Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir tane ?abalayan, vizyonlu adam?m?z vard? onunda ba??n? yiyecekler anla??lan.Ne olacak be Bu Be?ikta??m?n hali..

Yorum Yap

?zen'in ?ok ba?ar?l? olaca??na inananlardan?m ama ona d?zg?n ?al??ma ortam? sa?lanmal?.....1)?.?zen bir Tamer K?ran projesiydi(yapt?klar? yapmad?klar? tart???l?r oras? ayr?) hatta hat?rlarsan?z o zaman futbol komitesi ba??ndayd? ve futbolla ilgili nakit ak???n? kendisi sa?l?yordu.....O istifa edince komite de de?i?ikler oldu,sonra yine oldu....Bence ?zen'in hatta herhangi bir sportif direkt?r?n ba?ar?l? olabilmesi i?in tepesinde yok Transfer komitesi yok futbol komitesi gibi yap?lar olmamal?....Ama T?rkiye'de bu m?mk?n de?il ??nk? adamlar ceplerinden para veriyorlar(sonra faizi ile al?yorlar ama)paray? veren de d?d??? ?almak istiyor.....Hay?rl?s? olun ama yine bizi karmakar???k ?zd?rab dolu g?nler bekliyor 15 g?n sonra ma? var kimse onu d???n(e)m?yor......

Yorum Yap

Yaz?k oldu hocam sana ?ok yaz?k.

M?cadeleni ben kendi ad?ma alk??l?yorum.

Yapt???n her?ey i?in te?ekk?rler.

Yorum Yap

B?yle beceriksizlerin alay? defolsun gitsin. Ger?ekten ?ok doldum art?k, b?yle salak?a i? olmaz. O YK'daki adamlar?n hepsini toplasan ?aplar? bir ?nder ?zen eder mi acaba? ?ki kuru? paralar? var diye hava atarlar, onu da kullanmaktan sak?n?rlar. Ne ?aps?z adamlar y?netiyor bu kul?b?. Taraftar art?k kendine gelecek, sezon a??ld?ktan sonra bu adamlar?n hepsini g?-t?-re-cek.

2013 Haziran'da se?im ?ncesi burda F.O. yu delicesine savunanlara da selam olsun.

Yorum Yap

Ne o ya ? gitti mi onder hoca ?

Yorum Yap

Can ?pek?i@Can_ipekci 3 dk.
              Zalim, Kalitesiz ve Seviyesiz olanlar cok zay?flard?r be ?stad!!!!! O k?yde bunlardan ?ok ama ?ok var!!!!!

Yorum Yap

Aslı Emre Seper Sonmez tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Ne o ya ? gitti mi onder hoca ?
                yarin b?y?k ihtimal fikret ormanla g?r?st?kten sonra istifa edecek gibi..

Yorum Yap

?nder Hoca giderse ?yle arkadan konu?up gitmez, hi? mi tan?mad?n?z adam?

Yorum Yap

?nder ?zen giderse, gelecek ad?na ?mitlerimde gider.

adama bili?ten, fikret ormandan, an? den, ?uan g?rev yapan t?m y?neticilerden, sahadaki oyunculardan ?ok g?veniyorum.

Yorum Yap

??te Gidiyorum, bir?ey demeden http://youtu.be/naLV70vmo74
                      😢:'(
                      Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

Sakin olmam?z laz?m resmi a??klama yok.Bas?ndaki en ufak yanl?? bilgi ??? gibi b?y?yor herkes galyana geliyor,sinirleniyor,sa?a sola k?f?rler ya?d?r?l?yor.Olanlar? az ?ok tahmin edebiliyoruz lakin beklemekten ba?ka yapacak bir?ey yok.Baz? yanl? insanlar bunu f?rsata ?evirmek ?zere sezon ba?lamadan ?zerimize oyun oynay?p 2 b?y?k b?rakma ?abalar? son y?llarda oldu?u gibi h?zla devam etmekte l?tfen yar?n? bekleyelim.

Yorum Yap

Aslı Talha Tatl?t?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Sakin olmam?z laz?m resmi a??klama yok.Bas?ndaki en ufak yanl?? bilgi ??? gibi b?y?yor herkes galyana geliyor,sinirleniyor,sa?a sola k?f?rler ya?d?r?l?yor.Olanlar? az ?ok tahmin edebiliyoruz lakin beklemekten ba?ka yapacak bir?ey yok.Baz? yanl? insanlar bunu f?rsata ?evirmek ?zere sezon ba?lamadan ?zerimize oyun oynay?p 2 b?y?k b?rakma ?abalar? son y?llarda oldu?u gibi h?zla devam etmekte l?tfen yar?n? bekleyelim.
                          Abi twitter'da scout karde?lerimiz birer birer ?nder hocaya te?ekk?r ediyor. Bu olay baya ciddi.

Yorum Yap

daha bunlar art?? ?oklar bence...
                            bu kadar yalanla bu kadar palavrayla kurulan d?zen ?ok bile dayand?.
                            Sen yine iyi dayand?n ?nder hocam. Gitmesi gereken en son adamlardan birisin normalde.
                            Bizim art?k bir?eylere tepki koymam?z gerekmiyormu ?
                            Ben hazmedemiyorum arkada? bunlara. Hi? bu kadar aciz, k?t? duruma d???r?lmedi bu kul?p.

Yorum Yap

Aslı Sergen Pervance tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Abi twitter'da scout karde?lerimiz birer birer ?nder hocaya te?ekk?r ediyor. Bu olay baya ciddi.

Karde?im haber do?ru olabilir benim anlatmak istedi?im mevzu ?nder ?zen'in istifas? de?il.Zaten y?netim ?ok k?t? vs. ama d?? mihraplar?n yapt??? haber ve yorumlarla hemen sinirlenip sa?a sola sald?r?p,k?f?rler edip bize B?y?k Be?ikta? taraftar?na yak??mayacak anlams?z hareketler yapmamal?y?z

Yorum Yap

?stifa haberi nereden ??kt? ? Kaynak nedir

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X