Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

d?n yine kendi oyunumuzu oynamad???m?zdan yenildik. koca ilk yar? boyunca adamlar? resmen bekledik saham?zda. onlarda da i? yoktu ,hi? gelemediler do?ru d?zg?n. k?t? bir gs ye kaybettik. ne zaman derbilere di?er ma?lar gibi g?z?yle bak?p, ??k?p kendi oyunumuzu oynarsak o zaman ?ans?m?z olur. s?rekli rakipten korkarak, ?nlem almaya ?al??arak, i?leyen takti?i o ma?a gelince birden de?i?tirerek derbi kazanamay?z. bunlar k???k tak?m, k???k hocalar?n i?i. mustafa denizli b?y?k hocayd? onun da kusuru yine derbilerden ?nce ?apkadan tav?an ??karma hevesiydi. ama bilic b?y?k hoca de?il, bizde kendini geli?tiriyor, belki bir g?n b?y?k olacak ama muhtemelen bizi y?netmiyor olur. ?u da var ki ?u anki renklilerin hocalar? bilicin yan?na yakla?amaz.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Cici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Be?ikta?'?n ba??nda Jose Mourinho olsa derbi kazanamaz bu Ba?kan ve y?netimle
      Yok art?k bahsetti?in adam suan bir numara ayrica winner adam ?l? inter le cl ?ampiyonu oldu
      Hakl?s?n d?nyan?n 1 numaras? ?u anda ve ger?ek bir winner hoca. Ama daha 1 hafta ?nce bizim i?erde yenip d??arda berabere kald???m?z Tottenham'dan 5 yedi. Emin ol ''Di Matteo bizi ?ampiyonlar Ligi ?ampiyonu yapm??t? Mourinho gitsin Di Matteo gelsin'' dememi?tir hi? bir Chelsea taraftar?.

Yorum Yap

Aslı Burak Kocabas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet Ali Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Be?ikta?'?n ba??nda Jose Mourinho olsa derbi kazanamaz bu Ba?kan ve y?netimle
        Yok art?k bahsetti?in adam suan bir numara ayrica winner adam ?l? inter le cl ?ampiyonu oldu
        Hakl?s?n d?nyan?n 1 numaras? ?u anda ve ger?ek bir winner hoca. Ama daha 1 hafta ?nce bizim i?erde yenip d??arda berabere kald???m?z Tottenham'dan 5 yedi. Emin ol ''Di Matteo bizi ?ampiyonlar Ligi ?ampiyonu yapm??t? Mourinho gitsin Di Matteo gelsin'' dememi?tir hi? bir Chelsea taraftar?.
        Tothennam avrupa ligiyle Premier ligde oynad??? futbol kiyaslanmaz

Yorum Yap

Niye Premier Lig'de nama?lup lider de bizim mi haberimiz yok?

Ligde 1.7 puan ortalamas? olan tak?m?n Avrupa Ligi'nde 1.8 puan ortalamas? var. K?yaslamaysa amac?n Premier Lig'de 20 ma??n yar?s?nda puan kaybetmi? 6 yenilgisi var 4 tanesi i?erde, Avrupa Ligi'nde 1 yenilgisi var o da bize, i?erde tek puan kayb? var o da bize.

Ha birde o ?l? Inter dedi?in Inter'in o sezonki kadrosunu bir say bakal?m kimmi? ?l? olanlar?

Yorum Yap

Premier ligden bahsediyoruz Allah a?k?na adamlar?n amac? ?l. Gitmek bug?n burnley bizim ligde kafaya oynar bizim ?lkemiz 12. S?rada uefa da neyi konusuyoruz ki sen tothennam la Gen?lerbirli?i ni kiyasliyorsun

Yorum Yap

4. hakemle oynamak yerine oyunu okumaya davet ediyorum sevgili Bilic l?tfen ?u oyunu oku hep ayn? hatalar...

Yorum Yap

Niye Premier Lig'de nama?lup lider de bizim mi haberimiz yok?

Ligde 1.7 puan ortalamas? olan tak?m?n Avrupa Ligi'nde 1.8 puan ortalamas? var. K?yaslamaysa amac?n Premier Lig'de 20 ma??n yar?s?nda puan kaybetmi? 6 yenilgisi var 4 tanesi i?erde, Avrupa Ligi'nde 1 yenilgisi var o da bize, i?erde tek puan kayb? var o da bize.

