Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Devrim'in yazd??? yaz?ya imza atmakla birlikte;

Bilic'i bu ?lkeye ?nder ?zen getirdi ve kendi ekibiyle getirdi herkes biliyor (Edin, jurkevic ve kondisyoner), ki yak?n ?evrem bilir Schuster'in geldi?i sene Bilic gelmeliydi diyen tek Be?ikta?'l? olma ?zelli?ine sahip olabilirim. Schuster reisi sevdi?imden ?ok itiraz edememi?tim.

Bilic'i bir ?ok y?nden ele?tirebiliriz oyun okumas? oyuncu hamleleri, sivok gibi bir stoperi kenarda b?rakmas? vesaire vesaire. Ancak Bilic egosu olan bir adam ki bence egosu olmas? gereken de bir adam. Bilic'i Bilic yapan ?zelliklerin ba??nda egosu olmas? geliyor zaten. ?smail kartal gibi kariyerinin en y?kse?i fenerbah?e olmayacak ki sonu Be?ikta?'ta de?il Bilic'in. Sen bu egodaki bir adama ?lhan Mans?z gibi ba?ka bir egoyu y?kleyemezsin b?nye kabul etmez. ?u olurdu, ?lhan gel dostum sen forvet oyuncular?na forvet antreman? yapmakla m?kellefsin bunun d???nda etli?e s?tl??e bula?ma, bunu ?lhan kabul edermiydi etmezdi.
    ?nder hocaya burdan vurmayal?m, ?nder hoca kalsayd? Bilic bu tak?m? hala ?al??t?r?yor olurdu, ki belki farkl? bir noktada olurduk bilinmez ama ?nder hocan?n da Bilic'ten ald??? bir ?ok ders var Bilic'in de ?nder hocadan. Bunu bozan y?netim oldu en nihayetinde, baba kontenjan?ndan mete vardar? futbolun ba??na koydu. Ne kadar sevdi?imiz adam varsa k?st?rd?. ?brahim Alt?nsay gibi bir de?eri sen bir transfer i?in harcad?ktan sonra daimi ba?ar?n tabii ki olmayacak. Anl?k liverpool galibiyetiyle ?ampiyon olmu? kadar sevinen bir taraftar?z, durup bir bakmak laz?m stads?z oynuyoruzu falan ge?in fikret orman y?netiminin en b?y?k ba?ar?s?d?r Liverpool galibiyeti.

Unutmadan bug?n k?z voleybol tak?m?m?z k?me d??t?, ayr?lan b?t?e ise 7 milyon avro idi.
    En son düzenleyen Deniz.Aydar; 28-03-2015, 04:22.

Yorum Yap

kazanlar kurulmu? hemen

Yorum Yap

ozen konusunda yazmamaya karar verdim

Yorum Yap

Bu adam geri gelmeli Futbolcu izleme komitesi mi kurulur s?f?rdan alt yap? ile birlikte ayr?ca Medya ile ili?kileri ve sayg?nl??? ile bas?n s?zc?l??? de tamamen verilsin ?nder ?zen'e 3 g?revi de rahatl?kla yapar.

Yorum Yap

Aslı Utku Altincik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu adam geri gelmeli Futbolcu izleme komitesi mi kurulur s?f?rdan alt yap? ile birlikte ayr?ca Medya ile ili?kileri ve sayg?nl??? ile bas?n s?zc?l??? de tamamen verilsin ?nder ?zen'e 3 g?revi de rahatl?kla yapar.
            Tek bir gercek var, ya baskan yada teknik direktor olursan dudugunu oturuyorsun... Onun disinda cok cok zor., hatta imkansiz... Yoksa bu 3 gorevi ve daha baska gotevleri rahatlikla yapar...

Baskan olamiyacagina gore, ben olsam onu teknik direktor olarak geri getiririm. Tek sartim ise yaninda getirdigi yardimci antronerler deneyimli olucak. Taktiksel mi, kondisyener mi, her neyse hepsi elit olucak... Zaten onun calisma tarzida bu... Etrafini konun en iyileriyle doldurup, basariya daha yakin olmak.. Bunun orneklerini futbol'da da, basketbol'da goruyoruz...

Altini cizerek soyluyorum, bence saha da su ankinden daha kotu sonuc alinmaz. Futbol takiminda, idaresinde bir suru seyi duzeltir...Ve tum kalbim ile inaniyorum ki, uzun sureli basarilar getirebilir..

Yorum Yap

Futboldan anlayan tek ki?iydi.

Yorum Yap

Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                bu tak?m?n stoperi sivok saglamsa varsa sivoktur ?tesi yalan
                kes?nl?kle kat?l?yorum abi 9 hafta yararlanmal?y?z

Yorum Yap

Aslı Deniz Kahraman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Baris Oner tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  bu tak?m?n stoperi sivok saglamsa varsa sivoktur ?tesi yalan
                  kes?nl?kle kat?l?yorum abi 9 hafta yararlanmal?y?z
                  tak?mdan ayr?lmas? anlams?z.al?caksan sivokun yan?na adam al?rs?n.

Yorum Yap

?nder hoca be?ikta?l? baz? arkada?lar?m?z?n s?rekli yapt??? canl? sohbette ?uan izlemek isteyenler
                    https://www.youtube.com/watch?v=R8X3...ature=youtu.be

Yorum Yap

Masal tad?nda...

Yorum Yap

?ok g?zel adams?n ?ok...

Yorum Yap

?zledim, ?zl?yorum, ?zleyece?im . . .

Yorum Yap

Az ?nce Ntvspor'da baz? ?eyler s?yledi hocam.?zetle;

1)Sambade anatomi konusunda %100 bilgili birisi, kalecileri tak?m idman?ndan ?nce ?a?ar?r t?m g?n mesai yapt?r?r.Ona ra?men 1 kere bile idman s?ras?nda sakatl?k ya?amad?.?spanya futbol federasyonu Sambade'nin konferans vermesi i?in bizden izin istedi, bizde izin verdik.Gitti?inde bize 1 kaleci antron?r? verdi.Ben gelene kadar o antron?r ?al??t?rs?n diye, daha sonra "k?dam" olaylar? devreye girdi.Ba?ka antr?n?r ?a?ar?ld? ve Tolga sakatland? geldi?inde cam ?er?eve indirdi "Benim kalecimi nas?l sakatlars?n?z?" diye.
                            2)?u anki teknik heyettekiler dahil T?rkiye'de kimse Sambade'yi sorgulayacak donan?ma sahip de?ildir.
                            3)Ben hata yap?nca ?z?r dilerim ama Sambade konusunda kendime bile kefil olmam Sambade'ye olurum.
                            4)Sakatl?k zeminden dolay? olmaz.Zemine g?re, hava durumuna g?re idman ?eklinden dolay? olur.
                            5)Ben geldi?imde sorduk "T?rkiye'nin en iyi ?im uzman? kim?" diye.Bi isim ald?k geldiler ?rnek ald?lar ara?t?rd?lar.Zeminde problem bulmad?lar.

gibi gibi ?eyler s?yledi 3 a?a?? 5 yukar?.

Yorum Yap

​Bilic gitti?i takdirde kendisi ile tekrar anla??lmas? laz?m kesinlikle.

Yorum Yap

Hoca g?reve geri d?ns?n, Sergen z?rval?klar? da son bulsun ayr?ca.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X