Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Ismail.Kaya. tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    7 ma? ?st ?ste kazan?rken iyi hoca ,
    derbi kaybedince vas?fs?z hoca

son zamanlarda ?ok g?rd?m bu yaz?y?
    ac? ama ger?ek bu d?nyan?n her yerinde ?yledir.. barcelona s?n 30da 30 yap.. Real e yenil ... ayn? yorumlar gelir.. derbi kitleler ?zerinde b?y?k ?nem arz ediyor
    ele?tirilmesine hi? kar?? ??kamam.
    bende derbide ele?tirdim fakat "vas?fs?z , TD bile de?il , gitsin dizilerde oyuncu olsun gibi yorumlar ?ok ac?mas?zca.
    hele ki Be?ikta? taraftar? , kendi hocas?na b?yle diyorsa ?z?l?r?m ben.

Ele?tirinin s?n?r? olmal?
    aynen.. gitsin vs yorumlar yanl?st?r.. sadece neden kazanam?yoruz yada niye oyuncular?m?z dikkatsiz vs ele?tiriler ?slubunca sorulmal?d?r..

Yorum Yap

Aslı Pasa Demirtas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      derbi buyuk ?nem arz eder ??nk? ?ekil a renkli yosmalar bu kadar kotu oynarken 2 derbi galibiyeti ile potada kald? normalde iki derbiyi kaybetseydi fb 39 bjk 38 gs 29 puan olacakt? bu yuzden derbi kazanmadan ?amp?yonluk ?ok ama ?ok zor derbi kaybetmeseydi bizden 9 aziz bah?e den 10 fark yiyicekti i?te bu yuzden ne yap?p edip ?amp?yon olmak i?in derbileri alacaks?n bu kadar basit.
      aynen. sneijder denen ?aps?z en ?ok ele?tirildigi zaman fb ye 2 gol ?akt? adam resmen sezonu kurtard?.. derbilere rakipleri alasag? etmenin tek yoludur, rakipin puan kayb? beklemek kadar riskli bir yar?? olamaz zaten.. adamlar ka? hafta takip etti ama 7 de 7 yapt?k.. bi yense idik cinconu 6 puan geriye tokatlan?rd? art?k hedefi 2cilik vs olurdu

