Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mustafa Zeybek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bir de Lucescu tak?nt?s? var.
    Anlam veremiyorum.

Sergen-T?mer-Pascal-Ahmet-?lhan-Pancu.

Ba?ka yoruma gerek var m?? ?u an b?yle bir kadro kurabilecek miyiz?
    Lucescu vasat kadromuz i?in ideal bir isim mi?
    Emin ol lucescu gelirse ne necip kalir ne mustafa emin ol o vasat kadrodan kurtulmusuzdur demektir! Zaten yonetimden hoca degil vizyon istiyoruz carvalhal tayfur samet ! Bilic bunlarin en iyisiydi ama yok olmadi olmayacak bu zihniyetle!

Yorum Yap

Bilic iyi adam karekter olarak Be?ikta? kul?b?n?n kimyas?na da ?ok uyuyor,hatalar? var m? var her ma?ta her futbolcudan iyi performans beklemek yanl?? oldu?u gibi bilicinde bazen performans? iyi olmad??? g?nler oldu benim kafam? kar??t?ran ?? haftad?r t?m tak?m?n d???? ya?amas? ?ok ilgin? tak?m ve y?netimle alakal? fena halde bir s?k?nt? var ki durum b?yle oldu.

Bilicin hatas? di?er Avrupa teknik adamlar gibi de?ilde sanki Be?ikta??n bir evlad? gibi davranmas? oldu nas?l yazay?m UEFA standartlar?n? ge?elim ?rne?in Luce gelirse bu kadronun yar?s?ndan fazlas? gider buda y?netimin i?ine gelmez.

Ama Sergen gelirse elde ki kadro ile bir ?eyler yapmaya ?al???r yada R?za hoca y?netiminde b?ylelikle i?ine gelir

?imdi Pekteme?i kim oynat?r ya Luce veya ba?ka Avrupa teknik adam? (tabi kariyer sahibi) oynatmaz ama R?za oynat?r,Sergen oynat?r Bilic oynat?r malzeme bu Ersan? oynatmaz Luce ama R?za yada Sergen oynat?r burada hata yap?yorlar karde?im i?te

Sergen belki futbolcuyu motive eder R?za eder Bilic cana yak?n davran?r futbolcuyu sahaya s?rer i?ler b?yle y?r?yor Be?ikta?ta yerse fa?alar? Luceyi getirsinlerde yada di?er vizyon sahibi teknik adamlar? yar?n kadroda kimler kalm?? hangi adamlar gelecek hep beraber bakal?m.

Ben gidicam 500 e ahmet i al?cam gidicem ?neijder e kar?? oynat?cam ne saha var ne stad ne saha da adalet,herkes u?akta uyusun sonra var g?c? ile ?al??s?n teknik adam bu kurtlar sofras?nda sonra be?ikta? 3.bence ?ok ba?ar?l? bile bu tak?m.

Bilic in ba?ar?l? olmas? i?in yapaca?? tek ?ey Kaleci, sa? kanada, defansa, forvete, orta sahaya ,5 futbolcu 5 i de ?ok iyi adamlar olacak ki ba?ar?l? olsun bunun d???nda bizde Bilicte kendini y?prat?r.

Yorum Yap

Heryerde luce haberleri donuyor insallah derbiden sonra aciklanir lucescu! Kumandan arena da kok sokturur kok!

Yorum Yap

Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Aslı Hasan Kaplan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          En mantiklisi Denizli. Ba?arm?? biri. Kadroya sil ba?tan yapmaz. Tabi takim ?al??t?rmayi d???n?yor ise.
          Denizli sitttim sene bu y?netim var iken gelmez bize.
          Isim yaz?n diyince de bu s?yleniyor hep sordunuz mu kendisine nerden biliyosunuz abicim
          hay?r da kendisi zaten bilic den ?nce REDDETmi?ti .Kabul etmemi?ti. Denizli sadece ve sadece ?AMP?YONLU?A oynar. BU y?netiminde o g?c? olmad?g?n? g?rd?k. Saha d?s? etken ve mali problemler

Yorum Yap

Hakk?m?zda hay?rl?s? neyse o olsun. Bu sezon ?ampiyon olup sezonu iyi bitirmek gelece?e umutla bakmak vard? ama her?ey bir anda tersine d?nd?. Resmen siyah ve beyaz olduk.

