Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

dany ? hakikatten sadece k?pr?y? ge?ti .
    ?nder hoca s?sl? s?sl? laflarla olmuyo bu i?ler
    istila etmeyin !!!

Yorum Yap

hocam bu kadroyla ?ampiyonlar ligine gidersen da??l?rs?n bu tarz kafa yp?s? ile yap?lanma deyip ayn? ?ekilde transferler olursa yine da??l?rs?n

Yorum Yap

23 ki?iye kar?? oynamay? ??retmelisin demeliymi?sin Bilic'e.
        Bizim top?ular?n tak?ma yarardan ?ok zarar? var keza.
        hala akl?m alm?yor ?ampiyonlar ligine direkt kat?lma ?ans? olan tak?m bu kadar ruhsuz mu oynar?!!!

Yorum Yap

Sene ba??nda geldi?inde ?ok sevindi?im destekledi?im adam?n bukadar otoritesiz, patlak bir idarecilik ?rne?i g?stermesi beni hakikatten ?ok etti. Geldi?inden beri bir tane olumlu icraat?n? g?rmedi?imiz gibi tak?m? yakan sakatl?klar?ndan otorite bo?lu?undan oldu?u ??rendik.

Dany transferi ve a??klamalar?yla bana g?re bomban?nda pimini ?ekmi?tir.

Daha fazla zorlama hocam, bu sene 2. bile olsak senle bu i? olmayacak, ??nk? yeni dany'lerin gelmeyece?ini garanti eden hi? bir parametre yok(?nder ?zen styla)

Yorum Yap

Sene ba??nda hemen hemen t?m forumun uzla?t??? tek konuydu kendisine destek verilmesi. Sene i?inde yap?lan i?lerle ?u an kendisini savunanlar dahil herkesin i?inde bir acaba! ??phesi olu?mu? durumda. Gelecek sene ba?ar?s?zl?kta homurdanmalar artacak ve ad? herkes i?in b?y?k bir hayal k?r?kl??? olacak. Ra?it arkada??m?z?n s?yledi?i gibi istifa ederse meydan yine abuk sabuk adamlara kalacak .En az?ndan G?khan S?zen yerine Motta vard? bu sene. Bu sene i?in ba?ar?l? m?? Bence kesinlikle hay?r. Kalmal? m?? Y?netim daha iyisini getiremeyece?i i?in, Evet. Ama olurda y?netim de?i?ir ve ?brahim Alt?nsay ba?kan olarak gelirse ki ?u anda bu sadece g?zel bir hayaldir, ?nder hocan?n gitmesine kesinlikle ?z?lmem.

Yorum Yap

Laf ebesi bu adamda. T?m g?venimi sarst?. Yok 12 ye 11 oynatmam??m??m?? ta yok mu? mu? ta. sende git ulan hepiniz gidin.

Yorum Yap

ya bana bir art?s?n? s?yleyin
                be?ikta?a hangi futbolcuyu kazand?rd? ?
                i?te buda ?nder ?zenin marifeti diyebilece?imiz hangi futbolcu var ?
                aksine danyler eneramolar
                ve ben istemiorum abi b?yle kritik bir mevkide fenerli birisinin olmas?n?
                d???nsene diyelimki bursadan ?eneri transfer edece?iz?
                R?dvan: alo ?ndercim nas?ls?n
                ?nder: te?ekk?rler R?dvanc?m,
                R: hay?rd?r ?nder transfer ?al??malar? nas?l gidiyor
                ?: valla abi Bursadan ?eneri almaya ?al???yoruz 2 milyon bonservisi varm??
                R: hay?rl?s? hadi bakal?m g?r???r?z.

R?dvan: ba?kan?m be?ikta? ?eneri almaya ?al???yormu?.
                Aziz: ?ylemi asl?nda bizde devreye girelim g?khana iyi alternatif olur
                R: kesinlikle ba?kan?m sakatlansa G?khan adam koyam?yoruz. ka?mamas? laz?m ?enerin
                Aziz: evet ben bu i?i bitireyim bari

tabi biraz komplo teorisi oldu ama
                olmayaca??n?nda garantisi yok yok mu karde?im futboldan top?udan anlayan bir be?ikta?l?
                yoksa beni als?nlar forumdan o piti piti yaparak se?sinler
                ?nder ?zenin ald??? paran?n yar?s?na yapar?m hayat?m? adar?m be bu i?e

Yorum Yap

Yav he he
                  Alaattin ?ak?c? mevzular?, Toraman - ?z?lmez kavgalar?, Ahmet Dursun - Guinti fal?ata olay?, ?lhan Mans?z'?n koltuk de?ne?i ile Laila'ya gitmesi i?te bunlar hep ?nder ?zen.

