Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Kara Kartal
    Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Bilic'in konusunda Rasim Kara propagandası yapmak istemem ama bazı arkadaşlar Rasim Kara için Real Madrid'den Liverpool'dan 3 tane adam say beceremez demiş. Rasim Kara ile sadece 1 yıl çalıştık. O da 1996-1997 senesinde. Geçmişe gidip Rasim Kara'nın ne yaptığını görelim o zaman

Önce puan durumuna bakalım. Şampiyon 8 puan farkla Galatasaray oldu. O sene Fatih Terim'in Galatasaray'da ilk senesi Rasim Kara'nın da Beşiktaş'ta ilk ve son senesiydi.Fatih Terim şampiyon olduktan sonra Galatasaray'la devam etti sonrası malum.
    Özellikle iç saha performanslarına dikkat edin.

Lig maçlarının skorlarına ve derbi maçlarının skorlarına bakın. Feneri iki maçta da tokatlamışız Galatasaray ile berabere kalmışız. Derbi mağlubiyeti yok.Trabzonspor maçlarını işaretlemedim ama o maçlarda 1 galibiyet 1 beraberliği var.

Türkiye kupasında Fenerbahçe ile oynadığımız maçlara bakın. Yine mağlubiyet yok.

Trabzonspor ile oynadığımız Başbakanlık kupası finalinde 4-3 lük galibiyetimiz var. Bi de TSYD kupası sonuçlarına bakalım. Galatasaray'ı yenmişiz Fenerbahçe ile berabere kalmışız.Derbi maçlarında yine mağlubiyet yok.

Son olarak UEFA Kupası maçlarının sonuçlarına bakalım. 3. turda Valencia'ya elendik. İlk maçta 0-0 iken Amokachi boş kaleye golü atsa durum farklı olabilirdi ama sonuçta o zamanın en güçlü takımlarından birine karşı oynadık. Medieta ve Claudio Lopez de vardı sanırım kadroda.

Burda amacım Rasim Kara ile Bilic'i kıyaslama değil. Ama Rasim Kara bizdeki sadece 1 senesinde hiçbir zaman kötü bir TD olmadı. Rahmetli başkanımız Süleyman Seba'nın başkanlık zamanındaki nadir hatalarından biriydi bana göre Rasim Kara ile devam etmemek.

Koca sezon Galatasaray , Fenerbahçe ve Trabzonspor ile toplam 11 maç yapılmış
    Fenerbahçe 'ye karşı 3 galibiyet 2 beraberlik 0 mağlubiyet
    Galatasaray'a karşı 1 galibiyet 2 beraberlik 0 mağlubiyet
    Trabzonspor'a karşı 2 galibiyet 1 beraberlik 0 mağlubiyet

Toplam 6 galibiyet 5 beraberlik 0 mağlubiyet

Seni Necip bitirecek hocam

LG-P895 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kara Kartal
    Yer
    Bu kadeh senin şerefine Hernandez !
    Ben böyle bir taraftar topluluğu görmedim ya,

Yeminle yazık şu yazılan İngiltere hülyaları.

Kafalarında kurup, iki tane tuvalet kağıdı niteliğinde gazete okuyup gelip burada senaryo geliştiriyorlar.

Aman sahip çıkmayın, aman ilk puan kaybında üretin hayal dünyanızı.

Kara Kartal
    Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Ortada fol yok yumurta yok hoca ingiltere'ye gidecek Beşiktaş'ı sattı diyorlar.

Gülermisin ağlarmısın.

Yahu dün hoca hata yaptı , eleştirilmesi gerekiyor tabiki ama biz eleştirmek yerine hocayı yollayıp yenisini getirmeyi düşünüyoruz.

Cidden sıkıntılı bir taraftar kitlesiyiz.

Ramazan, o dönem BEŞİKTAŞ' ın başkanı kimmiş, bir de ona bakar mısın?

Kıyas yapmak başlı başına yanlış. Yer yüzünde Biliç' ten daha iyi hocalar olduğu gibi daha kötüleri de var.

Şu İngiltere hikayesine hakikaten şaşırdım.
    Adam çıkıp açık açık söyledi: Vodafone Arena' da oynamadan kimse benden BEŞİKTAŞ' tan gitmemi beklemesin.

