Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?nder ?zen istifa ediyormu?. Muhtemelen barda?? ta??ran son damla Yal??n Ayhan olay? oldu. Bu yanl??? oda kald?ramad?.

Yorum Yap

?nder ?zen'in bu ka??nc? istifas? beyler hemen inanmay?n he etmi? ise de yolu a??k olsun tarz?n? severdim

Yorum Yap

Gitme hocam, tek g?vendi?im adams?n sen, gitme.

Yorum Yap

Umar?m g?revde oldu?u s?re i?inde kendisine zorluk ??kartan herkesi tek tek s?yler ama kim bilir bunlar? a??klarsa (y?netim d??? da dahil hatta ?o?u ki?i tahmin ediyordur zaten kimler oldu?unu) ne belalar a??l?r ba??na. Yaz?k oldu

Yorum Yap

Bug?ne kadar yapt??? bir?eyi g?remedim a??k?as? . Y?netimle beraber istifa edersen ?st?ne ball? kaymak olur benim i?in.

Yorum Yap

Geldi?i zaman b?y?k bir destekle arkas?nda durdu ?o?u ki?i ben de bunlardan birisiyim.Ama geldi?imiz nokta da malesef konu?maktan ba?ka hi? bir icraat? olmayan,tak?mda disiplini sa?layamayan bir sorumlu izlenimi verdi.?ahsen istifas?n? verecekse vazge?mesin yolu a??k olsun.

Yorum Yap

Gitme be hocam az sabret ?u stad bi bitsin ?? be? kuru? b?t?emiz olsun o zaman senin istedi?in tak?m kurulacakt?r

Yorum Yap

?n?allah istifa haberi do?rudur lakin baz? arkada?lar?n ger?ekleri ?rt pas etme ?abalar? ?nder hocan?n istifasi ile son bulcak art?k onlar bile istemeye istemeye ger?ekleri g?r?cekler sen?n istifan en hay?rl?s?d?r ?nder hocam hadi yap su iyli?i bu taraftara

Yorum Yap

?nder ?zen: Ailem ve dostlar?mla g?r??erek kesin karar?m? verece?im. Karar?m? yar?n kamuoyu ile payla?aca??m.

Yorum Yap

koskoca Be?ikta? osmanl?n?n son zamanlar? gibi entrikalara biraz ?a?da? kafalar? hemen yoketme noktas?na geldi o zaman?n cahil halk? = bizim ?u anki taraftar profili , ?nder ?zen giderse herkes plans?z programs?z transferlere bi bok oynanmayan ma?lardan sonra masaya yumru?umuzu vurucaz y?neticilerine ?imdiden haz?r olsun.40 ya??nda eto larda cabas? ,
                      birde konu?maktan ba?ka icraat? yok diyen arkada?lara bi ka? kelam etmek isterim bug?n?n makine almanyas?n?n temelleri 2000 lerde at?ld? , 5-6 y?ld?r ortal??? kas?p kavuran barcelona 10 y?ll?k bir projenin ?r?n? ?yle bug?n ol dedim yar?n ?ampiyonuz kusura bakmay?n yok ?yle 3 kuru?a 5 k?fte , bu adam 5 sene kafas? rahat ileriye g?venle bakabilecek ortam? bulabilecekki sen ?ampiyonlar ligi seviyesine gelebilesin zaten avrupa ile aram?zdaki fark bu avrupada beyinlere fikirlere k?ymet verilir bizde g?nl?k transfer haberlerine

Yorum Yap

Aslı Mert Agar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        ?nder ?zen: Ailem ve dostlar?mla g?r??erek kesin karar?m? verece?im. Karar?m? yar?n kamuoyu ile payla?aca??m.
                        yau bu a??klama hi? ?nder ?zen'den ??kacak bi a??klamaya benzemiyor... adam demiyor muydu zorla tutan yok istifa edilecekse ederim, formaliteye girmem diye?..

Yorum Yap

Giderse Lig tv toto ligini iptal edip sadece Premier Lig izlerim. ?ok net.
                          Be?ikta? sevgisi veya ba??ml?l???yla ilgisi yok. Hi? bir kurumsal ve planl? yol izlenmemesinden s?k?ld?m.
                          Ntv altyaz? ge?ti ama kald?rd? sonra.

Yorum Yap

Yal??n'dan vazge?ilir de ?ngiltere'ye getirip geri yollamak nedir? Zaten ?u ba?l? ba??na can s?k?c? bir durum. ?nder ?zen giderse art?k bizim i?in ?mit kalmayacak. ??i profesyonellere b?rak?p profesyoneli rahat b?rakmamak... 1 y?lda adam? b?kt?r?p ka??r?rlarsa sonrakiler de b?yle olacak. Tam da i? adamlar?n?n keyfinden kurtulduk derken olacak i? de?il bu.

Yorum Yap

E?er istifa d???ncesi yok ise Ntvspor'un yapm?? oldu?u haberde art niyet arar?m.
                              Bi ??k?yorlar Demba ba ve Marko Be?ikta?'ta diyorlar, bi ??k?yorlar ?nder ?zen istifa etti diyorlar.

Sa?da solda ??kan haberlerden b?kt?k art?k. Do?ru mu yanl?? m?, vallahi b?kt?rd?n?z adam?. Ben neden gidip kombine alay?m ?imdi, insanda ?evk mi b?rakt?n?z?

Yorum Yap

bir tane fener gs haberi okumuyorum. heryerde bize sall?yolar.. ! bune arkada???

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X