Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?nder ?zen

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Ibrahim Inozu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nder ?zen rakip tak?m?n futbol direkt?r? ya, ?zen'in d?nk? konu?malar?na ?ebiden yan?t gelmi? hemen.

Enerjimizi sidik yar???na harc?yoruz resmen.

Tamam ?ebi sen b?y?ks?n, sen ba?kans?n, sen m?kemmelsin, kimse yenemez seni.
    Nerde kardesim merak ettim simdi

Yorum Yap

Siz o kadar k???k bir camias?n?z ki Fener beraberli?ine sevindiniz bir tek ben ?z?ld?m...
      Bu tarz a??klamay? ?stelik ka??nc? kez yap?yor...
      Sevindiniz mi? ?nder ?zen sevdal?s?s?n?z ya bari bunu da a??klay?n...

Yorum Yap

Aslı Mustafa Kayar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Nerde kardesim merak ettim simdi
        Radyospora konu?mu? abi. Haber1903'te var.

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Siz o kadar k???k bir camias?n?z ki Fener beraberli?ine sevindiniz bir tek ben ?z?ld?m...
          Hakikaten o s?ylediklerinden bunu mu ??kard?n?z ?

Yorum Yap

Aslı Muhammet Armutlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Dany olay?na pi?man olmamas? ile ilgili birka? ?ey s?ylemek istiyorum..
            Dany transferini kendisi yapmad??? i?in pi?man olmad???n? s?yl?yor. Bu kesin bilgidir.
            Hatta Ali Ece "hocam ger?ekleri s?yleyin sonra size y?kleniyorlar ben de ?z?l?yorum" gibi bir ?ey s?yledi yay?nda, dikkat ettiniz mi bilmiyorum.
            Ayr?ca Dany transferinin k?t? bir transfer oldu?unu da s?ylemi?ti zaten. Ekstra olarak kendisine ait olmayan bir transferden ?t?r?, i?lemedi?i bir su?tan ?t?r? pi?man oldu?unu s?yleyemez.

Sezon ortas?nda.Dany transferinden bir ka? g?n sonra TRT'ye ??kt? ?nder ?zen.Dany transferini ben ve Bilic istedi.Ba?kan ?nce kar?? ??kt? tepki al?r?z diye ancak biz ?srar ettik ve al?nd?.Kramponlar?n? al?p gelecek vs. vs. diye devam etti.

Dany transferinde su?lu ?nder ?zen ve Bilic bunun akabinde bu transfere izin verip tamamlayan y?netim su?ludur.T?m y?k? y?netime atmak mant?kl? de?il.Tepeden t?rna?a yanl?? transfer.

Yorum Yap

Aslı Amac Ozgun Idris Okay tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Sevinilmedi mi ?
              ?sterse 10 kere yaps?n bu a??klamay?,isterse 100 kere.
              Son y?llarda bu t?r ma?lardan ??kan 1 puanlara seviniyoruz/m
              Tabi bunda embesilce y?netim ?ekillerinin b?y?k etkisi oldu?unu inkar etmiyorum.
              Ama art?k bir ?ekilde bu ma?larda deplasman veya i? saha farketmez 1 puan olarak de?il giden 2 puan olarak bakmam?z laz?m.
              ?nder Hoca'da bunu taraftar?n kafas?na yerle?tirmeye ?al???yor.
              Sonuna kadar arkas?nday?m.

Yorum Yap

?.?zen ?u sakatl?k problemine ??z?m bulaca??na dair 2 kere s?z verdi.

bu sezonda 10 tane sakat?n ayn? anda oldu?u d?nemler olmas?n art?k.

Yorum Yap

Yal??n Ayhan konusunda bir?ey dedi mi ?

Yorum Yap

Aslı Bu?rahan G?rsu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Sezon ortas?nda.Dany transferinden bir ka? g?n sonra TRT'ye ??kt? ?nder ?zen.Dany transferini ben ve Bilic istedi.Ba?kan ?nce kar?? ??kt? tepki al?r?z diye ancak biz ?srar ettik ve al?nd?.Kramponlar?n? al?p gelecek vs. vs. diye devam etti.

