Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı An?l ?lda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Duran Top itemi nereden al?n?yor acaba?
    bayer leverkusen'de +9 Serbest Vuru? itemi var ama bize gelmez
    +10 o bence abi. Bizim +5 falan al?p art? basmam?z laz?m 8 kafii bize

Yorum Yap

Aslı Erdem ?zkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı An?l ?lda? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Yi?it Gelir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Duran Top itemi nereden al?n?yor acaba?
      bayer leverkusen'de +9 Serbest Vuru? itemi var ama bize gelmez
      +10 o bence abi. Bizim +5 falan al?p art? basmam?z laz?m 8 kafii bize
      biz - deyiz ?u an +10 gelse, +1 oluruz

Yorum Yap

Sayfan?n ilerlemesine ne kadar tak?lm??s?n?z yahu.

Elbette ma?lubiyetten sonra daha ?ok ilerler. ??ler k?t? giderse ele?tiri dozaj? y?kselir, haliyle de konu?ulacak bir ?eyler olur.

Her ?ey g?ll?k g?listanl?k olursa ne konu?ulsun ki ?

Aferin hocam

Bravo hocam

S?persin hocam

Krals?n hocam

Eee ba?ka ?

Yorum Yap

Korkak oynamayal?m
          Kaybedecek bir?eyimiz yok
          Biz 0-0'? oynayabilecek bir tak?m de?iliz
          Stoperlerimiz havadan yerden her yerden vurduruyor topa
          Fb olgun tak?m bekleri ?st d?zey ama enerjileri bizim kadar iyi de?il
          ?leride bast???m?z Tottenham Arsenal ma?lar?nda yapt?klar?m?z ortada
          Cesur oynay?p patlatmam?z gerek
          Birde derbi ma?lar? ?zel ma?lard?r
          Ben bu ma?ta Bilic'ten bir s?rpriz bekliyorum
          Bug?ne kadar bu s?rprizi bir kez yapt? o da yanl?? bir hamleydi(?lk ma?ta Necipi beke ?ekti fb 2-0 kazand??? ma?)
          Boy ortalamas?n? y?kseltmeli bu ma?ta hoca geride tercihleriyle

Yorum Yap

Ben bu G?ntekini anlam?yorum arkada? tamam oda bizim gibi hasta Be?ikta?l?da bu kadarda m?kemmelliyet?i olunmazki tak?m 5-1 yenmi? hala hocaya tak?ma ele?tiri yapma niyetinde r?dvan fenerli olmas?na ra?men dayanamad? adam ya g?ntekin bu tak?m?n stad? yok taraftar deste?i yok 50 ma? oynam?? kolay i?ler de?il bunlar bunu idare etmek falan hi? kolay ?eyler de?il diyo G?ntekin hala d?rt farkl? galibiyeti en son bilmem hangi sezonda alm???z diyo r?dvan dayanam?yo illa d?rt be? gol olmas?na gerek yok ben be?ikta??n d?rt farkl? bitirece?i en az be? ma? sayar?m sana diyo G?ntekin hala kem k?m.

Ne bekliyolar anlam?yorumki Bili? gidince morinho falanm? gelecek senelerdir yabanc? hocalardan istikrars?zl?ktan neler ya?ad???m?z ortadayken bunca eksi?e ve s?k?nt?ya ra?men hocan?n en ufak hatas?n?n beklenmesi illaki biyerinden tutup ele?tirilmesi falan ?a??rt?yo beni. Tamam herkez ele?tirilir ama birazda elimizi vicdan?m?za koyal?m karde?im tak?m tak?r tak?r ilerliyo be? gol atm?? sen hala neyin pe?indesin.

Yorum Yap

Aslı Murat Baltaci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ben bu G?ntekini anlam?yorum arkada? tamam oda bizim gibi hasta Be?ikta?l?da bu kadarda m?kemmelliyet?i olunmazki tak?m 5-1 yenmi? hala hocaya tak?ma ele?tiri yapma niyetinde r?dvan fenerli olmas?na ra?men dayanamad? adam ya g?ntekin bu tak?m?n stad? yok taraftar deste?i yok 50 ma? oynam?? kolay i?ler de?il bunlar bunu idare etmek falan hi? kolay ?eyler de?il diyo G?ntekin hala d?rt farkl? galibiyeti en son bilmem hangi sezonda alm???z diyo r?dvan dayanam?yo illa d?rt be? gol olmas?na gerek yok ben be?ikta??n d?rt farkl? bitirece?i en az be? ma? sayar?m sana diyo G?ntekin hala kem k?m.