Bili? kals?n diyorum ama kafama tak?lan ?ok ?ey var. Tak?nt?l? olmas?,kriz anlar?n? kald?ramamas?,derbileri kald?ramamas?,s?rekli ayn? yanl?? terzihlerinde ?srarc? olmas? en k?t?s?de hatalar?ndan ders almamas?. gs derbisinde hata yap?yosun di?er sene yine ayn? hatay? yine yap?yosun yada fb derbisinde yine tak?m? frenliyosun. Tamam hakem fakt?r? oyuncu kalitesi falan etkendir ama ge?en sene ?n?ne geleni ezen Ersun yanal feneri bu sene ite kaka ilerliyo ayn? s?k?nt? bili?tede var yahu ge?en sene son haftalarda kopmu?sun yar??tan bu sene ba?ar?l? bir sezon ge?irmi?sin yanl??lar olmu? haks?zl?klar olmu? orda oyna burda oyna yorulmu?sunuz ama son be? ma? gemini y?r?t be karde?im. Yar??t???n adamlarda ismail ve hamza biz hata yapt?k onlarda yapt? gs gitti trabzona tak?ld? fb ka? kere arkam?za d??t? sa?ma sapan puanlar kapt?rd? son d?rt ma? tak?m? kampa sok kilitle ?ampiyonlu?a zaten aylard?r k?t? oynuyosun oyuncular formsuz ?yle b?yle geldik son be? haftaya lideriz s?k?n kendinizi hepimiz rahatlayal?m bir anda bu kadar k?r?lmak can?mz? s?k?yo.

?imdi b?yle dramatik sonu?tan sonra nas?l seneye umutla bakal?m cefas?n? ?ektin sefas?n? s?rmelisin diyenler hakl?lar ama yukarda sayd???m ger?ekleride g?zden ka??rmayal?m. Malesef hoca birazda kendi sonunu haz?rlad?.

Gelelim ?enol hocaya gelirse ba?ar?l? olaca??n? d???n?yorum. Bili? ile benzer y?nleri var iyide top oynat?yo Bili?ten art? olarak yeni gelece?i i?in istedi?i ?? d?rt oyuncuyu getirebilir. Bu y?netim Bili? ile devam etse bile iki senelik ba?ar?s?zl?ktan sonra istedi?i oyuncular? falan almaz yine pektemek,olcay,veli,atiba,necip gibi oyuncular? izleriz kimseninde buna tahamm?l? yok art?k. ?n?allah Bili? ile tutan kimya ?enol hoca ilede tutar ki tutma ihtimali y?ksek farkl? olarak Bili? ile gelmeyen ba?ar?lar ?enol hoca ile gelir hepimiz mutlu oluruz.

Yorum Yap

Aslı G?kay G?kdo?an tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              ?enol g?ne? i?in 20 sene de?il 3 sene ?ncesine gidiyorum...

Hatta bu sene ad? san? duyulmam?? uefa tak?m?nada madara olup elenmeside hen?z ?ok taze...
              G?reve geldikten bir ka? hafta sonra e?le?ti o tak?mla. 3 sene ?nce de elinden ?ampiyonlu?u al?nmas?na ra?men ?l'de inter'i deplasmanda yendi. 4.torbadan son dakika karar?yla girdi?i gruptan neredeyse ??k?yordu vs. Transfer mevzusundan ele?tirmek de yersiz olur ??nk? ?enol G?nes'e getirilen en b?y?k ele?tirilerden biri de transferlere kar??mamas?. O verdi?in isimlerin ?o?unun transferini kul?p kendisi ger?ekle?tirdi.

