Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yorum Yap

http://kartalbakisi.com/haber/yaziklar-olsun_h6962.html

erdem ulus ?ok iyi yazm??

Yorum Yap

Arsenal Totenham Trabzon maclarinda onde basip rakibe alan birakmayan kosan takim ile bugun izledigimiz takim ayni olmasi oldukca garip degilmi
        Nasil olurda o dinamik takim bu hale donusur ?

Yorum Yap

y?netimin becereksizli?ini ?eken bir ba?ka hoca olarak tarihe ge?mi?tir.

Yorum Yap

Tak?mda y?ld?z yok fernandesin ara pas?n? ortalarini bile ozleyeceyim akl?ma gelmezdi Ronaldinho istemem diyen bilic real madrid ten modric getirecekse bi yildaha kals?n.

Yorum Yap

Bili? ?ov olay?n? iyi yap?yor.
              Duygusall?k kasman?z? anl?yorum ama buras? hay?r kurumu mu?
              3.l??e abone olduk be!
              Futbolcular? ?p?yormu? da ?oluk ?ocuklaym?? da vs vs...
              Ge?elim bu i?leri ben ?ampiyonluk istiyorum.

Yorum Yap

Arabesk mode on

Yorum Yap

Yorum Yap

Bili? gitse bile ?uan tak?m?n mali durumu ortada bili?den daha iyi bi teknik direkt?r gelmeyecek. Bence acele karar al?nmamal? 1 sene daha beklenmeli. ?u video da ayr?ca ayar oldum ne olursa olsun bu tak?m k?f?r? hakketmiyor son haftalarda ?ampiyonlu?u kaybetsek bile. En az?ndan derbiyi al?p ?u k?peklere ba??m?z? e?dirmesin.

Yorum Yap

k?f?r nedir ya

Yorum Yap

Sorum ?u:
                        Mourinho gelse mevcut d?zen i?inde bizi ?ampiyon yapabilir mi?

Yorum Yap

Bu kadar k?f?r? hak etti?ini d???nm?yorum Bilic'in. Ge?ti?imiz ma?a kadar sezonun geneline yayd???m?zda en iyi oynayan tak?m bizdik. Ama gel g?r ki adaletini sevdi?imin futbolu ba?ka yerlerde kazan?l?yor. gs-gen?ler ma?? da barda?? ta??ran son damla oldu. Hakemlerin 3 hafta arka arkaya bizim ma?larda skora etki eden hatalar? var kimseden ??t yok. Gs desen federasyon, hakem ve kar??s?ndaki rakipler taraf?ndan kollan?yor. Nedeni de gayet a??k. Birilerinin renklilerdeki mali tablo k?t?ye giderse t?rk futbolu nolur korkusu. Bence Bilic'in d?nk? ??kard??? kadro ve oyun kurgusu gayet manidard?. Enteresand?r di?er renkli tak?m fenerde Mersin ma??nda kazanmaya niyetli de?il gibiydi. Bir yerden bir pislik mi ??kacakt?r nedir iki y?netimde kendi kabu?una ?ekilmi? gibi geldi bana. Bu gs Avrupadan ceza yiyecek ondan m?d?r bilemiyorum.

Gelelim gelecek sezona. Yerine gelen adam bizim evlad?m?z diye ?ifo Mehmet, Sergen (ne kadar evlad?m?z tart???l?r), R?za ?al?mbay falan gelecekse aman kals?n. T?rk olacaksa iki se?enek var uygun g?r?nen. ?lki Mustafa Denizli. Bizdeki son senesinde oynatt??? top hi? bir zaman akl?mdan ??km?yor Mustafa Denizli'nin kesinlikle istemiyorum ama ?ampiyonluk i?in bu adam T?rkiye ?artlar?n? biliyor. Di?eri de ?enol G?ne?. Oyun anlam?nda son senelerde gayet iyi. Ama i?in i?ine ?ampiyonluk girince Mustafa Denizli daha a??r bas?yor sanki.

Benim g?nl?m ise Bilic'in kalmas? ama y?netimin bir an evvel gitmesinden yan?nda. Bu seneki ?ampiyonlu?un gitme sebebi olarak sadece y?netimi g?r?yorum ben. Kald?klar? s?re boyunca da bir i? yapaca??m?za inanm?yorum.

Yorum Yap

Aslı Muhammed ??kr? Ayd?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Bu kadar k?f?r? hak etti?ini d???nm?yorum Bilic'in. Ge?ti?imiz ma?a kadar sezonun geneline yayd???m?zda en iyi oynayan tak?m bizdik. Ama gel g?r ki adaletini sevdi?imin futbolu ba?ka yerlerde kazan?l?yor. gs-gen?ler ma?? da barda?? ta??ran son damla oldu. Hakemlerin 3 hafta arka arkaya bizim ma?larda skora etki eden hatalar? var kimseden ??t yok. Gs desen federasyon, hakem ve kar??s?ndaki rakipler taraf?ndan kollan?yor. Nedeni de gayet a??k. Birilerinin renklilerdeki mali tablo k?t?ye giderse t?rk futbolu nolur korkusu. Bence Bilic'in d?nk? ??kard??? kadro ve oyun kurgusu gayet manidard?. Enteresand?r di?er renkli tak?m fenerde Mersin ma??nda kazanmaya niyetli de?il gibiydi. Bir yerden bir pislik mi ??kacakt?r nedir iki y?netimde kendi kabu?una ?ekilmi? gibi geldi bana. Bu gs Avrupadan ceza yiyecek ondan m?d?r bilemiyorum.

Gelelim gelecek sezona. Yerine gelen adam bizim evlad?m?z diye ?ifo Mehmet, Sergen (ne kadar evlad?m?z tart???l?r), R?za ?al?mbay falan gelecekse aman kals?n. T?rk olacaksa iki se?enek var uygun g?r?nen. ?lki Mustafa Denizli. Bizdeki son senesinde oynatt??? top hi? bir zaman akl?mdan ??km?yor Mustafa Denizli'nin kesinlikle istemiyorum ama ?ampiyonluk i?in bu adam T?rkiye ?artlar?n? biliyor. Di?eri de ?enol G?ne?. Oyun anlam?nda son senelerde gayet iyi. Ama i?in i?ine ?ampiyonluk girince Mustafa Denizli daha a??r bas?yor sanki.

Benim g?nl?m ise Bilic'in kalmas? ama y?netimin bir an evvel gitmesinden yan?nda. Bu seneki ?ampiyonlu?un gitme sebebi olarak sadece y?netimi g?r?yorum ben. Kald?klar? s?re boyunca da bir i? yapaca??m?za inanm?yorum.
                            Nefis ozetlemissin diger bir Turk hoca olarak Ersun Yanal da olabilir Senol Hoca kadar hucum oynatmaz ama daha yarismacidir Ersun un takimlari

Yorum Yap

?enol G?ne? bi?eyler yaparsa yapar gerisi Faso fiso

Yorum Yap

Benim hala anlayamad???m ?ampiyon oluyor dedi?imiz tak?m 3 hafta ?st ?ste nas?l bu kadar puan kayb? yapabilir?mucize olmas? laz?m inan?n akl?m hayalim alm?yor.kesin bir ?ey var bu i?in i?inde..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X