Ne bekliyolar anlam?yorumki Bili? gidince morinho falanm? gelecek senelerdir yabanc? hocalardan istikrars?zl?ktan neler ya?ad???m?z ortadayken bunca eksi?e ve s?k?nt?ya ra?men hocan?n en ufak hatas?n?n beklenmesi illaki biyerinden tutup ele?tirilmesi falan ?a??rt?yo beni. Tamam herkez ele?tirilir ama birazda elimizi vicdan?m?za koyal?m karde?im tak?m tak?r tak?r ilerliyo be? gol atm?? sen hala neyin pe?indesin.
              R?zgar Sa?nak'la fazla tak?l?yor

Yorum Yap

Abi ??le d???n bi de art?k bu tak?m? k?t? oynamay? g?rmek istemiyoruz en iyi topu hatas?z topu oynamak istiyoruz hepimiz

Yorum Yap

G?ntekin'i eskiden severdim art?k ciddiye bile alm?yorum. Kendisinin iyi niyetli oldu?unu da d???nm?yorum.

Yorum Yap

brugge ma??n? ?ok takm?yorum ge?eriz in?allah da ?nemli olan febe ma??
                    o ma?? da bizim hocayla oyuncular?n psikolojileri belirleyecek
                    ama iddial?y?m ki o ma?ta kazanmak i?in sald?ral?m da??l?r febe

Yorum Yap

Aslı Muhammed Dilek tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

R?zgar Sa?nak'la fazla tak?l?yor
                      Asl?nda en b?y?k iyili?i o yap?yor a??r?ya ka?mad?k?a bizim s?rekli kendimizi ele?tirmemiz bizi ileriye iter geriye itmez bak?n galatasaray'la fenerbah?e'ye adamlar asla k?t? olduklar?n? kabul etmiyorlar ve her puan kayb? ya?ad?klar? ma?larda su?u hakeme at?yolar ?zellikle ismail kartal ?ok iyiyiz harikay?z diye diye futbolcuya dayal? bi sistem olu?turdular fenerbah?ede adamlar? ?yle bir ??martt?lar ki konsantre oldu?u zaman galatasaray? hatta bizi bile yenebilen bi tak?m ne kadar kolay ma?larda sadece tek kulvarda olmalar?na ra?men puanlar b?rakt?lar bunlar hep i?i ciddiye almad?klar?ndan ve ele?tirilmediklerinden s?rekli poh pohland?klar?ndan oldu hatay? asla kendilerinde aram?yorlar kaybederseler e?er bu seneye bu y?zden kaybedecekler biz ?z ele?tiriye devam edelim do?ruyu arayal?m hep birlikte hep daha iyisini kovalayal?m o fenerbah?eyide o stada g?melim art?k kocan?z biziz dedi?imiz tak?m? yenemez hale geldik ka? senedir.Ulu ?nder ?zen hocam?z?n dedi?i gibi '' Ci?erde ne varsa y?rekte ne varsa, hepsiyle birlikte. Haydi ?ocuklar de?i?tirin suyun y?n?n?.''

Yorum Yap

Bilic-Nicola Jurcevic ve Bilic'in beresi.Bizim ifademizi ald?lar ve 3.gol? duran toptan att?lar ya la.
                        https://www.youtube.com/watch?v=NbO2ftNPKjU

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aaaa nerdesiniz ama beyler? Bu sayfa hi? ilerlememi?. ?imdi, per?embe ak?am? elenirsek ????meyin buraya ama.
                          yani?

Yorum Yap

Aslı Turgut Bozo?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Aaaa nerdesiniz ama beyler? Bu sayfa hi? ilerlememi?. ?imdi, per?embe ak?am? elenirsek ????meyin buraya ama.
                            Turgut karde?im, bu t?r d???nce ve a??klamalar normal ?ekilde ele?tiren ve fikrini belirtenleri de kaps?yor. Tak?m yenilebilir gayet normal , fakat bu yenilgilerin bariz sebepleri var biz bu fikirleri a??klarken do?ru veya yanl?? de?iliz , hepimizin i?inde teknik direkt?r var .

Performans? ve kapasitesi yeterli olmayan oyuncuyu be?enen var be?enmeyen var.
                            Y?netimin federasyon i?in ve bu idi?? belirsiz ligde yetersiz / yeterli bulan var.
                            Slaven Bili?'i ?ok sevip ama yinede taktiksel anlamda yetersiz bulanlar var.

