Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Slaven Bilic

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba??n ?ne e?ilmesin ald?rma BILIC ald?rma

Yorum Yap

Ben sezon basindan beri s?yl?yorum, Bili? b?y?k takim hocasi degildir ve belki hi? bir zaman olamayacaktir. En b?y?k eksikligi, oyuncu degisikliklerinde zamanlama olsun, tercih olsun hep yanlis yapiyor. Son ma?ta dogru olan tek degisiklik Motta-G?khan. Almeida sakat degilse neden oyundan ?ikiyor? Oguzhan keza ?yle, yok fizik olarak 90 dakika ?ikaramiyorlarsa burada hata kimde? Diyelim ki, Oguzhan ?ikti ve yerine Necip soktun. Oyunu tutmak istiyorsan, bunu orta sahada Atiba ile mi yaparsin yoksa Necip ile mi? Yani oyuna girdiginde Necip sag bek Atiba orta saha olmasi gerekmez miydi?

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Ben sezon basindan beri s?yl?yorum, Bili? b?y?k takim hocasi degildir ve belki hi? bir zaman olamayacaktir. En b?y?k eksikligi, oyuncu degisikliklerinde zamanlama olsun, tercih olsun hep yanlis yapiyor. Son ma?ta dogru olan tek degisiklik Motta-G?khan. Almeida sakat degilse neden oyundan ?ikiyor? Oguzhan keza ?yle, yok fizik olarak 90 dakika ?ikaramiyorlarsa burada hata kimde? Diyelim ki, Oguzhan ?ikti ve yerine Necip soktun. Oyunu tutmak istiyorsan, bunu orta sahada Atiba ile mi yaparsin yoksa Necip ile mi? Yani oyuna girdiginde Necip sag bek Atiba orta saha olmasi gerekmez miydi?
        G?r???n?ze sayg?l? olmakla beraber bu yorumdan ligdeki puan durumuna bakarak Ersun Yanal'?n b?y?k tak?m hocas? oldu?u ??kar?m?n? yapmak m?mk?n oluyor ki ben de ona hi? kat?lm?yorum. Benim g?r???me g?re Bili?'in teknik adaml??? rakiplerimizin hocalar? ersun ve mancinin daha ?n?nde.. Avrupa'n?n en ?nde gelen hocalar?ndan falan demiyorum ama bir T?rk tak?m?na en iyi uyum sa?layabilecek kriterlere sahip bence.. sab?r g?stermekte fayda oldu?unu d???n?yorum.

Yorum Yap

Hocam Atletico ma??n? izlet nas?l son dakikalar nas?l oynan?r g?ster tak?ma.

Yorum Yap

Slaven Bilic'le ilgili s?zleri haber yapm??lar. Bu tak?ma b?yle hoca yak???r

http://www.habermass.com/slaven-bilicin-unlu-sozleri/

Yorum Yap

Aslı Alper Esen tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Oyuncu de?i?iklikleri konusunda tam aksini d???yorum.
              ??kan oyuncu Motta de?il ?smail olmal?yd?,Motta beke d?nmeliydi.
              ?smail savunmada ?ok aksad?,h?cumda iyi i?ler yapsada ma? ba??ndan berinden savunmada korkuttu.
              O?uzhan ve Almeida ' n?n ??kmas? ise do?ruydu.
              O?uzhan zaten sakatl?ktan d?nemedi,Kayseri ma??nda mecburen oyuna girdi,
              Bu ma?ta ise yine mecburiyetten oynad?,aya??n? ?ok fazla zorlamas? ?ok daha ciddi bir sakatl??a yol a?abilirdi.
              Almeida ise sakatl?ktan d?nd?kten sonra 2. ma??na ??kt?.
              Zaten ge?en ma? y?r?yerek oynad? desek yeridir,bu ma?ta biraz daha toparlam??t? kondisyon a??s?ndan kendini.
              Keza onunda 90 dakikay? tamamlamas? m?mk?n de?ildi,hele ne kadar s?k sakatland???n?,ne kadar ?abuk adelesinin att???n? biliyorken ,
              Ve ?n?m?zdeki hafta derbi ma?? varken ve Almeida'ya fazlas?yla ihtiyac?m?z olaca?? barizken onunda ??kmas? son derece do?ruydu.

Yorum Yap

Slaven Bili?'i ayn? Jose Mourinho' ya benzetiyom nedense ikiside ma?larda heyecanl? ma?? ya??yor ayn? zamanda ikiside agresif huylar? ayn? hep Adams?n Bili?

Yorum Yap

Bence Bilic bize uyum saglayacak, ?ok hata yap?yor, ?zellikle oyunu koparma, bir fazla gol atma konular?nda hala b?y?k s?k?nt? ya??yor Be?ikta??m?z ama tak?m?n kadrosu da buna m?sait, ?ok gen? oyuncular var, ?zellikle defans?n ve ortasahan?n ?ok ?nemli iki oyuncusunun kariyerli ve tak?ma liderlik yapabilecek seviyede iki oyuncu olmas? bize ?ok ?ey katar. GS 'nin UEFA d?neminde Popescu'yu hat?rlay?n, bu tip bir oyuncu tak?ma ?ok ?ey katar, Bilic cok iyi de?il kabul ediyorum ama zaten her sene ?ampiyon olmuyoruz, sonu? olarak bence en az 5-10 sene ?al??al?m ba?ganla...