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Tufan Tokadc? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        El insaf ya,baz? ele?tirilere kesinlikle kabul?m ancak baz?lar? masturbasyondan ?teye cidden gitmiyor.
        Toplamda 29 ma? oynad?k,ligin ilk yar?s? tamamland???nda 30 ma? oynam?? olucaz,?stelik bunun 10 tanesi Avrupa ma??.
        ?stelik kadro derinli?imiz yok denecek kadar az,sa? bekimiz yok,?n liberomuz ve sol bekimiz alternatifsiz.
        Ve bu 10 Avrupa ma??n?n 6's? ?st d?zey Avrupa ma?? Feyenoord-Arsenal-Tottenham.
        Feyenoord'u i?erde d??arda peri?an ettik,Arsenal'e 3 atmam?z gereken ma?ta 0-0'a raz? olduk.
        Deplasmanda nerdeyse pozisyon vermedi?imiz ma?ta 1-0 yenilerek Avrupa Ligi'ne kald?k.
        Tottenham gibi g??l? bir rakip kar??s?nda deplasmanda ba?a ba? oynad?k diyemiyorum,bildi?in ezdik.
        6 Tane % de 100 gol pozisyonundan yararlanamad?k ve ma? berabere bitti,futbol dersi verdik.
        Ayn? Tottenham'u i?erde,o kadar eksi?e ra?men 1-0 devirdik.
        ?ddia ediyorum Trabzon'u 3-0 yendi?imiz ma?? Olimpiyat'ta oynam?? olsak o ma?? da kazanamay?z.
        Yine iddia ediyorum,Galatasaray ma??n? Konya'da oynasak her t?rl? kazan?rd?k.
        Derbi kazanamamak benim de can?ma tak etti,ancak o stad a??l?nca bunlar? kan?rta kan?rta sevice?imize eminim !
        Yeni stad a??l?nca en az?ndan i?erdeki derbileri kazanaca??z,bekleyelim g?relim.
        Bu tak?m, '' Olimpiyat olan tak?mlar?n ?ampiyonluk ?ans? yoktur '' tezini ald? elinin tersiyle ??pe att?.
        Bu tak?m o stadda oynad??? halde Avrupa'da grubunu lider bitirdi.
        Az?c?k hakkaniyetiniz varsa,bu adam?n ve bu ?ocuklar?n arkas?nda durursunuz.
        Ba?ar? hocamla gelecek !
        Vira Bismillah.
        Helal Tufan. Sonuna kadar kat?l?yorum. Olimpiyat ta biz oynayam?yoz da onlar nas?l oynuyor falan diyorlar ona da ifrit oluyorum. Sanki sahada ?ok top oynan?yormu? gibi. Gol? atan kazan?yor gibi bir durum var o stadyumda bizim de Tottenham galibiyetimiz b?yle oldu a??k?as?. Gol? atamasak son dakikalar yiyip kaybedebilirdik de. Fb ve gs ma?lar?nda bizim pozisyonlar?m?z gol olsayd? ma?lar bizim de olabilirdi. Herhangi bir oyun oynand??? yok o stadyumda.
        Baz? arkada?lar iyi oynad???m?z ma?larda ?ok atak futbol oynad???m?z?,rakibi kar?? kaleye hapsetti?imizi,oyunu tek kaleye falan ?evirdi?imizi zannediyorlar,yada sadece b?yle oynanan futbolun iyi futbol oldu?unu.O Trabzon ma??nda topla oynama oran? %60-%40 trabzon lehineydi.Bizim oynad???m?z futbolu ?zetleyen bir istatistik mesela.Biz top ?evirerek oynam?yoruz,topu aya??m?zda tutarak oynam?yoruz.Bilakis topu rakibe veriyoruz ve ?ok preslerle topu kapmaya ?al???yoruz.Bunu ger?ekle?tirdi?imizde de topu ?ok h?zl? kar?? kaleye g?t?r?yoruz.Top bizde oldu?unda bile ?yle defansta ?ok fazla top ?evirmiyoruz,direkt kar?? kaleye gitmek i?in u?ra??yoruz.?yi oynad???m?z trabzon ma??nda da,Arsenal,Feyenord,Tottenham...ma?lar?nda da hep bu anlay?? ile oynad?k.?u pres ve ?nde basma i?ini iyi yapt???m?z ma?larda hep etkili olduk taki gs ma??na kadar.Gs ma??na da ayn? anlay??la ba?lad?k,ve ilk 15 dakika ?ok preslerle rakipten topu kapmay? ba?ard?k.Ama kar?? kaleye gitmekte sorun ya?ad?k ??nk? saha zemini buna engel oldu(Hakeminde etkisi vard? bunda,kazand???m?z bir ?ok ata?? faul olmamas?na ra?men durdurdu)Tufan'?n dedi?i gibi bu ma? konyan?n zemininde olsayd? gol atar?z atmay?z bilemiyorum ama gs ma??n?n ilk yar?s?nda bir ?ok net pozisyona girerdik.Bizim iyi yapt???m?z,iyi futbol oynad???m?z anlay???m?z b?yle.Rakibi bask? alt?na ald???m?zda rakip kapand??? i?in bo? alanlar bulam?yoruz ve dolay?s?yla pozisyona dahi giremiyoruz.Fener ve gs ile oynad???m?z ma?lar?n 2. yar?s?nda b?yleydi mesela.?ok h?cum,?ok atak oynay?nca bu tak?m verimli olam?yor.Bu tak?m?n sistemine uymuyor.Oynad???m?z sistemli ilgili en b?y?k s?k?nt?m?zda ?ne ge?ti?imizde geriye yaslanma hastal???m?z.Buna ??z?m bulmam?z gerekiyor.Onun i?in de tak?mda daha tecr?beli oyunculara ihtiya? var...

