Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yaz?klar olsun. Bu aksam istifa et git art?k. Pektemegi de al git evlat edinirsin. Necipe de bahceni sulatirsin.
    Olcaydan bir yol olmaz (yani daha fazla gelistiremez kendini olcay budur bu kadar olur) bunu bildigin halde kerimi (gelismeye gayet musait) hic oynatmadin neredeyse.
    Pektemekden bi halt olmaz Cenki hic oynatmadin
    Tolgay ikinci yaridan itibaren en saglam oyuncun 4 5 mac ust uste adami oyundan cikardin ya gol yedik ya topu tutamadik. Bunu bile goremedin.
    Atinc varken stoperde necip bile oynadi. Ne kazandik peki ? Atinc kendini gelistirememis oldu. Necip bildigimiz necip. Ne koy olur ne kasaba.
    Her derbiye korkak ciktin golu yedin sonra golu cikaramadin.
    Bu sene hicbir derbiyi kazanamadin(hakem etkisi de var tabiki)
    Hicbir derbide gol atamadin. Besiktas tarihine mucize bir sezon olarak gececekken kara bir leke olarak gecti 2014 2015 sezonu. Stadsiz sampiyon olacakken derbilerde hic gol atamadigimiz bir sezon oldu.
    Bir cirpida aklima gelenler sadece bunlar

Yorum Yap

G?le G?le Bilic.

Yorum Yap

Futbolcularimizin bir kismi yeteneksiz olabilir.. ne kazmalarla ne kupalar kazandi hoca gibi hocalar.. tigana yahu tigana.. baki mercimek'le gokhan gulec'le mehmet sedefle dunku cocuk bobo'yla iki tr. kupasi aldi derbi kazandi hic degilse.. bu ne yapti ya? elindeki en yeteneksiz adam necip ile pektemek.. tek yapmasi gereken bunlardan mumkun oldugunca uzak durmakti.. bu ne yapti? tam tersini.. hocanin israrla oynattigi oyuncunun yeteneginden sikayet etmeye hakkimiz yok.. elinde hic mi yetenekli oyuncu yoktiu? adam gibi hazirlasaydi kerim ile oguzhan'i adam gibi kullansaydi cenk tosun'u.. elindeki yeteneklileri bitir, curut.. yeteneksizlere saril.. sonra da 'e futbolcular yeteneksiz` olsun.. hayir efendim.. bilic beceriksiz.

Yorum Yap

yani bi?ey yazmay?m dedim ama, ma?? izlemediniz mi arkada?lar? tolgay ??kmadan son 10dk oyundan d??t? bile, yerine kimi alsayd?? Pedro Franco'yu mu? Olcay'? m??
          sneijder bi kere g?rd? topu ?n?nde golu att?, Demba Ba'y? izlemediniz mi?
          T?rkiye ligi b?yle i?te, bir kaleci, bir sneijder, 2-3te hakem 10 sene ?st ?ste ?ampiyon olursun.
          Bizde burada kime sallayaca??m?z? ?a??r?r?z, hakem, y?netim, hoca, top?u....

Yorum Yap

Allahim ne olur takimin basina senol gunes gelsin

Yorum Yap

Aslı Onur Memi?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              kendisinden nefret ederim ama 2 haftadir Fatih Terim'in gelmesini istiyorum.
              Valla yalan yok bende burdan arkada?lara bir haftad?r s?yl?orum bunu.

Ben ba?ar? istiyorum art?k gerisi umrumda de?il.
              Ben ba?l?k a?t?m. U?urdular.

Gelsin Terim.

S?ver, d?ver. Sahaya girer. Kazanmak i?in her ?eyi yapar.

Efendi oluyoruz da ne oluyor?
              B?yle giderse Be?ikta?l?l?k hakikaten babadan o?ula miras olacak.
              Ge?mi?imizle ?v?n?r dururuz art?k.

Yorum Yap

Soyleyecek soz kalmadi sanirim.

Yorum Yap

Slaven Bilic, Lokomotiv Moskova ve Be?ikta? y?netimindeyken toplam 14 derbi ma??na ??kt?. Sadece 1 galibiyet alabildi.

Yorum Yap

Seni cok sevdim Efsane olabilirdin. Olamadin. Olmadi.

Biz kahir cekmeye aliskiniz...

Yorum Yap

Aslı Anil Taner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      yani bi?ey yazmay?m dedim ama, ma?? izlemediniz mi arkada?lar? tolgay ??kmadan son 10dk oyundan d??t? bile, yerine kimi alsayd?? Pedro Franco'yu mu? Olcay'? m??
                      T?rkiye ligi b?yle i?te, bir kaleci, bir sneijder, 2-3te hakem 10 sene ?st ?ste ?ampiyon olursun.
                      Bu macta Bilic iyi performans mi g?sterdi ozetle?

Yorum Yap

kafay? yiyece?im...g?z g?re 3 haftad?r ayn? hatay? yap?yorsun ya..nedenn nedennnn

Yorum Yap

Aslı Anil Taner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Abi bence Demba Ba'ya edilecek laf yok. Tek ba??na savunmay? inan?lmaz rahats?z etti 1 topu direkten d?nd?, yar?m yamalakta olsa 2 tane ?utu var. Sa??nda, solunda ve arkas?nda olacak 3 tane iyi adamla leblebi gibi gol atar ama bu sene adam? 1 kere Cenk le yan yana izleyemedik hoca sa?olsun

Yorum Yap

Marcelo Bielsa
                            Kazand??? kupas? yok, ama taktik farkl?l??? g?r?l?nce (lakab? deli - el loco) Bili?'e g?sterilen sevginin/sabr?n on kat? bu adama g?sterilir. Marsilya'dan ayr?lmak ?zere, Sampdoria'n?n teklifini reddetmi?.

Bili? yerine iki sene ?nce bu adam gelseydi ?imdi biz 3. y?ld?z? tak?yorduk. UEFA k?s?tlamalar?/stat konusunda da, arkas?nda y?netim ve taraftar deste?i bulursa "alay?na gider" diyip daha da motive olaca??n? d???n?yorum.

Buraya yazay?m, totemim olsun. Hadi in?allah.

Yorum Yap

TOLGAY SANA NE YAPTI HOCA?

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Kimse ??k?pta bu tak?m Bilic'le buralara kadar geldi demesin. Ho? gelinen bir yer yok ya neyse.

Tam tersi bu tak?m Bilic'e ra?men buralara gelmi?tir. Do?ru kadro se?imi olunca arena'da nas?l oynad???m?z? herkes g?rd?.

Bilic el freni misali Tolgay'? oyundan ald? ve yine oyunu rakibe verdi. Bir hoca tak?m? sabote eder mi. Aha b?yle eder i?te.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X