Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Tablonun keyfini ??karal?m

Yorum Yap

Her zamanki gibi ba?l???n pop?laritesi azalm??

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Ali Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Bu tak?m sezon sonu ?ampiyon oldu?unda senin i?in "Hoca de?il" diyen adamlar yerin dibine girecekler hocam. Devamm
        Kim hoca de?il diyenler?
        Ben
        Alin bunu iceri

Yorum Yap

Pazar g?nk? derbiyi al bir daha seni ele?tirirsem ne olay?m

Yorum Yap

Kazand???m?z zaman niye bu kadar a??r ilerliyor bu ba?l?k

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben de diyorum abi
              ooo ?ok varm??, ben ?st?me al?nmam o zaman
              Siz gizli ?zde siniz abi
              Yok yahu, ben Bili?'i seviyorum, ama ?ok hata yap?yor ve ?ok inat??. Be?ikta?'?n b?y?kl??? ile do?ru orant?l? d???nemiyor, ki bu tecr?besizli?inden kaynaklan?yor san?r?m.
              Bence erken geldi, bir ka? sene daha orta s?ralarda bir tak?m? ?al??t?rmal?yd?.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Ali Eren tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bu tak?m sezon sonu ?ampiyon oldu?unda senin i?in "Hoca de?il" diyen adamlar yerin dibine girecekler hocam. Devamm
                Kim hoca de?il diyenler?
                Ben de diyorum abi
                ben de zaman zaman buyuk maclar kazanabilecegini ancak sampiyon takim hocasi olamayacagini dusunuyorum maalesef

Yorum Yap

Olas? derbi ma?lubiyetinde yine ba?lamas?nlar istifa diye, ?uan istifa etse bile ne de?i?ecek oturup d???nmeden konu?uyor baz?lar?.

Yorum Yap

Slaven Bilic bu tak?m?n hocas?d?r.
                    iyisiyle k?t?s?yle deste?i de hakediyor.

sap?na kadar da savundum hocay?. fakat yapt??? yanl??larda ?srar etmesi beni ?z?yor.
                    hocay? ?ok seviyorum umar?m kendisini biraz daha geli?tirir. ders al?yorsa bize daha ?ok ?ey katacakt?r.
                    ancak hatalar?ndan ders almazsa ?n?m?zdeki sezon ilk 10 haftada ayr?l?r kesin.

Yorum Yap

Duran Top itemi nereden al?n?yor acaba?

Yorum Yap

Aaaa nerdesiniz ama beyler? Bu sayfa hi? ilerlememi?. ?imdi, per?embe ak?am? elenirsek ????meyin buraya ama.

Yorum Yap

Aslı Emre Serbest tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Olas? derbi ma?lubiyetinde yine ba?lamas?nlar istifa diye, ?uan istifa etse bile ne de?i?ecek oturup d???nmeden konu?uyor baz?lar?.
                          ?artlar bu hafta ?ok ??k?r lehimize geli?ti. Bu ?ansa en ?ok Bilic'in sonra bizim ihtiyac?m?z vard?.
                          Kaybedilen 5 puan?n ayn?s?n? rakiplerde bu hafta tamamlam?? oldu ve derbi bizim i?in de?il fener i?in hayati duruma geldi.
                          Per?embe Brugge'u ge?tikten sonra, kad?k?yde iyi oynamak ?art?yla kaybedersek bile gs ye ra?men bir nevi cepten yemi? gibi olaca??z.
                          Amaaa Brugge ma??n? ge?elim g?mb?r g?mb?r geliriz, daha h?zl? geliriz. Mustafa Pektemek bile kafas? yar?lmadan, ma? tamamlay?p, gol at?yorsa harbiden geliriz!
                          Kad?k?y'de ?ncelik ise ?erefli bir hakem ile cesur d???necek Bilic'e bakar.

Yorum Yap

Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Duran Top itemi nereden al?n?yor acaba?
                            bayer leverkusen'de +9 Serbest Vuru? itemi var ama bize gelmez

Yorum Yap

fener ma??na beraberlik i?in ??karsan gene kaybedersin. umar?m bug?ne kadar tak?m?n kontroll? futbol oynayamad???n?, ma?? dengede g?t?r?p beraberli?e ba?lamak gibi bir durumu olmad???n? anlam????nd?r. ofansif oynarsan kazanma ?ans?m?z olur. bir tane derbi kazan art?k

Yorum Yap

ha birde sa? bek opare oynat?rsan ma?a 1-0 ?nde ba?lars?n. necipi koyarsan caner ?ov izletirsin bize.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X