Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

pro lisansi olan herkes elestirebilir bence bilici ama yeni stadla 1 sezon verilmeli bence fakat f3 ve 6s bu sene boyle devam ederse futbol olarak sampiyon olamazsak tamamen yonetimsel hata olur bence

Yorum Yap

Aslı Ekincan Casim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      pro lisansi olan herkes elestirebilir bence bilici ama yeni stadla 1 sezon verilmeli bence fakat f3 ve 6s bu sene boyle devam ederse futbol olarak sampiyon olamazsak tamamen yonetimsel hata olur bence
      Aynen ?yle. Adam 2 y?ld?r s?rekli eksiklerle tak?m? y?netiyor. Hep yamama, hi? tam bi ?ey yok.

Yeni-Kendimize ?z?m?ze ait olan stad?m?zda, adam gibi eksikleri giderilmi? (Sa? bek ve tecr?be eksikli?i) tak?mla ?ok ?eyler yapabilir. bilic bunu hakediyor. Ne olursa olsun arkas?nda durmam?z laz?m.Bizle beraber b?y?yor.

Yorum Yap

erciyes ma??n? kaybettik, evet ?z?ld?m ama ben uzun zaman sonra b?yle bi kaybetmeyi pasif bi beraberli?e trcih ederim. 10 ki?iyle yap?labilecekleri yapt?k. hocam?z? ve futbolcular?m?z? tebrik ediyorum. belli bir dakikadan sonra hepsi ?ok yoruldu o y?zden teknik taktik hepsi ??kt?.

Yorum Yap

sa? beksiz ve Hutchinson'?n alternatifsiz oldu?u tak?m liderse bunda Bilic'in ?ok b?y?k pay? var.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bence bili?in hatas? yok ma?ta ama ben olsayd?m tabi ?imdi burada ma?tan sonra s?ylemek kolay ama evde ma?? izlerkende ayn?s?n? demi?tim

1) sivoku almazd?m bu tip durumlarda 3. Stoperi almak di?er 2 stoperin dengesini bozabiliy?r
            2) o durumda 10 ki?i iken ?ne ge?mi?sin 2 forvetinden birini ??karacaks?n art?k
            3) g?khan at?lm?? o kanat bo?. hemen necibe g?re kademe anlay??? ve bek oynamas?n? bilen ismaili demba bay? ??kararak oyuna al?rd?m h?cuma ??karken hem i?e hem d??a top ta??yabilir hem de savunmada yedi?imiz 2. Golde kademeye gireilirdi
            4) bunu yaparken necibide orta sahaya atiban?n yan?na atard?mki orta alandaki direnci artt?rmak i?in

Neyse bunlar? yapmad? diye ele?tirileb?lir yap?c? olarak ama neden yapmad?n diye k?t?msenmez

yaln?z tolgay? ?ok sevmeme ra?men art?k bi s?re dinlensin hem fizik hem mental olarak sanki biraz down oldu her na? aya??n? tutmas? da can s?k?c? bi hal ald?

bi s?re cenk oynas?n art?k oda paslanmaz kl?bede
            Nasil hatasi yok.
            Gobekten adam alip, stoper koymak nedir.

Al ismaili yada borali oyuna. Necibi cek gobege. Kossun, bassin. Zaten bi bunu yapiyor. Ikinci golde yuruyerek gelip orta yapti adam.

Balkonunuza - caminiza bayrak asin
            Zaten ben olsam bunu yapard?m diye madde madde yazd?m ama bazen td farkl? d???nebiliyor yapt??? de?i?iklik te ?ok maj?r bi hata de?il her hatay? td ye kesmekte ay?p oluyor
            necip denen arkada? y?llard?r bu tak?mda art?k bi zahmette o hatay? yapmas?n b?y?k tak?m oyuncususun art?k o skoru nas?l korumas? gerekti?ini bilmeli bunun sa? bek olup olmamakla alakas? yok

Yorum Yap

[MENTION=6334]Ozan Omrak[/MENTION]
              Valla bilici cok destekleyen biriyim. Ama 10 kisisin maglupsun. Bi tane guzel organizasyonla gol bulmussun. Pesine demba pozisyonu yaratmis. Frei bitirmis. Dk. 86.
              Burda sahada 2 forvete gerek yok. Ortada basan adamin yoksa necibi kaydirirsin. Ben cok kizdim.
              Saglik olsun. Insallah hayirli bir malubiyettir. Ama ben bu tip maglubiyeti kupada almayi tercih ederdim. Yada avrupada.
              Keske partizan berabere biteydide su maci alsaydik.

Yorum Yap

Partizan macina rotasyon la ciksaydik Erciyes macinda s?k?nt? yasamazdik

Yorum Yap

Tolga ?srarla oynuyorsa 2 durum var.
                  1- Cenk' e ?u durumda bile g?venemiyorsak Sambade'yi kovun gitsin.
                  2- Hocan?n forma d??t?m?nda adaleti yok ve tak?nt?s? var.

Maalesef bana 2. gibi geliyor.

