Sonuçlar: Slaven Bilic ile devam etmeli miyiz?

Katılımcı sayısı
3104. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

1.512 48.71%
  • Hayır

1.104 35.57%
  • Kararsızım

488 15.72%

Konu: Slaven Bilic

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Alıntı Bahadır Coşkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyunca Beşiktaş'ı batırıp yerle bir edip gitmiş sanıyor insan, ilginç.
    Derbi kazanamama, loser'lık ayrı da adama saygı bitmiş resmen, ne ara böyle oldu?
    Gayet sempati besliyorum kendisine bence gayet sempatik bir isimdi, uyumu fena değildi taraftarla.
    Aynen öyle. İyisi kötüsü adam hizmet etti kulübe.Çok başarılı olamadı evet ama Şenol Güneş ile ilk şampiyonluğun temeli Bilic tarafından atılmıştı.Kulüpteyken ve ayrılırken en ufak bir saygısızlığı olmamış,aksine mütevazi hareketleri ve canayakınlığı ile kulüp ile bütünleşmiş biriydi.Ben tekrar gelmesini falan istemiyorum,hocalığına da hayran değilim ama kulübe hizmet etmiş insanların arkasından böyle laflar etmek Beşiktaş taraftarına yakışmıyor.Bu söylediklerimin aynısı Samet Aybaba için de geçerlidir

Alıntı Cihan Yaman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Bahadır Coşkun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumları okuyunca Beşiktaş'ı batırıp yerle bir edip gitmiş sanıyor insan, ilginç.
    Derbi kazanamama, loser'lık ayrı da adama saygı bitmiş resmen, ne ara böyle oldu?
    Gayet sempati besliyorum kendisine bence gayet sempatik bir isimdi, uyumu fena değildi taraftarla.
    Aynen öyle. İyisi kötüsü adam hizmet etti kulübe.Çok başarılı olamadı evet ama Şenol Güneş ile ilk şampiyonluğun temeli Bilic tarafından atılmıştı.Kulüpteyken ve ayrılırken en ufak bir saygısızlığı olmamış,aksine mütevazi hareketleri ve canayakınlığı ile kulüp ile bütünleşmiş biriydi.Ben tekrar gelmesini falan istemiyorum,hocalığına da hayran değilim ama kulübe hizmet etmiş insanların arkasından böyle laflar etmek Beşiktaş taraftarına yakışmıyor.Bu söylediklerimin aynısı Samet Aybaba için de geçerlidir
    Beşiktaş ile şampiyonluk yarışında iken Beşiktaş yerine Westham ile ilgilenmesi olabilir mi sevilmeme nedeni ?
    Şampiyon olur olamaz ama transfer görüşmesini sezon bitince yapabilir.
    Hiç kimse Beşiktaşı araç olarak kullanamaz.

Adam şampiyonluğu sattı gitti, o sene belki de en kolay şampiyon olacağımız yıldı. Fb leş gibiydi, Gs gol bulamıyordu dağılmak üzereydi. Biz şampiyonluk geliyor derken her gün West Ham'a gidiyor Tolgay ve Töre' de yanında götürüyor haberlerini okumaya başladık Ocak-Şubat 2015 den Mayıs'ına kadar. Sonra da hepsi gerçekleşti bir bir.

Ben bu adama saygı duyacağım ha? Hem loser hem arkadan iş çeviren kendi kariyer planını mevcut çalıştığı kulübün üstünde tutmuş asla bizim değerlerimizle bağdaşmayan bi adamdı. İlk başlarda ben de çok sevmiştim hayata bakışı, karizmatik duruşu, Hırvatistan'da yaptıkları vs. ama geldiği gibi gitmedi.

Elbette futbolumuzda onun da emeği vardır tıpkı en çok gol yediğimiz sezon olmasına rağmen hücum futboluna geri döndüğümüz kaos da olsa hücum ettiğimiz Samet Aybaba'nın da emeğinin olduğu gibi.

Neyse bizden uzak Allah'a yakın.

Her iş de vardır bir hayır derler ya çok doğru bir laf belki Bilic ile şampiyon olsak belkide Şenol Güneş ile bir araya gelemiyecektik.

