Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yigit Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Pierluigi Collina... Bu hakemi izlettirmeliler bizim hakemlere. Futbolcuyu iti?i bir harika. Hocam, bu hakemlerle oynansa Lig, a??k ara ?ndeydik ama.. N'yapal?m....
    Neuer kalede ne ise, bu hakem de benim i?in hakemlikte o. Eski hakemleri bilmiyorum ama d?nyan?n gelmi? ge?mi? en iyi hakemi Collina olmal?. Bu kadar otoriter bir hakem g?rmedim ben.
    Otoriter oldu?u gibi bir o kadar da Sempatik, Futbolcularla uyumu harika... Markus Merk'mi?, vs imi?. onlar gibi de?ildi..

Yorum Yap

Hakemin yanl? kararlar?, berbat bir zemin, berbat bir stadyum, stadyumun neredeyse yar?s? bo?, atmosfer nam?na hi? bir ?ey yok, trib?n bask?s? denen ?ey sadece eskilerde kalm?? bir s?z...
      Tak?m?n orta sahadaki en ?nemli oyuncusu yok.
      Tak?mda para da yok, sahadaki kaliteli oyuncu say?m?z az.
      Bu ?artlar alt?nda kaybedilen bir derbi, ve Slaven Bilic'e sallamak i?in f?rsat kollayanlar...

Sallay?n anas?n? satay?m...
      Gitsin hoca sene sonunda.

Samet Aybaba gelsin ba??m?za..
      Sinan'lar G?khan S?zen'ler gelsin..
      Size m?stehak ??nk?...

Tak?m?n 2 senedir, stad? yok.
      Taraftar? yok.
      Paras? yok.

Yok o?lu yok!

?ki senedir bir ?ekilde tak?m? zirveye oynatmaya ?al??an bir hoca var ba??m?zda, ?p?n de ba??n?za koyun.
      Bug?ne kadar sabretmedik de ne ge?ti elimize?
      Son 10 senede sadece 1 ?ampiyonlu?umuz var fark?nda m?s?n?z?

Biraz sab?r ya, Allah a?k?na!
      Biraz sabredin, ?u adam Vodafone Arena'da ??ks?n bir tak?m?n ba??na...
      Arkas?nda stad? tamamen doldurmu? taraftar?yla oynats?n az tak?m?n?..
      Y?netimin eli maddi anlamda biraz rahatlay?nca ona g?re oyuncular bulsun getirsin..
      Monte etsin tak?ma...

He o zaman ba?ar?s?z olursa, oturur konu?uruz.
      Ama ?u ?artlarda Slaven Bilic'i yerden yere vurmak ay?pt?r!

Yorum Yap

Tam gazeteci ba?l??? atm??s?n Burak

??erik ?ok farkl? arkada?lar, korkmay?n

Yorum Yap

Aslı Yemliha Engin Tun? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Tam gazeteci ba?l??? atm??s?n Burak

??erik ?ok farkl? arkada?lar, korkmay?n
          Abi okumad?m hen?z bende ?imdi bu saatte okumayay?m daha sakin kafayla okuyay?m dedim. Hem forumdakiler de okusun hem ben de burada g?r?r unutmam okumay? diye payla?t?m. Ba?l?k o ?ekildeydi direk onu kopyala yap??t?r yapt?m

Yorum Yap

G?zel r?portaj olmu? ama. C?mlede bu " Hem sonu? odakl? s?k?c? bir futbol oynat?p hem de Be?ikta? Teknik Direkt?r? olamam. Bu ?ekilde ?ampiyon olsam bile beni kovarlar. "

Yorum Yap

adamin dedikleri cok dogru,sirf bu soyledikleri yuzunden omur boyu sozlesme yapsinlar ! taraftarin ne kadar itici guc oldugunu 100. yildaki ilk kocaeli macinda kapalida olanlar bilirler. 2 ofsayt goluyle 0-1 den maci almistik,hakem yardimciya bile bakmadan golu vermisti
              kutududan ; 'yuklenin beyler bu maci biz alicaz' sesleri yukseliyodu. ah su mabed bi bitse de Bilic baskani orda izlesek bi de

Yorum Yap

Aslı Burak U?ur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Pierluigi Collina... Bu hakemi izlettirmeliler bizim hakemlere. Futbolcuyu iti?i bir harika. Hocam, bu hakemlerle oynansa Lig, a??k ara ?ndeydik ama.. N'yapal?m....
                Neuer kalede ne ise, bu hakem de benim i?in hakemlikte o. Eski hakemleri bilmiyorum ama d?nyan?n gelmi? ge?mi? en iyi hakemi Collina olmal?. Bu kadar otoriter bir hakem g?rmedim ben.
                Otoriter oldu?u gibi bir o kadar da Sempatik, Futbolcularla uyumu harika... Markus Merk'mi?, vs imi?. onlar gibi de?ildi..
                C?neyt ?ak?r'?n yan?nda Collina kim ki ?
                Hakem dedi?in futbolcuyu an?nda atacak,s?f?r tolere !
                Futbolcuyu sahada tutmas? kolay olan?,zor olan atmak herkes yapamaz.