Dany transferinde su?lu ?nder ?zen ve Bilic bunun akabinde bu transfere izin verip tamamlayan y?netim su?ludur.T?m y?k? y?netime atmak mant?kl? de?il.Tepeden t?rna?a yanl?? transfer.
                    Bas?n ?n?nde transferi sahiplendi?i do?ru ancak transferi o yapmad?. Dany transferi, az ?nce anlatt???m gibi di?er transferler olmay?nca ?zen'in ?n?ne kondu o da kabul etmek zorunda kald?. Onun da su?u vard?r ama bu transferdeki birinci su?lu de?ildir.

Yorum Yap

?nder hoca yi ele?tirelim yalnislarini dile getirelim ancak
                      Cebinden para veren yonetici profili gibi ukalaligi olmad?g?n? kabul edelim
                      Yalanci olmadigini aksine ?ok d?r?st oldu?unu unutmayalim
                      Taraftar ve futbolculardan bahsederken kullandigi ?slubun y?celtici oldu?unu belirtelim
                      Mesaisinin saat mefhumu olmadan devam ettigini farkedelim
                      Bugun kul?p ile iliskisi kesilmi? olsa geride b?rakt??? ?st d?zey kaleci antren?r?,pilot tak?m,lab projeleri oldu?unu unutmayal?m

Yorum Yap

?nder ?zen orada sa?malad? bence de. Bu sevinmek i?in yap?lan bir alk??lama de?ildi. Futbolculara moral verme ama?l?yd?. Kimse fb ile berabere kald?k ya?as?n diye sevinmedi trib?nde. He Bilic ?yleydi ona bir ?ey diyemem.

Yorum Yap

Aslı Onur Essizoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?nder ?zen orada sa?malad? bence de. Bu sevinmek i?in yap?lan bir alk??lama de?ildi. Futbolculara moral verme ama?l?yd?. Kimse fb ile berabere kald?k ya?as?n diye sevinmedi trib?nde. He Bilic ?yleydi ona bir ?ey diyemem.
                          Onur trib?nle alakal? s?ylemiyor ki sadece, genel bir memnuniyetten bahsediyor.

Yorum Yap

?nder ?zen'in Trt'deki programda Lanzini ile yap?lm?? konu?man?n swf'si:

http://s14.directupload.net/images/140610/cnpojlpa.swf

Yorum Yap

Aslı Cihan Yaman tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Hocam iyi g?zel de bu 6 ay da Cenk d???nda transfer ad?na ne yapt?n?z?O devre aras?ndaki ntvspor program?nda kadroda ?u kadar adam olacak,?u kadar oyuncu transfer edece?iz,hangi mevkiye hangi oyuncuyu transfer edece?imiz belli dememi?miydiniz?Hatta ben bunu ge?en yaz d?neminde bile hat?rl?yorum,bu senenin transferleri ge?en yazdan belliydi g?ya.Bir anda planlar bozulur,elindeki iyi oyuncular?n tak?mdan ayr?l?r anlar?m,hocam senin forvetinin 10 numaran?n tak?mdan ayr?laca?? zaten aylar ?ncesinden belliydi,hala o b?lge i?in oyuncu bulamad?ysan?z,hala o b?lge i?in oyuncu izliyorsan?z demekki bo?a konu?uyorsunuz siz 1 y?ld?r...
                              ??te bunu anlatam?yoruz kimseye.
                              Anlat?rken g?zel de uygulama ?ok farkl?.

Yorum Yap

Para yoksa iyi transfer de yok bu b?yledir arkada?. ?nder ?zen'in yapabilecekleri de s?n?rl?. Kimse bo?una k?zmas?n adama.
                                5 oyuncu alacaksak bunlar?n 3? s?radan olmak ZORUNDA! 10 milyon Euro'ya FM'de edit?rle bile iyi oyuncu transfer edemiyorsun )) Hayaller kurmayal?m

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X