Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

fenere gelirse ?ok ?z?l?r?m

Yorum Yap

Senin yerin fenerbahce. 2 looser cok yakisirsiniz birbirinize

Yorum Yap

Fenere gel reis derbi kazanamas?nlar

Yorum Yap

come to fener kral

Yorum Yap

Aslı Ferhat Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            fenere gelirse ?ok ?z?l?r?m
            Neyine ?z?l?yorsun , Bilic fenere giderse otomatikmen devreden ??karlar.Ger?i bu sene ??kt?lar da ?n?m?zdeki sene i?in konu?uyorum.

Yorum Yap

Adamlar derbi d???nda ma? kazanam?yor. E malum bilic de b?rak?n derbi kazanmay? gol bile atam?yor. Fb-bilic e?le?mesi harika sonu?lar do?urabilir

Yorum Yap

T?re yi ayartt???ndan beri tav?m buna. Gelsin fbye tam karakteriyle uyu?ur.

Yorum Yap

Beter ol korkak

Yorum Yap

Ayar oluyorum

Yorum Yap

?yi ho? g?zel adam gitar? k?pesi sempatik adam. Ama loser o?lu loser.

Potansiyel Akhisar bursa

Yorum Yap

yallah tazyik vitrin y?ld?z? komisyoncu ?dlek hadi can?m git bere mere tak gitarla solo yap sen gibiler i??siz kalmaz anca poz

Yorum Yap

?n?allah fenere gelir. Bu ?alar aziz s?yler.

Yorum Yap

?ki Looser bi araya gelmelisiniz tek numaralar? derbi kazanmakd? onuda kaybederler

Yorum Yap

Yorumlar? okuyunca Be?ikta?'? bat?r?p yerle bir edip gitmi? san?yor insan, ilgin?.
                              Derbi kazanamama, loser'l?k ayr? da adama sayg? bitmi? resmen, ne ara b?yle oldu?
                              Gayet sempati besliyorum kendisine bence gayet sempatik bir isimdi, uyumu fena de?ildi taraftarla.

Yorum Yap

Aslı Bahad?r Co?kun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yorumlar? okuyunca Be?ikta?'? bat?r?p yerle bir edip gitmi? san?yor insan, ilgin?.
                                Derbi kazanamama, loser'l?k ayr? da adama sayg? bitmi? resmen, ne ara b?yle oldu?
                                Gayet sempati besliyorum kendisine bence gayet sempatik bir isimdi, uyumu fena de?ildi taraftarla.
                                2 sene ?st ?ste ?i?ek gibi tak?m? 3.yapt??? i?in olabilir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X