Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu sene bamba?ka bir bilic var...

Derslerine ?ok iyi ?al???yor ve rakibi iyi analiz ediyor.

G?veniyorum ben hocam?za bu sene bizi ?ampiyon yapacak.

Aybaba ile k?yaslayanlar vard?

Aybaba olsa feyenoord'a elenirdik ama hadi bu ma?a ??kt?k diyelim 5 yerdik heralde.

Hoca fark? b?yle bir?ey i?te.

Yorum Yap

Dersine bu kadar iyi ?al??m?? olman Kartal gibi y?reklilikle ??k?p m?cadele etmen yeter. Vars?n sen yenil ne demi?ler hem "Hep denedin, hep yenildin. Olsun. Gene dene, gene yenil. Daha iyi yenil"
      Sen bu s?navdan 100 alamasanda ben g?nl?mde ?oktan verdim sana 100?.

Yorum Yap

?smaille y?netime ayar? verdin sa? bek i?in, eyvallah! Tabii, o b?lgede de?il de, sol bekte ?srar edilmesi ?art ?smail ?zerinde. Bu sene, ona ve Pektemek'e ?ok g?veniyorum. ?n?allah senin de sayende patlama y?llar? olacak.

Yorum Yap

bu kadro Bilic d???nda herhangi bir hocada olsayd? b?y?k ihtimal feyenoorda bile elenirdik. ligde de en fazla 3. olurduk daha fazlas? olmazd?.uzun y?llar bizimle olursun in?allah hocam

Yorum Yap

?kinci ma? i?in ceza gelirse bi itiraz mercii falan var m?? 10 sn. i?in mahrum olmayal?m hocadan, kenarda olmas? ?ok ?nemli.

Yorum Yap

Skickat från min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Bilic gerekti?i gibi oynatmaya ba?lad? tak?m?. Hamleleri de do?ruydu. Sadece biraz ge? kal?yor bence.

Kendisine hep g?vendim g?veniyorum.

Yorum Yap

?n?allah son dakikalarda yapt??? itiraz -ki hakl?yd? ?ok net Veli'yi indirdiler - ve trib?ne g?nderilmesi r?van? ma??nda s?k?nt? yaratmaz...

Yorum Yap

Te?ekk?rler Hocam ba??m?z dik.

Yorum Yap

Bug?n ki oyun senin ba?ar?n Hocam.
                      Korkak oynatma bu tak?ma hi?bi zaman.

Yorum Yap

Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Bugün ki oyun senin başarın Hocam.
                        Korkak oynatma bu takıma hiçbi zaman.
                        O degil de iso hakkaten cok iyiydi Volkan :d

Yorum Yap

adam

Yorum Yap

Aslı Filiz Fidanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Volkan Surme tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bugün ki oyun senin başarın Hocam.
                            Korkak oynatma bu takıma hiçbi zaman.
                            O degil de iso hakkaten cok iyiydi Volkan :d
                            Tamam iyiydi ilk kez sa? bek oynuyor ama ?yle abart?lacak bi?eyi yoktu bana g?re, sonu?ta adamlar hep sa? kanatlar?nu kulland? Sanchez'le.
                            H?cumda vard? ama bi?ey yapamad?. K?saca idare ederdi diyeyim ben, bana g?re

Yorum Yap

S?zle?mesi derhal uzat?lmas? gereken ilk ki?idir...

Yorum Yap

Sen tarz?nla ba?kas?n hoca b?yle devam et korkma yeterki bu taraftar senin arkanda adam gibi adams?n be

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X