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Oyuncu de?i?iklikleri konusunda tam aksini d???yorum.
                    ??kan oyuncu Motta de?il ?smail olmal?yd?,Motta beke d?nmeliydi.
                    ?smail savunmada ?ok aksad?,h?cumda iyi i?ler yapsada ma? ba??ndan berinden savunmada korkuttu.
                    O?uzhan ve Almeida ' n?n ??kmas? ise do?ruydu.
                    O?uzhan zaten sakatl?ktan d?nemedi,Kayseri ma??nda mecburen oyuna girdi,
                    Bu ma?ta ise yine mecburiyetten oynad?,aya??n? ?ok fazla zorlamas? ?ok daha ciddi bir sakatl??a yol a?abilirdi.
                    Almeida ise sakatl?ktan d?nd?kten sonra 2. ma??na ??kt?.
                    Zaten ge?en ma? y?r?yerek oynad? desek yeridir,bu ma?ta biraz daha toparlam??t? kondisyon a??s?ndan kendini.
                    Keza onunda 90 dakikay? tamamlamas? m?mk?n de?ildi,hele ne kadar s?k sakatland???n?,ne kadar ?abuk adelesinin att???n? biliyorken ,
                    Ve ?n?m?zdeki hafta derbi ma?? varken ve Almeida'ya fazlas?yla ihtiyac?m?z olaca?? barizken onunda ??kmas? son derece do?ruydu.
                    Almeida y?r?se bile oyunda kalmal?yd?

Yorum Yap

?lene kadar Be?ikta?ta kalmas?n? istedi?im adam...

Yorum Yap

Futbol y?r?yerek oynanm?yor abi,hele bu kadar sakatlanan bir futbolcunun 2 haftada eski haline d?nmesini beklemek benim futbol mant???ma ayk?r?.
                        ?ampiyonlar Ligi i?in oynuyoruz,farzedelim ki Almeida fazladan 15 dakika daha oynad? ve sakatland?,di?er 5 ma?ta ne yap?caz ?

Hay?r her ?eyi ge?in Almeida,O?uzhan ??kmamal?yd? diyorsunuz amenna,bu adamlar sahada kal?p bir daha sakatlansanlar (ki O?uzhan hala sakat) sa?l?k ekibinden,futbolcuya,?nder Hoca'dan kondisyonere hepsine s?versiniz (ele?tiri anlam?nda)

Yorum Yap

Aslı Tufan Tokadci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Futbol y?r?yerek oynanm?yor abi,hele bu kadar sakatlanan bir futbolcunun 2 haftada eski haline d?nmesini beklemek benim futbol mant???ma ayk?r?.
                          ?ampiyonlar Ligi i?in oynuyoruz,farzedelim ki Almeida fazladan 15 dakika daha oynad? ve sakatland?,di?er 5 ma?ta ne yap?caz ?

Hay?r her ?eyi ge?in Almeida,O?uzhan ??kmamal?yd? diyorsunuz amenna,bu adamlar sahada kal?p bir daha sakatlansanlar (ki O?uzhan hala sakat) sa?l?k ekibinden,futbolcuya,?nder Hoca'dan kondisyonere hepsine s?versiniz (ele?tiri anlam?nda)
                          yok O?uzhan i?in s?ylemiyorum, onun ??k??? bence de gerekliydi.
                          Almeida hem top tutabilen, hem defans? me?gul eden hem de defansif ?zelli?ini kullanabilen bir adam oldu?u i?in son 15 dk oyunda kalmas? Pektemek'ten daha verimli olurdu.
                          Sakatlanmamaya dikkat etsin yahu, onu da ben mi ??reteyim bu adamlara

Yorum Yap

Aslı Turgut Inanbak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            yok O?uzhan i?in s?ylemiyorum, onun ??k??? bence de gerekliydi.
                            Almeida hem top tutabilen, hem defans? me?gul eden hem de defansif ?zelli?ini kullanabilen bir adam oldu?u i?in son 15 dk oyunda kalmas? Pektemek'ten daha verimli olurdu.
                            Sakatlanmamaya dikkat etsin yahu, onu da ben mi ??reteyim bu adamlara
                            ??te burada akl?ma direkt Mami geliyor. Arkada??m bi geli?tir kendini bi?eyler yap diyelim bizde Ozi ??k?nca niye Mami girmedi diye ama nerdeee. ?ngiltedrede ?spanyada Almanyada Ya??tlar? tak?r tak?r oynar bizim Mamiyi araki bulas?n.

Yorum Yap

Aslı Huseyin Ozkoc tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              ??te burada akl?ma direkt Mami geliyor. Arkada??m bi geli?tir kendini bi?eyler yap diyelim bizde Ozi ??k?nca niye Mami girmedi diye ama nerdeee. ?ngiltedrede ?spanyada Almanyada Ya??tlar? tak?r tak?r oynar bizim Mamiyi araki bulas?n.
                              daha gen?, olgunla?acak

Yorum Yap

Belki de en b?y?k hatalar?m?z?n ba??nda Mami yi kiral?k bir Anadolu tak?m?na vermemek oldu.
                                Oynamadan bir oyuncunun kendini geli?tirebilece?ini d???nm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X