Yorum Yap

El insaf ya,baz? ele?tirilere kesinlikle kabul?m ancak baz?lar? masturbasyondan ?teye cidden gitmiyor.
          Toplamda 29 ma? oynad?k,ligin ilk yar?s? tamamland???nda 30 ma? oynam?? olucaz,?stelik bunun 10 tanesi Avrupa ma??.
          ?stelik kadro derinli?imiz yok denecek kadar az,sa? bekimiz yok,?n liberomuz ve sol bekimiz alternatifsiz.
          Feyenoord'u i?erde d??arda peri?an ettik,Arsenal'e 3 atmam?z gereken ma?ta 0-0'a raz? olduk.
          Deplasmanda nerdeyse pozisyon vermedi?imiz ma?ta 1-0 yenilerek Avrupa Ligi'ne kald?k.
          Tottenham gibi g??l? bir rakip kar??s?nda deplasmanda ba?a ba? oynad?k diyemiyorum,bildi?in ezdik.
          6 Tane % de 100 gol pozisyonundan yararlanamad?k ve ma? berabere bitti,futbol dersi verdik.
          ?ddia ediyorum Trabzon'u 3-0 yendi?imiz ma?? Olimpiyat'ta oynam?? olsak o ma?? da kazanamay?z.
          Derbi kazanamamak benim de can?ma tak etti,ancak o stad a??l?nca bunlar? kan?rta kan?rta sevice?imize eminim !
          Yeni stad a??l?nca en az?ndan i?erdeki derbileri kazanaca??z,bekleyelim g?relim.
          Bu tak?m, '' Olimpiyat olan tak?mlar?n ?ampiyonluk ?ans? yoktur '' tezini ald? elinin tersiyle ??pe att?.
          Ba?ar? hocamla gelecek !
          Vira Bismillah.
          Lan can?n? yerim, a?z?na diline sa?l?k.
          Ne ge?iyorsa y?re?imden, pat?r pat?r ak?tm??s?n.

S?ylenecek s?z yok, ne diyorsan alt?na imza at?yorum.

Hep s?yledi?im gibi; Cenazen bu kul?pten kalkmal? hoca, ?lene kadar kalmal?s?n.
          Olur da senden ?ok ya?arsam, ben s?rtlayaca??m tabutunu.
          Bu tak?m seninle karakter kazand? seninle, bunu g?remeyecek kadar k?r olmayaca??m!
          Y?llardan beri ne yapt??? belli olmayan Be?ikta?'? sistem tak?m? haline getirdin.
          Devam hocam, hatalar yap?l?yor bende g?r?yorum ama ??rene ??rene devam ediyorsun, edeceksin!

Yorum Yap

sezon ba??nda oynad???m?z 2 arsenal - 2 feyenord ma??nda bu tak?ma hayran kalm??t?k.
            sahaya hangi dizili? ve sistemle ??kt?ysak o ?ekilde yola devam etmeliydi.
            demba ba tek kal?yor yan?na yard?mc? forvet koymak gerek.
            pektemek varken ilerde bas?p defans? ??kartm?yordu.
            cenk a??r oldu?u i?in demba ba - cenk ba?lamas? yanl?? olur.
            arkal? ?nl?, sa?a sola yay?larak 2 forvet stoperlerin ??k???n? kesmeli.
            gs ??k??lar?na izin verdik, orta sahaya kadar a??ld?lar.
            bilic hatas?n? d?zeltmeli, do?ru sisteme d?nmeli.

Yorum Yap

Hocamizin yaninda olmaliyiz.. buyuk takimlara karsi oynatabildigi futbolu avrupa'da gorduk.. derbilerde toto super ligi dinamikleri devreye giriyor.. bu dinamikleri anadolu takimlarina karsi buyuk olcude cozdu.. derbilerde de cozmemesi icin bir neden yok.. dis etkenlerin asiri etkisini azaltacak olgunlukta degil henuz.. o da olacaktir.. derbilerde takimin ozguvenini daha cok yukseltmesi lazim.. bence en onemli eksigimiz bu.. futbolcularin derbilerde eli ayagina dolasiyor.. zaten hakem faktoru hep aleyhimize.. ama asilacaktir elbet. Ikinci devrede iki derbiden 4 puan almamiz lazim en azindan sampiyonluk icin.