Tabi ki ele?tirilecek ama Sinan Engin'le de bir tutmay?n adam? yahu.

Yorum Yap

Aslı Ozan Omrak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    ya bana bir art?s?n? s?yleyin
                    be?ikta?a hangi futbolcuyu kazand?rd? ?
                    i?te buda ?nder ?zenin marifeti diyebilece?imiz hangi futbolcu var ?
                    aksine danyler eneramolar
                    ve ben istemiorum abi b?yle kritik bir mevkide fenerli birisinin olmas?n?
                    d???nsene diyelimki bursadan ?eneri transfer edece?iz?
                    R?dvan: alo ?ndercim nas?ls?n
                    ?nder: te?ekk?rler R?dvanc?m,
                    R: hay?rd?r ?nder transfer ?al??malar? nas?l gidiyor
                    ?: valla abi Bursadan ?eneri almaya ?al???yoruz 2 milyon bonservisi varm??
                    R: hay?rl?s? hadi bakal?m g?r???r?z.

R?dvan: ba?kan?m be?ikta? ?eneri almaya ?al???yormu?.
                    Aziz: ?ylemi asl?nda bizde devreye girelim g?khana iyi alternatif olur
                    R: kesinlikle ba?kan?m sakatlansa G?khan adam koyam?yoruz. ka?mamas? laz?m ?enerin
                    Aziz: evet ben bu i?i bitireyim bari

tabi biraz komplo teorisi oldu ama
                    olmayaca??n?nda garantisi yok yok mu karde?im futboldan top?udan anlayan bir be?ikta?l?
                    yoksa beni als?nlar forumdan o piti piti yaparak se?sinler
                    ?nder ?zenin ald??? paran?n yar?s?na yapar?m hayat?m? adar?m be bu i?e
                    Senarist olmalisin bence. Kurgu cok iyi ama akicilikta biraz sikinti var zamanla onuda duzeltirsen onun acik

Yorum Yap

Hala Be?ikta?l?l?k ?zerinden edebiyat yap?l?yor,Allah ?slah etsin sizi ya.

Yorum Yap

Hocam sunu anla lutfen. Burda yorum yazan bizler Besiktas icin hergun her dakika zaman ayiran ve bundan herhangi bir menfaat beklemeyen insanlariz. Lutfen sunu anla uzerinde bu kadar olumsuz yorum bulunan bir oyuncu hicbir zaman bizde basarili olamaz.

Sana ders olsun bizi baskalariyla karistirma lutfen. Bu kadar kosulsuz saf sefen bizleri uzme.

Alma sunlari.

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Yapt??? do?ru i?ler,yanl?? i?ler tart???l?r ama istifa etmemesi gerekiyor...Hele ki b?yle bir d?nemde istifa ederse b?t?n su? ?st?ne y?k?l?p,y?netim yine aradan s?yr?lacak...

Yorum Yap

yeteri kadar hayalk?r?kl??? ya?ad?k, seneye d?zg?n transferler ve sa?lam otorite bekliyoruz
                            yoksa k?pr?den ?nceki son ??k??? ge?ersin hoca.

Yorum Yap

Dany hatas? en b?y?k hatan?zd?.. ama devasa bir hatayd?.. ?u adam? oynatmay?n gerekirse 10 ki?i ??kal?m diye ka? defa burada bile s?ylendi.. o adam? ba??m?za tebelle? etmeyecektiniz.

Yorum Yap

?imdi benim anlamad???m ??yle bi?ey var : Fikret Orman seneye Toraman'la Sezer'in cezas?n?n sona erece?ini yeni sezonda tak?mda g?rmemizin m?mk?n oldu?unu, oyuncular?n sonu?ta k?le olmad???n? s?ylemedi mi ? Peki adama sormazlar m? ?imdi. Madem affedilecekti koca sezon boyunca ni?in erketede tutuldu Toraman? Ceza karar?n? alan ?nder ?zen ve ekibi 1 sezonda ne de?i?ti de af yolunu se?me arefesinde ?uanda ? Performans olarak bak?ld???nda Dany'den daha verimli de?il mi Toraman? Neydi bu adam?n g?nah??

Tamam ?nder ?zen'in yapt??? iyi i?ler vard?r muhakkak ama hepimiz biliyoruz ki ?mraniye'nin elektrik faturalar?ndaki d?????n tak?m?n performans?na bir etkisi olmaz. Tamam bu da gerekli ama hepimiz biliyoruz ki yap?lmas? gereken daha ?nemli ?eyler var..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X