Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Seviyoruz Seni.

Yorum Yap

Do?ru yoldas?n hocam taraftar seninle

Yorum Yap

Cumhurba?kan? Slaven Bili?

Yorum Yap

Kendisine g?veniyorum.

Yorum Yap

Adams?n!

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Senin yar?n kadar y?rekli, azimli, istekli bir ba?ka ba?kan ile kimse ?n?m?zde duramaz.

Yorum Yap

hocam g?nerileceklerin biletini yava? yava? kesmeye bak.ac?ma koy sat?l?k listesine.yeni bir yap?lanma ile 5 transfer daha yap seneye kupay? kald?r

Yorum Yap

?ncelikle yuvam?za,forumumuza d?n?? ?ok mutlu etti beni.Bir an hi? a??lmayacak d?zg?nce sanm??t?m art?k.Daha bug?n akl?ma geldi seneye stad?m?zda yeni ba?lang?c?m?zda tak?m?m?z?n ba??nda kim olsun diye kesinlikle Bilic'ten ba?kas?n? istemezdim d?nya ?zerinde.Yapabileceklerinin s?n?r? yok biliyorum,hayallerimizi ger?e?e d?n??t?recek bilgiye,beceriye sahip oldu?unu biliyorum.Ve her?eyden ?te sanki do?u?tan ailemizden biisi gibi.Dilerimki burada bizlere b?y?k ?eyler ya?at ve y?llarca tak?m?m?z?n ba??nda kal..

Yorum Yap

Sene i?inde sana ?ok ac?mas?zca vurmaya kalkt?lar ama hocam, Be?ikta?'ta efsane olacaks?n. Ben inan?yorum.

Yorum Yap

Adam?n has? ..

Yorum Yap

Adam?m. ?ok seviyorum seni ve h?rs?n? hocam. ?n?allah ba?ar?l? da olursun ve s?zle?men bitince, hatta bitmeden gitmezsin hemen.

Yorum Yap

Seviyoruz, g?veniyoruz..............

Yorum Yap

Seni ?ok seviyorum hocam. Beraber g?relim g?ne?li g?nleri

Yorum Yap

Fikret beyin yerinde olsam sezon sonu 5 y?ll?k anla?ma yapar?m e?er 5 y?l i?inde istifa etmese ve bjk g?nderirse 10m ? tazminat koysun...! art?k BJK uzun ?m?rl? hoca ?art...! ve i?imizdeki hainleri atarak hocaya g?ven verilmeli...! tak?m gol yemiyor dany many y?z?nden yiyor...! Bilic bizim ?z?m?z...!

Yorum Yap

Slaven Bili? ve Edin Terzi? ikilisin aras?na Eski futbolculardan birini sak?n sokmaya ?al??ma y?netim..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X