Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Samed Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Birkan Birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Aycan Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?imdi Lig Tv'nin ma? ?yk?s?ne bakt?m 5'ten sonra hoca durdurmu? oyuncular?
    Nas?l durdurmu? anlamad?m ? Son gol? 87'de att?k. ?roni var da ben mi anlam?yorum ? GS ile ikili avaraj e?itli?inde genel avaraja bak?lm?yor mu ? 9 gol fark var aram?zda...
    5. golden sonra demek istemi? abi 5. dakika de?il bende izledim de ordan biliyom
    O da dakika dememi? zaten 87 den sonra durdursa ne durdurmasa ne demek istemi? arkada?.
    ​Ahaha

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Samed Y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      5. golden sonra demek istemi? abi 5. dakika de?il bende izledim de ordan biliyom
      O da dakika dememi? zaten 87 den sonra durdursa ne durdurmasa ne demek istemi? arkada?.
      ​Ahaha
      Ben Lig tv ma? ?yk?s? yalanc?s?y?m

Yorum Yap

Aslı onur essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı samed y?lmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı birkan birlik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı aycan kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?imdi lig tv'nin ma? ?yk?s?ne bakt?m 5'ten sonra hoca durdurmu? oyuncular?
        nas?l durdurmu? anlamad?m ? Son gol? 87'de att?k. Ironi var da ben mi anlam?yorum ? Gs ile ikili avaraj e?itli?inde genel avaraja bak?lm?yor mu ? 9 gol fark var aram?zda...
        5. Golden sonra demek istemi? abi 5. Dakika de?il bende izledim de ordan biliyom
        o da dakika dememi? zaten 87 den sonra durdursa ne durdurmasa ne demek istemi? arkada?. :d
        :d :d :d :d

Yorum Yap

?nan?yoruz hocam. ?ampiyon olaca??z !!

Yorum Yap

edit...
            En son düzenleyen Erdinc Elevli; 26-04-2015, 01:01.

Yorum Yap

Hadi hoca, ipler eline geldi.
              Son 7 ma?, inan?yoruz size.

Yorum Yap

Allah yar ve yard?mc?n olsun hocam, yap ?ampiyon bizi...

Yorum Yap

Hocam biraz daha cesaret.

Yorum Yap

Stad yoklu?unu, hakemleri onu bunu ge?tim, bu kadrodan bundan daha iyi verim alabilecek max 5 teknik adam vard?r d?nya ?zerinde.
                    Bug?n kadromuz iyi veya en az?ndan vasat?n ?zerinde diyebiliyorsak bu Bilic sayesindedir. Bu kadroyla 28. haftay? lider kapatma ?ans?m?z var ise, Bilic tebrik edilmelidir.

Kimse k?zmas?n, ger?ekler ac? maalesef. Bizdeki hangi oyuncu ?unda bunda oynar geyiklerine girmeyece?im.
                    Sadece biraz k?yaslama yapaca??m. Elbette ki her tak?m?n oyun sistemi farkl? ve o sistemin do?ru oyuncular?n? bulmak her ?eyden ?nemli.

Ma?lar? takip ediyorum. Volkan ve Muslera abart?s?z en az 5 ma?tan 1 'ini kurtar?yor. Ben bu sezona dair unutulmaz bir kaleci performans? izledi?imizi hat?rlam?yorum.
                    G?n?l ve Sabri tak?mlar?na hi? olmazsa 1-3 ma? aras? kazand?rm??t?r. Birde d?n?p Serdar'a bak?yorum.
                    Alves-Egemen, Chedjou-Hakan(Semih) ikililerine bak?yorum akl?mda hi? bariz hatalar? kalmam??(elbette vard?r), birde bize bak?yorum daha ge?en hafta Pa?a'dan yedi?imiz golde Ersan ne yapt? anlam veremiyorum. Ya b?rak?n koca sezonu hatas?z ma? bitirmiyor defans?m?z?n vazge?ilmezi.
                    Motta'n?n son haftalardaki toparlanm?? hali elbette Telles'e g?re ?st?n, ancak asla bir Caner etkisi yaratm?yor.
                    Orta alana bak?yorum, bir tarafta Topal-Emre gibi uluslararas? tecr?beleri olan iki kaliteli ayak, di?er yanda Melo-Sel?uk. Bizde yan pas? at?nca ba?ar?l? adletti?imiz Veli-Atiba.
                    ?leri u?ta durumlar biraz daha dengeli.