Yorum Yap

En mantiklisi Denizli. Ba?arm?? biri. Kadroya sil ba?tan yapmaz. Tabi takim ?al??t?rmayi d???n?yor ise.
                Isim yaz?n diyince de bu s?yleniyor hep sordunuz mu kendisine nerden biliyosunuz abicim
                hay?r da kendisi zaten bilic den ?nce REDDETmi?ti .Kabul etmemi?ti. Denizli sadece ve sadece ?AMP?YONLU?A oynar. BU y?netiminde o g?c? olmad?g?n? g?rd?k. Saha d?s? etken ve mali problemler
                ?ampiyon yapt??? d?nemki y?netim de saha d???nda asla etkili de?ildi. Her zaman yap?lan hakem hatalari o zaman da vardi. Ba-Sosa alan da bu y?netim. Zaten Denizli o d?nem sadece Yusuf-Ernst almisti devre aras?. Yani mali diyoruz da 10 tane transfer ihtiyacimiz yok eksiklikleri belli zaten takimin

Yorum Yap

Umudun ad? Lucescu!

Yorum Yap

Y?netim Bili? in eline iyi bi kaleci,maxi,vlaar,de yong,danny gibi oyuncular? verirse Bili? kals?n ama yok iki sene ba?ar?s?z oldun zaten b?t?emiz yok sana bir sene daha ?ans veriyoruz g?ster maharetini derlerse ?n?m?zdeki sezonda ??p olur. Yeni stad Bili?ede y?netimede bizede zehir olur. Hi? kafa patlatmaya gerek yok gs yeni stada ge?ti Terim muslera,urfaluji,eboue,melo,sel?uk gibi kilit oyuncular? ald? sa?lam bi iskelet olu?turdu. Ya herro ya merro diyeceksin ama ??yle bi ger?ekte var b?yle bi kadro kuracaksan Bili?e de?ilde seni yan?ltmayacak ba?ar? potansiyeli y?ksek Lece gibi bi hocaya daha ?ok g?venebilirsin. gs bu yat?r?m? yapt? ama Terim oldu?u i?in yapt?.

Yorum Yap

Lucescu hayal shaktar la 1 y?l daha uzatt?..

Yorum Yap

Lucescu gelmi? 70 ya??na b?yle bir enkaz?n alt?na girer mi ? tabikide girmez ondan hayalden ?te de?ildir lucescu. Benim fikrim Bilic ile devam edilmesi gelecek hoca ondan iyi olmayacak ??nk?

Yorum Yap

Bilic benim icin gecen seneki kadikoydeki fener macinda bitti..ilkyari 10 kisilik fener karsisinda 3 2 ondesin vede ikinci yari 3 3 biten bir mac vede mahkum oynanan bir oyun....o mac asla aklimdan cikmayacak...

Yorum Yap

https://eksisozluk.com/entry/51497271

Yorum Yap

Gelir, Ali Ece ge?enlerde bahsetti samet geldi?i sene teklif edilmi?.Quaresma Egemen kals?n gerisini b?rak?n demi?, quaresma konusunda y?netim baz?nda ya?ananlar? d???n?ld???nde Denizli bile ikna edememi?. Avrupa konusunda soru i?aretleri yaratsa da bu tak?m? 2-3 takviyeyle rahat rahat ?ampiyon yapar. ?enol G?ne? Mustafa Denizli aras?nda bir tercih yapacaksam 1 senelik kontratla Koca Mustafa gelsin isterim. Camiay? bilmesi ?stanbul tecr?besi ?lke futbolunun b?t?n dinamiklerini bilmesi gibi etkenlerden dolay?, ?enol G?ne? hi? ?stanbul tak?m? g?rmemi?tir ?rne?in. Tamam ts deneyimi bask? alt?na al??k?n olmas?n? getirir ancak kredi baz?nda tsnin efsane kalecisi oldu?u i?in sorun ya?amam??t?r. Ersuna yap?lanlar ona yap?lmam??t?r ?rne?in. Bursada da acaip bir bask? oldu?unu d???nm?yorum. Tak?m ilk 5in i?inde olsun yeter diye bak?l?r hi? sezona biz ?ampiyon olarak ba?layal?m olmaz.

