Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yonetim tarafindan basarisiz ilan edilip ginderilmenin yanisira bir tehlikede sampiyon olursa gsnin yavsama olasiligi. Bu dar kadro ile sampiyon yaparsa gs yuzde yuz salca olur, ha bilic , ergin gibi karektersiz degil ama yonetimdeki bir iki sahsiyet herseyi ben yaptim, ben olmasam besiktas olmaz kafasinda oldugu icin, bilici harcayip basariyi sahiplenme olasiligi da var..

Yorum Yap

Koca kafa hocam?za sulanmas?nda...

Yorum Yap

Kral adams?n!

Yorum Yap

Aslı Mert Kavuzlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Koca kafa hocam?za sulanmas?nda...
          fatih terim'i g?nderecek kadar cesur oldu?unu sanm?yorum.. fatih terim'i g?nderip bilic'i getirecek kadar hi? de?ildir akl?n? al?r fatih terim onun... ge?en y?l terim gs'den ayr?ld???ndan beri sular durulmuyor camiada.. huzursuzluk var.. adam g??l?.. ?u an istese 3 ay i?inde prandelli gider, aysal gider, yeni gelecek y?netim fatih terim gelsin bizi kurtars?n der... ayn?s? ya?and? daha ?nce..

Yorum Yap

Diego Simeone'nin Madrid'e yapt??? gibi , sen de bize ?a? atlatacaks?n ?n?m?zdeki 5 y?l i?inde.. Avrupa bizi ve oynad???m?z futbolu konu?acak.. ?akal T?rk bas?n?na yedirmeyelim hocam?z?.. D?n ak?amki milli tak?m? g?rd?k, rezilleri oynad?.. Bu adam devrim yapacak bu ?lkede.. Sadece sabredece?iz, al?nabilecek ge?ici k?t? sonu?larla hocan?n ipini ?ektirmeyelim. G?veniyoruz SANA komutan B?L?C

Yorum Yap

avrupada ba?ar? hedefi olan her hocan?n ba??m?n ?st?nde yeri var ama ger?ekci olacak tabi ben bunu bili?te g?r?yorum.. helal olsun hocam sanaa

Yorum Yap

Bili?in adaml???na laf yok,ama eksi?inin ?ok oldu?unuda g?rmek laz?m,
                bu sene ?ampiyonluk gelmezse malesef arkas?nda duranlar ?ekilir,

Mustafa Denizlinin ?ampiyon oldu?u zamanki ideal 11 : R??t?-Ali Tando?an-Toraman-Sivok-?z?lmez-Serdar ?zkan-Cisse-Ernst-Yusuf-Delgado-Bobo

Bili?in ?ampiyonluk i?in erken dedi?i kadro ideal 11 Tolga-K?yba??-Pedro-Ersan-Motta-T?re-Atiba-Veli-Sosa-O?uzhan-BA

Yedekleri s?ylemiyorum bile, Bili?in elindeki kadrodan cisse-ernst-(atiba-veli) de?i?ikli?ini tercih edilebilir, sadece taktik ve oyun zekas? i?in-

di?er oyuncularda Bili?in elindeki kadro bence daha i?levsel-

Yani Bili? art?k ?ampiyon olaca??z ba?ka yolu yok diyebilmeli,elimizden geleni yapacaz dememeli,

M.Denizli Futbolcular? Camiay? medyay? ve rakipleri o sene Be?ikta??n ?ampiyon olaca??na inand?rd?,

S?leyman SEBA sezonu verilmi? ligin ad?nda ?ampiyon olacaks?n?z,m?thi? bir motivasyon hedef varken,

hala m?tevazi,hep m?tevazi olmak,?ampiyonluk denilince daha erken demek Be?ikta?a Yak??maz,

Sen futbolcunu toplant?nda inand?rabilirsin ama futbolcu sosyal ?evresine,medya ya bakt??? zaman Hedefsiz Bir Be?ikta? g?r?rse onu fazla motive edemezsin,

Sen ?ampiyonlu?a Camiay? inand?r?r,kamuoyu olu?turursan,rakiplerinede inand?r?rs?n,

Sivas iyi kadro kurdu g??l? tak?m dersen kusura bakmay?n ben Bili?in Be?ikta?? ?ampiyon yapmay? d???nd???ne inanmam,T?rkiyenin ger?ekleri vard?r 3 tak?m ?ampiyon olur,

Be?ikta??n Son ?ampiyonluklar? s?zde de?il ger?ek hedef konuldu?u i?in gelmi?tir, (lucescu 100.y?l-Denizli 26. hafta)

Bu sene ger?ek bir hedefimiz var,Seba Liginde mutlaka ?ampiyon olmam?z laz?mken,Ben kimsede o inanc? g?rm?yorum (ba?ta f.orman)

Adamlar her alanda a??zlar?na dolam??lar 4.y?ld?z? ?nce biz takacaz diyerek,Be?ikta?? rakip olarak g?rm?yorlar bile,

Adaml?k m?tevazi olmak de?il,hakk?n? ve sana inananlar? sonuna kadar savunmakt?r,yeri geldi?inde Dur diyebilmektir.

