Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cok yakisiyorsun
    futbol takiminin basinda Bilic
    baskette ahmet

Yorum Yap

Edit.
      En son düzenleyen G?kay G?kdo?an; 02-02-2015, 04:07.

Yorum Yap

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, bu sezon tak?m?na 13. galibiyeti kazand?rarak, Mircea Lucescu ve Christoph Daum'u yakalad?!Be?ikta? zirve iddias?n? s?rd?rd?, Bilic 18'de 13 yapan 3.hoca oldu!

Slaven Bilic, 34 haftal?k lige sahne olan son 21 sezonluk s?re?te 18'de 13 yapan 3. Be?ikta? Teknik Direkt?r? oldu. Bilic'ten ?nce bunu ba?aran iki hoca Mircea Lucescu ve Christoph Daum'du...
        1994-1995'ten beri 34 hafta olarak oynanan ligde Be?ikta?, 18. haftalar dikkate al?nd???nda en fazla galibiyet say?s?na ula?t??? sezonlardan birini 2014-2015'te ya?ad?. 21 y?ll?k s?re?te 1994-1995'te Daum'un y?netiminde 18. hafta sonunda 13 galibiyet elde eden Kara Kartallar, bu d?nemde 3 beraberlik ve 2 yenilgi alarak sezon sonunda ?ampiyonlu?a ula?t?.

Be?ikta?, ayn? ba?ar?y? Rumen ?al??t?r?c? Mircea Luescu y?netiminde iki kez ger?ekle?tirdi.
        Lucescu, 2002-2003'teki ilk sezonunda 18 ma?ta siyah-beyazl? taraftarlara 13 kez galibiyet sevinci ya?at?rken, bu s?reci 5 beraberlikle tamamlay?p tak?m? da sezon sonunda ?ampiyonlu?a ula?t?rd?. Rumen ?al??t?r?c?, bir sonraki sezon Be?ikta?'a yine 13 galibiyet ya?at?p, 4 beraberlik ve 1 yenilgi ald?.

Slaven Bilic de bu sezon siyah-beyazl? ekibe 18 haftada 13 galibiyet kazand?r?rken, 2 ma?tan beraberlik ve 3 kar??la?madan da yenilgiyle ayr?ld?.

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t.../3--isim-bilic

Yorum Yap

Arkanday?z hocam b?yle devam. 2 yar?daki derbileri kazanaca??m?za inan?yorum. ?yi sahada pozitif futbol bizim i?imiz.

Yorum Yap

Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Arkadaslar sizden ricam artik herhangi bir sebeple bu basliga gelip mustafa denizli yazmayin, bilici elestirin , yerden yere vurun, kovun, istifasini isteyin ama denizli olsaydi li cumleler kurmayin. Bu mesaji bu aksam izledigim programdaki bunamis mustafa denizliyi gorunce yazma geregi hissettim. Evet adam bunamis. Besiktas aleyhine konusmak icin takla ata bir hal oldu. Kizmadim, onun adina utandim. Baskasi yerine utanma hissi var ya o iste.
            hay Allah raz? olsun B?lent abi
            Daha hala mustafa denizli diyen vard?.
            ak?am franco nun pozisyonuna penalt? de?il dedi.
            s?rf o y?zden yeni ba?l?k a?ma ihtiyac? hissettim.
            mustafa denizli sa?malamalar? diye
            yaz?klar olsun mustafa denizliye.

Yorum Yap

Mustafa Denizli istedi?i gibi de?il istenildi?i gibi konu?an biri o y?zden bizimle ad? an?lmas?n m?mk?nse.

Bilic i?inse s?ylenecek pek bi?ey yok belki d?n Tolgay'? daha erken alabilirdi.

Yorum Yap

Hocam?z? seviyoruz. Yaln?z d?n ma??n son dakikalar?nda heyecan de?il resmen panik havas? vard? y?z?nde. Bu muhtemelen tak?ma da yansiyordur.

Yorum Yap

Fener ma?? bi oynans?n.
                  Denizliciler Samet?iler ??kar yine piyasaya.
                  O g?ne kadar ortalama 2 sayfa ilerler buras?.

Yorum Yap

Bili? Ba?kan ilk defa ?ampiyon olaca??z dedi

Yorum Yap

1 ma?a bak?yor sallanmas? i?in. sadece 1 ma?.

9 haftada 8 galibiyet al?n?nca haliyle buralara pek u?ranm?yor.

Yorum Yap

Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        1 ma?a bak?yor sallanmas? i?in. sadece 1 ma?.

9 haftada 8 galibiyet al?n?nca haliyle buralara pek u?ranm?yor.
                        Bence ?yle de?il. O 1 ma?lar? ?ok ya?ad?k bu sezon. Fener, Gs, Erciyes, Rize, Adana Demir vs. Bence art?k herkes benimsedi hocay?. Ben de bir tek disiplin a??s?ndan s?k?nt?lar g?r?yorum. Hocan?n sonunu bir ?ey getirecekse o da disiplin eksikli?i olacak. Sa?ma sapan k?rm?z? kartlar, Ersan'?n, Motta'n?n kaybetti?i toplar vs. Bunlar? bence cezas?z b?rak?yor hoca, yoksa bir s?re sonra bitmesi laz?md?. Ger?i Atiba'n?n, Veli'nin g?rd??? gibi sa?ma sapan k?rm?z? kartlar bitti galiba.