Yani ?okta uzatmaya gerek yok, ?u tak?mdan Ba'y? ve Be?ikta? formas?n? ??kar b?rak?n ?ampiyonlu?u Avrupa Ligi m?cadelesi verir. Ama Bilic'in ellerinde bir iki istisna hari? hem kendini bireysel a??dan ?ok iyi geli?tiren oyuncular, hem tak?m oyununu geli?tiren bir tak?m, hem de haddini, yetene?ini ve kendini bilen oyunculardan kurulu bir tak?m olduk. Bunu kolay kolay kimse ba?aramaz. Bu y?zden Bilic'in ba?ar?l? oldu?unu d???n?yorum kesinlikle.

Di?er yandan hatalar? var. Hem mental hem taktik a??dan. Ama ben bunlar?da d?zeltece?ine inan?yorum. K?sacas? Bilic'le en az 1 sezon daha devam edilmeli.

Yorum Yap

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Stad yoklu?unu, hakemleri onu bunu ge?tim, bu kadrodan bundan daha iyi verim alabilecek max 5 teknik adam vard?r d?nya ?zerinde.
                      Bug?n kadromuz iyi veya en az?ndan vasat?n ?zerinde diyebiliyorsak bu Bilic sayesindedir. Bu kadroyla 28. haftay? lider kapatma ?ans?m?z var ise, Bilic tebrik edilmelidir.

Kimse k?zmas?n, ger?ekler ac? maalesef. Bizdeki hangi oyuncu ?unda bunda oynar geyiklerine girmeyece?im.
                      Sadece biraz k?yaslama yapaca??m. Elbette ki her tak?m?n oyun sistemi farkl? ve o sistemin do?ru oyuncular?n? bulmak her ?eyden ?nemli.

Ma?lar? takip ediyorum. Volkan ve Muslera abart?s?z en az 5 ma?tan 1 'ini kurtar?yor. Ben bu sezona dair unutulmaz bir kaleci performans? izledi?imizi hat?rlam?yorum.
                      G?n?l ve Sabri tak?mlar?na hi? olmazsa 1-3 ma? aras? kazand?rm??t?r. Birde d?n?p Serdar'a bak?yorum.
                      Alves-Egemen, Chedjou-Hakan(Semih) ikililerine bak?yorum akl?mda hi? bariz hatalar? kalmam??(elbette vard?r), birde bize bak?yorum daha ge?en hafta Pa?a'dan yedi?imiz golde Ersan ne yapt? anlam veremiyorum. Ya b?rak?n koca sezonu hatas?z ma? bitirmiyor defans?m?z?n vazge?ilmezi.
                      Motta'n?n son haftalardaki toparlanm?? hali elbette Telles'e g?re ?st?n, ancak asla bir Caner etkisi yaratm?yor.
                      Orta alana bak?yorum, bir tarafta Topal-Emre gibi uluslararas? tecr?beleri olan iki kaliteli ayak, di?er yanda Melo-Sel?uk. Bizde yan pas? at?nca ba?ar?l? adletti?imiz Veli-Atiba.
                      ?leri u?ta durumlar biraz daha dengeli.

Yani ?okta uzatmaya gerek yok, ?u tak?mdan Ba'y? ve Be?ikta? formas?n? ??kar b?rak?n ?ampiyonlu?u Avrupa Ligi m?cadelesi verir. Ama Bilic'in ellerinde bir iki istisna hari? hem kendini bireysel a??dan ?ok iyi geli?tiren oyuncular, hem tak?m oyununu geli?tiren bir tak?m, hem de haddini, yetene?ini ve kendini bilen oyunculardan kurulu bir tak?m olduk. Bunu kolay kolay kimse ba?aramaz. Bu y?zden Bilic'in ba?ar?l? oldu?unu d???n?yorum kesinlikle.

