Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ger?ekten safm???z, yukardaki r?portaj? uyduran H?rvat gazeteci Hollywoodda senarist olmal?ym?? ama dimi?

Yorum Yap

Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Bilic'in a??klamalar? do?ru olmamal?. Antalyasporla ?ampiyonluk kovalam?? gibi r?portaj vermi? ay?p. Yok Kuyt ??yle, yok emre b?yle, yok kalecileri b?yle ay?pt?r g?naht?r.
      Bilic yaz?lanlar bana ait de?il diye resmi a??klama yapm??. Bu durumda bu ele?tirimle haks?zl?k yapm?? oldum kusura bakmay?n. Be?ikta?'? k???k d???r?c? yaz? olunca insan dayanam?yor haliyle H?rvat medyas? oldu?u i?in inand?k, fanatik fotoma? falan olsa itibar etmeyiz. Bahsi ge?en konu?malar art?k Allah'la Bilic aras?ndad?r.

Yorum Yap

Bug?n bas?nda ??kan haber i?in hi? yorum yapmad?m ??nk? b?yle konu?ucak bir adam degil Bili?

Yorum Yap

Bilici asal?m keselim demiyorum ama h?rvat medyas? ?ebinin 4.y?ld?z s?zlerini g?nay 3.kaleci muhabbetini nerden biliyor.r?portaj uydurmaysa bile baya ara?t?r?l?p kurgulanm?? bir r?portajm??.bence bilic sinirle bunlar? s?yledi.

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Mustafa Bilgic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Kesinlikle sa?malam??, elmalarla armutlar? toplay?p, portakala e?itlemi?.
            Bir yazar m?s?n?z elma ne armut ne portakal ne?

S?rekli hile yap?lan bir lig+hoca ve oyuncu de?i?ikli?i=?ampiyonluk etmiyor i?te..

As?l budur elma armut toplay?p portakal beklemek..

Kendi yapt???n?z te?bih ile kendiniz ?eli?iyorsunuz..
            A?abeyim,

Ge?mi? sayfalarda defalarca yaz?ld? ?izildi,insanlar?n art?k yazmaya b?kt?.
            ?ahsi kanaatim tekrar tekrar ayn? ?eyleri yazmaya gerek yok.
            Tufan, sadece s?k?lmakta de?il, nas?l olsa anla??lam?yoruz.
            Biz Bili?'in kendi hatalar?ndan s?zediyoruz, herkes bir y?netim, ?ikeli lig tutturmu? durumda.
            Y?netimi ?ok mu seviyoruz, gitmesini en ?ok ben istiyorum, ligimize temiz mi dedim, ama bunlar elma, bili?in yapt?klar? armut.
            pektemek olcay y?r?yemiyor, ?ansal m? kadroya al?yor bunlar??
            necip her ma? k?rm?z? kartl?k, gitti gidecek, saatli bomba, erman toro?lu mu al?yor kadroya?
            b?rak?n bu gereksiz istikrar meselesini, istikrar do?ru ki?ilerle, do?ru zamanda olur.

Yorum Yap

?ok istikrars?z bir d?nem oluyor, halbuki her sezon, ama en ge? 1.5 sezon da yeni bir teknik direkt?r?n gelmesine al?sm??t?k

Yorum Yap

Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş
                Aslı D?nya Bar?? Alpt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Slaven Bilic'in bug?n H?rvat bas?n?na yapm?? oldu?u rezalet a??klamalar? okudunuz mu??

E?er okuduysan?z burda k?r? k?r?ne Bilic'i savunan dostlar iki kelam etsin de okuyal?m.
                Neyi yanl?? s?ylemi?? bir yaz da..biz de cevap verelim..kim k?r anla??ls?n..hangisi yanl?? ?

Yanl?? olan ne? somut konu?un..

Kadroyu yetersiz bulanlar bizler de?il miydik?

