Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sana tap?yoruz Slaven Bilic...

GT-I8190 cihaz?mdan g?nderildi

Yorum Yap

?ok yak???yor Kartal' ?ma. Be?ikta? k?lt?r?n? anlad???n?, benimsedi?ini ve bu k?lt?re g?re davrand???n? d???n?yorum. Umar?m ?ok ba?ar?l? olur da, b?yle karakterli bir adam tak?m?n ba??nda y?llarca kal?r. Bili? Reyis...

Yorum Yap

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  bilic.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  10.3 KB

?imdi bu adam? nas?l sevmeyelim ki ?
        ?n?m?zdeki y?l bu y?ldan daha iyi olacak !
        Lucescu'dan beri g?rd???m en iyi hoca.
        ki?ilik olarakta , strateji olarakta , teknik-taktik bilgi olarakta bize ?ok yak??t???na inan?yorum.

SEV?YORUZ SEN? SLAVEN BILIC

Yorum Yap

Bilic'ten hakem itiraf?

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Bilic, "Bu sezon ilk kez bizim lehimize hakem hatas? konu?uyoruz" dedi.

Be?ikta? Teknik Direkt?r? Slaven Bili?, bas?n mensuplar? ile ger?ekle?tirdi?i sohbet toplant?s?nda ilgin? a??klamalarda bulundu.

"BU SEZON ?LK KEZ B?Z?M LEH?M?ZE HAKEM HATASI KONU?UYORUZ"