Di?er yandan hatalar? var. Hem mental hem taktik a??dan. Ama ben bunlar?da d?zeltece?ine inan?yorum. K?sacas? Bilic'le en az 1 sezon daha devam edilmeli.
                      Tebrikler genc kardesim. Hoca istikrari yakalamadan basari istikrari gelmez. Bilic bizde gecirdigi 2 sezon da hem kendisi hem de takim asama kaydetti. Seneye yeni stadyum ve transferlerle sampiyonlugun en buyuk adayi haline gelecegimizi dusunuyorum (bu sene de olacagiz insallah, seneye daha rahat sampiyon oluruz demek istiyorum). Yeni hoca yeni arayislar, yeni sistemler, yani zaman kaybi demek. Bu sezonun sonucu ne olursa olsun Bilic kalmalidir. Allah yardimcisi olsun takimimizin.

Yorum Yap

Bili?'in her zaman arkas?nda oldum. Halada arkas?nday?m. Ama methiyeler d?zmenin anlam?da yok, ?ok a??k bir ger?ek var ki, hoca derbi kazand?ram?yor. Derbi ma?lar?na psikolojik olarak ma?lup ??k?yor. D??ardan g?zlemledi?im bu.

Yinede Bili? Vodafone Arena'da teknik direkt?r?m?z olarak ??kmay? hakediyor. ?ki ?? senedir beraber oynayan futbolcular, yeni stad?n atmosferi, ayn? hoca ve yapaca?? transferlerle net bir ?ampiyonluk gelece?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Cetin Ozbilen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bili?'in her zaman arkas?nda oldum. Halada arkas?nday?m. Ama methiyeler d?zmenin anlam?da yok, ?ok a??k bir ger?ek var ki, hoca derbi kazand?ram?yor. Derbi ma?lar?na psikolojik olarak ma?lup ??k?yor. D??ardan g?zlemledi?im bu.

Yinede Bili? Vodafone Arena'da teknik direkt?r?m?z olarak ??kmay? hakediyor. ?ki ?? senedir beraber oynayan futbolcular, yeni stad?n atmosferi, ayn? hoca ve yapaca?? transferlerle net bir ?ampiyonluk gelece?ini d???n?yorum.
                          Derbi konusunda tamamen haklisin. Bilic derbilerde normal olmayan bir mental acziyete sahip. Derbi maclarda beden dili, yuzunde beliren gerginlik, ve soylemlerine yerlesen teslimiyet oyunculara ve oyunumuza oldukca kotu tesir ediyor. Insallah bu durumu TT Arena'da asar... Bununla birlikte ben kendisinden memnunum. Seneye yeni stadyumla birlikte o da ozguven kazanacaktir.

Yorum Yap

Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Cetin Ozbilen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Derbi konusunda tamamen haklisin. Bilic derbilerde normal olmayan bir mental acziyete sahip. Derbi maclarda beden dili, yuzunde beliren gerginlik, ve soylemlerine yerlesen teslimiyet oyunculara ve oyunumuza oldukca kotu tesir ediyor. Insallah bu durumu TT Arena'da asar... Bununla birlikte ben kendisinden memnunum. Seneye yeni stadyumla birlikte o da ozguven kazanacaktir.

derbi kazanmak sadece hocadan kaynakl? e?il bence. tak?mdaki oyuncular?m?z?n karakterinden, bask?c? bir y?netimimiz olamaya??na kadar sebepler var. hatta de?i?en taraftar profili bile etken bence.

Yorum Yap

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic, Karab?kspor ma?? ?ncesinde ilgin? bir diyalo?a imza att?.
                              Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bilic'in, Karab?kspor ma?? ?ncesinde verdi?i r?portajdaki s?zleri sosyal medyay? sallad?.
                              Lig TV muhabiri ?mer G?ven?'e "Nas?ls?n?" diye soran H?rvat teknik adam, "?ok iyiyim" cevab?n?n almas?n?n ard?ndan bombay? patlatt?.
                              Bilic, "Galatasaray kazand? ya, ?ok iyisin" ?eklinde cevap verirken, bu s?zler sosyal medyay? sallad?.

Yorum Yap

Biri bana bu ne yapt? anlats?n ? ?aka gibi yemin ederim ya !

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X