Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bilic winner
    S.gunes tukaka

Yorum Yap

Bize hersey m?stahak

Yorum Yap

Bili? kals?n, Y?netim kals?n, Mevcut durum Aynen devam etmeli. Ben hatalardan ders ??kartt?klar?n? d???n?yorum. ?n?m?zdeki derbi pek ?nemli de?il nas?l olsa ?ampiyonluk ?ans?m?z kalmad?. Yeni sezonda Yeni statla beraber ?ok farkl? durumlar bizi bekliyor. Fener'in hocas? de?i?se de pek ba?ar?l? olacaklar?n? d???nm?yorum ha keza Gs'de Hamza hocayla yollar?n? ay?r?r. Bili?'in en b?y?k art?s? ligi tan?yor olu?u. Rakiplerimize yeni gelecek hocalardan avantajl? olaca??z ve bu da bize ?ampiyonlu?u getirir. ?stikrar bug?ne kadar hi? ?a?mad?. Arsenal, Arsene Wenger'e 96'dan beri sabretti bak?n ?imdi ?ampiyon falan olam?yorlar ama en az?ndan istikrarl? adam. Bili?'ten daha cesur, dikine top oynatan ba?ka bir hoca bulamay?z bu saatten sonra.

Yorum Yap

?u cesur ve dikine oynatan k?sm?na kadar acaba dedim

Yorum Yap

Contay? s?y?rd?m kusura bakmay?n Bu Bili?'in kalmas?n? isteyen arkada?lar?n arg?manlar?na hastay?m kals?n tabi can?m seneye de kals?n 3. olursak da canlar? sa? olsun falan deriz en fazla. Nas?l olsa Be?ikta? i?in ?ampiyonluk ?nemli falan de?il.

Yorum Yap

Fenerbah?e ma??ndan sonra, ?ok savundu?um Bilic art?k gitmeli demi?tim. Onu bir anl?k sinirle yazm??t?m belki ama ondan sonra gelen s?re?te ciddi ciddi bunun ?zerinde durmu?tum ki nitekim olacak gibi de. Her ?eyden ?nce bu adam? seviyorum. Zaman zaman oynatt??? futbolu da sevdim, Be?ikta?'a yak???r futbol oynatt?. Ligin ilk s?recinde ve Avrupa'da Feyenoord, Arsenal, grup ma?lar?n?n bir ?o?u ve s?ras?yla Liverpool.

G?nderilmesinin d???nme sebebine gelirsek. Derbiler de?il bence.
              1- Brugge ma?lar?
              2- Gaziantep, Akhisar ve Konya ma?lar?.

Brugge ma?lar?nda kesinlikle b?y?k taktiksel hatalar yapm??t?r, belki turu ge?sek finale kadar gidebilecek durumdayd?k. Sorumlulu?un b?y?k k?sm? kendisine aittir.
              Ancak ligdeki son 3 ma?a gelirsek;

Gaziantep ma??, topla oynama konusunda bariz ?st?nd?k. ?ampiyonluk yar???ndaki Be?ikta? nas?l oynamal? deseler, skoru olmadan bu tabloyu g?sterebilirim. Toplam ?ut say?m?z 24, kaleyi bulan ?ut say?m?z 9. Yedi?imiz gol ?ncesi, Serdar'a yap?lan faul es ge?ildi ki kesinlikle fauld?. Verilmeyen bir penalt?m?z ve direkten d?nen bir topumuz var. Ma?? koparamam?z?n sebebi futbolcular?n ?anss?zl???, bencilli?i ve beceriksizli?i. Bilic'lik bir durum yok.

Akhisar ma??na gelirsek bir Gaziantep ma?? kadar bask? kurmasakta kazanmay? hak etti?imiz bir ma?t?. Hakemin bizi alenen do?rad??? ma?lardan bir tanesiydi. Lua Lua bu ma?? k?rm?z? yemeden tamamlad?ysa tek sebebi rakibinin Be?ikta? olmas?yd?. Son dakikalarda att???m?z gol ofsayt gerek?esi ile iptal edildi. Bu ligde ?ampiyonluk yar??? b?yle bir durumdayken, b?yle bir gol?n iptal edilebilece?i tek tak?m Be?ikta?'t?r. Pozisyon ofsayt olarak g?z?k?yor ligtv kameralar?ndan, mesafesini tam olarak hat?rlam?yorum. Yanl? hakemlerin y?netti?i bir ligde yanl? bir yay?nc? kurulu?un g?sterdi?i a??dan pozisyonun ofsayt olup olmamas? ne kadar do?rudur, tart???l?r. Lakin Mustafa Pektemek ?aprazdan vurabilseydi, Tolgay kaleci yatm??ken daha iyi bir ?ut ??karabilseydi veya di?er pozisyonlarda futbolcular?m?z yapmas? gerekeni yapabilseydi bunlar? da tart??m?yor olacakt?.

