Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Şenol Güneş' in gelmesi bize bir şey kazandırmaz, 3 cülük bile kazandırmaz. Eğer ille bir hoca gelecekse Jorge Jesus, Kloop ayarında gelsin verelim bütçeyi 3 sene işine de karışmayalım.

Ben biliç' in kalmasından yanayım ama o gidecekse de Şenol Güneş falan gelmesin. Zira geçmiş başarılarının ekmeğini yiyip duran bir hocayı da ben istemiyorum kendi adıma.

Yeni hocamız mustafa Denizli hayırlı olsun

Güle, Güle Biliç. Olmadı, Keşke başarılı olsaydın. Seni sevmiştik.
    Ama,
    ŞENOL GÜNEŞ büyük bir hata olur. Seneye ilk yarı sonu olacakları görür gibiyim. Tabii dayanırsa....

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Beyaz Tv de söylemiş. Seneye yokum demiş Bilic.

Alıntı Anil Taner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok fazla eleştirilecek bir performans yok ortada, ona gelene kadar daha neler oldu bu takımda. neyse gidecek Biliç zaten... İnşallah 10 sene sonra Luce'ye yalvardığımız gibi gel bizi kurtar diye yalvarmayız.
    Olmaz merak etmeyin.. Lucescu'nun bizden once de, bizimle de, bizden sonra da yaptiklari, basardiklari ortada.. Bilic ile bir mi Lucescu?

Alıntı Tunç Yeşilli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaynak ufakliğin pipisimi

112 yıllık tarihimizde Slaven Biliç bu sezon rekor kırdı. 4 derbi SIFIR gol, bırak beraberlik... Utanmadan "ben bir karar versim BjkYk ya söyledim" diyor. Yönetime ne diyeceğimi bilemiyorum. Yazıklar olsun...

Alıntı Ekin Yegül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şenol Güneş' in gelmesi bize bir şey kazandırmaz, 3 cülük bile kazandırmaz. Eğer ille bir hoca gelecekse Jorge Jesus, Kloop ayarında gelsin verelim bütçeyi 3 sene işine de karışmayalım.

Ben biliç' in kalmasından yanayım ama o gidecekse de Şenol Güneş falan gelmesin. Zira geçmiş başarılarının ekmeğini yiyip duran bir hocayı da ben istemiyorum kendi adıma.
    sabretmek yok artık zaman yok...en kısa zamanda başarı gerek ligde..avrupa falan faso fiso..Bilic gidecekse Türk hoca gelmesi lazım...haa Lucescu gelirse eyv...Türk olarak ya Denizli ya Şenol Güneş..başka birine gerek yok.

Kara Kartal
    Yer
    Beşiktaşlılar Kardeştir
    Abi ne dediler kesin anlaşmış mıyız

Alıntı Ekin Yegül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bütçe yok

Alıntı Gökhan Özbaş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ne dediler kesin anlaşmış mıyız
    Yüzde 70 anlasmisiz

Son dk ,seneye yokum.

SON DAKİKA | Slaven Bilic: Gelecek sezon takımın başında olmayacağım.

Şükürler olsun güle güle...

Geç onu yılmaz vural olur denizli olmaz... Fo başkanken hayal o ha bencede hayal olarak kaslsın.....