Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?lhan ??en tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Ba?ka TD gelse yine ayn? senaryo yine kovulacak
    ?stikrarl? olun bir kez de
    Hangi TD ilk y?l?nda ?ampiyon yapm??
    Bol keseden sallamak kolay
    Mircea Lucescu
    Mustafa Denizli

Yorum Yap

??FO.

Yorum Yap

Aslı Baris Aribal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?stikrar olay? da ?ok yanl?? de?erlendiriliyor bence, evet istikrar iyidir ve avantajd?r ama do?ru ki?i bulundu?unda b?yledir.D?nya'da hi?kimsenin daha k?t?s?n? yapamayaca?? ?ekilde i? yapan birisiyle devam etmek ise istikrar de?il ba?ka bir ?eydir.

Bilic bir teknik direkt?r?n verebilece?i maksimum zarar ne kadarsa o kadar zarar veriyor tak?ma.Sa?ma sapan tak?nt?lar? var, baz? oyunculara kar?? ?nyarg?lar? baz?lar?na kar?? torpilli gibi davranmas? var, ?zerine yap??m?? ve do?ru da olan derbi kazanamaz etiketi var, antrenman tekniklerinin yetersiz oldu?u s?yleniyor, sakatl?klar da bunu destekliyor, yapt??? de?i?ikliklerde o an yap?labilecek en yanl?? i? neyse onu yapmas? var, Tolgay ?rne?inde g?rd???m?z gibi hatalar?ndan asla ders almamas? var, dil sorunu var, T?rk yard?mc? bile kabul etmeyecek kadar bir inat??l??? var,her transfer d?neminde bu tak?mda asla oynayamayacak olan isimlerin kendisine ba?l? menajerler taraf?ndan s?rekli g?ndeme getirilmesi var, Bursa, Gs ve Fb ile ilgili olmayacak a??klamalar? var.Daha k?t? ne olabilir de giderse daha k?t? oluruz diyorsunuz anlam?yorum.Bilic ile devam edersek seneye ?ampiyon olma ihtimalimiz ?ok net bir ?ekilde y?zde 0.Yani bunu y?zde 1 bile yapacak her isim Bilic'den daha iyidir ki do?ru isimle en az?ndan di?erleriyle e?it ?anslara sahip olabiliriz ?ampiyonluk i?in.

Savunan arkada?lar s?rf asi ruhu, gitar ?almas? ve sosyalist bak???ndan dolay? savunuyor.

Bilic yerine eski bir oyuncumuz TD olsayd? hava alan?nda k?f?rde m?stahakt?, arkas?na teneke ba?lay?p g?ndermekte.

Yorum Yap

Bilicin gitmesi tek ba??na hi?bir ?eyi de?i?tirmeyecek maalesef
          Y?netimi de g?nderemedikten sonra gelen isimden de ?midim yok
          Bilic istifa evet ama y?netimde istifa..

Yorum Yap

Lucescu da gelse bu tak?m? ?ampiyon yapamaz
            Tak?m i?erisin de inan? yok zaten son ma?lar da g?rd?k bunu

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Mircea Lucescu
              Mustafa Denizli
              Aslina bakarsaniz Daum'da ilk sezonunda sampiyon yapmis sayilir . Devre arasinda geldi o seneyi saymazsak gercek ilk sezonunda kendi transferleriyle sampiyon yapti . Bu durumda 20 yilda 3 sampiyonluk ve hepsinde ilk senesinde sampiyon yapan hocalar

Yorum Yap

Mircea Lucescu
                Mustafa Denizli
                en ?ok beni ?zen adam iki senedir stads?z tak?m? ?al?l?t?r?yor.
                kendi sahas?nda ald??? puan denizli ve lucescu nun gerisinde.
                ?n?m?zdeki sezon stad varken nas?l performans g?sterecek tak?m onu merak ediyordum ama gidicek galiba.
                liverpool arsenal tothenham ma?lar?ndaki be?ikta?? da bili? ?al??t?r?yor bunu da unutmayal?m forza!!!

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Mircea Lucescu
                  Mustafa Denizli
                  ?n?m?zdeki sezon stad varken nas?l performans g?sterecek tak?m onu merak ediyordum ama gidicek galiba.
                  liverpool arsenal tothenham ma?lar?ndaki be?ikta?? da bili? ?al??t?r?yor bunu da unutmayal?m forza!!!
                  Valla sezonun en iyi maclarinin Premier lig takimlarina karsi yapilmasi da cok huzursuz edici birsey , neden onlara daha iyi konsantre olup basarili oldu ? Beni rahatsiz etti valla ustune dusununce .