Konyaspor ma??, dakika 40 ma??n k?r?lma anlar?ndan biri. Demba ba gibi bir forvet, bu gol? ka??rmamal?. Belki bu gol at?lsa, iddaas? olmayan rakibin direnci k?r?lacak. Hemen akabininde, Konyaspor ceza sahas? i?inde ya?anan karambolde ?al?nmayan bir penalt?. ?kinci yar?n?n daha hemen ba??nda, Demba Ba'n?n kontrol edip topu ?n?ne almas?n? rakip defans oyuncusu eliyle engelledi. Bariz gol ?ans?n? engellemekten k?rm?z? kart ve penalt?. Do?rudan kornerden yenilen sa?ma sapan bir gol hemen ard?ndansa ofsayt gerek?esiyle iptal edilen gol?m?z. Son dakikada At?n?'?n penalt? olup olmad??? tart???labilecek bir pozisyon.

32. haftan?n sonunda ?ampiyonluktan kopmu? daha do?rusu kopar?lm?? bulunduk. B?t?n bir seneyi g?z ?n?ne ald???mda ba?ar?s?zl??? tamamen Bilic'in ?st?ne atmak bana bir ka??? yolu aramak gibi geliyor. Bilic'ten hakemleri de yenip bizi ?ampiyon yapmas?n? bekliyorsak, eline daha iyi bir defans hatt?, orta saha da Tolgay'?n yan?na bir orta saha daha, orta a?may? bilen bir bek vermeliyiz. 10 numaras? Olcay, kurtar?c?lar? Pektemek, Necip olan bir tak?mdan harikalar yaratmas?n? bekleyemeyiz Bilic'ten.

As?l soruya gelecek olursak, Bilic kalmal? m? gitmeli mi? Karars?z?m. Ancak bu karars?zl?k yorumum Bilic ?zerinden de?il, y?netim ?zerindendir.

Ben 20 senede 2 ?ampiyonluk g?rd?m, birini hat?rl?yorum. Bu haftalara kadar ?ampiyonluk kovalad???m?z? bana g?sterdi?i i?in Bilic'e te?ekk?r ederim. Bu yar???n i?inde olmak bile beni mutlu etti. Zaten ?u anda tart???yor oldu?umuz ?ey Bilic'in kal?p gitmesinden ziyade y?netimin gidip gitmemesini tart???yor olmakt?. Geldikleri s?reden bu yana stat yap?yorum bahanesi ile ?ampiyonluk yar??? i?inde olmad???m?z? alenen s?yleyen, Bilic'i ?ampiyonluktan ziyade gelece?e y?nelik yap?lan bir yat?r?m, istikrar olarak g?ren Fikret Orman; ?nce ?nder ?zen'i g?nderdi, ?imdi de Slaven'i g?nderiyor. Ba?kanl?k koltu?una oturdu?u g?nden bu yana s?ylemlerinde de?i?meyen tek ?ey stat olarak kalacak muhtemelen.

Be?ikta? amat?rlerce y?netilen b?y?k bir kul?p. - Guti Hernandez

Yorum Yap

Bili? ba?ar?l?yd? diyim destekleyen karde?lerim al?nmas?n, ama bizim daha ba?ar?l?s?na ihtiyac?m?z var yani cv'sinde kupa ve derbi kazanm?? ma? i?i en k?t? senaryolar?n bile

alt?ndan kalkabilmi? duygusal de?il so?ukkanl? bir ko? gerekiyor

Yorum Yap

Derbi kazanmak benim i?in ?nemli de?il ?nemli olan ?ampiyonluk ve avrupada ba?ar? ben t?m derbileri kazan?p ?ampiyon olmad?k?a bir anlam? yok
                  B?rak?n ?u derbi kazanma i?lerini bana g?re
                  ?nemli olan sonuca ula?mak bir ?ekil de

Yorum Yap

Aslı Sad?k M?s?rl?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Contay? s?y?rd?m kusura bakmay?n Bu Bili?'in kalmas?n? isteyen arkada?lar?n arg?manlar?na hastay?m kals?n tabi can?m seneye de kals?n 3. olursak da canlar? sa? olsun falan deriz en fazla. Nas?l olsa Be?ikta? i?in ?ampiyonluk ?nemli falan de?il.
                    Ztn Arsenal gibi olduk.
                    ?ampiyonlu?u unuttuk

Yorum Yap

bu y?netim ondan iyisini getiremeyece?i i?in kalmal? diyorum ?enol hocayla falan bizim kan?m?z uyu?maz.topla ko?an burak y?lmaz? yakalayamayanlar bu tak?m?n b?y?kl???n?n fark?na varamayanlar gitsin,en ?ncede y?netim gitsin.