Yorum Yap

Derbi kazanma hi? umurumda de?il ama o kadar heyecanlan?yor ki hem Fenerbah?e hem Galatasaray ma?lar?nda hamleleri bile sa?mala??yor,

Yoksa derbi de 3 puan Akhisar ma?? da.

Yorum Yap

bence hoca derbiler dahil ma? ?ncesinde taktik ve stratejileri ?ok iyi belirliyor fakat olimpiyat'da istedi?i oyunu ??kartam?yor tak?m(bkz. totenham d?? saha ma??-i? saha ma??) hocada ma? s?ras?nda stres yap?yor biraz, d?zg?n bir zemin'de oynasak bence her t?rl? kazan?rd?k ge?mi? derbileri. ?ahsen liverpool ma?lar? konusunda bizim i?in deplasman ma?? belirleyici olacak, ingiltere'de ma?a daha rahat ??kaca??m?z? d???n?yorum. son olarak ligin ikinci yar?s?nda deplasmandaki derbilerimizi rahat bir ?ekilde kazanaca??m?za ??phem yok, biz asl?nda derbiler i?in zor olan k?sm? atlatt?k kendi ad?m?za ?imdi onlar d???ns?n.

Yorum Yap

Ben bu tak?m?n derbi s?k?nt?s?n?da a?aca??n? d???n?yorum..

Yorum Yap

Aslı Bilal Ta??? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Ba?ar? hocamla gelecek !
                      Vira Bismillah.
                      Lan can?n? yerim, a?z?na diline sa?l?k.
                      Ne ge?iyorsa y?re?imden, pat?r pat?r ak?tm??s?n.

S?ylenecek s?z yok, ne diyorsan alt?na imza at?yorum.

Hep s?yledi?im gibi; Cenazen bu kul?pten kalkmal? hoca, ?lene kadar kalmal?s?n.
                      Olur da senden ?ok ya?arsam, ben s?rtlayaca??m tabutunu.
                      Bu tak?m seninle karakter kazand? seninle, bunu g?remeyecek kadar k?r olmayaca??m!
                      Y?llardan beri ne yapt??? belli olmayan Be?ikta?'? sistem tak?m? haline getirdin.
                      Devam hocam, hatalar yap?l?yor bende g?r?yorum ama ??rene ??rene devam ediyorsun, edeceksin!
                      Ellerinize sa?l?k. Can?n?z? yerim

Yorum Yap

Comandante dedik sana hocam ?tesi yok. Acaba diyorum Bilic bizi iyi tan?m?yor olabilir mi?
                        Sonu?ta ?n?n?'n?n havas?n? koklayamad?, d?nyan?n en iyi taraftar? ile hen?z kar??la?amad?(stads?zl?k, ebilet) gelmi? ge?mi? en b?y?k ekonomik krizde hocam?z oldu(avrupa'ya bile gidemedik) Bu adam gazeteleri a?t???nda gs fb yi bask?n g?r?yor, kamuoyu onlar?n elinde, lobi onlar?n elinde( 2 b?y?k yaratma alg?s?)
                        Acaba diyorum Comandante ordusunu iyi tan?m?yor olabilir mi? ?eref Bey'i Baba Hakk?'y?, nama?lup sampiyon olan tak?m?, kendili?inden ??kan desibel rekorlar?n?, haks?zl??a kar?? m?cadele de ?lke vicdan? olabilmeyi ve Be?ikta?'?n bu ?lkenin en b?y?k tak?m? oldu?unu acaba Bilic biliyor mu? Belki de Bilic in biraz tarih bilgisine ihtiyac? vard?r. Bence biraz Be?ikta? tarihini oku hocam. Seneye stad da bizimle de tan???rs?n i?te o zaman asla kendi sahanda Gs ve Fb ile oynarken Madrid deplasman? takti?iyle sahaya ??kmazs?n. Nacizane ?nerim hocam

Yorum Yap

Bilic ?stifa ?