Yorum Yap

Aslı ?efik Do?ut?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Mircea Lucescu
                    Mustafa Denizli
                    Valla sezonun en iyi maclarinin Premier lig takimlarina karsi yapilmasi da cok huzursuz edici birsey , neden onlara daha iyi konsantre olup basarili oldu ? Beni rahatsiz etti valla ustune dusununce .
                    Aynen, insan ister istemez soruyor Premier ligde piyasaya yapmak i?in mi bu ma?larda daha iyi konsantre oluyor diye.

Yorum Yap

Pektemek konusunda metin tekin de ge?en tv de mustafa m? cenk mi dersen mustafa derim dedi.. ?nder hocada bir r?portaj?nda mustafaya sonsuz bir g?ven duydu?unu belirtmi?ti.. biz bir?ey ka??r?yoruz sanki .. art?k futboldan gram anl?yorsam ne oliim.

Yorum Yap

Kendisi hakk?nda yorum yapmayaca??m ge?en seneki akhisar ma??ndan sonra 3-3 l?k sonu? i?in iyi sonu? demesi ile g?z?mde bitmi?ti.

Hatta bundan 2 ay ?nce ya istifa eder yada kendine k?f?r ettirir gider demi?tim forumdan bir arkada?a, tabi ya?ananlar? tasvip etmiyorum ama g?r?nen k?yde k?lavuz istemiyor malesef.

En b?y?k hatas? malesef yerli bir yard?mc? istememesidir g?z?mde, ??nk? yard?mc?lar?n? o kadar b?y?k g?sterdi ki bize bizde kand?k galiba.

Edin TERZ?C : Taktik de?as? ?ok iyi bir analizci oldu?u s?ylendi, ama icraatte bunlar? g?remedik yeri geldi rakiplerin en iyi oyuncular?n? biz g?r?r iken ma? i?inde bunlara hi? bir tedbir almad?k.

Jose SEMBADE : ?ok iyi bir kaleci antren?r? dendi hatta pe?inde ?ok tak?m var dendi ama gel g?r ki kalecilerimiz bir ad?m ileri gidemedi. Tamam yetenekleri bu kadar olabilir ama en az?ndan yer tutma yan topa ??kma konular?nda bir ad?m iler gidemedi kalecilerimiz. Birde G?nay olay? var iki kalecimiz sakatlanmasa ad?n? bile duyamayacakt?k, tamam ?ok iyi bir kaleci olmayabilir ama SEMBADE g?remedi mi tolga ve cenkten daha kaliteli oldu?unu.

Kondisyonerimiz : Ad?n? bilmiyorum ara?t?rmad?m da ama malesef tak?m kondisyon olarak yerlerde 45 dakikal?k bir tak?m havas?na b?r?nd?k. Oyuncular s?rekli geri gitti kimse ?st?ne koyamad? fizik kondisyon olarak.

K?sacas? malesef ?ark?n di?lilerinden hi? biri do?ru ?al??m?yordu ve bir yerde patlayacakt? ve patlad?.

Yorum Yap

Vodafone Arena'da ?ans? sonuna kadar hak ediyor.

Yorum Yap

Aslı Serkan Guven tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Pektemek konusunda metin tekin de ge?en tv de mustafa m? cenk mi dersen mustafa derim dedi.. ?nder hocada bir r?portaj?nda mustafaya sonsuz bir g?ven duydu?unu belirtmi?ti.. biz bir?ey ka??r?yoruz sanki .. art?k futboldan gram anl?yorsam ne oliim.
                            Valla Onder hocanin futbolcu tercihi konusunda ne kadar basarili oldugu tartisilir . Ben onun da futbolcu seciminde cok basarili oldugu falan dusunmuyorum

Yorum Yap

Dun havaalaninda yapilanlar yakismamis . Bilic tabiiki hatalar yapti ama protestonun o kadar sertini haketmedi. Bakislarini gorunce icim acidi. Ben derbiler haric gayet iyi hoca oldugunu dusunuyorum . Arariz gibi geliyor (derbiler haric) .

Sezonu o kadar erken acmasaydik veya Avrupa da erken elenseydik ,maclari Kasimpasa stadinda oynasaydik , bunlar basimiza gelmezdi diye dusunuyorum

Yorum Yap

?ok ?z?l?yorum hocam ya, b?yle olmayacakt? be...ahh ahhh...ama Be?ikta?'? daha ?ok seviyorum...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X