Bal?kesir ve Eski?ehir ma?lar?nda yap?lan bariz taktik hatalar? oldu?unu san?r?m hepimiz kabul ediyoruz , ?zellikle bu 2 ma?ta ki puan kay?plar?n?n koca sezona mal olaca??n? da biliyoruz. Sorun yap?lan hatalar de?il ayn? hatalar?n tekrar tekrar inad?na yap?lmas?.

Ele?tirinin dozunu ka??ranlar ayr? bir mevzu fakat burada hepimiz bir ama? u?runa d???n?yoruz, Be?ikta?'?n ?ampiyonlu?u i?in , e?er ?ampiyonluk yolunda ki kayb?m?z yine g?z g?re g?re ayn? hatalar ve ayn? taktikler ile olursa i?imizde ki ?fkeyi var sen d???n.

Arkada??n biri ge?en yorum yapm?? ; T?re'yi - Ba'y? ??karsa toplar direkten d?nmese bu sefer yine yerin dibine sokard?n?z diye. Adam gayet hakl? ama dakika 75 olmu? 3-1 ?ndesin ?n?nde derbi ma?? var ve en iyi iki adam?n? riske eder misin ?

Etmemek i?in nedenleri biliyorsun. * T?re'nin burada Bili?'e devam etmek istedi?ini sorun olmad??? tarz? hareketleri var bu ayr? bir risk.

Club Brugge ma??nda hi?bir performans g?steremeyen Olcay dakika ''80 e kadar tak?mda kald?. Bu g?ne kadar Olcay ??k?nca gol yedik aha bak tarz? a??klamalar? yapanlar , 80 dakika vard? 0-1 den 2-1 e d?nd? kimsenin sesi ??kmad?. Yap?lan hatalar ?uval dolu olunca buralar bombo? ama adam bir gol at?nca eyvah eyvah laflardan kurtulamazs?n.

Club Brugge ma??nda rakibimiz sadece 1 oyuncu de?i?tirdi ! ve ard?ndan 2 gol buldu. Biz bunu o dakikaya kadar sadece izledik. Derbilere yenilmemiz koymuyor bana b?yle basit ma?larda yap?lan hatalar?n ?uan ki puan durumuna bak?nca kahroluyorsun zaten.

T?m bu hatalar? ele?tiriyorsak bunlara verilen cevap bu kadar a??r olmamal? karde?im.

Dedi?im gibi bu d???ncelerim ele?tirinin dozunu ka??rarak yorum yapanlar i?in de?il. ?ok ??k?r y?llar sonra kendi abimiz babam?zcas?na sevdi?imiz bir hocam?z var ama bu onun taktiksel anlamda ?ok iyi ve ele?tirilemez oldu?unu kesinlikle g?stermez.

Yorum Yap

2 forvet cand?r. Umar?m Pektemek Ban?n arkas?nda oynar ve s?rekli pres yapar. Brugge u savunmas?ndan ??karmad?n m?, futbol oynayam?yorlar.

Yorum Yap

Mehmet Demirkol, NTV Spor'da yay?nlanan Spor Servisi program?nda g?ndeme ili?kin ?nemli de?erlendirmelerde bulundu. Demirkol, ?unlar? s?yledi:'Bilic'i de?i?tirmem'"Be?ikta? ligde de Avrupa'da da iyi bir ?ekilde y?r?yor. Ne sorgulan?yor anlam?yorum. Ama aksi olsa, ben Bilic gitmek istemedi?i s?rece teknik direkt?r? de?i?tirmem.Bu Bilic i?in daha ba?lang??. Sadece G?khan T?re'ya bak. Ge?en sene neredeydi, ?imdi nerede... Bir ?nemli bir ?ey daha var. Biz gazetelerin birinci sayfas?nda olma tablosuna Mustafa Denizli'de ve Toshack'ta g?rm??t?k. Bilic birinci sayfa adam? oldu. Ge?en ay iki b?y?k derginin kapa??ndayd?. Di?er taraftarlar da Bilic hakk?nda k?t? bir ?ey s?ylemez. Bu ?ok ?nemli bir ?ey. Hangisine Hamza Hamzao?lu veya ?smail Kartal kapak olabilir? Olmaz. Olmas? gerekmiyor ama oluyorsa da bir ?ey. Seni medyada ?ne ta??yor. Be?ikta? a??s?ndan da ?nemli."

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X