Dur de! ?ampiyon Be?ikta? Olacak ?nan ve ?nand?r

Yorum Yap

Aslı Gurkan Dundaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Mustafa Denizlinin ?ampiyon oldu?u zamanki ideal 11 : R??t?-Ali Tando?an-Toraman-Sivok-?z?lmez-Serdar ?zkan-Cisse-Ernst-Yusuf-Delgado-Bobo

Bili?in ?ampiyonluk i?in erken dedi?i kadro ideal 11 Tolga-K?yba??-Pedro-Ersan-Motta-T?re-Atiba-Veli-Sosa-O?uzhan-BA

Yedekleri s?ylemiyorum bile, Bili?in elindeki kadrodan cisse-ernst-(atiba-veli) de?i?ikli?ini tercih edilebilir, sadece taktik ve oyun zekas? i?in-

Yani Bili? art?k ?ampiyon olaca??z ba?ka yolu yok diyebilmeli,elimizden geleni yapacaz dememeli,

M.Denizli Futbolcular? Camiay? medyay? ve rakipleri o sene Be?ikta??n ?ampiyon olaca??na inand?rd?,

S?leyman SEBA sezonu verilmi? ligin ad?nda ?ampiyon olacaks?n?z,m?thi? bir motivasyon hedef varken,

hala m?tevazi,hep m?tevazi olmak,?ampiyonluk denilince daha erken demek Be?ikta?a Yak??maz,

Sen futbolcunu toplant?nda inand?rabilirsin ama futbolcu sosyal ?evresine,medya ya bakt??? zaman Hedefsiz Bir Be?ikta? g?r?rse onu fazla motive edemezsin,

Sen ?ampiyonlu?a Camiay? inand?r?r,kamuoyu olu?turursan,rakiplerinede inand?r?rs?n,

Sivas iyi kadro kurdu g??l? tak?m dersen kusura bakmay?n ben Bili?in Be?ikta?? ?ampiyon yapmay? d???nd???ne inanmam,T?rkiyenin ger?ekleri vard?r 3 tak?m ?ampiyon olur,

Be?ikta??n Son ?ampiyonluklar? s?zde de?il ger?ek hedef konuldu?u i?in gelmi?tir, (lucescu 100.y?l-Denizli 26. hafta)

Bu sene ger?ek bir hedefimiz var,Seba Liginde mutlaka ?ampiyon olmam?z laz?mken,Ben kimsede o inanc? g?rm?yorum (ba?ta f.orman)

Adamlar her alanda a??zlar?na dolam??lar 4.y?ld?z? ?nce biz takacaz diyerek,Be?ikta?? rakip olarak g?rm?yorlar bile,

Adaml?k m?tevazi olmak de?il,hakk?n? ve sana inananlar? sonuna kadar savunmakt?r,yeri geldi?inde Dur diyebilmektir.

Kadromuzun ?ampiyonluk i?in yeterli oldu?una bende inan?yorum. G??s?z tak?mlar? iyi teknik direkt?rlerin ?ampiyon yapt???na da ?ahit oldum. Bu konudaki g?r??lerinize kat?l?yorum. Ancak motivasyon k?sm?na ?ok tak?lm?yorum. ?stedi?i gibi konu?up motive edebilir o onun stilidir.Sene sonu ya da vodafone arenadaki ilk senenin sonunda ?ampiyon olamazsak tabiki ba?ar?s?zl?k Bilicindir.

Yorum Yap

Suanki Kadromuz M. denizlinin kadrosundan ortasaha haric daha iyi kabul ama fenerbahce ve galatasarayin kadrosuda ogunkunden kat kat iyi ve birde stadyum yok, onun icin bilic busene sampiyon yapmak zorundadir tezi cok gercekci degil, sampiyon olabiliriz ancak sansimiz mevcut sartlarda cok da yuksek degil.
                    Bilic kadroyu olusturuyor sabredelim. Milne de iki sene sampiyon olmadi, kadro sekillenince basarilar geldi.

