Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

kadro coplerle dolu , milletin ugrastigi sey bilic ne demis , yok bursa demis yok febegese , buyuk takimin hocasi boyle demis soyle yapmis mis mis mis !!!
    nihayet bu kadar buyuk takim olduguna karar verdiyseniz besiktasimiz hakkinda , buyuk takimda copler olmaz ! buyuk takim once coplerin biletini keser sonra karakterine uygun yonetimi baskani ve hocasini secer !
    Ikinci sinif kalite topcularla turkiyede sampiyonuk mucadelesi vermeye calisiyorsun , yok avrupada kupalardan bahsediyorsun ..
    buyuk takim olmayi iyi kaliteli zeki futbolcularla gerceklestirirsin , eldeki coplerle degil !
    birakin bilici coplere bakin siz ! bir bilic gider diger bilic gelir kanser devam ettigi surece hic bir sey duzelmez !
    sebadan sonra kansere yakalandik bu kanser yok edilmeli !
    En son düzenleyen Orhan Baladin; 03-04-2015, 18:50.

Yorum Yap

Escude, Sosa, Bilic...

Hepsi ayn? anda yan?l?yor ve/veya aptal olamazlar. Ya senin y?neticilerin ya da taraftarlar?n daha t?mel bi ifadeyle senin camian kendine Bursa'y? rakip g?r?yorsa bunlar?n kabahati yok.

Yorum Yap

ben hi? ??enmedim bu videoyunun tamam?n? izledim arkada?lar fakat burda baz? arkada?lar?n haks?z yorumlar? kadar bi?ey s?ylemedi bence evet derbi dedi ama bunu o anlamda kullanmad? ?nemli ma? anlam?nda kulland? hemen gaza gelip adam?n kellesini istemeyin allah a?k?na hele bir durun yapmay?n b?yle sadace bizim taraftarda var bu olay ger?ekten ?ok ?z?l?yorum di?er rakiplerimizde neler oluyor ama taraftarlar? hep arkas?na hocalar?n futbolcular y?neticilerin peki size bir ?rnek ismail kartal bizim ma?da oyuncu de?i?ikli?ini 20 numaraya sordu?u anda olay bitti ama adamlardan tek kelime yok hatta destekliyorlar ne olacak can?m diye bence biz ?ok ?abuk kan?yoruz baz? ?eylere ensemize vur ekme?imiz al olmamal? art?k dokuz hafta ?ok ?ok ?nemli ne olur yapmay?n

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Escude, Sosa, Bilic...

Hepsi ayn? anda yan?l?yor ve/veya aptal olamazlar. Ya senin y?neticilerin ya da taraftarlar?n daha t?mel bi ifadeyle senin camian kendine Bursa'y? rakip g?r?yorsa bunlar?n kabahati yok.
          Biz d??ar?dan bak?yoruz olaya Bili? ise i?in tam ortas?nda. Bizden daha iyi biliyordur her ?eyi. Ya da sezon sonu gidece?ini biliyor da yol mu yap?yor cozemedim

Yorum Yap

Bili?'in nolursa olsun derbi laf?n? kullanmas? k?lliyen yanl??. Ama en az?ndan, bundan sonras? i?in, bizim taraftar?n bursa ma?lar?n? art?k a??r? ciddiye almamas?na yard?mc? olur.

Yorum Yap

Bursa ma?? kutlanmas?n? koyup yorum yapan arkada?lara kat?lsamda bir o kadar di?er arkada?lara da kat?l?yorum.

Derbi kazand?nda kutlama m? yap?lmad? ?

Yorum Yap

Yine Bili?'in yanl?? anla??ld???n? d???n?yorum ve a??kcas? yeni stad?m?zda da tak?m?n?n ba??nda olmas?n? umuyorum.

Yorum Yap

Bir?ok Be?ikta? ?yesinin gitmesini Slaven'in gitmesinden daha ?ok istiyorum, yapam?yorum...

Hayatta baz? ?eyleri ger?ekle?tirmek bazen ?ok zor.

Ele?tirme kavram? da bu zor olan kavramlardan. Herkes ele?tirdi?ini d???n?r fakat ne yapt???n?n fark?nda de?ildir.

?rne?in sava?an iki taraf varsa bir kazanan bir de kaybeden olacakt?r. Bu taraflar mutlakt?r. Tart??malar, kavgalar da b?yledir; bir hakl? bir de haks?z vard?r, olacakt?r.