Ben bir tane yanl?? g?remedim..s?yle de ??renelim..hangi sat?r? yanl??..
                Abi birincisi kadroyu kendisi kurdu. Burada hedefin ?ampiyonluk oldu?unu biliyor. O zaman yolun ba??nda s?yleseydi bu kadroyla ?ampiyonluk zor ger?ek?i olmal?y?z diye. Bunu y?netime de iletseydi.

Ayr?ca Galatasaray'da Dzemali ve Pandev var demi? bizde Atiba var demi?. Dzemali ve Pandev bu sezon s?f?r katk? verdi.

Bilic'in en b?y?k sorunlar?ndan biri geldi?i g?nden beri kendi tak?m?n? ?ok k???k g?r?p FB ve GS'yi g?z?nde ?ok b?y?tmesi. Bu y?zden de derbi kazanamad? hi?.

Be?ikta?, tarihinde daha k?t? kadrolarla FB ve GS'nin daha iyi kadrolar?n? yendi unutmay?n.
                D?nya karde?im..bir s?r? neden s?yleyebilirsin..bir k?sm? do?ru tespit olmasa da, mutlaka bir k?sm? da do?ru olacakt?r..bu y?ntem i?i polemi?e g?t?r?r..polemik insan? yanl??? savunmaya g?t?r?r..baz? ?eyleri iyi d???nmeden s?yl?yoruz..bir ?o?unuzdan fazla bildi?im bir ?ey yoktur..ama bir ak?l ve mant?k denen ?ey vard?r ki bu ?ok ?ey bilmeyi gerektirmez..bu haberin ger?ek olup olmad??? bile tart???l?yor..varsayal?m ki ger?ek..Birincisi Dzemali ve Pandev var demiyor..onlar?n YEDEK KUL?BES?NDE bu isimler var diyor..bu iki s?ylemin ?ok farkl? manalar ta??d???n? bilirsin..yani yedek kul?beleri benim yedek kul?bemden daha iyidir..

Bu adam daha kameralar?n kar??s?nda hi? bir bahaneye s???nmadan sorumlulu?u ?stleniyorum dedi mi? dedi..bundan sonra ki s?yleyecekleri ?ikayet ve su?lama de?il bir analizdir..bir tespittir..sorumlulu?u ?st?nden atmak de?ildir..s?rf bu yanl?? anlama olmas?n diye gene kameralar?n kar??s?nda bu s?ylediklerim bir bahane de?il kesinlikle yanl?? anla??lmas?n demi?tir..

Gelelim kadroyu o kurdu s?z?ne..evet..verilen b?t?e imkan?nda o kurdu..zaten biz b?t?n bu handikaplara ra?men de ?ampiyon olabilirdik dedi..ve son ?? haftaya kadar da getirdi..yani ?ampiyon olamad?k ??nk? bizim kadro rakiplere g?re k?t?yd? demedi..
                Sadece bunlar?n da bir etken olabilece?ini ama bunun da bir bahane olamayaca??n? bu adam? dinleyen herkesin anlamas? laz?m..ama derdimiz ba?ka..f?rsat kolla ve vur abal?ya..

?imdi sezon ba??nda stad?n ne zaman a??laca?? s?ylendi..peki stat a??ld? m?? bunu unutuyoruz..?? kulvarda yar??man?n ve beraberinde stats?z olu?umuzun olumsuz etkisi oldu mu? oldu..yani biraz insaf edin..ba?tan olamayaca??n? nas?l s?yler..elbette olaca??m diye ??kt? ve sonuna kadar geldi..noktay? koyamad?..sen birde yukar?da yazd???m handikaplara, yap?lan hakem oyunlar?n? ekle..bunu ?nemsemeyen arkada?lar? ben ciddiye alm?yorum..bu da bir maksada y?nelik savunmad?r..birilerini kurtarma savunmas?d?r..bu ?ike olay?n? yok sayan arkada?lar?n olaca??na ben inanmak istemiyorum..bunu da samimi bulmuyorum..bu salt bug?n?n tespiti de?il..t?m zamanlar?n tespitidir..ve bu sezon da dibine kadar yap?lm??t?r.Ba?lang?c? da A.Albayrak denen saray soytar?s?n?n saraya ??k??? ile ba?lam??t?r..?ike olay?n? yok saymaya gizlemeye ?al??anlar? asla samimi bulmam..onun derdi bamba?kad?r..

