Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Haticeye de?il neticeye bak?p, 3. olan hoca gitsin diyen adam?n,
    Sivas-BJK ma?? i?in ?ok pozisyon verdik, tarihi farka gidecekti ma? diye Bilic'i yermesi,
    Ve netice yerine (0-1) haticeye bakmas? ?

Aga tamam adam nihayetinde ba?ar?l? olamad? da, yermek i?in de bu kadar u?ra?may?n yahu.

Yorum Yap

Arkada?lar,bende Bili?i cok seviyorum ancak ortada bir ba?ar? goremiyorum,1 tane derbi galibiyeti yok,Brugge maclar?n? zaten yazmaya gerek yok,2 senedir en kritik maclarda tak?m puan kaybetti,mental olarak tak?m? haz?rlayamad?,Turkiye kupas? diye bir kupan?n oldugunu unuttuk Bilic sayesinde,bugun hepimiz bir yerlerde ?al???yoruz,i?ini iyi yapam?yorsan gidersin kardesim,senin yerine daha iyi yapabilen gelir,oda yapamazsa oda gider,biz hala neyi tart?s?yoruzki burada,koskoca 2 y?l?m?z gecti,elde var kocaman bir s?f?r,Bilic sonuna kadar ba?ar?zd?r...

Yorum Yap

Bilic ile olmam?? olmas?, olmayacak olmas? anlam?na gelmez. Burada Bilic harika bir sezon ge?irdi de demiyoruz. Fakat Bilic giderse ne de?i?ecek ? Ben belki de daha k?t?ye gidece?imizi d???n?yorum. 32. de?il, 26. hafta havlu atabiliriz diyorum. Bilic'de ???k var, 1 sene daha Vodafone Arena'da ?ans vermemiz gerekiyor. Son bir ?ans? hakediyor. 2 sene boyunca stads?z olmas? ve Be?ikta?'a uyumu, kadroyu tan?mas? ve daha da h?rslanacak olmas? gibi etkenler var.

Bunun d???nda gitmesini isteyenlere de hak veriyorum, sonu?ta 2 senede hi? bir kupa kazanamam?? bir hoca. Sabretmeye g?c?m?z de yok. Hazmedemiyoruz art?k ba?ar?s?z olmay?.

Fakat her?eye ra?men G. Milne gibi bir ger?e?i var Be?ikta?'?n.
        Belki b?yle bir f?rsat? tepece?iz, bilinmez.
        Sonumuz hayrolsun.

Yorum Yap

Ya baz?lar?m?z Be?ikta?'m?z? ?ok k???k g?r?yor ya da baz?lar?m?z Be?ikta?'m?z? g?z?nde ?ok b?y?t?yor.

Yorum Yap

Yar?n ne olacag?n? kimse bilemez,o yuzden o giderse ne olur,yeni gelen basar?l? olurmu gibi sorular? ancak seneye verebiliriz,ayr?ca Besiktasin kimseye 1 dk bile sans verme gibi bir luksu yoktur,2 senesinde bu adam bu sans? kullanamam??t?r,stad falan fasa fiso bu tak?m her mac?n? full tribunlere oynad?,Besiktas icin oras? buras? farketmez,c?kar her yerde herkesi yener,Balkesi nas?l yenemezsin,Antepi nas?l yenemezsin,hadi yenemedin iyi oynad?n sanss?zd?n falan filan,Akhisar? nas?l yenemezsin,Konya mac?ndaki o ruhsuzluk nedendir,derbilerde neden hep kaybedersin,evet Barca kadrosu yok elimizde ama bu ligde sampiyon olabilecek bir kadromuz oldugu kesin,Bilic basar?s?zd?r guzel kardesim...

Yorum Yap

Kac tane macida 2-0 one geecip vermeler falan sonra biz kanser oluyoruz demeyin hic ! Valla ne degisik taraftar toplulugu yemin ederim

Yorum Yap

Aslı ?a?r? G?khun Sevindik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bilic ile olmam?? olmas?, olmayacak olmas? anlam?na gelmez. Burada Bilic harika bir sezon ge?irdi de demiyoruz. Fakat Bilic giderse ne de?i?ecek ? Ben belki de daha k?t?ye gidece?imizi d???n?yorum. 32. de?il, 26. hafta havlu atabiliriz diyorum. Bilic'de ???k var, 1 sene daha Vodafone Arena'da ?ans vermemiz gerekiyor. Son bir ?ans? hakediyor. 2 sene boyunca stads?z olmas? ve Be?ikta?'a uyumu, kadroyu tan?mas? ve daha da h?rslanacak olmas? gibi etkenler var.