Yorum Yap

adam her?eyin fark?nda. Mustafa Denizli gibi "bo?dular bizi" demeyecek kadar taraftar?n dilinden anl?yor.

Yorum Yap

Hoca sakallar? kesmi?.

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hoca sakallar? kesmi?.

Yorum Yap

imaj degi?ikligi iyidir iyi.. hava als?n y?z?n biraz

Yorum Yap

Derbilerde silik korkak oynatmaya devam edeceksen ?imdi b?rak hocam.

Yorum Yap

Sakal insana ayr? bir tarz veriyor.Bende y?llar sonra jiletledim sakal?m?,Bilič hocadan fark?m yok ?u an

Yorum Yap

Bak benim g?zel hocam, bak benim adaml???na cidden hayran oldu?um g?zel adam;
                              Seninle ayn? i?i yapan bir adam var, Madrid kentinin ikinci b?y???nde.
                              Senin Fenerbah?e ve Galatasaray'? Real Madrid ve Barcelona san?rken bizimle ?zde?le?tirdi?in tak?m?n ba??nda.

Bu adam son 1 haftada 2 kez Real Madrid derbisine ??kt?.
                              ?lk ma? kendi evindeydi, gol yemeden ama bunu deli gibi kapanmaks?z?n ba?ararak 2-0 kazand?. ??nk? deli gibi kapansa gol yememesinin imkan? yoktu.
                              2-0 ?ne ge?tikten sonra Real Madrid'e pozisyon vermedi, oyunu ba?laman?n kitab?n? yazd?.
                              Deplasmana avantajl? gitti.

Az ?nce biten ma?ta; tek farkl?, hatta gol bulmas? halinde 2 farkl? yenilgiler dahi yetiyordu tur atlamas?na.
                              Erken gol buldu, tak?m g?m?ld?. Oysa turu rakibe vermesi i?in art?k 4 yemesi gerekiyordu.
                              Bu "?ekilme" k?t? sonu? verdi. Tak?m oyun anlam?nda ezildi ve kalesinde beraberlik gol?n? g?rd?.
                              1-1'den itibaren "nas?lsa yiyebilece?im 2 gol daha var" diye d???nmedi bu adam, oyun i?i ivmeyi d???nerek m?dahale etti ve oyunu dengeledi. ?lk yar? 1-1 bitti.
                              Soyunma odas?nda rahatl?kla "2 gol yeme kredimiz daha var, savunuyoruz" diyebilirdi. Avrupa'n?n en iyi tak?m savunmas? yapan tak?m?n?n 45 dakikada 3 gol yemesi nas?lsa imkans?zd?.
                              Ama fi?i bu ?ekilde de?il, ikinci yar?n?n hemen ba??nda galibiyet gol?n? yeniden bularak ?ekti. Art?k rakibin turlamas? i?in 4 gol gerekiyordu.
                              Real 2-2'yi ?abuk bulmas?na ra?men oyundan mental olarak d??t??? i?in gerisini getiremedi ve bu adam Real Madrid'e kar?? yenik duruma d??meden tur ge?ti.
                              Ayn? ?eyi ge?en sene Barcelona'ya kar?? da yapt?, Real'e yine yapt?.

Emin ol ki Fenerbah?e veya Galatasarayla bizim aram?zdaki fark, Real - Atletico fark?ndan ?ok ?ok daha az. Hatta Galatasaray'dan net daha iyi tak?m?z bence.
                              Ancak sahaya bakt???nda g?r?nen tablo, u?urum b?y?kl???nde bir fark? i?aret ediyor. Bu normal de?il...
                              Oyuncular geli?ebilir, tak?m organizasyonu geli?ebilir, bu geli?imlerin hepsini sen sa?layabilirsin ama en ?ok geli?mesi gereken sensin.
                              De?i?tir ?u mantaliteyi, ?ek ?u fi?leri.
                              Yoksa bu tak?ma da, sana da, bize de ?ok yaz?k olacak.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X