Ha birde o ?l? Inter dedi?in Inter'in o sezonki kadrosunu bir say bakal?m kimmi? ?l? olanlar?
                Cambiasso meterazzi Samuel zanetti Lucio sayayim mi yar? final ve finaldeki barca ve bayern M?nih kadrolar?n? ertesi y?l ne oldu intere oyuncular de?i?medi

Yorum Yap

biz de hocalar kadar ma?? kafam?zda oynuyoruz. bu ma?ta gsnin b?yle oynayaca?? a??k, topun arkas?na ge?ip kapanmak ve duran toptan yada aralardan buraka top at?p ersan?n a??rl???ndan faydalanmaya ?al??mak oldu?unu bilmek i?in alim olmaya gerek yok. biraz futbol izlersen anl?yorsun zaten,

bu durumda mesele senin ne yapaca??ndayd?, ?ahsen bir ayd?r telles oynar in?allah diyordum, savunma y?n? hi? olmayan fiziki olarak inan?lmaz zay?f ve yetersiz bir bekin arkas?na t?reyi ka??rmak, t?re ile ?zerine gidip kart ald?rmak rakibi pasifize etmek en iyi plan olmal?yd? diye d???n?yordum. lakin ma?ta canl? canl? g?rd?m ilk yirmi dakika t?renin kanad? inan?lmaz bo?tu, sneijderin i?eriye kat eden futbol anlay??? nedeniyle telles orada tek kal?yor t?rede orta saha ?izgisinin orada elini kald?r?p bekliyorken biz hep olcay?n kanad?ndan oynamaya ?al???yorduk, burada sabrinin iyi oynad???n? olcaya beklenenen aksiyonlar?n? yapt?rmad???n? s?yleyebiliriz.

t?renin bom bo? kald???n? stattan, ma??n daha 20. dakikas?nda ma? ba?l???na yazm??t?m. lakin t?m toplar? sosada toplay?p da??tmas?n? beklemek mant?kl? bir se?im olsa da, rakibin sosaya gelen ilk toplara basarak kafas?n? kald?rmas?n? engellemesini ?n g?rmesi gerekiyordu, bu durumda o?uzhan pirlo vari bir role soyundurularak savunmadan ??k??larda direk kanatlara dikine oynayarak t?reye, olcaya top atabilirdi, neticesinde top sosaya geldi?inde oyun s?rekli s?k??t? ve a??k alanlara toplar?n da??t?lmas?n? engelledi, (sosan?n ne kadar b?y?k futbolcu oldu?unu g?zlerimle g?rerek te?his etti?imi de belirtmek isterim)

skor 1-0 ken serdar? ??krat?p ??l? savunmaya d?nerek forveti cenk ve ba yaparak neyi kaybedecektik ki? 1-0 ile 3-0 aras?ndaki fark sadece gol fark?d?r. galibiyette gsye 3 yerine 5 puan vermiyorlar, o an statta b?yle d???nd?m. akabinde hoca ?ift forvete d?nemeyerek ba'y? ard?ndan inan?lmaz k?t? bir hamle ile sosay? ??kard? hele hele ismaille yapt??? de?i?iklik t?y dikti bende, oysa ki gs ilk golden sonra umutu ??kartarak yaslanaca??n? a??k?a belli etmi?ti bu da k?sa s?rede lehimize sonu? do?urdu ve atak ?st?ne atak geli?tirmeye ba?lam??t?k. ancak maalesef hoca bunu lehine ?evirecek de?i?ikli?i yapamayarak, ma?? ?evirecek adamlar? ??kart?p oyunu tekrar rakibe vererek bir ma?? daha ma?lubiyetle kapatmam?z?n bir par?as? oldu.

Yorum Yap

Premier ligden bahsediyoruz Allah a?k?na adamlar?n amac? ?l. Gitmek bug?n burnley bizim ligde kafaya oynar bizim ?lkemiz 12. S?rada uefa da neyi konusuyoruz ki sen tothennam la Gen?lerbirli?i ni kiyasliyorsun
                    Konuyu ald?n nerden nerelere getirdin. ?lkenin UEFA s?ralamas? de?il burda kon,u Burnley bizim lige gelsin ka??nc? olur falan demiyorum. Benim anlatt???m konu ile senin anlatt?klar?n apayr?. ?ok b?y?k hocalar?n tak?mlar? da ?ok k?t? yenilgiler alabilir diyorum sen i?in i?ine Avrupa Ligi'ni UEFA s?ralamas?n? Burnley'i falan katt?n. ?ok basit ?rnekler Tottenham ve Chelsea'yi k?yasl?yoruz. Be?ikta?'la ?rnek veriyorum.

Anlayaca??n ?ekilde ?rnek vereyim o zaman. Tottenham Premier Lig'de son 20 y?ld?r ?ampiyonlu?a oynayan tak?m m?d?r hay?r ligde kadro olarak b?y?kl?k olarak s?ralama yapsan takriben ka??nc? s?raya denk gelir 6-7 falan.

?imdi ligin kadro olarak en iyi 2 tak?m?ndan biri olan Chelsea ligin 6. 7. b?y??? diyebilece?imiz bir tak?mdan 5 yiyebiliyor. Kimse de Mourinho geldi Tottenham'dan 5 yedik zaten arkam?zdaki City ile ayn? puana geldik Mourinho gitsin Guardiola gelsin yada Mourinho gitsin Di Matteo bize ?ampiyonlar Ligi'ni kazand?rd? o geri gelsin demiyordur.