?yle uzun uzun c?mleler kurmayaca??m.

Asl?nda hepimizin bildi?i bir ger?e?i, say?sal de?erlerle bir kez daha g?n y?z?ne ??karal?m istiyorum.

Ba?l?yoruz...

?lk devre sonunda olu?an lig s?ralamas?;

Sadece deplasman ma?lar? dikkate al?nd???nda olu?an s?ralama;(ma? say?lar?na dikkat!)

Peki biz deplasmanda bu kadr puan toplarken kimleri yenmi?iz?

Yendi?imiz 7 tak?m?n 4? ilk 10 i?erisinde, mersin ve ba?ak?ehirin i? sahadaki tek yenilgileri bize kar??. Kaybetti?imiz tek ma?? ise nas?l kaybetti?imiz ortada.
                          Yine de unutanlar i?in tek resimlik bir hat?rlatma;

Gelelim zurnan?n z?rt dedi?i yere, i? saha performans?m?z;

E peki biz i? sahada kimlerle, hangi statta kar??la?m???z?

?imdi t?m bunlara bak?p; hala Bilic ba?aras?z, 2 senedir burda bi numaras?n? g?remedik ya da ?ampiyon yapamazsa sezon sonu g?nderilsin gibi c?mlelerle (olas?) ba?ar?s?zl???n faturas?n? Bilic'e ??kar?yorsan/??karabiliyorsan, ?imdi hep birlikte ba??ral?m Bilic ?stifa! Bug?n ba??ral?m ki ?atlak sesler birikip ileride daha b?y?k bir y?k?ma yol a?mas?n.

Ya da ele?tiriyi bir kenara b?rak?p, hatalar?yla g?nahlar?yla bizimle birlikte b?y?yen hocaya sahip ??kal?m ve daha g?r bir sesle ba??ral?m COMANDANTE B?L?C!

Y?netime Not: Hocan?n, oyuncular?n hatta kendi eme?inize yaz?k etmeyin ve tak?m? ?u olimpiyat kabusundan kurtar?n.

Dipnot: Yakla??k 5 y?ld?r ?yeyim ama ana foruma a?t???m ilk konu, s?r?? lisan ettiysem affola

Yorum Yap

?ok g?zel bir analiz yapm??s?n karde?im eline y?re?ine sa?l?k.
                            Asl?nda hepimizin bildi?i fakat bazen unutabildi?i ger?ekler bunlar.
                            Bili? kesinlikle ba?ar?s?z bir hoca de?il ve tak?m?m?za da ?ok yak??t???n? d???n?yorum. Bana kalsa hemen yapar?m en az 5 y?ll?k mukavele.

Senin de dedi?in gibi, daha bir g?r sesle ba??ral?m COMANDANTE B?L?C diye!

Yorum Yap

zul?mpiyat resmen belamiz olmus..

Yorum Yap

300-500 bilet fazla satacagim diye derbileri olimpiyatta oynama sacmaligina haybeden 6 puan vermisiz..2 derbi macinda 2 beraberlik bile alsaydik 3 puan farkla lider bitirmistik ilk devreyi.. bilic mac kazanamayan ya da buyuk maclari oynayamayan bir hoca degil bence.. avrupa'daki zor maclarin ve ligdeki stresli deplasmanlarin ustesinde gayet guzel geldi.. ama olimpiyatta bu takim mac kazanamiyor iste.. cunku oyun ister istemez dan duna donuyor ve biz o isten hep zararli cikiyoruz.. bu sene sampiyonluk giderse gayet acik ki olmayan ic sahamizdaki performansimiz yuzunden gidecek.. olimpiyat sacmaligindan ne kadar cabuk kurtulursak sansimiz o kadar artar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X