Antiteze gelelim, ayn? derede iki kere y?kan?lmaz s?z?nden yola ??kacak olursak. 2009 ?ampiyonlu?undan sonra Denizli'nin oynatt??? futbol yanl?? hamleleri tak?m?n a??lmas? i?in ?nce gol yemesinin farz olmas? gibi sorunsallar a??lamayacak i?ler de?ildir. Zira Denizli ile ge?en yaz k?sa bir sohbet etme ?ans? yakalam?? ?ansl? bir futbol sever olarak sormu?tum, ?ampiyon oldu?umuz sene atmam?z i?in illa yememiz mi gerekiyordu sorusunu. A??klamas? ise ??yleydi; "O futbolcu grubundan yarat?labilecek oyun stratejisi buydu, az gol at?p az gol yiyen. Kapanan ve k?sa zaman aral?klar?yla rakip sahaya yerle?erek gol arayan bir tak?m yarat?ld?." Bu s?zlerden ?unu ??karabiliriz, o sene futbol l?gat?na giren 10,5 numara s?z?n?n tam kar??l??? Sosa'yd?. Defans ortas? olarak oynayan ger?i ikinci yar? geldi ama Ernst Cisse tandaminin altarnatifi ki Ernst'in yerini doldurabilir mi ??? de bilmem ama Veli Tolgay Atiba triosundan bir tandem olu?turulabilir hatta buraya 2 tarafl? bir afrikal? bulunabilir. Kanat oyununu Olcay d???nda fena oynamayan bir kadromuz zaten var, Demba'n?n yan?na Bobo'nun p?r p?r? gibi bir delikanl? Olcay'?n yerine ?al?m atabilen bir kanat ve defans takviyesiyle i?i g?r?r Denizli. ?htiyac?m?z olan bask?y? kald?ran bir tecr?be, zaten Denizli de fark?ndad?r bu tak?mda hem oyuncu kadrosunun hem teknik kadronun bask?y? kald?ramad???n?. Dolay?s?yla yap?lacak takviyeler bu eksikli?i tamamlama noktas?nda nokta at??? olacakt?r ayn? ?rnek olacak ama Ernst ve Yusuf gibi.

E?er Bilic gidecekse ki gs ma??n?n sonucu ne olursa olsun istifa edecek ki belki etti y?netim gs ma??ndan ?nce tak?m?n ba??nda kim ??kacak sorusuna kar?? ve olas? dedikodular?n ?n?ne ge?mek i?in kabul etmedi (E?er ba??ma bi?ey gelmeyecekse Bilic'in kalmas? beni mutsuz etmez). Acil ?ampiyonluk ihtiyac?m?z olmas?ndan dolay? ve maceraya at?lmamak ad?na Mustafa Denizli'yi tercih ederim. Denizli y?netim a??s?ndan ilk tercih olmal? bence, may?sa ?ampiyon bir tak?m g?t?r?r zaten 2 sene ?al??may? o da kabul etmez az biraz maddi durumu d?zeltip 2016 may?s?nda a+ bir hoca ile anla??l?r ve tak?mdaki ??pler g?nderilir.

Yorum Yap

Tak?m?n performans?n? koruyam?yor.Lige f?rt?na gibi girip 5.haftada d????e ge?iyoruz ,sonra dalgal? bir grafikle gidiyoruz.?st?m?zde bask? artmaya ba?lad?k?a dalgal? flnda kalm?yor,d????e ge?iyoruz.?ki senedir elimizdekileri veriyoruz.
                                Kalacaksa hocam?z buna bir ??z?m bulmal? ve art?k topu rakibe verim ,ani presler yapim kontra yapar?m takti?ini b?rakal?m,set h?cumlar?m?z olsun ,derbilerde rakipten bu kadar korkmayal?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X