?imdi bu ?ekilde bakarsan belki bak?? a??nda de?i?ecektir..hi? bir ?ey g?r?nd??? gibi de?ildir..k??eli bakanlar daima yan?l?rlar..K?t? kadrolar?m?z FB GS yi yendi evet..ama bazen iyi kadrolar?m?z da yenemedi..bu bir kriter olmamal?..sadece Bili?'e ait bir ya?anm??l?k da de?il..?stelik hedef ?ampiyonluk ise bu konu biraz daha tali kal?r..gene o derbilerin ?ncesinde ve s?ras?nda nas?l hakem oyunlar? oldu?unu da asla unutmamak gerekir..b?t?n bunlara ra?men Bili? yeterli bir hoca da olmayabilir..ama sald?r?y? hak edecek bir hoca da de?ildir..
                hata yapm?? m?d?r? yapm??t?r..hatas?z hocal?k yapan var m??
                Baz? arkada?lar ?srarla hakem oyunlar?n? g?zden ka??rmaya ?al???yorlar..??nk? ucu ba?kana dayanacak hatta arkada?? Demir?rene dayanacak..
                Ba?kanlar?n adam? olmayal?m..tam tersine onlar? ele?tirelim..do?ru i?ler yaps?nlar..yanl?? i?ler yapmas?nlar..
                taraf olan objektifli?ini yitirir..yanl??? savunmak veya i?in sadece bir y?n?n? g?rmek do?ru sonu? vermez..
                Te?ekk?r ederim..

Yorum Yap

Bili? ?yle roportaj vermez.
                  Bug?ne kadar verdiklerine de mi bakmad?n?z?

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bir yazar m?s?n?z elma ne armut ne portakal ne?

S?rekli hile yap?lan bir lig+hoca ve oyuncu de?i?ikli?i=?ampiyonluk etmiyor i?te..

As?l budur elma armut toplay?p portakal beklemek..

Kendi yapt???n?z te?bih ile kendiniz ?eli?iyorsunuz..
                    A?abeyim,

Ge?mi? sayfalarda defalarca yaz?ld? ?izildi,insanlar?n art?k yazmaya b?kt?.
                    ?ahsi kanaatim tekrar tekrar ayn? ?eyleri yazmaya gerek yok.
                    Tufan, sadece s?k?lmakta de?il, nas?l olsa anla??lam?yoruz.
                    Biz Bili?'in kendi hatalar?ndan s?zediyoruz, herkes bir y?netim, ?ikeli lig tutturmu? durumda.
                    Y?netimi ?ok mu seviyoruz, gitmesini en ?ok ben istiyorum, ligimize temiz mi dedim, ama bunlar elma, bili?in yapt?klar? armut.
                    pektemek olcay y?r?yemiyor, ?ansal m? kadroya al?yor bunlar??
                    necip her ma? k?rm?z? kartl?k, gitti gidecek, saatli bomba, erman toro?lu mu al?yor kadroya?
                    b?rak?n bu gereksiz istikrar meselesini, istikrar do?ru ki?ilerle, do?ru zamanda olur.
                    Hemfikirim abi.

Yorum Yap

http://www.yarisaha.com/46318/ r?portaj? ?evirmi?ler

Yorum Yap

Aslı Leyla Erkus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        http://www.yarisaha.com/46318/ r?portaj? ?evirmi?ler
                        Tekrar okuyorum. Herhalde bende bi sorun var ??nk? ben yanl?? bi?ey g?remiyorum s?ylediklerinde.

