay? tutmuyordu..Defansif anlay?? 8-9 ki?i ile savunma yapt?k..Milli tak?m?n gen? oyumcular?yla haz?rl?k ma??nda in?n?de 1-1 kalm??t?k ki acayip gol k?s?rl??? ya??yorduk..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Anil Taner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?ok fazla ele?tirilecek bir performans yok ortada, ona gelene kadar daha neler oldu bu tak?mda. neyse gidecek Bili? zaten... ?n?allah 10 sene sonra Luce'ye yalvard???m?z gibi gel bizi kurtar diye yalvarmay?z.
                            An?l bey s?z ne i?iyorsunuz aynndan bende i?eyim. Ne bilic ask?ym? bu. Luce 4de 4yapt? ?ampiyon yapt? avrupada ?eyre yapt?. Tabi onu arayaca??z. Bilic ne yapt?? Yahu samet yap?nca fotrma ucuncu bilic yap?nca bu oyuncularla bu kadar. Ya b?rak?n bu i?leri lutfen.

Yorum Yap

?are Denizli ?enol G?ne? gelmez ke?ke gelse ama bursaya s?z? var hele kupay? al?rsa hi? gelmez

Yorum Yap

t?re sat?lma mevzusu ger?ek mi sadece s?ylem mi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X