Bunun d???nda gitmesini isteyenlere de hak veriyorum, sonu?ta 2 senede hi? bir kupa kazanamam?? bir hoca. Sabretmeye g?c?m?z de yok. Hazmedemiyoruz art?k ba?ar?s?z olmay?.

Fakat her?eye ra?men G. Milne gibi bir ger?e?i var Be?ikta?'?n.
                Belki b?yle bir f?rsat? tepece?iz, bilinmez.
                Sonumuz hayrolsun.
                Ya allah askina milne ile bilici kiyaslamayin bilic basarisiz degil keze en basarili sezonu kendi icin !

Yorum Yap

super star necip - cenk - serdar - ersan - sivok - pektemek - motta - tosun pasa
                  seneye bu takimda kalsin , kimi getirirseniz getirin sonuc HUSRAN !
                  ugursuz bunlar !
                  ilk 11 ede
                  olcay - veli deli danalarini koy hic bir nane olmaz , iki ileri bir geri !

Yorum Yap

Bask? ve stresi kald?ram?yor. Bir?ok kez g?rd?k bunu. Bizim daha fazla 3. olma l?ks?m?z yok. Te?ekk?rler hoca adaml???n ve emeklerin i?in.

Yorum Yap

Ben kalsin diyordum ama gitmeli yanlis kararimdan donuyorum. Boyle dandik bir lig yakalamissin sampiyon okacaktin hocam.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Stadyum o kadar ?nemli de?il bizim i?in, a??n bak?n y?llard?r 3 b?y?kler i?inde i? sahay? en k?t? kullanan biziz. Hem eski trib?n yok hem hakem ?zerinde bask? kuram?yoruz o y?zden de ?yle stad falan ?ok ?ey de?i?tirmezdi. Yeni stad?n akusti?i ve kataca?? yeni hava ?nemli olacakt?r o bamba?ka bir konu.
                        ?nemli degildi ama artik onemli,tabi taraftarimizin zihniyeti degismezse yine % 50 lerde kalir galibiyet oranimiz.

Yorum Yap

2 senedir ?s'yi dirilten ve mali a??dan birazda olsun rahatlatan adam bili?'tir. ?u 2 sene ?s'yi ge?seydik hallerini hep beraber g?recektik. G?ntekin Onay ?ok g?zel bir yaz? yazm?? okuyun derim.

Yorum Yap

Aslı Necmettin Firat Ozkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            3. olan, derbi ve tr. kupasi bile kazanamayan hangi hocaya hele hele 2 seneden sonra 3. sans verilmis? Basarisizliga alismanin ve normallestirmenin en buyuk adimi olur bilic'le devam etmek.. boyle istikrar olmaz.. hicbir kulvarda cita yukseltemeyen, hicbir kritik maci kazanamayan hocayla neyin istikrarini kovaliyoruz?.. stad yokmus.. stad olsa bilic simdiye istifa etmisti.. baskiya asla gelemeyen biri..sampiyonlugun ilk hecesinden bile korkan hocanin inonu'de dizleri titrer.. premier lig ekipleriyle yaptigi maclara bakmayin.. orada premier ligin orta sira bir takiminin hocasi gibi dusundu.. yani tam hayal ettigi, istedigi noktada gibi.. bilic'in yeri oralar.. baskisiz, basari sarti olmayan ama kaliteli liglerin takimlari.. futbol oynatmayi biliyor.. ama baskiya gelemiyor hemen dagiliyor.. kafasi karisiyor.. yanlis kararlarda israr ediyor.. cunku panige dusuyor.. ve yarismaci degil kesinlikle.. bu yuzden bize uymuyor kotu hoca oldugundan falan degil yoksa.
                            benide en ?ok d???nd?ren bu,2 senedir ne zaman stresli haftalara(final haftalar?na) girsek puanlar? kaybediyoruz.De?i?meyen tek istatisti?imiz bu san?r?m.

Yorum Yap

Hocaya demedi?inizi b?rakmad? ?o?unuz ki bu adam bu kul?b?n kahr?n? ?ekti.

?zellikle de ba?ar?l? olamad? diyenlere ithafen her teknik direkt?r ?al??t??? y?netim kadar ba?ar?l?d?r.

Yorum Yap

?enol G?ne? Luce tarz? hoca gelecekse tamam ama aksi maceraperest biri gelecekse gerek yok Bilic bir sene daha kals?n diye d???n?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X