Yorum Yap

2 y?lda ne ligde ???nc?l???n ?st?ne ne avrupada ?eyrek finale nede T?rkiye Kupas?'nda yar? finale ??kabildik. ?stelik g?khan t?re sivok fernandes sosa demba ba gibi oyuncularla. Derbi bile kazanamad?k. Beraberlik dahi alamad?k. Gol bile atamad?k yahu. "Bursa derbilerini" "trabzon derbilerini" kazand?k ama ! Bilic ki?ilik olarak Be?ikta??n hocas? olsada kalite olarak de?il maalesef. Gitmeli. Gidecek zaten. Kals?n diyenler hangi akla hizmet kals?n diyebiliyorlar ? Ha evet stad?m?z yoktu de?il mi.

Yorum Yap

D?nya karde?im..bir s?r? neden s?yleyebilirsin..bir k?sm? do?ru tespit olmasa da, mutlaka bir k?sm? da do?ru olacakt?r..bu y?ntem i?i polemi?e g?t?r?r..polemik insan? yanl??? savunmaya g?t?r?r..baz? ?eyleri iyi d???nmeden s?yl?yoruz..bir ?o?unuzdan fazla bildi?im bir ?ey yoktur..ama bir ak?l ve mant?k denen ?ey vard?r ki bu ?ok ?ey bilmeyi gerektirmez..bu haberin ger?ek olup olmad??? bile tart???l?yor..varsayal?m ki ger?ek..Birincisi Dzemali ve Pandev var demiyor..onlar?n YEDEK KUL?BES?NDE bu isimler var diyor..bu iki s?ylemin ?ok farkl? manalar ta??d???n? bilirsin..yani yedek kul?beleri benim yedek kul?bemden daha iyidir..

Bu adam daha kameralar?n kar??s?nda hi? bir bahaneye s???nmadan sorumlulu?u ?stleniyorum dedi mi? dedi..bundan sonra ki s?yleyecekleri ?ikayet ve su?lama de?il bir analizdir..bir tespittir..sorumlulu?u ?st?nden atmak de?ildir..s?rf bu yanl?? anlama olmas?n diye gene kameralar?n kar??s?nda bu s?ylediklerim bir bahane de?il kesinlikle yanl?? anla??lmas?n demi?tir..

Gelelim kadroyu o kurdu s?z?ne..evet..verilen b?t?e imkan?nda o kurdu..zaten biz b?t?n bu handikaplara ra?men de ?ampiyon olabilirdik dedi..ve son ?? haftaya kadar da getirdi..yani ?ampiyon olamad?k ??nk? bizim kadro rakiplere g?re k?t?yd? demedi..
                            Sadece bunlar?n da bir etken olabilece?ini ama bunun da bir bahane olamayaca??n? bu adam? dinleyen herkesin anlamas? laz?m..ama derdimiz ba?ka..f?rsat kolla ve vur abal?ya..

?imdi sezon ba??nda stad?n ne zaman a??laca?? s?ylendi..peki stat a??ld? m?? bunu unutuyoruz..?? kulvarda yar??man?n ve beraberinde stats?z olu?umuzun olumsuz etkisi oldu mu? oldu..yani biraz insaf edin..ba?tan olamayaca??n? nas?l s?yler..elbette olaca??m diye ??kt? ve sonuna kadar geldi..noktay? koyamad?..sen birde yukar?da yazd???m handikaplara, yap?lan hakem oyunlar?n? ekle..bunu ?nemsemeyen arkada?lar? ben ciddiye alm?yorum..bu da bir maksada y?nelik savunmad?r..birilerini kurtarma savunmas?d?r..bu ?ike olay?n? yok sayan arkada?lar?n olaca??na ben inanmak istemiyorum..bunu da samimi bulmuyorum..bu salt bug?n?n tespiti de?il..t?m zamanlar?n tespitidir..ve bu sezon da dibine kadar yap?lm??t?r.Ba?lang?c? da A.Albayrak denen saray soytar?s?n?n saraya ??k??? ile ba?lam??t?r..?ike olay?n? yok saymaya gizlemeye ?al??anlar? asla samimi bulmam..onun derdi bamba?kad?r..