Mourinho'yu Be?ikta?'a getir ligin 6. 7. b?y??? diyebilece?imiz G.Birli?i'nden 5 yiyebilirsin. Yok ?yle Mourinho gelsin nama?lup ?ampiyon oluruz Luce gelsin b?t?n derbileri kazan?r?z havalar? falan.

Yorum Yap

Konuyu ald?n nerden nerelere getirdin. ?lkenin UEFA s?ralamas? de?il burda kon,u Burnley bizim lige gelsin ka??nc? olur falan demiyorum. Benim anlatt???m konu ile senin anlatt?klar?n apayr?. ?ok b?y?k hocalar?n tak?mlar? da ?ok k?t? yenilgiler alabilir diyorum sen i?in i?ine Avrupa Ligi'ni UEFA s?ralamas?n? Burnley'i falan katt?n. ?ok basit ?rnekler Tottenham ve Chelsea'yi k?yasl?yoruz. Be?ikta?'la ?rnek veriyorum.

Anlayaca??n ?ekilde ?rnek vereyim o zaman. Tottenham Premier Lig'de son 20 y?ld?r ?ampiyonlu?a oynayan tak?m m?d?r hay?r ligde kadro olarak b?y?kl?k olarak s?ralama yapsan takriben ka??nc? s?raya denk gelir 6-7 falan.

?imdi ligin kadro olarak en iyi 2 tak?m?ndan biri olan Chelsea ligin 6. 7. b?y??? diyebilece?imiz bir tak?mdan 5 yiyebiliyor. Kimse de Mourinho geldi Tottenham'dan 5 yedik zaten arkam?zdaki City ile ayn? puana geldik Mourinho gitsin Guardiola gelsin yada Mourinho gitsin Di Matteo bize ?ampiyonlar Ligi'ni kazand?rd? o geri gelsin demiyordur.

Mourinho'yu Be?ikta?'a getir ligin 6. 7. b?y??? diyebilece?imiz G.Birli?i'nden 5 yiyebilirsin. Yok ?yle Mourinho gelsin nama?lup ?ampiyon oluruz Luce gelsin b?t?n derbileri kazan?r?z havalar? falan.
                      Peki buna ne dersin Mourinho Premier ligde eski donemi dahil oynad??? Liverpool Arsenal manchester city ve United ile 32 maca 26 kez kazan?p 3 beraberlik ve 3 yenilgi alm?? i?te yok ?yle diye bi?ey yok

Yorum Yap

de?i?iklikleri ben de hi? be?enmedim.
                        yenik durumdayken hala tek forvet ?srar? ak?l al?r gibi de?il.

Yorum Yap

Biz her derbi ma?lubiyetinden sonra adam? g?nderelim diyeceksek i?imiz var. Tamam benim de can?m fena s?kk?n uyku uyuyamad?m ama daha 1 hafta ?nce ?ve ?ve bitiremedi?imiz adam? ?imdi tabiri caizse s?ve s?ve bitiremiyoruz. Durun bakal?m ?u devre aras? bir ge?sin transferler yap?ls?n(in?allah yap?l?r) sonra sezon sonu nerede tamamlad???m?za bak?p de?erlendirmeler yap?l?r.

Yorum Yap

?nce mourinho'nun %1'i olsun sonra 1 derbi (asl?nda 6 ama hadi sizi mi k?ray?m 1 olsun) kaybetti diye hocay? ele?tirenin aln?n? ben kar??lay?m.

sa?masapan k?yaslamalar, benzetmeler tamamen hedef sapt?rma ama?l?.

Yorum Yap

Ya ben Mourinho k?t? hocad?r winner de?ildir demiyorum acayip acayip konu?ma okudu?unu anla ?nce.

Mourinho d?nyan?n gelmi? ge?mi? 1 numaral? hocas?d?r en sevdi?im de hocad?r ama Mourinho tak?m?n ba??nda diye bir tak?m ?ampiyonlu?u garanti de?il olamaz da. 32 ma??n 26's?n? kazanm?? tamam da Chelsea'de ?nceki d?nem 4 y?l ?al??t? 2 ?ampiyonlu?u var 1 sene de ge?en sene ?al??t? 5 y?l toplam 2 ?ampiyonluk, demek ki neymi? 32 ma??n 26's?n? kazand? diye ?ampiyon mu oluyor olmuyor. Real'de 3 sene ?al??t? istedi?i her transfer yap?ld? d?nyan?n en iyi oyuncular? elindeydi ka? ?ampiyonlu?u var 1 tane. Son 10 y?lda 1 tane ?ampiyonlar Ligi ?ampiyonlu?u var.

Tak?m?n ba??na d?nyan?n en iyi hocas?n? da getirsen bu i?ler ?yle senin oturdu?un yerden sallad???n kadar kolay de?il. Mourinho gelsin ?ampiyonluk garanti, ver Luce'ye 3 milyon gelsin derbilerin hepsini kazanmak garanti. Sana hayal d?nyanda ba?ar?lar diliyorum.

Yorum Yap

karde?im mesele basit kazanam?yosan kaybetmezsin...
                                bizde ikiside yok

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X