Bu bize cevap değil, onun bunun söylediği, beş para etmez muhabirlerin, gazetecilerin, futbolun f sinden anlamayan yorumcuların söyledikleri mi cevap?
    Hakikaten alkışlar bize.
    Nasıl yozlaşmışsak, önümüzü göremiyoruz.

liverpool maçı için ligi boşverdi lafları biraz saçma... heralde bilic ligin avrupa kupasından daha gerçekçi bir hedef olduğunun farkında olacak kadar akıllı bir adamdır.
    kafasında bir planı vardır, uygulamıştır, tutmamıştır. bundan başka bir şey aramak bence saçma olur.

Yahu dusuncemizi yazdik, gitmesin kalsin basarili olsunda yazdik, hemen vaziyet alinmis, bilici ben cok severim gecmis mesajlarima bakabilirsiniz ama kendisi kutsal uhrevi bir kisilik degil, liverpoolu elemeyi sampiyonluktan daha cok istedigini yazinca kovmus mu oluyoruz, benim oyke bir yetkim mi var.umarim gitmez ama bilic sene sonunda ingiltereye giderse ne diyeceksiniz. Gitmeyecem diye size soz mu verdi.

Alıntı Ramazan Tülen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilic'in konusunda Rasim Kara propagandası yapmak istemem ama bazı arkadaşlar Rasim Kara için Real Madrid'den Liverpool'dan 3 tane adam say beceremez demiş. Rasim Kara ile sadece 1 yıl çalıştık. O da 1996-1997 senesinde. Geçmişe gidip Rasim Kara'nın ne yaptığını görelim o zaman

Önce puan durumuna bakalım. Şampiyon 8 puan farkla Galatasaray oldu. O sene Fatih Terim'in Galatasaray'da ilk senesi Rasim Kara'nın da Beşiktaş'ta ilk ve son senesiydi.Fatih Terim şampiyon olduktan sonra Galatasaray'la devam etti sonrası malum.
    Özellikle iç saha performanslarına dikkat edin.

Lig maçlarının skorlarına ve derbi maçlarının skorlarına bakın. Feneri iki maçta da tokatlamışız Galatasaray ile berabere kalmışız. Derbi mağlubiyeti yok.Trabzonspor maçlarını işaretlemedim ama o maçlarda 1 galibiyet 1 beraberliği var.

Türkiye kupasında Fenerbahçe ile oynadığımız maçlara bakın. Yine mağlubiyet yok.

Trabzonspor ile oynadığımız Başbakanlık kupası finalinde 4-3 lük galibiyetimiz var. Bi de TSYD kupası sonuçlarına bakalım. Galatasaray'ı yenmişiz Fenerbahçe ile berabere kalmışız.Derbi maçlarında yine mağlubiyet yok.

Son olarak UEFA Kupası maçlarının sonuçlarına bakalım. 3. turda Valencia'ya elendik. İlk maçta 0-0 iken Amokachi boş kaleye golü atsa durum farklı olabilirdi ama sonuçta o zamanın en güçlü takımlarından birine karşı oynadık. Medieta ve Claudio Lopez de vardı sanırım kadroda.

Burda amacım Rasim Kara ile Bilic'i kıyaslama değil. Ama Rasim Kara bizdeki sadece 1 senesinde hiçbir zaman kötü bir TD olmadı. Rahmetli başkanımız Süleyman Seba'nın başkanlık zamanındaki nadir hatalarından biriydi bana göre Rasim Kara ile devam etmemek.

Koca sezon Galatasaray , Fenerbahçe ve Trabzonspor ile toplam 11 maç yapılmış
    Fenerbahçe 'ye karşı 3 galibiyet 2 beraberlik 0 mağlubiyet
    Galatasaray'a karşı 1 galibiyet 2 beraberlik 0 mağlubiyet
    Trabzonspor'a karşı 2 galibiyet 1 beraberlik 0 mağlubiyet

Toplam 6 galibiyet 5 beraberlik 0 mağlubiyet
    Şu istatistik bir de "Şampiyonluğa giden yol derbilerden geçer" tezini de çürüten türden.
    Eline sağlık Ramazan ağabey.

Kara Kartal
    Yer
    Çekoslovakyalılaştıramadıklarınızdan Kasabası
    Alıntı Canan Çevik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ramazan, o dönem BEŞİKTAŞ' ın başkanı kimmiş, bir de ona bakar mısın?

Kıyas yapmak başlı başına yanlış. Yer yüzünde Biliç' ten daha iyi hocalar olduğu gibi daha kötüleri de var.