Yorum Yap

Aslı Haktan Samurkas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Aslı Gurkan Dundaroglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Kadromuzun ?ampiyonluk i?in yeterli oldu?una bende inan?yorum. G??s?z tak?mlar? iyi teknik direkt?rlerin ?ampiyon yapt???na da ?ahit oldum. Bu konudaki g?r??lerinize kat?l?yorum. Ancak motivasyon k?sm?na ?ok tak?lm?yorum. ?stedi?i gibi konu?up motive edebilir o onun stilidir.Sene sonu ya da vodafone arenadaki ilk senenin sonunda ?ampiyon olamazsak tabiki ba?ar?s?zl?k Bilicindir.
                      Sa? bekimiz yok fark?nda m?s?n?z? Ve iki y?nl? orta saha alternatifimiz. Bilic bunlar? istemi? olmas?na ra?men al?nmad?. Yani sadece kalite olarak de?il bu kez say?sal olarak da eksi?iz.
                      Bu ko?ullarda ba?ar? bilic'in ba?ar?s?zl?k y?netimindir bence. ?u kadroyla bu ligde ?ampiyon olma ?ans?m?z %20 falan.. ?stelik herg?n yeni bi sakatl?k oluyor. 2 senedir antrenman sahas? veya her ne haltsa d?zeltilmedi..

Yorum Yap

M. Denizli ile karsilastirma yapiliyorsa tum dis etkenler ile karsilastirma yapilmali diye dusunuyorum. O sene 2. olan takim kimdi? rakip dedigimiz takimlarin kadrolari nasildi? simdi nasil?

Bilic bu takimda -bu sene dorduncu, besinci bile olsa- en son kellesi istenecek kisidir. Pazartesi macimiz var, ortasahaya koyacak adamlarimiz kim? Bilic p??aklad? da mi sakatlandi oyuncular?

adam sivasin guclu kadro kurduguna inaniyorsa oyle der, kafayi kuma sokup bazilari gibi "elleriyle tasisalar kaleye anca 3 kere gelebilirler" demez.

Yorum Yap

?yi ki do?dun Comandante Bilic! ?yi ki Be?ikta?'tas?n! Do?um g?n?n kutlu olsun.

Yorum Yap

Slaven Bilic - 11.09.1968, Split

Yeni ya??n kutlu olsun Commandante Bilic. Birlikte nice ya?lara, ?ampiyonluklara, kupalara.

Rize ma??nda g?zel bir kutlama yap?lmal? kendisine.

Yorum Yap

Haddime de?il tabi ama teknik direkt?r olarak ?ok eksiklerinin oldu?u a??k. Ama camiam?za rahatl?kla yak??t???n? s?yleyebiliriz. Bu seneye de ge?en seneye oldu?u gibi iyi ba?lad?k. Hen?z hi? bir ?ey ba?aramad?k tak?m olarak. Bu sezon en az?ndan evimizde derbi kaybetmemeliyiz, hatta t?m?n? kazanmal?y?z. Be?ikta?'?n art?k b?y?k ma?lar?n tak?m? oldu?u alg?s? her tarafa oturmal?.

Yorum Yap

Aslı Olgan Saricalik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                M. Denizli ile karsilastirma yapiliyorsa tum dis etkenler ile karsilastirma yapilmali diye dusunuyorum. O sene 2. olan takim kimdi? rakip dedigimiz takimlarin kadrolari nasildi? simdi nasil?

Bilic bu takimda -bu sene dorduncu, besinci bile olsa- en son kellesi istenecek kisidir. Pazartesi macimiz var, ortasahaya koyacak adamlarimiz kim? Bilic p??aklad? da mi sakatlandi oyuncular?

adam sivasin guclu kadro kurduguna inaniyorsa oyle der, kafayi kuma sokup bazilari gibi "elleriyle tasisalar kaleye anca 3 kere gelebilirler" demez.
                                ?ncelikle Be?ikta??n o seneki ?ampiyonu?unu k???msemeyin,o mant?kla gidersek ?ampiyonluk ba?ar? de?il di?erlerinin ba?ar?s?zl??? olur,

bu da son d?nemde s?kca s?ylenen alg? operasyonu s?z?n?n o ?ampiyonluk i?in ba?ar?l? oldu?udur

sivas?n kadrosunu g??l? bulup s?ylemesinde s?k?nt? yok,o deplasman? mentalinde b?y?tme var,rakibi k???msememek ba?kad?r rakipten korkmak ba?kad?r,

sivas tak?m?n? k???msemek hatad?r,kendine rakip g?rmekte hatad?r,

Be?ikta??n sa?bek sorunu yeni bi?ey de?il,lider ki?ilik bu sorunun varl???n? bilmek de?il,sorunu ??zmek i?in gerekli her?eyi yapmakt?r,

Bili?in lider oldu?una inan?yorsak o zaman ismail k?yba??n? tercih olarak do?ru bulmam?z laz?m

yok bulmuyorsak o zaman Bilic Sa?bek ald?ramamam?? ve sorunu ??zememi?,Lider karakterde bir td de?ildir,

Ben Be?ikta??m?n sadece sempatik olmas?n? de?il,ayn? zamanda ?ampiyon olmas?n? da istiyorum,

?ampiyon yapaca??na inanmayarak bu tak?m?n ba??nda durman?n do?ru olmad???na inan?yorum,

Burda tek su?lu Bilic de?il tabiki,

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X