Yorum Yap

Sen bu yar??ta derbi kazanamazsan 2 y?lda i?erde oynad???n 4 mactan 3 ma?lubiyet 1 beraberlik al?p sahada da s?f?r futbol oynar san bu ma?larda, de?il 5 sayfa 20 sayfa ilerler ba?l?k

Yorum Yap

Aslı Mehmet Dedeler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Bulent Golbas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Arkadaslar sizden ricam artik herhangi bir sebeple bu basliga gelip mustafa denizli yazmayin, bilici elestirin , yerden yere vurun, kovun, istifasini isteyin ama denizli olsaydi li cumleler kurmayin. Bu mesaji bu aksam izledigim programdaki bunamis mustafa denizliyi gorunce yazma geregi hissettim. Evet adam bunamis. Besiktas aleyhine konusmak icin takla ata bir hal oldu. Kizmadim, onun adina utandim. Baskasi yerine utanma hissi var ya o iste.
                            hay Allah raz? olsun B?lent abi
                            Daha hala mustafa denizli diyen vard?.
                            ak?am franco nun pozisyonuna penalt? de?il dedi.
                            s?rf o y?zden yeni ba?l?k a?ma ihtiyac? hissettim.
                            mustafa denizli sa?malamalar? diye
                            yaz?klar olsun mustafa denizliye.
                            Hadi Franco'nun pozisyonunu da ge?tim. Serkan Balc?'n?n d??ardan ?evirdi?i top pieroda karpuz gibi ??kt? ortaya. Adamlar gol? aklamak i?in topun izd???m?nden falan bahsetmeye ba?lad?.
                            Bakt?lar oda olmayacak Mustafa Denizli aynen ?unu dedi; "O top ??km?? olsayd? Ersan veya Be?ikta?l? oyuncular daha ?iddetli itiraz ederdi. Bak?n orda Ersan elini kald?r?yor ama ?yle ?ok ?srarc? falan de?il."
                            Bizim adamlar?n itiraz ?iddetine g?re pozisyonu aklad? adamlar ya hayret ettim vallaha.

Yorum Yap

Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aga olay sende kopuyor bak..
                              ?u tak?m? dizginleme g?z?n? seveyim..
                              B?rak atabildikleri kadar ats?nlar..
                              Tek kale ma? oynay?p kontradan bi gol yesek ma?? kaybetsek ?erefsizim sesim ??karsa..
                              Ama Allah ?n? seversen tutma tak?m?..
                              Gs ma??n?n ilk yar?s? da tuttun tak?m?..
                              Seviliyorsun..
                              D?nk? ma?ta da zaten geri yaslanmad?k, 1-0'dan sonra da, 2-1'den sonra bir?ok pozisyona girdik ama de?erlendiremedik. Oyuncular beceriksizdi.

Ayr?ca "tek kale oynay?p kontradan gol yiyerek ma?? kaybetsem sesimi ??karmam" demi?sin. 1 ma? i?in belki ses ??karmazs?n ama ayn? durum birka? ma?ta olursa emin ol hocal???na etmedi?in laf kalmaz.

Yorum Yap

Aslı Cafer Evirgen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Yakup Hasanusta tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aga olay sende kopuyor bak..
                                ?u tak?m? dizginleme g?z?n? seveyim..
                                B?rak atabildikleri kadar ats?nlar..
                                Tek kale ma? oynay?p kontradan bi gol yesek ma?? kaybetsek ?erefsizim sesim ??karsa..
                                Ama Allah ?n? seversen tutma tak?m?..
                                Gs ma??n?n ilk yar?s? da tuttun tak?m?..
                                Seviliyorsun..
                                D?nk? ma?ta da zaten geri yaslanmad?k, 1-0'dan sonra da, 2-1'den sonra bir?ok pozisyona girdik ama de?erlendiremedik. Oyuncular beceriksizdi.

Ayr?ca "tek kale oynay?p kontradan gol yiyerek ma?? kaybetsem sesimi ??karmam" demi?sin. 1 ma? i?in belki ses ??karmazs?n ama ayn? durum birka? ma?ta olursa emin ol hocal???na etmedi?in laf kalmaz.
                                Derdim tak?m?n hep ?st d?zey oynamas? de?il . gole kadar belirli bir tempoda oynay?p golden sonra dakikalar ge?tik?e d??en tempodan bahsediyorum ben . ki bunu her ?ne ge?ti?imiz ma?ta g?rd?k . son dakilara rahat girememizin sebebi hep buydu ?imdiye kadar . Atal?m abi atabildi?imiz kadar . ?mr?m?zden veriyoruz her ma? g?r?yorsunuz .

Ayr?ca tek kelime etmem fikrim yine ayn?d?r... ?ahsen Schuster kals?n diye ?ok dua ettim ben . O zaman ki be?ikta?? bekledik hhep, ezen rakibi yoran korkulan Be?ikta? . neyse daha iyi olacak her?ey zamanla in? .
                                Hocan?n arkas?nday?m ben .

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X