Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Onur Pekaslan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu tak?m?n kalecisi Tolga yada Cenk'ti.
    Bu tak?m?n sa?beki Serdar, sol beki Motta idi.
    Bu tak?m?n stoperleri Sivok-Ersan yada Pedro-Ersan'd?.
    Bu tak?m?n kanatlar? T?re-Olcay'd?.
    Bu tak?m?n ?n liberolar? Atiba-Veli idi.
    Bu tak?m?n 2.forveti herzaman Cenk Tosun'du.

Sen Bilic efendi seni bu g?nlere getiren bu kemik yap?n?n i?ine ettin, oynad?n da oynad?n bu sistemle.
    Ve 4 haftada bizi mahvettin, d?nyay? yeniden ke?fetmeye kalkt?n. ?imdi korkakl???n? da al?p gidebilirsin..
    Kaleciler ve veli sakatliktan oynamadi zaten, e senin dediklerine g?re sadece 2.forvet hamlesi yanl?s.
    Stoper???
    Bu stoperler oynadi zaten.

Yorum Yap

Be?ikta?, tarihinde ilk kez bir sezonu derbilerden puan alamayarak kapatt?...

ilklere ad?n? yazd?rd?n Slaven Bili?.

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Yasin Teke tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu tak?m?n kalecisi Tolga yada Cenk'ti.
        Bu tak?m?n sa?beki Serdar, sol beki Motta idi.
        Bu tak?m?n stoperleri Sivok-Ersan yada Pedro-Ersan'd?.
        Bu tak?m?n kanatlar? T?re-Olcay'd?.
        Bu tak?m?n ?n liberolar? Atiba-Veli idi.
        Bu tak?m?n 2.forveti herzaman Cenk Tosun'du.

Sen Bilic efendi seni bu g?nlere getiren bu kemik yap?n?n i?ine ettin, oynad?n da oynad?n bu sistemle.
        Ve 4 haftada bizi mahvettin, d?nyay? yeniden ke?fetmeye kalkt?n. ?imdi korkakl???n? da al?p gidebilirsin..
        Kaleciler ve veli sakatliktan oynamadi zaten, e senin dediklerine g?re sadece 2.forvet hamlesi yanl?s.
        Stoper???
        Bu stoperler oynadi zaten.
        Necip bile stoper oynad? pedro oynamad? son haftalarda,

Keza sivo?un sakatl???ndan bahsetmiyorum bile. Nas?l bir sakatl?ksa

Yorum Yap

Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Schuster de ?ok b?y?t?lm??t? bizden sonra Getafe yi bat?rd?ktan sonra bildi?im kadar?yla ?u an tak?m ?al??t?rm?yor. Bilic de bu seviyenin ?zerine ??kaca??n? d???nm?yorum. West Ham vb tak?mlarda g?rev alacakt?r.
          Edit: Malaga olacak
          Ben e?er Schuster ayr?lmasayd? ba?ar?l? olaca??n? d???n?yordum. B?y?k tak?m teknik direkt?r? Schuster, b?y?k d???n?yor.

Yorum Yap

Aslı Emre G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Be?ikta?, tarihinde ilk kez bir sezonu derbilerden puan alamayarak kapatt?...

ilklere ad?n? yazd?rd?n Slaven Bili?.
            G?r?yorum ve artt?r?yorum Gol Atamad?...

Yorum Yap

Bu i? y?netim i?i kim nederse desin gs bak adam alt? ayda ?ampiyon yapt?k diyor Bili? gider g?ne? gelir sorun y?netim

Yorum Yap

Ba?ak?ehir - fb ma??nda 4 k?rm?z? ??km??.... D?yecek ba?ka bir?eyim yok benim art?k. Bili? gitsin barca n?n kadrosunu alal?m tepesine guardiolay? koyal?m gene ?ampiyon yapmazlar gene yapmazlar ben buna inan?yorum art?k.

Yorum Yap

biz neden alk??layal?m iki y?lda 50milyon euro kazand?rd??? gs liler alk??las?n. hatta hava alan?nda omuzlar?na als?n.

Yorum Yap

Gitti iste hala ne vuruyorsunuz.
                    Seneye makarayi sarariz bastan ayni filmi cok izleriz .sorgulanmasi def edilmesi gereken zihniyettir ,orman gibilerdir.hala onuruyla giden adama vuruyorsunuz .

Yorum Yap

Son 4 hafta i?in tekrar tekrar te?ekk?r ediyorum hocam.

Yorum Yap

Mustafa pektemegini de Al westhama gidin!!!!!

Yorum Yap

Aslı Giray Cam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Seneye makarayi sarariz bastan ayni filmi cok izleriz .sorgulanmasi def edilmesi gereken zihniyettir ,orman gibilerdir.hala onuruyla giden adama vuruyorsunuz .
                          O gitti kurtuldu West Ham la yapar bi s?zle?me keyfine bakar. Biz ne olaca??z?

Yorum Yap

bug?n bili? hakk?nda ve bu tak?m? hak etmeyen topcular hakk?nda g?r??lerimi face ki forza be?ikta? sayfas?na yazd?m ama beni y?netici engelledi be?ikta?l? duru?u bu mudur be?ikta??n ba?ar?s?n? isteyen bir ?yeye engelleme yapmakm?d?r olay tayyip gibi diktat?rl?kle mi y?netiliyo ?ar??

Yorum Yap

Duzeni degistiremedikce ayni filmi izliyor olacagiz

Yorum Yap

Aslı G?ksel K?rmac? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Aslı Giray Cam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                O gitti kurtuldu West Ham la yapar bi s?zle?me keyfine bakar. Biz ne olaca??z?
                                ?yle bir alg? yarat?l?yorki sanki adam 4-5ayd?r burdada biz sabretmemi?iz. nedir bu adam? bukadar sevdiren?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X