Şu İngiltere hikayesine hakikaten şaşırdım.
    Adam çıkıp açık açık söyledi: Vodafone Arena' da oynamadan kimse benden BEŞİKTAŞ' tan gitmemi beklemesin.

Bu bize cevap değil, onun bunun söylediği, beş para etmez muhabirlerin, gazetecilerin, futbolun f sinden anlamayan yorumcuların söyledikleri mi cevap?
    Hakikaten alkışlar bize.
    Nasıl yozlaşmışsak, önümüzü göremiyoruz.

Kıyas yapmadım zaten, Rasim Kara'nın bizdeki kısa TD'lik dönemindeki performansını gösterdim. Bilic'i bende severim ama artık hatalarından ders alması ve okuyunu okuyup rakibi iyi analiz etmesi gerekiyor.

Diego Simeone Atletico Madrid ilk 3 sezonu lig sonu siralamasi.

2011/2012 -5nci
    2012/2013 -3uncu
    2013-2014 - 1nci

Sabir Sabir Sabir!

Liverpool macinin telafisi yok + artik turu gecersek muthis bir morel ve ozguven. Ama Eskisehir macinin telafisi var.
    Hoca buyuk bir kumar oynadi, lakin bu kumar tutarsa bu is olacak!

Rasim hoca dönemini çok net hatırlıyorum, hatta o dönem Galatasaray bize karşı kazanamayınca gidip Fatih Terim' i teselli ettiğini sahne hala gözlerimin önünde ilk gün ki gibi.
    Ama sürekli o, bu, şu. Gına geldi akşamdan beri.
    Liverpool' u elediğimiz takdirde, ben Avrupa kupasında finale kadar gideriz diye düşünüyorum. Şahsen lig mi Avrupa mı dersen, ben de Avrupa kupasını tercih ederdim.
    Evet, rptasyonu yanlış yaptı, hatta ikinci yarının başındaki değişikliklerde oturduğum yerden doğruldum "Bismillah noluyoruz" diyerek.
    Hiç beklemediğim bir hamleydi. Ama yapılacak bir şey yok. Eskişehir maçının telafisi mümkün. Çünkü iki rakibinin seninle ve birbirleriyle maçları var
    Liverpool maçının telafisi yok. Bunu düşündü diye adamı bu kadar aşağı çekme çabası gerçekten çok saçma.

Ah be hoca kapasitemiz belli,Avrupa'da maksimum gidebilecceğimiz yer belli,sen kendi kariyerin için Beşiktaş'ı ateşe attın,sana yakışmadı.

Kara Kartal
    Yer
    mecnuna gider yaparcasina erosu tarihe gomercesine ...
    Beşiktaş JK ‏@Besiktas 3 dk.3 dakika önce Gökhan Töre: Liverpool maçında darbe aldı ve sol ayak bileği burkuldu. MR'da zedelenme tespit edildi.Tedavisi sürüyor

Hani dün rotasyon yaptık gökhan töre'yi oynatmadık ya ...

Neyse bence gökhan töre ispanya'ya gidecek liverpool maçında kendisini daha iyi gösterebilmek için dün maça 11 çıkmak istemedi ...

Rıdvan Dilmen ortada fol yok yumurta yokken takım iyi giderken yine yaptı şeytanlığını milletin aklına karpuz kabuğunu düşürdü basına en çok laf eden taraftarımız da o tuzağa düşüp basından beter kendi kafasından kumpas yazıyor çiziyor. Ne de güzel algınızı yönetiyor elin fenerlisi aferin devam böyle. Yarın bir gün kolpa basın naraları atmayın burada. Basının yazdıklarıyla ağzı sulananların basını eleştirmeye hakkı yok.

Bilic hatasız değil dün maçtan sonra foruma ilk mesajımı bu başlığa Bilic'i eleştirmek için yazdım. Bana göre de Bilic dün Franco - Atiba ve Gökhan (sakatlığı varmış) gibi 3 ismi oynatmamakla hata yapmıştır. Rotasyon yapması gereksizdi. İngiltere'de çalışmak hayali olabilir ben de böyle olduğunu düşünüyorum. Ama bunu saçma sapan senaryolarla bağdaştırmaya kariyeri için şampiyonluğu sattı gibi iğrenç iftiralarla bağlamaya Beşiktaş'ı basamak görüyor gibi saçma gerekçelere gerek yok.