Bili?, Kayserispor ma??nda rakiplerinin iki penalt?lar?n?n verilmedi?i ele?tirisine, bu sezon ilk kez hakem hatas?n?n kendi lehlerine oldu?unu belirterek, "Ma?? tekrar izledim. ?? penalt? bir k?rm?z? kart itiraz? var. Bana kal?rsa hi?biri i?in penalt? verilmez. Ama sadece ?smail'in pozisyonunda penalt? olabilir ??nk? futbolcu harekat halinde. Bu pozisyon bizim aleyhimize olsa ben penalt? isterdim. K?rm?z? kart pozisyonunda da hakl?lar ama hakem o pozisyonda ?ans?zd? tam g?remedi. Kayserispor i?in ?z?l?yorum. Daha ?nce asistan?m Posinecki ?al??t?r?yordu. ?yi bir kadrolar? var daha iyi bir pozisyonda olmal?lar. Bu sezon ilk kez bizim lehimize olan hakem hatalar?ndan bahsediyoruz. Daha ?nce hep aleyhimize yap?lan hatalardan bahsediyorduk" diye konu?tu.
          "DANY NE BEN?M NE ?NDER ?ZEN'?N OYUNCUSU, DANY BE??KTA?'IN OYUNCUSU"
          Dany konusunda en ba??ndan beri yanl?? ve olumsuz bir alg? yarat?ld???n? s?yleyen Bili?, "Dany meselesinde medya olarak siz de yard?mc? olmad?n?z. Taraftar sevmedi, penalt? yapt?rd?, puan kaybettirdi diye sormak zaten ters bir alg? yarat?yor. Devre aras?nda transfer konusunda se?eneklerimiz k?s?tl?yd?. Biz Dany'i ald?k. ?imdiye kadar g?sterdi?i performans benim i?in ?ok iyi. Galatasaray ma??nda penalt? yapt?rm?? olabilir ama genelinde ?ok iyiydi. Kayserspor ma??ndaki gol?n analizini yapt?k. Gol b?t?n tak?m?n su?u. Dany ne Bili?'in ne ?zen'in ne Can'?n oyuncusu. Dany Be?ikta?'?n oyuncusu. Hi?bir ?ekilde kibiri ve kendini be?enmi?li?i olmayan bir oyuncu. Gayet m?tevazi bir oyuncu. Bunlar? inanarak s?yl?yorum" diyerek Dany'e sahip ??kt?.
          "2. D?NYA SAVA?I'NDA DE??L?Z VE KAR?IMIZDA ALMANLAR DA YOK"
          Galatasaray - Fenerbah?e ma?? ?ncesi Telekom Arena'da Galatasarayl? taraftarlar?n ilgisinden memnun oldu?unu dile getiren H?rvat teknik adam, "Herhangi bir trib?ne gidebilirim, sorun yok. Tamam?yla Be?ikta?'? temsil ediyorum. Bununla birlikte di?er tak?mlar?n taraftarlar?yla bir araya gelmek onlarla konu?mak ya da foto?raf ?ektirmek istediklerinde onlarla bir araya gelmek benim i?in memnuniyet verici. Oralara gitmemek, onlar?n bu isteklerini geri ?evirmek beni daha s?k? bir Be?ikta?l? haline getirmez. Nihayetinde ikinci D?nya sava??nda de?iliz, kar??m?zdakiler de Almanlar de?il. Kar??m?zdakiler de kul?p taraftarlar?. Kartal pen?esini yapmak bile bizim ad?m?za bir art?d?r bir avantajd?r" dedi.
          "?MRAN?YE'N?N ZEM?N? ?MR?N? DOLDURDU, SEZON SONU DE???T?RECE??Z"
          Tak?mdaki sakatl?klar?n had safhaya ula?mas?n? bir ka? nedene ba?layan Slaven Bili?, "Sa?l?k ekibi ile s?rekli g?r???yoruz. Sakatl?klar? kendi aram?zda tart???p de?erlendiriyoruz. Ama bunu s?rekli g?ndeme getirmek oynayan oyunculara sayg?s?zl?k olur. Sakatl?klar?n bir ?o?u darbeye ba?l? ve ?nceki sakatl?klar?n n?ksetmesi ile olu?an sakatl?klar. Antrenman saham?z?n zemini de ideal bir durumda de?il. Zemin konusundaki s?k?nt? ge?en sezonda ya?anm??.12 senedir kullan?l?yor bu zemin ve ?mr?n? doldurmu?. De?i?tirmeyi d???n?yoruz" diye konu?tu.
          "D?NYA YILDIZI GEL?RSE BUNDAN MEMNUN OLURUM"
          Y?netimin yeni stat i?in y?ld?z oyuncu transfer etme iste?ine olumlu yakla?an Bili?, "Bahsetti?iniz tipte bir y?ld?z oyuncu gelirse bundan memnun oluruz. Tak?mda baz? de?i?iklikler yapmay? planl?yoruz ama tak?m? tamam?yla de?i?tirmeyi planlam?yoruz. Her tak?m gibi biz de iyi giden tak?m? geli?tirmeyi planl?yoruz. Hayati olan nokta ?u; Kesinlikle tak?m?n tamam?n? de?i?tirecek hamleler yapmayaca??z. Asla ve asla b?yle de?il. Hali haz?rdaki tak?m ger?ekten takdir edilmeyi hak ediyor, bu iyi i? ??karan tak?mda baz? de?i?imler ve d?n???mler yaratarak sezondan sezona kendini geli?tirecek tak?m yaratmay? istiyoruz" ?eklinde konu?tu.
          "?STER?Z K? TRANSFERLER?N TAMAMI D?NYA KLASMANINDA OLSUN"
          Yabanc? transferi i?in Federasyonun kesin karar?n? planlamada etkili olaca??n? dile getiren Slaven Bili?, "?zellikle kural meselesi ?ok ?nemli. Hen?z kesinle?medi. Baz? se?eneklerden bahsediliyor. Bizim haz?rl???m?z daha az yabanc?n?n kullan?labilece?i bir kural olacak muhtemelen. Biz mutlaka transfer d?neminde aktif olmaya ?al??aca??z. Birka? yabanc?n?n s?zle?mesi bitecek. Ama bu demek de?il ki tamam? kul?pten ayr?lacak. Baz? oyuncular kul?ple gerekli anla?may? sa?larsa kalabilirler. Hem T?rk hem yabanc? oyunculara y?nelece?iz transferde. ?steriz ki bunlar?n tamam? d?nya klasman?nda olsun, ancak takdir edersiniz ki bu mali konulara ba?l? ve pozisyonlara ba?l?. Bizim istememiz futbolcunun istemesi ve mali konular ?nemli. Transfer d?nemi i?in iyi bir haz?rl?k yap?yoruz" dedi

Yorum Yap

Kendisini seviyorum ve Be?ikta??m?za ?ok yak??t?r?yorum fakat sistematik de?i?ikli?e hi? gitmiyor bu can?m? s?k?yor her ma? ayn? sistem sakat olsada ayn? tam kadro olsada skora g?re de de?i?iklik pek yapm?yor

Yorum Yap

Senin gibi adam? zor bulduk hocam.kolay kaybetmeyiz in?allah...uzun y??llar hizmet ediceksin be?ikta??m?zaaa...