?imdi bu ?ekilde bakarsan belki bak?? a??nda de?i?ecektir..hi? bir ?ey g?r?nd??? gibi de?ildir..k??eli bakanlar daima yan?l?rlar..K?t? kadrolar?m?z FB GS yi yendi evet..ama bazen iyi kadrolar?m?z da yenemedi..bu bir kriter olmamal?..sadece Bili?'e ait bir ya?anm??l?k da de?il..?stelik hedef ?ampiyonluk ise bu konu biraz daha tali kal?r..gene o derbilerin ?ncesinde ve s?ras?nda nas?l hakem oyunlar? oldu?unu da asla unutmamak gerekir..b?t?n bunlara ra?men Bili? yeterli bir hoca da olmayabilir..ama sald?r?y? hak edecek bir hoca da de?ildir..
                            hata yapm?? m?d?r? yapm??t?r..hatas?z hocal?k yapan var m??
                            Baz? arkada?lar ?srarla hakem oyunlar?n? g?zden ka??rmaya ?al???yorlar..??nk? ucu ba?kana dayanacak hatta arkada?? Demir?rene dayanacak..
                            Ba?kanlar?n adam? olmayal?m..tam tersine onlar? ele?tirelim..do?ru i?ler yaps?nlar..yanl?? i?ler yapmas?nlar..
                            taraf olan objektifli?ini yitirir..yanl??? savunmak veya i?in sadece bir y?n?n? g?rmek do?ru sonu? vermez..
                            Te?ekk?r ederim..
                            Kesinlikle kat?l?yorum ?stad

Yorum Yap

Hayal k?r?kl???...

Yorum Yap

Aslı Leyla Erkus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                bi a??dan bakt???nda evet g?zel yaz?. peki ni?in gs ma??nda sosan?n yerine ismail k?yba??n?n girdi?inden bahsetmiyor?

rizede 9 ki?i kalan rakibin ceza sahas?na giremedi?imizden de bahsetmemi?.

kad?k?yde aya??m?za gelen f?rsat? tepip fenerden puan alamad???m?z da yer alm?yor yaz?da.

anadolu tak?mlar?na 1-0 dan 1-1 e geli?imiz 2 yi neden bulamay???m?z? arad?m ama yok.

formsuz oyuncularda tak?nt?l? derecede ?srar edi?i ? ka? paragraf yaz? var o da yok.??nk? bilici saha d??? arg?manlarla savunmak ?ok daha kolay.

''Bili? ve onun gibilerin y?re?indeki Be?ikta?l?l??? g?rememek ya da g?rmemek meselesi '' diye ba?l?yor yaz? bir de madenci ti??rtl? bilic resmi koymu?lar .

bu kafadan kurtulmad???m?z s?rece 4. y?ld?z? da g?r?r?z biz 5 i de 6 y? da. ben de kals?n isterdim ama olmad? i?te napal?m
                                ekleyeyim:
                                1-2 den 3 dk da ma? veri?imiz?
                                korner dire?inde zaman ge?irmesi i?in yapt??? i?aretler?
                                ??kard??? oyuncudan adeta ?z?r dilemesi?

Yalanlanm?? bir haber ama ben do?ru oldu?unu d???nerek payla??yorum. sizin bahsetti?iniz ?eylerin yaz?da eksik kalan yanlar?n? tamamlayacak bir haber ...

http://www.ntvspor.net/haber/haber-t...stirmali-mesaj
                                En son düzenleyen Ayd?n Ayhan; 29-05-2015, 10:44.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X