Yorum Yap

Ben 1. kaleci Tolgayada pek g?venmiyorum tuhaf geliyor bana iyi efendi ama cevab?n? veremedi?im bir memnuniyetsizlik var ?u ospinay? alsayd?k iyidi Cenk 2. kaleci

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali Tuna tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Bence bili?in hatas? yok ma?ta ama ben olsayd?m tabi ?imdi burada ma?tan sonra s?ylemek kolay ama evde ma?? izlerkende ayn?s?n? demi?tim

1) sivoku almazd?m bu tip durumlarda 3. Stoperi almak di?er 2 stoperin dengesini bozabiliy?r
                      2) o durumda 10 ki?i iken ?ne ge?mi?sin 2 forvetinden birini ??karacaks?n art?k
                      3) g?khan at?lm?? o kanat bo?. hemen necibe g?re kademe anlay??? ve bek oynamas?n? bilen ismaili demba bay? ??kararak oyuna al?rd?m h?cuma ??karken hem i?e hem d??a top ta??yabilir hem de savunmada yedi?imiz 2. Golde kademeye gireilirdi
                      4) bunu yaparken necibide orta sahaya atiban?n yan?na atard?mki orta alandaki direnci artt?rmak i?in

Neyse bunlar? yapmad? diye ele?tirileb?lir yap?c? olarak ama neden yapmad?n diye k?t?msenmez

yaln?z tolgay? ?ok sevmeme ra?men art?k bi s?re dinlensin hem fizik hem mental olarak sanki biraz down oldu her na? aya??n? tutmas? da can s?k?c? bi hal ald?

bi s?re cenk oynas?n art?k oda paslanmaz kl?bede
                      Nasil hatasi yok.
                      Gobekten adam alip, stoper koymak nedir.

Al ismaili yada borali oyuna. Necibi cek gobege. Kossun, bassin. Zaten bi bunu yapiyor. Ikinci golde yuruyerek gelip orta yapti adam.

Yaln?z bunlar hata de?il abi,
                      Bunlar kombinasyonlar,olas?l?klar .
                      O mant?kla her teknik adam,oyuna her futbolcu de?i?tirdi?inde onlarca hata yap?yor olur.
                      Sivok ?n liberoda da deneyimli bir adamd?r,Be?ikta?'a gelmeden ?ncede defalarca oynam??t?r.
                      O?uzhan'?n yorumlas?,kafa toplar?ndaki eksiklik ve dinamik bir adam ihtiyac? g?z ?n?ne al?n?nca Sivok do?ru tercihtir.
                      Sa? bekte Necip'in ya da ?smail'in olmas? hata de?ildir,hata elinde orjinal sa? bek varken bunlar? oynatmamakt?r.
                      Elinde Kerim varken,Antalya ma?? olmas? laz?m san?r?m,Atiba'y? sa? kanat oynatmak hatad?r.
                      Ancak bu yazd?klar?n?n hi? birinin hata oldu?una kat?lmam?n m?mk?nat? yok a?abey.
                      Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Partizan macina rotasyon la ciksaydik Erciyes macinda s?k?nt? yasamazdik
                        yanl?? al?nt?lam???m

Yorum Yap

Aslı Ozgur Gultekin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Tolga ?srarla oynuyorsa 2 durum var.
                          1- Cenk' e ?u durumda bile g?venemiyorsak Sambade'yi kovun gitsin.
                          2- Hocan?n forma d??t?m?nda adaleti yok ve tak?nt?s? var.

Maalesef bana 2. gibi geliyor.
                          Tolga'y? ?imdi keserse onu tamamen kaybedecektir.
                          Tolga duygusal bir arkada? ve bo?anma s?re?leri vs.. derken zor bir d?nemden ge?iyor.
                          Hoca ya ona ne olursa olsun arkanaday?z, kale senin, g?venini kaybetme diyor ya da mental olarak konusmay? denemi? ama ba?aramayaca??n? anlay?nca bunu kesersem hi? toparlayamaz diye d???nm?? olabilir.

Yorum Yap

Fener macinda degisiklik olmaz tabikide onu ba?tan yapacakt?

Yorum Yap

Ya arkada?lar Veli ve O?uzhan ?n ayn? anda oyundan al?nmas? gayet de bir hatad?r yapmay?n g?z?n?z? seveyim Bilic benim ?lene kadar bu tak?m?n ba??nda olmas?n? istedi?im bir hocad?r ama ?unu savunmay?n ya. Orta sahan?n g?n?m?z futbolunda ne kadar ?nemli oldu?unu anlatmayal?m ?imdi burda. Savunma anlam?nda bakmay?n olaya Be?ikta? kar??layan savunma yapmay? bilmiyor bunu anlamam?z laz?m. Be?ikta? rakibi bo?an bir oyun tarz?yla savunma geli?tirebilir. Yani rakibe kendini kabul ettirip sindirerek onlar? psikolojik olarak bir bask?ya al?r bu ?ekilde alan savunmas?yla rakibini bitirir. Ama ne zaman ki Be?ikta? top hakimiyetini b?rak?r, geriye yaslan?r, rakibin oynamas?na izin verir o zaman kalesinde iddia ediyorum ligin en ?ok gol yiyen tak?m? haline bile gelebilir. O?uzhan yorulmu?sa yorulmu? 7 dk daha o sahada O?uzhan olmak zorunda O?uzhan al?p tek pas? kanada aktarsa ya da hepsini ge?tim Necip in pas hatas? yapt??? pozisyonda O?uzhan ona yak?n bir yerlerde olsa Necip o topu sa?ma sapan vermek yerine ona verecekti ve bu gol ya?anmayacakt?. O?uzhan yorulmu? falan olsa bile 2-1 ?ne ge?ti?imiz dklarda gayet de bizim yar? saham?z?n oralarda top kap?p ileri pas att??? pozisyonlar oldu yani hala tak?m savunmas?na destek oluyordu. Sevgili hocam?z?n bu ma??n kaybedilmesinde bir pay? vard?r ama bu ?nemli de?ildir. Bu tak?m? buralara getiren Bilic tir bir stratejik hata y?z?nden Bilic e olan inanc?mda k???c?k bir de?i?iklik bile olmaz.

Yorum Yap

bu halam?n b?y?klar? olsa vs vs muhabbetine d?nm??.. o zaman da partizan? kim 4'leyecekti.. ?u bir ger?ek ki kadro derinli?imiz yok ve bunun su?lusu bili? de?il

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X