Ele?tiri bir tart??ma, sava?t?r. ?ki taraf d???ncelerini ortaya koyar, a??klar; bir taraf hakl? di?er taraf haks?z ??kar. Kazanman?n veya kaybetmenin bir ?nemi yoktur, olamaz.

?nemli olan kabullenmektir. Yenilme, a?a??lanma de?il bir veya birden fazla ger?ekli?in fark?nda olamamay? kabullenme. Bu erdemdir, bu insan olma, bu hayatt?r. Hayat ise Be?ikta?...

Olumlu yani pozitif ele?tiri yapmal?y?z. Daha iyisini yapmak i?in d???nmeli ve hatta d???n?rken yapmal?y?z.

En iyi ifade etme ?ekli yapmakt?r; o halde yapal?m. Daha iyisi i?in. Daha iyisini yaratmak i?in...

Sevgiler, sayg?lar...

Yorum Yap

Bursa ma?lar? Be?ikta? i?in derbi de?ildir hocam,
                    Be?ikta? ile bursa'y? mukayese ediyorsan ve 2 sezondur hala Be?ikta??m?z?n b?y?kl???n? anlayamad?ysan, sezon sonu cekedini al git.

Yorum Yap

Ben son 9 hafta, dozunda ele?tirerek, yanl??lar?na g?z yumarak desteklerim arkada?. Oyunu okumas? bence de yetersiz. Derbilerde bile bile beraberlik i?in ??k?yor sahaya. Ama deste?imize ihtiyac? var. Ben destekleyece?im.

Yorum Yap

Aslı Tekin Karcik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Aslı Yeliz Hast?rk tarafından Gönderilmiş
                        Bu bili? midir nedir niye s?rekli bizi k???k d???r?yor. Inan?l?r gibi de?il. ?a??rm?? bu adam.
                        Kusura bakmay?n olaylar? sadece provoke ediyorsunuz..
                        As?l siz ?a??rm??s?n?z..
                        Anlamadan yorum yap?yorsunuz(sadece bu yorum i?in demiyorum Genel)..
                        Varsa d???nceleriniz buyurun tart???r?z fakat sa?ma sapan yorumlarla gelmeyiniz....
                        http://www.sporx.com/murat-korum-ama...SXHBQ454095SXQ
                        ??yle taraftarlar? varken adam?n ?u ana kadar ?lkeyi terketmemesi en b?y?k hatas? bence.

Yorum Yap

Medyaya gerek yok ma?allah ?ampiyonluk haftalar?nda taraftar?n hemen hemen yar?s? TAM (!) destek.

Yorum Yap

Yazd???m mesaj silinmi? galiba bilic bursa ma??na en b?y?k derbi demi?, s?rp?a bilen arkada?a cevirttim, haberin kolpa oldu?una inanmak istedim ama bilic beni hayal k?r?kl???na u?ratti.

Yorum Yap

Bilic asla ama asla Be?ikta?'? k???k g?rmedi g?rmezde.
                              Hangi td kendi tak?m?n? k???mseyecek , rakiplerinden daha geride oldu?unu belirtecek yorum yapar ki ?
                              Biraz mant?kl? d???nelim ;
                              Bilic niye son 9 hafta kala ?ampiyonlu?a oynarken ?ampiyonluk rakiplerine kar?? Be?ikta?'? k???k g?stersin?
                              Ya Fener'e veya Gs'ye gidecek ya da b?y?k g??ler Bilic'e bunlar? s?yletti.
                              Iki se?enekte ?ok sa?ma de?il mi.
                              Unutmayal?m ki hi?bir teknik direkt?r kendi tak?m?n? k???k d???rmez. Hele hele o tak?m?n ba??ndayken ve ?ampiyonlu?a oynuyorken.
                              L?tfen biraz ger?ek?i olal?m.
                              L?tfen biraz mant?kla yakla?al?m olaya.

?llaki duygusal d???neceksek ; fb-gs derbisinin oldu?u ?lkede en b?y?k derbi BJK-Bursa ma??d?r.
                              Tek b?y?k de BE??KTA?
                              Sayg?lar.

Yorum Yap

Aslı Serhat Bayat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                olimpiyata giderken metroda bile hep bursaya s?v?l?yor ilgin?
                                Aynen ?yle sonra utanmadan kalk?p bilici ele?tiriyor 10bin ki?ilik stad? bile dolduramayan taraftar

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X