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam şampiyonluğu sattı gitti, o sene belki de en kolay şampiyon olacağımız yıldı. Fb leş gibiydi, Gs gol bulamıyordu dağılmak üzereydi. Biz şampiyonluk geliyor derken her gün West Ham'a gidiyor Tolgay ve Töre' de yanında götürüyor haberlerini okumaya başladık Ocak-Şubat 2015 den Mayıs'ına kadar. Sonra da hepsi gerçekleşti bir bir.

Ben bu adama saygı duyacağım ha? Hem loser hem arkadan iş çeviren kendi kariyer planını mevcut çalıştığı kulübün üstünde tutmuş asla bizim değerlerimizle bağdaşmayan bi adamdı. İlk başlarda ben de çok sevmiştim hayata bakışı, karizmatik duruşu, Hırvatistan'da yaptıkları vs. ama geldiği gibi gitmedi.

Elbette futbolumuzda onun da emeği vardır tıpkı en çok gol yediğimiz sezon olmasına rağmen hücum futboluna geri döndüğümüz kaos da olsa hücum ettiğimiz Samet Aybaba'nın da emeğinin olduğu gibi.

Kötü niyetli bile olsa para almadıktan sonra neden satsın şampiyonluğu?Kariyerine şampiyonluk kupası katacakken neden istemesin?Bilicin hataları olmuşmudur tabiki olmuştur ama bariz şekilde kapasitemiz yetmedi o şampiyonluğa.Hem oyuncuların gücü yetmedi(mental olarak bitmişlerdi) hemde hakem ve saha dışı faktörler vardı.G.Töre hariç Sosa ve Demba Ba da dahil iyi oynayan futbolcumuz yoktu sahada son 2-3 ayda.Bilic sattıysa eğer bu oyuncular da sattı o zaman şampiyonluğu.Oynattığı futbolu beğenmeyebilirsin ki elindeki kadroya göre çok iyi oynadığımız maçları da vardı ama derbilerde defans oynattığı doğrudur.O özelliğini bende beğenmiyordum.Genel olarak ta hataları da vardır ama arkasından bu kadar kötü sözleri hakedecek bir adam değil Bilic.Gittikten sonra bile defalarca Beşiktaş hakkında olumlu şeyler söylemiştir.

Westhamla görüşme olayı çok hoş değil evet ama sonuçta bu takımını bıraktı anlamına gelmiyor. Yabancıları geçtim herhangi bir yerli hocaya bile premier ligden teklif geldiğinde o hoca değerlendirir o teklifi

nereye giderse gitsin biz hocamızın kıymetini bilelim

Adama ilk senesinde forvet diye Almeida'yı orta saha diye Veli Kavlak, kanat diye Olcay Şahan'ı verdik,2 sezonda da Olimpiyat,Konya,Ankara falan gezdik durduk ona rağmen fena işler yapmadı.İyi veya kötü Beşiktaş'a hizmet etmiş ve bence bir yanlışı da olmamış bu yüzden kötü anmam.Hee şanssızlığı,hem çapı hem de bazı oyuncularda ısrarı nedeniyle iki sezon üstüste 3'ncü olduk o ayrı ama olsun.Yine de giderken uğurladığımız nadir adamlardandır.Fener'e veya Gs'ye gelmesi beni üzer.Trabzon,Başak,Konya,Bursa gibi ikinci sınıf Anadolu takımlarına gelsin.Sorun yok.

Alıntı Özgür Çalış Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her iş de vardır bir hayır derler ya çok doğru bir laf belki Bilic ile şampiyon olsak belkide Şenol Güneş ile bir araya gelemiyecektik.
    Ve muhtemelen şenol güneş galatasaraya gidecekti

Alıntı Halil Umut Eyaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Kesinlikle..

Iyi insan, belki de iyi bir Besiktasliydi ama iyi bir hoca degildi, baslarda insanligindan dolayi yanildik.
    2 sene oncesinden bir video...

Samet Aybaba daha fazla saygıyı hakediyor bence.

Cenk yerine Pektemek, Ozi yerine Veli tercihleri ile hatırlarım kendisini. Belki bir sene daha kalsaydı Oğuzhan takımdan ayrılacaktı,şu an gerçi yine balık hafızalılarca yerin dibine gömülüyor ama 2015-2016 şampiyonluğunun en büyük mimarlarından oldu çocuk.

Pektemek hastası gitsin fenere orada da Valbuena yerine alperi oynatır kazanan biz oluruz

Fener'e giderken umarım çok sevdiği Mustafa Pektemek'i de alır kadrosuna, kaybedenler kulübü çok yakışırlar birbirlerine.