Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Seneye Ba??m?zda ?ok b?y?k ihtimalle ?enol G?ne? olacak

Yorum Yap

olmasayd? sonumuz b?yle...

Yorum Yap

?ncelikle tebrikler hocam,erken sevinsinler,bizim ma?tan sonra kutlamalar ba?las?n,bizim can?m?z daha ?ok yans?n diye yine elinden geleni yapm??s?n.?zlemedim ??nk? senin ve o me?hur iki ?ekirgenin yapt?klar?na tahamm?l edemiyorum.

Bu sezon da hak yendi,eyyamc?lar meydana ??kt? ama verdi?in ?ampiyonlu?un sebebi bunlar de?il.?ampiyonluktan ge?tim hocam onlar?n olsun,2 ezeli rakibine 4 ma?ta gol bile atamak nedir ? Renklilerle yapt??? 4 ma?ta gol dahi atamayan ka? tak?m var ligde ?

Bu g?zler Youla'y?,Veysel Cihan'?,Sinan Kurumu?'u izledi.U?ur ?nceman Joga bonito ekibinden miydi,top cambaz? m?yd? da fenere gol att? ? Ba Sosa T?re diye 3 adam?n var,1 gol yazd?ramad?n o tabelaya ay?pt?r.

Sana yeterince sabrettik,g?revimizi yapt?k,sen yapamad?n.Biraz umut versen seneye de kalacakt?n ama gram hak etmiyorsun.

Adaml?k 10/10
        Hocal?k 3/10

Yorum Yap

Bilic fb giderse sasirmam

Yorum Yap

herkes bi?eyi bilmeli istikar demek basar?s?zl?kta istikrar deildir i?eriye gidi?te istikrar olur bili?le geriye gitti 42 sene sonra derbilerde gol atamad?k bu ak?am bili? gitti hay?rl? oldu

Yorum Yap

Denizli gelirse bir yandan sevinir bir yadan uzulurum! iyi yani 1)Denizli her kim nederse desin Winner ve Kurt hocadir. Bir sekilde sonuca ulasir! 2) Lig tv'de calisti uzun zamandir, pisliklerin cogunu az cok biliyor, o yuzden bize pislik yapmalari bu sezona gore zorlasir. Kotu yani rezalet ve sikici bir futbol oyanmasi ve istikrar yapilabilecek bir hoca olmamasi.

Yorum Yap

Biliyorum ama ?enol G?ne? gibi teeee 13 sene ?ncesinin ba?ar?s?n?n ekme?ini yiyen bir adam? da tak?m?n ba??nda g?rmek istemiyorum a??k ve net.

Denizli olsun ona itiraz edemem, ama ?enol g?ne? i istemiyorum abi ben.

E?er winner bir hoca diyorsak Benitez kafas?nda adam laz?m bize sabit bir takti?in ?st?nde durmak yerine rakibe g?re taktik hatta dizilim hatta rotasyon yapabilen. Oyuncular?n? geli?tirebilen yoksa ?enol G?ne? falan gibi nato mermer nato kafa adamlarla bizden bir?ey olmaz. Hele bu y?netim ile Mourinho yuda getirsen, guardiola y?da getirsen kimi getirirsen getir gene bir?ey olmaz.

Yorum Yap

Ben bir ilke olarak istikrar dedim isim ?nemli de?il

Yorum Yap

Aslı ?brahim G?ng?r tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Seneye Ba??m?zda ?ok b?y?k ihtimalle ?enol G?ne? olacak
                    ?n?allah Allah?m in?allah.

Yorum Yap

?enol G?ne?'in Bursa ile s?zle?mesi yok mu ?

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        olabilir,bizde ba?ar?l? olamad?..

Yorum Yap

Aslı Ersin Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          O karakterde bir adam de?il hi? sanm?yorum abi T?rkiyeden bir tak?ma gidece?ini

Yorum Yap

Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Murat Keskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aslı Umit Gulek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            8 derbi 0 galibiyet, 1 sezonda gol atamadan derbileri tamamlamak. Nesine devam art?k.
                            bu topcular bilic in yerine kim gelseydi mesala gol atarlardi...?
                            Futbolcular aras?ndaki adaleti sa?layacak herhangi bir hoca yeterliydi. Bir de diyorki ''Snider kaliteli ayak, ?yle otuz gol? vard?r'' Sen ?nce kendi top?una g?ven.
                            demba banin gol? diregi siyirmaz iceri girerdi tamam haklisin....yemisim g?veni bilicten baska g?venilecek tdd bile yoktur belkide bu konuda...topcumu var elinde ya allah askina herkes messi ronaldo bilic sabri seviyesine d?s?rd? bunlari....yahu arkadas kadro kalitesinin gercegini g?r?n artik ya bilic de bilic...bilic kalmasin gitsin ama arkadasim bana sahada karekter g?sterecek adam g?ster g.antep macinda yada konya macinda YAHU BEYLER noluyoruz diyecek...

Yorum Yap

gelen hocaya da senenin ba??nda "adam?n dibi, kral?; ekme?in ??t?r?" deyip sezonu hakem destekli ?erefsizlere verince satmay?nda.

Yorum Yap

?enol G?ne?-
                                ?brahim ?z?lmez-
                                ?lhan Mans?z-

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X