Yorum Yap

Bu arada tak?ld???m iki nokta var;

Bili?' in yerine ?nerilen isimler ?enol G?ne?, Sergen (ne alaka) ve lucescu

E?er bili? gidecek ise bu tip hocalarla da sonumuz h?sran olur ben s?yleyeyim.

Sebebine gelir isek oynatt?klar? ve ba?ar?l? olduklar? tak?mlar?n kadrolar?na bir bak?n bir zahmet gayet iyi ve yeterlilerdi.

Bize gelecek ise benitez kafas?nda bir adam gelmeli, sistemden ?ok her ma? i?in ayr? kadro ve sistem ??kartacak bir hoca.

Zira k?sa vadede ancak tak?ma g?re sistem kuran de?il, rakibe g?re sistem ve kadro kuran bir hoca ile k?sa vadede ba?ar? sa?lar?z sonra gene bilmem ka? sene bekleriz o apayr?.

Zira ben Be?ikta?' ?n ba??nda ne sergen yal??n gibi bir kumarbaz?, ne lucescu gibi gitti?inde tak?m? enkaza ?eviren bir hocay? nede ?enol g?ne? gibi son d?nemde hi?bir ba?ar?s? bulunmayan ge?mi?teki ba?ar?lar?n?n ekme?ini yiyen bir hocay? isterim. E?er ille de bir hoca getirecekler ise en az?ndan yukar?da s?yledi?im kafada bir adam getirsinler en az?ndan sistem kurmaya ?al??makla u?ra?maz varolan ile de idare eder.

Yorum Yap

Bilic'e winner diyen yok.

Ancak ?enol g?ne?'te winner bi hoca de?il.

Winner ar?yorsak daha do?ru adaylara y?nelmeliyiz.

Yorum Yap

Marcelo Bielsa veya o ayarda birisi gelecekse bir dakika bile durmas?n, Sergen Yal??n - Ertu?rul Sa?lam veya o ayarda birisi gelecekse kals?n...

Yorum Yap

Aslı Devrim Sur tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Tunc Baltali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Gitmesen be !
                              Tun? abi,
                              Be?ikta? taraftar?n?n %70-80'i hocan?n gitmesinden yanayken, Bilic'in kalmas? da Be?ikta?'a fayda sa?lamayacakt?r.
                              Yok ya o kadar da y?ksek oran yok. y?zde 50 y?zde 50. ki bu oranda bir anda olu?an olumsuz havadan kaynakl?.

?nsanlar sinirliler ?ampiyonlu?un gitmesinden. Bunu da do?al kar??lamak laz?m. ?ok ?zg?n?z. Ge?mi? sezonlarda oldu?u gibi ligin ba?lar?nda i?ler yolunda gitmiyosa ve umutlu de?ilsen, 20-25 inci haftada lige havlu atarsan fazla koymuyorda ?ampiyonluk yar???na girip son haftalara kadar kovalay?p kaybetince insanda daha fazla y?k?m oluyor. Al???k da de?iliz asl?nda zirve yar???na. Bilmiyoruz ?ampiyon olmay?. Resmen elimizdeki kupay? ald?lar.
                              ?o?unlu?u ?nemsemiyorum ben, ?uan ki yakla??m biraz fevri ??nk?, mant?kl? bak?nca gitmesin diyorum

Yorum Yap

Hala kalsin , kalmasin muhabbeti yapiliyor. Bu muhabbet icin artik gec kalindi, cunku hoca %99 gidiyor, biz kalsin desek bile gidecek yani. Benim endiselendiren nokta bundan sonra basliyor! Bu yonetim, bu ekonomik nurumda hangi hocayi getirebilir? Senol Gunes Bursayi birakacak gibi durmuyor, tecrubesiz Sergen bu takimi kaldirabilir mi? Denize dusen gibi Mustafa Denizli'ye mi sarilacagiz yoksa? Lucescu bence bir hayalden ibaret. Peki kim bu gelebilecek kisi? Tigana falan olmasin sakin? Allah sonumuzu hayir etsin

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X