Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hayal k?r?kl???m ?ok b?y?k.

Yorum Yap

Del bosque'yi kasap diyerek yollad???m?z zamanlar? hat?rl?yorum.
      ve sonra ispanyan?n ba??na ge?i?ini.
      ve sonra kupalara ambargo koyu?unu.
      sonra d?n?p ali g?ne?leri,tayfunlar? hat?rl?yorum...
      ve bug?ne geliyorum.
      san?rsam ayn? kafalar.

Yorum Yap

Aslı siar deniz babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        del bosque'yi kasap diyerek yollad???m?z zamanlar? hat?rl?yorum.
        Ve sonra ispanyan?n ba??na ge?i?ini.
        Ve sonra kupalara ambargo koyu?unu.
        Sonra d?n?p ali g?ne?leri,tayfunlar? hat?rl?yorum...
        Ve bug?ne geliyorum.
        San?rsam ayn? kafalar.

sendeki neyin kafasi onu anlamadim ben del bosque ile bili? i nasil kiyasliyosun

Yorum Yap

Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ve bug?ne geliyorum.
          san?rsam ayn? kafalar.
          Sana kalsa hi? bir hocay? yollayamay?z. Her hocaya sabredelim diye romantik romantik bekleriz.

?stikrar sab?r mevzular?n? ?ok yanl?? anlam??s?n?z.

Yorum Yap

Ma?i izleyemedim yinemi Tolgayi ?ikarmi? ?aka bir yana Bilic bu saatten sonra kesinlikle kalmaz..

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ma?i izleyemedim yinemi Tolgayi ?ikarmi? ?aka bir yana Bilic bu saatten sonra kesinlikle kalmaz..
              O neyse. Daha da fenas?. Pektemek yerine Ba'y? ??kar?p Tosun'u soktu

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Necip dururken Tolgay'? ??kartt? Atiba'y? ald?

Yorum Yap

Aslı Ahmet Ormancigil tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı siar deniz babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  del bosque'yi kasap diyerek yollad???m?z zamanlar? hat?rl?yorum.
                  Ve sonra ispanyan?n ba??na ge?i?ini.
                  Ve sonra kupalara ambargo koyu?unu.
                  Sonra d?n?p ali g?ne?leri,tayfunlar? hat?rl?yorum...
                  Ve bug?ne geliyorum.
                  San?rsam ayn? kafalar.

sendeki neyin kafasi onu anlamadim ben del bosque ile bili? i nasil kiyasliyosun
                  yukar?da bilic kelimesi ge?ti?ini g?remiyorum. yoksa siz ?nyarg?lar?n?zla m? okuyorsunuz bu yaz?lanlar??
                  yada anlamak istedi?iniz yerlere mi ?ekiyorsunuz ? he anlamadan yaz?yorsan?z o daha vahim.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Aslı Siar Deniz Babuz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ve bug?ne geliyorum.
                    san?rsam ayn? kafalar.
                    Sana kalsa hi? bir hocay? yollayamay?z. Her hocaya sabredelim diye romantik romantik bekleriz.

?stikrar sab?r mevzular?n? ?ok yanl?? anlam??s?n?z.
                    bana kal?rsa g?nderece?imiz hoca pep gibi gitmeli dedim.?srarla anlamak istedi?iniz gibi anl?yorsunuz.
                    iki tarafta birbirine zarar verdi?inde gitmeli.
                    benim yanl?? anlad???m kan?s?na var?p kendinizi nas?l do?ruluyorsunuz? bu bilgeli?i nerden ald?n?z acaba.
                    farkl? g?r??leri g?rmek bu kadar zorunuza gidiyorsa okumay?n l?tfen yazd?klar?m?.
                    izledi?im be?ikta? d?nemleri boyunca s?ras?yla luce,schuster,bilic d???nda hi? bir hocaya sabretmemiz gerekti?ini s?ylemedim ayr?ca.

Yorum Yap

10 g?n ?nce lidersin, ?ok ?anss?z ve hakk?n?n yendi?i bir Antep ma??, ard?ndan takip eden hayal k?r?kl??? var. B?y?k hatalar? var Bilic'in bu sezon. ?zellikle Fener ma??nda oynatt??? futbol beni en ?ok ?zen ?ey oldu. Yaln?z para yok, ?ampiyonlar ligi yok, transfer yasa?? var, kalite ve tecr?be olarak rakiplerinden geride bir kadron var, stad?n?n yeti?ip yeti?emeyece?i belli de?il. Bu ?artlar alt?nda Lucescu'yu getirmedikleri s?rece ba?ka hocaya y?nelmek, yeni maceraya girmek pek mant?kl? gelmiyor bana. Her sene hoca de?i?tiriyoruz da ne oluyor ? T?m hocalar m? k?t? ? Bir hocan?n iyi ya da k?t? olmas? yorumu da 10 g?nl?k sonu?lar neticesinde yap?lmaz. Son 3 haftada kazansak lider olarak derbi oynuyorduk haftaya. Commandanteler falan havada u?u?uyordu. ?undan kesinlikle eminim ki Slaven Bilic, ?smail ve Hamza'dan iyi hoca. Ve t?m bu ?artlar alt?nda ba?layacak yeni sezonda, ?ampiyonlar Ligi'nde m?cadele edecek, iyi transferler yapacak rakiplerimize g?re bir avantaj?m?z olacaksa o da istikrar olacakt?r. Ben Bilic'in gen? ve iyi bir hoca oldu?unu, seneye bize ?ampiyonluk ya?ataca??n? d???n?yorum. Buna inan?yorum ve kalmas?n? istiyorum. Ba?ar?l? olmas? ve Wenger gibi Ferguson gibi uzun y?llar hizmet etmesi hayalim.

Yorum Yap

?are yerli hocada: R?za ?al?mbay, ?enol G?ne? veya ?ifo Mehmet. 3.l?k ba?ar? olsayd? Samet Aybaba da ba?ar?l?yd?. Te?ekk?rler duru?un, tevazuun ve renkli ki?ili?in i?in ama olmad? maalesef. Akl?m?zda Tottenham'a Arsenal'e ve Liverpool'a sahay? dar etmek kalacak. Ke?ke renkli haspalara da sahay? dar etseydik.

Yorum Yap

bilicin necip ve mustafa takintisinin sebebini anlamak cok zor, hadi mac icinde hic birsey yapmayan ama kritik anlarda one cikan adamlar olur anlarim, 90 dakika gezinip buldugunu yazan forvet olur anlarim, ya bu iki arakdas safi ziyan, genede dokunulmazlar, bilic iyi bir teknik direktor olabilir, olma potansiyeli var ama inatci ve bu inatci huyu teknik direktor olarak gelisimini engeller, iyi teknik direktor hatasini kabul eder birdaha yapmaz, yenilige acik olur, yaptigi hatada diretmez.

Yorum Yap

duygusal karar vermeyin stad yokken gs k?me d???yordu bili? kalmal?

Yorum Yap

En ac? olan ne biliyormusunuz,Bilic 2 sene sonra Genclerbirligi veya Konya'n?n falan bas?na gecer,bize oynatmad?g? bir futbolla bizi yener,gollerden sonra show yapar,o hafta fb ve gs yener ve biz 3 puandan oluruz....y?llard?r bu manzaray? cok gorduk malesef...

Yorum Yap

Yaa karde?im herkes Bili?i yerin dibine sokuyor Tv de bir Allah?n kuluda ??k?p demezmi 18 Puan?n gasp edilirken Senin Ba?kan?n?n ne i? yapar neden susar neden tak?m?n hakk?n? aramaz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X