Yorum Yap

Bili? Be?ikta?'?m?za ?ok yak??an, y?llard?r bekledi?imiz hocalardan biri.
                Forumda da s?kl?kla dile getiriliyordu ve ?nder ?zen projesi dahilinde tak?m?m?za dahil oldu.

kendisini g?r?nce eski bir futbolcumuz Be?ikta?? ?al??t?r?yor gibi hissediyorum.
                ?yi niyetli ve iyi biri oldu?una y?rekten inan?yorum.

Bize g?re bazen ilk 11de ?srarla hatalar yapt?, baz? oyunculara haddinden ?ok ?ans verdi

bu sene al??ma evresiydi. Elimizdeki ?o?u yabanc?n?n kontrat? bitiyor, do?ru transferlerle seneye ?ok daha iyi olabiliriz.

bu sene olmad? ama yeni stad?m?zda ?ampiyonluklar ya?amak nasip olacak reyiz.
                En son düzenleyen Erman Demirkol; 08-04-2014, 16:11.

Yorum Yap

Bilic iyi oldu iyi.

Yorum Yap

??imizden biri
                    Adam?n dibi
                    ?ok seviyoruz seni

GT-S7580 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Boynuna bir ip takt?rmaz , ba?kalar?n?n dedi?i ile hareket etmez, oyuncusunu medyaya yem etmeyip ele?tirmez , Haks?zl?klar kars?s?nda el pence durmaz. K?sacas? ADAMIN KARE K?K?

Yorum Yap

Duygusal veya fanat?k dusunceler?m? b? tarafa b?rak?rsam bence atlet?co madr?d ?c?n s?mione her neyse b?z?m ?c?nde sabredersek slaven bili? o olacak ama yeter k? sadece b?raz sab?r samp?yonlar l?g?nde ceyrek f?nal gormek bu adamla ?mkans?z deg?l

Yorum Yap

Aslı Erman Demirkol tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Bili? Be?ikta?'?m?za ?ok yak??an, y?llard?r bekledi?imiz hocalardan biri.
                          Forumda da s?kl?kla dile getiriliyordu ve ?nder ?zen projesi dahilinde tak?m?m?za dahil oldu.

kendisini g?r?nce eski bir futbolcumuz Be?ikta?? ?al??t?r?yor gibi hissediyorum.
                          ?yi niyetli ve iyi biri oldu?una y?rekten inan?yorum.

Bize g?re bazen ilk 11de ?srarla hatalar yapt?, baz? oyunculara haddinden ?ok ?ans verdi

bu sene al??ma evresiydi. Elimizdeki ?o?u yabanc?n?n kontrat? bitiyor, do?ru transferlerle seneye ?ok daha iyi olabiliriz.

bu sene olmad? ama yeni stad?m?zda ?ampiyonluklar ya?amak nasip olacak reyiz.
                          Son d?nemlerde bir hayli eski futbolcumuz tak?m?(?stelik bunlar?n hemen hemen hepsi de tak?m kaptanlar?yd?) ?al??t?rd? ama hi?birisi Bilic'in tak?m? sahiplendi?i kadar sahiplenmedi...

Yorum Yap

Hakan G?ndo?ar@Hakan_gundogar 4h
                            Aram?za ho?geldin diyen teknik direkt?r?m?z Slaven Bilic ve ekibine ?ok te?ekk?r ediyorum. pic.twitter.com/VUmfAdYIIi

Yorum Yap

Sevdik?e korkuyorum... Biz bir birini ?ok sevince sonu hep h?sran oluyor...

Yorum Yap

Ba?bakan Bili?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X