Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hocam esesin ba??na ge?meyeceksen Ali Ece ile bir ?al??ma yap?p da yabanc? ?nerseniz tak?ma fena olmaz m?.

Yorum Yap

"Bug?n 1 Nisan de?ilse bu karar seneye uygulanacak ?eklinde anl?yorum. E?er Be?ikta?'taki g?revime devam etseydim TFF'ye dava a?ard?m. UEFA Kurullar?na kadar g?t?r?rd?m. Bilic'ten ?z?r diliyorum. T?rkiye bir hukuk ?lkesidir deyip onlar? inand?rd???m i?in ?z?r dilerim. Be?ikta?l?lardan ?z?r diliyorum. G?khan T?re, Kerim Frei i?in ?dedi?imiz paray? ?m?r boyu ?al??sam ?deyemem. Fark?nda olmadan, kurallara uyarak Be?ikta?'? zarara u?ratm?? oldum. Bu ?ekilde de tarihe ge?tim herhalde."
      adamsin.net diyorum nedense bir?eylerin k?ymet?n? hep elimizden kaybedince anl?yoruz.

Yorum Yap

Y?netimde Be?ikta?l?y?m diye mikrofonlara ?ov yapanlardan daha b?y?k Be?ikta?l?s?n hocam,adams?n adam!

Yorum Yap

adamd?r o kesin.. i?im titredi ?erefsizim

Yorum Yap

Adam?n dibisin. Sen de?il ?z?r dilemesi gerekenler dilesin.

Yorum Yap

Sen nas?l m?thi? bir adams?n...

Yorum Yap

Adaml???n utand?rs?n baz?lar?n?.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Geri d?n tak?m?na tekrar yap?land?r bizi hocam.

Yorum Yap

Be?ikta? taraftarindan ?z?r diledi tolgaya verece?im paraya 1 milyon daha koyar ospinayi al?yordum g?khan toreye verilen para kerim verilen para diyor do?ru ne oyuncular getirirdi Afrikada kolumpiyadan brezilyadan valla ?u ntvspor ?n?ne gidip bug?n hocam biz hakk?m?z? helal ettik diyelim ilk defa BE??KTA? IN ?OCU?U ?NDER ?ZEN s?z?n? hak ediyor

Yorum Yap

Asil Ruh.

Yorum Yap

Adam olmak ayr? bir meziyet

Yorum Yap

herkes helal olsun falan demi? de bana biraz demagoji yapm?? gibi geliyor!
                          senin ba?kan?n gidecek bunu imzalayacak, ama sen gidip tff'ye dava a?acaks?n, i?i uefa'ya g?t?receksin!
                          oldu.

Yorum Yap

Aslı Cenk Gen?o?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            herkes helal olsun falan demi? de bana biraz demagoji yapm?? gibi geliyor!
                            senin ba?kan?n gidecek bunu imzalayacak, ama sen gidip tff'ye dava a?acaks?n, i?i uefa'ya g?t?receksin!
                            oldu.
                            Hani o zaman Futbol direkt?r? olarak fikri sorulur belki. O da ba?kana imza atma der hani.

Yorum Yap

Cok da kendini yipratmamasi gerekli aslinda. Neticede yekta gibi olcan gibi engin baytar gibi erman gibi topuz gibi hasan ali gibi ??p yerlileri d?nya para verip doldurmad? tak?ma. Biz Tolga'dan da T?re'den de Kerim'den de raz?y?z. Bundan sonra o karara imza atanlar? da g?rece?iz s?n?rs?z yabanc? hakk?n? kimlerle kullanacaklar umar?m z?rvalamazlar.

Yorum Yap

Geri gelsin yar?m kalan i?i tamamlayabilsin.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X